Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

fotelik na rower - jaki i za ile

> 
agnecha
nie, 06 kwi 2008 - 01:31
jak w temacie
mam rower górski, damka. Chciałabym kupić taki fotelik przyczepiany do roweru

zastanawiam się jaki lepszy: na przód czy na tył/bagażnik
czy jeśli na tył to czy dziecku nie będzie przeszkadzał mój plecak
czy są jakieś z lepszego tworzywa - boje się że plastik sie połamie

jaki przedział cenowy
używany czy lepiej nowy

dzięki za wszelkie rady
agnecha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 13:32
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 7,834

GG:


post nie, 06 kwi 2008 - 01:31
Post #1

jak w temacie
mam rower górski, damka. Chciałabym kupić taki fotelik przyczepiany do roweru

zastanawiam się jaki lepszy: na przód czy na tył/bagażnik
czy jeśli na tył to czy dziecku nie będzie przeszkadzał mój plecak
czy są jakieś z lepszego tworzywa - boje się że plastik sie połamie

jaki przedział cenowy
używany czy lepiej nowy

dzięki za wszelkie rady

--------------------
Dorka
pon, 07 kwi 2008 - 11:21
Jeśli planujesz dłuższe wycieczki to może lepiej zastanowic sie nad kupnem przyczepki rowerowej dla dziecka ( w Czechach widziałam wielu ludzi tak podrózujących z małymi dziećmi) . Z doświadczenia wiem, że przy dłuzszych wycieczkach rowerowych dzieci usypiają w fotelikach i wtedy na pewno nie jest im wygodnie, przechylaja się niebezpiecznie mimo przypięcia pasami fotelika, najczęściej trzeba robic przymusowu postój lub szybko wracać.

Z fotelików dobre są firmy Hamax (dostępne w Dehatlonie)
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 07 kwi 2008 - 11:21
Post #2

Jeśli planujesz dłuższe wycieczki to może lepiej zastanowic sie nad kupnem przyczepki rowerowej dla dziecka ( w Czechach widziałam wielu ludzi tak podrózujących z małymi dziećmi) . Z doświadczenia wiem, że przy dłuzszych wycieczkach rowerowych dzieci usypiają w fotelikach i wtedy na pewno nie jest im wygodnie, przechylaja się niebezpiecznie mimo przypięcia pasami fotelika, najczęściej trzeba robic przymusowu postój lub szybko wracać.

Z fotelików dobre są firmy Hamax (dostępne w Dehatlonie)
ewik.
pon, 07 kwi 2008 - 11:49
agnecha my mamy taki Hamax Olga zachwycona - Teraz jak J jedzie rowerem bez niej to jest płacz - tak jej się spodobało icon_smile.gif
ewik.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,556
Dołączył: czw, 19 sty 06 - 12:46
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 4,633




post pon, 07 kwi 2008 - 11:49
Post #3

agnecha my mamy taki Hamax Olga zachwycona - Teraz jak J jedzie rowerem bez niej to jest płacz - tak jej się spodobało icon_smile.gif

--------------------
O. 2006 Ł. 2010
MamaLenki
pon, 07 kwi 2008 - 20:31
ja równiez mam Hamax, jak wyżej. Polecam. Mój mąż jeździ z córką z plecakiem i jej to nie przeszkadza. Są modele z regulacją oparcia, bardziej na leżąco/siedząco. U nas świetnie sprawdza się ten model. Jak dziecko zaśnie głowa lata i nie da się tego unikąć, ale naszemu to nie przeszkadza icon_smile.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 07 kwi 2008 - 20:31
Post #4

ja równiez mam Hamax, jak wyżej. Polecam. Mój mąż jeździ z córką z plecakiem i jej to nie przeszkadza. Są modele z regulacją oparcia, bardziej na leżąco/siedząco. U nas świetnie sprawdza się ten model. Jak dziecko zaśnie głowa lata i nie da się tego unikąć, ale naszemu to nie przeszkadza icon_smile.gif

--------------------


grzałka
pon, 07 kwi 2008 - 20:39
ja tez mam Hamax Kiss i też polecam, już drugie dziecko w nim wożę
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pon, 07 kwi 2008 - 20:39
Post #5

ja tez mam Hamax Kiss i też polecam, już drugie dziecko w nim wożę

--------------------
aluc

Go??







post pon, 07 kwi 2008 - 22:22
Post #6

Hamax, Olka dopiero zaczęłam wozić jesienią i żałuję, że się przy Maksie zgapiłam
i koniecznie kask dla malucha
agnecha
wto, 08 kwi 2008 - 21:11
Już nie szukam fotelka, właśnie mąż kupił za 50 w Biedronce icon_smile.gif nawet fajnie wygląda. Nie ma niestety zagłówka do spania icon_sad.gif no ale coś za coś

Fotelik do samochodu też z biedronki mamy i się b. dobrze się sprawdza to ten moze też sie sprawdzi icon_smile.gif

Bardzo dziękuję za rady.

jeśli chodzi o wózek do roweru to nie jestem pewna ale chyba polskie prawo nie zezwala po drogach, a po leśnych dróżkach sobie nie wyobrażam jazdy z taką przyczepką. Ale na pewno z 2 dzieci i wycieczki po drodze to fajna sprawa icon_smile.gif

dzięki za przypomnienie o kasku
agnecha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 13:32
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 7,834

GG:


post wto, 08 kwi 2008 - 21:11
Post #7

Już nie szukam fotelka, właśnie mąż kupił za 50 w Biedronce icon_smile.gif nawet fajnie wygląda. Nie ma niestety zagłówka do spania icon_sad.gif no ale coś za coś

Fotelik do samochodu też z biedronki mamy i się b. dobrze się sprawdza to ten moze też sie sprawdzi icon_smile.gif

Bardzo dziękuję za rady.

jeśli chodzi o wózek do roweru to nie jestem pewna ale chyba polskie prawo nie zezwala po drogach, a po leśnych dróżkach sobie nie wyobrażam jazdy z taką przyczepką. Ale na pewno z 2 dzieci i wycieczki po drodze to fajna sprawa icon_smile.gif

dzięki za przypomnienie o kasku

--------------------


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 26 sie 2017 - 20:38
Post #8

Takie przyczepki to fajna sprawa, można jeździć wygodnie z maluszkiem i ma z tego wielką frajdę icon_smile.gif Można poszukać takie
akcesoria rowerowe w sklepie Rowerzysta.pl , ceny rzeczywiście znacząco spadły w stosunku po poprzednich lat, już nie są takim niedostępnym luksusem jak kiedyś
> fotelik na rower - jaki i za ile
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 10:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama