Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

No-spa w ciąży

> 
Mariena
wto, 04 lip 2006 - 09:44
Ja szczęsliwie od samego początku ciąży nie musiałam brać prawie nic, nospę łyknęłam jeden raz i to dawno. Nie mam zbytnio skurczy macicy, więc profilaktycznie nie będę brala, po co. Chociaż slyszałam, ze jak się jest w szpitalu na oddziale ginekologicznym nawet na obserwacji, to na wszelki wypadek wszystkie dostają to codziennie.
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post wto, 04 lip 2006 - 09:44
Post #21

Ja szczęsliwie od samego początku ciąży nie musiałam brać prawie nic, nospę łyknęłam jeden raz i to dawno. Nie mam zbytnio skurczy macicy, więc profilaktycznie nie będę brala, po co. Chociaż slyszałam, ze jak się jest w szpitalu na oddziale ginekologicznym nawet na obserwacji, to na wszelki wypadek wszystkie dostają to codziennie.

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



annaot
czw, 13 lip 2006 - 20:06
Ja w pierwszych tygodniach miewałam bóle dr zleciła mi właśnie no spę-brać po 1/2 tabletki przy bólach jeżeli bóle pojawiają się częściej to mam brać cały czas zapbiegawczo kilka razy dziennie też po 1/2 tabletki. No ale naszczęście nic mnie już nie boli i nie biorę no spy.W pierwszej ciąży brałam tylko pod koniec przy twardym brzuszku ale ile i jak często nie pamiętam icon_confused.gif
annaot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: czw, 13 lip 06 - 17:40
Skąd: Mrągowo
Nr użytkownika: 6,605




post czw, 13 lip 2006 - 20:06
Post #22

Ja w pierwszych tygodniach miewałam bóle dr zleciła mi właśnie no spę-brać po 1/2 tabletki przy bólach jeżeli bóle pojawiają się częściej to mam brać cały czas zapbiegawczo kilka razy dziennie też po 1/2 tabletki. No ale naszczęście nic mnie już nie boli i nie biorę no spy.W pierwszej ciąży brałam tylko pod koniec przy twardym brzuszku ale ile i jak często nie pamiętam icon_confused.gif

--------------------
user posted imageuser posted image

user posted image
aga27
nie, 16 lip 2006 - 19:06
mi lekarz przepisal no-spe mam brac jak bede miala twardy brzuszek lub bol w krzyzu,jak narazie nic ta no-spa nie pomaga brzy twardym brzuszku icon_redface.gif
aga27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,058
Dołączył: nie, 07 maj 06 - 10:52
Nr użytkownika: 5,772




post nie, 16 lip 2006 - 19:06
Post #23

mi lekarz przepisal no-spe mam brac jak bede miala twardy brzuszek lub bol w krzyzu,jak narazie nic ta no-spa nie pomaga brzy twardym brzuszku icon_redface.gif

--------------------
aga





> No-spa w ciąży
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:06
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama