Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

POMOCY

, leki przeciwlękowe
> , leki przeciwlÄ™kowe
matys
piÄ…, 14 lip 2017 - 14:39
Witam! Piszę ponieważ nie wiem do kogo zgłosić się o poradę oboje z żoną odchodzimy od zmysłów, otóż żona brała lek o nazwie Asperin(lek przeciwlękowy), systematycznie zmniejszała dawkę, dwa dni temu dowiedzieliśmy się że jest w ciąży(lek przestała brać zupełnie). Okazało się że jest w 6 tygodniu . Moje pytanie brzmi: czy mamy szansę aby dziecko urodziło się zupełnie zdrowe ?bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat tego typu przypadków.

Ten post edytował matys pią, 14 lip 2017 - 15:21
matys


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 14 lip 17 - 14:33
Nr użytkownika: 49,997




post piÄ…, 14 lip 2017 - 14:39
Post #1

Witam! Piszę ponieważ nie wiem do kogo zgłosić się o poradę oboje z żoną odchodzimy od zmysłów, otóż żona brała lek o nazwie Asperin(lek przeciwlękowy), systematycznie zmniejszała dawkę, dwa dni temu dowiedzieliśmy się że jest w ciąży(lek przestała brać zupełnie). Okazało się że jest w 6 tygodniu . Moje pytanie brzmi: czy mamy szansę aby dziecko urodziło się zupełnie zdrowe ?bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat tego typu przypadków.
Kalinka12
czw, 27 lip 2017 - 17:52
CYTAT(matys @ Fri, 14 Jul 2017 - 15:39) *
Witam! Piszę ponieważ nie wiem do kogo zgłosić się o poradę oboje z żoną odchodzimy od zmysłów, otóż żona brała lek o nazwie Asperin(lek przeciwlękowy), systematycznie zmniejszała dawkę, dwa dni temu dowiedzieliśmy się że jest w ciąży(lek przestała brać zupełnie). Okazało się że jest w 6 tygodniu . Moje pytanie brzmi: czy mamy szansę aby dziecko urodziło się zupełnie zdrowe ?bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat tego typu przypadków.


Do lekarza jak najszybciej!!!!
Kalinka12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 27 lip 17 - 15:14
Nr użytkownika: 50,094




post czw, 27 lip 2017 - 17:52
Post #2

CYTAT(matys @ Fri, 14 Jul 2017 - 15:39) *
Witam! Piszę ponieważ nie wiem do kogo zgłosić się o poradę oboje z żoną odchodzimy od zmysłów, otóż żona brała lek o nazwie Asperin(lek przeciwlękowy), systematycznie zmniejszała dawkę, dwa dni temu dowiedzieliśmy się że jest w ciąży(lek przestała brać zupełnie). Okazało się że jest w 6 tygodniu . Moje pytanie brzmi: czy mamy szansę aby dziecko urodziło się zupełnie zdrowe ?bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat tego typu przypadków.


Do lekarza jak najszybciej!!!!


--------------------
Firanki do kuchni , firanki makarony , ozdoby do wystroju wnętrz

"Praw­dzi­wa miłość nie wyczer­pu­je się nig­dy. Im więcej da­jesz, tym więcej ci jej zostaje. " ~ An­toine de Saint-Exupéry

> POMOCY, leki przeciwlÄ™kowe
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 13:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama