Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 5 6 7 8 nastÄ™pna  

plecak-tornister

, dla ucznia 1-3
> , dla ucznia 1-3
rysa154
piÄ…, 16 maj 2014 - 11:47
CYTAT(OLA77 @ Wed, 07 May 2014 - 10:08) *
https://test.st-majewski.pl/5903235240782-T...82-XXX-MLFX-ST/
a czy ktoś miał w posiadaniu plecak z tej serii Majewskiego?

Mnie tez interesuje ta firma,bo zuza sobie upatrzyla plecak z furbim....

Ogladalysmy nowe herlitze, mini chyba....nieźle,tylko mam wątpliwości czy tam sie wszystko zmieści...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post piÄ…, 16 maj 2014 - 11:47
Post #121

CYTAT(OLA77 @ Wed, 07 May 2014 - 10:08) *
https://test.st-majewski.pl/5903235240782-T...82-XXX-MLFX-ST/
a czy ktoś miał w posiadaniu plecak z tej serii Majewskiego?

Mnie tez interesuje ta firma,bo zuza sobie upatrzyla plecak z furbim....

Ogladalysmy nowe herlitze, mini chyba....nieźle,tylko mam wątpliwości czy tam sie wszystko zmieści...

--------------------


OLA77
piÄ…, 16 maj 2014 - 12:08
my zakupiliśmy właśnie plecak Majewskiego. Wygląda solidnie, jest mega lekki i ładny. Z opinii, które zasięgnęłam wychodzi, że są ok. Firma jest znana, Majewski robi kredki bambino a one sa najlepsze więc i może plecaki się sprawdząicon_smile.gif
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post piÄ…, 16 maj 2014 - 12:08
Post #122

my zakupiliśmy właśnie plecak Majewskiego. Wygląda solidnie, jest mega lekki i ładny. Z opinii, które zasięgnęłam wychodzi, że są ok. Firma jest znana, Majewski robi kredki bambino a one sa najlepsze więc i może plecaki się sprawdząicon_smile.gif

--------------------
eve69
piÄ…, 13 cze 2014 - 11:46
Kupiłam właśnie Topgala, przez ichnią stronę internetową, bo nigdzie nie udało mi się znaleźć takowego w realu (wersja militarna) i optymistycznie zakładam, że właściciel będzie zadowolony.
eve69


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,742
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 17:15
SkÄ…d: Trajsiti
Nr użytkownika: 1,966




post piÄ…, 13 cze 2014 - 11:46
Post #123

Kupiłam właśnie Topgala, przez ichnią stronę internetową, bo nigdzie nie udało mi się znaleźć takowego w realu (wersja militarna) i optymistycznie zakładam, że właściciel będzie zadowolony.

--------------------
Franio 14.05.2007
Jasinek 04.01.2012

"The moment you settle for less, you get less than you settled for."
"Taught from infancy that beauty is woman's sceptre, the mind shapes itself to the body, and roaming round its gilt cage, only seeks to adorn its prison."

/Mary Wollstonecraft/
Joanna 81
czw, 10 lip 2014 - 14:04
Lada moment będziemy musieli kupić Natalce tornister/plecak do szkoły. Przeczytałam cały wątek, podoba mi się kilka modeli plecaków/tornistrów przez was polecanych, czekam teraz na córcię, aż wróci z wakacji i będziemy wspólnie wybierać.
Powiedzcie mi tylko dlaczego akurat zdecydowałyście się na plecak a nie tornister i odwrotnie 06.gif Córka idzie do pierwszej klasy, ma ok. 128 cm wzrostu.
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post czw, 10 lip 2014 - 14:04
Post #124

Lada moment będziemy musieli kupić Natalce tornister/plecak do szkoły. Przeczytałam cały wątek, podoba mi się kilka modeli plecaków/tornistrów przez was polecanych, czekam teraz na córcię, aż wróci z wakacji i będziemy wspólnie wybierać.
Powiedzcie mi tylko dlaczego akurat zdecydowałyście się na plecak a nie tornister i odwrotnie 06.gif Córka idzie do pierwszej klasy, ma ok. 128 cm wzrostu.

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
mlovea
wto, 14 lip 2015 - 21:56
Kolej na pierwszaków 2015 icon_smile.gif Poszukuję tornistra/plecaka dla drobniutkiej sześciolatki. Bez kółek.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post wto, 14 lip 2015 - 21:56
Post #125

Kolej na pierwszaków 2015 icon_smile.gif Poszukuję tornistra/plecaka dla drobniutkiej sześciolatki. Bez kółek.

--------------------


rysa154
śro, 15 lip 2015 - 08:25
Ja kupiłam w zeszłym roku st.majewski z furbym.
Ma sie dobrze, a córka raczej z tych nie dbajacych,w tym roku synowi też kupiłam z tej firmy.
U nas wychowawczyni prosiła o tornostry,ponieważ według niej książki i reszta rzeczy sie tak nie gniecie i nie niszczy.
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post śro, 15 lip 2015 - 08:25
Post #126

Ja kupiłam w zeszłym roku st.majewski z furbym.
Ma sie dobrze, a córka raczej z tych nie dbajacych,w tym roku synowi też kupiłam z tej firmy.
U nas wychowawczyni prosiła o tornostry,ponieważ według niej książki i reszta rzeczy sie tak nie gniecie i nie niszczy.

--------------------


ewela
pon, 10 sie 2015 - 21:56
Dla małe E mam tornister po Emilce (produkowany przez Helitz-ale nie jest sygnowany-ciocia mi go sprowadzała z Monachium-a i cena inna).
Waga tonistra...jak kartka papieru..
Kłopot w tym, że mała E to "waga piórkowa" i tornister jest na Nią za duży...
Kupiłam jeszcze plecak Topgala na wszelki wypadek ....a i z opinii przeczytanych na forum zawsze taaaki chciałam dla moich E.
Plecak swietnie wykonany, mam nadzieję ,ze będzie służył i służył.




UWAGA Rodzice uczniów klas 4.....kupcie duzy plecak......bo nie zapakuje dziecko tej ilosci ksiązek/ zeszytów.


My rok temu przerobiłysmy dla duze E (klasa 4) 1 plecak f/4f (nie polecam), 1 plecak Hit tec (nie polecam) i dopadłam plecak (duzy) z komorą na kompa(dzieki temu plecy sztywniejsze)....w markecie- plecak bedzie na sluzyl w klasie 5. Jest wielki, pojemny i NIE PRZEMAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Luksusowy plecak...teraz takie są wystawione w markecie po 269zł....nam się udało kupic po 119zl.
Ale inne plecaki kosztujÄ… tyle samo....i nie sa warte ani ceny, ani noszenia......wstyd dla firmy...

ps moich uczniów "odpakuję" z ksiązek.....co nie potrzeba zostaje w klasie....a i waga tonistra inna
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 10 sie 2015 - 21:56
Post #127

Dla małe E mam tornister po Emilce (produkowany przez Helitz-ale nie jest sygnowany-ciocia mi go sprowadzała z Monachium-a i cena inna).
Waga tonistra...jak kartka papieru..
Kłopot w tym, że mała E to "waga piórkowa" i tornister jest na Nią za duży...
Kupiłam jeszcze plecak Topgala na wszelki wypadek ....a i z opinii przeczytanych na forum zawsze taaaki chciałam dla moich E.
Plecak swietnie wykonany, mam nadzieję ,ze będzie służył i służył.




UWAGA Rodzice uczniów klas 4.....kupcie duzy plecak......bo nie zapakuje dziecko tej ilosci ksiązek/ zeszytów.


My rok temu przerobiłysmy dla duze E (klasa 4) 1 plecak f/4f (nie polecam), 1 plecak Hit tec (nie polecam) i dopadłam plecak (duzy) z komorą na kompa(dzieki temu plecy sztywniejsze)....w markecie- plecak bedzie na sluzyl w klasie 5. Jest wielki, pojemny i NIE PRZEMAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Luksusowy plecak...teraz takie są wystawione w markecie po 269zł....nam się udało kupic po 119zl.
Ale inne plecaki kosztujÄ… tyle samo....i nie sa warte ani ceny, ani noszenia......wstyd dla firmy...

ps moich uczniów "odpakuję" z ksiązek.....co nie potrzeba zostaje w klasie....a i waga tonistra inna
eve69
sob, 15 sie 2015 - 21:29
CYTAT(eve69 @ Fri, 13 Jun 2014 - 12:46) *
Kupiłam właśnie Topgala, przez ichnią stronę internetową, bo nigdzie nie udało mi się znaleźć takowego w realu (wersja militarna) i optymistycznie zakładam, że właściciel będzie zadowolony.


Dla zastanawiających się uprzejmie donoszę, że plecak w stanie idealnym idzie z właścicielem do II klasy. Jest zdecydowanie wart swojej ceny.
eve69


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,742
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 17:15
SkÄ…d: Trajsiti
Nr użytkownika: 1,966




post sob, 15 sie 2015 - 21:29
Post #128

CYTAT(eve69 @ Fri, 13 Jun 2014 - 12:46) *
Kupiłam właśnie Topgala, przez ichnią stronę internetową, bo nigdzie nie udało mi się znaleźć takowego w realu (wersja militarna) i optymistycznie zakładam, że właściciel będzie zadowolony.


Dla zastanawiających się uprzejmie donoszę, że plecak w stanie idealnym idzie z właścicielem do II klasy. Jest zdecydowanie wart swojej ceny.

--------------------
Franio 14.05.2007
Jasinek 04.01.2012

"The moment you settle for less, you get less than you settled for."
"Taught from infancy that beauty is woman's sceptre, the mind shapes itself to the body, and roaming round its gilt cage, only seeks to adorn its prison."

/Mary Wollstonecraft/
wiesiołek
nie, 16 sie 2015 - 09:20
Dołączam do fanów Topgala. Zmieniam co trzy lata i nie dlatego, że się niszczą ( są chyba niezniszczalne), ale dlatego, że po trzech latach dzieci chcą odmiany, no i inny model pasuje na malucha inny na gimnazjalistę.

wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post nie, 16 sie 2015 - 09:20
Post #129

Dołączam do fanów Topgala. Zmieniam co trzy lata i nie dlatego, że się niszczą ( są chyba niezniszczalne), ale dlatego, że po trzech latach dzieci chcą odmiany, no i inny model pasuje na malucha inny na gimnazjalistę.

wiesiołek
nie, 16 sie 2015 - 09:27
CYTAT(lena77 @ Mon, 26 Aug 2013 - 19:37) *
Nasz zeszloroczny topgal poszedl w kat. w tym roku w uzyciu bedzie plecak biedronkowy za 30 zl; jest lzejszy, paski sie nie poluzniaja i jest o wiele wygodniejszy (tak twierdzi syn)


BYc może jest lżejszy, al nie wierzę ,ąby cokolwiek mogło mieć bardziej ergonomiczne plecy i szelki niż Topgal- młody zmieni zdanie gdy przyjdzie mu targać na plecach komplet książek.

Przerabiałam to- po tygodniu chodzenia z innym placakiem mój syn dostał nowy Topgal, przełożył ksiazki i zdziwil się, że się staly lżejsze, w cięższym plecaku. Cudów dokonuje górna regulacja szelek (dociąganie do ramion- dzięki temu środek cięźkosci jest bliżej kręgosłupa i mimo większego ciężaru obciążenie pleców jest mniejsze.

Podejrzewam, że koledzy Twojego syna mają te plecaki z Bierdronki i na tym polega ich atrakcyjnosć - mieć tak samo icon_wink.gif
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post nie, 16 sie 2015 - 09:27
Post #130

CYTAT(lena77 @ Mon, 26 Aug 2013 - 19:37) *
Nasz zeszloroczny topgal poszedl w kat. w tym roku w uzyciu bedzie plecak biedronkowy za 30 zl; jest lzejszy, paski sie nie poluzniaja i jest o wiele wygodniejszy (tak twierdzi syn)


BYc może jest lżejszy, al nie wierzę ,ąby cokolwiek mogło mieć bardziej ergonomiczne plecy i szelki niż Topgal- młody zmieni zdanie gdy przyjdzie mu targać na plecach komplet książek.

Przerabiałam to- po tygodniu chodzenia z innym placakiem mój syn dostał nowy Topgal, przełożył ksiazki i zdziwil się, że się staly lżejsze, w cięższym plecaku. Cudów dokonuje górna regulacja szelek (dociąganie do ramion- dzięki temu środek cięźkosci jest bliżej kręgosłupa i mimo większego ciężaru obciążenie pleców jest mniejsze.

Podejrzewam, że koledzy Twojego syna mają te plecaki z Bierdronki i na tym polega ich atrakcyjnosć - mieć tak samo icon_wink.gif
Meganka.
nie, 16 sie 2015 - 14:06
U nas kolejny rok z topgalami.
Panna Z. już trzeci rok - plecak jak nowy wciąż, młody A. druga klasę zaczyna ze swoim, mimo, że nie dba o niego szczególnie, tez jak nówka icon_smile.gif
Najstarszak w tym roku do plecaka dokupił sobie torbę, zobaczymy jak ona się sprawdzi.
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post nie, 16 sie 2015 - 14:06
Post #131

U nas kolejny rok z topgalami.
Panna Z. już trzeci rok - plecak jak nowy wciąż, młody A. druga klasę zaczyna ze swoim, mimo, że nie dba o niego szczególnie, tez jak nówka icon_smile.gif
Najstarszak w tym roku do plecaka dokupił sobie torbę, zobaczymy jak ona się sprawdzi.

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
Tośka
wto, 18 sie 2015 - 17:21
My zdecydowaliśmy się na Herlitz midi; Matylda jest wysoka, a sam plecak waży mniej niż 1 kg
Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post wto, 18 sie 2015 - 17:21
Post #132

My zdecydowaliśmy się na Herlitz midi; Matylda jest wysoka, a sam plecak waży mniej niż 1 kg

--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.

Joanna 81
piÄ…, 21 sie 2015 - 20:32
CYTAT(Tośka @ Tue, 18 Aug 2015 - 16:21) *
My zdecydowaliśmy się na Herlitz midi; Matylda jest wysoka, a sam plecak waży mniej niż 1 kg


My też. I to był bardzo dobry wybór. Tornister po roku wygląda jak nówka, świetnie się sprawdził. Polecam niezdecydowanym. Naprawdę warto.
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post piÄ…, 21 sie 2015 - 20:32
Post #133

CYTAT(Tośka @ Tue, 18 Aug 2015 - 16:21) *
My zdecydowaliśmy się na Herlitz midi; Matylda jest wysoka, a sam plecak waży mniej niż 1 kg


My też. I to był bardzo dobry wybór. Tornister po roku wygląda jak nówka, świetnie się sprawdził. Polecam niezdecydowanym. Naprawdę warto.

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Cassie2015
śro, 02 wrz 2015 - 16:17
Plecak- tornister to dla mnie zmora. Przeszukałam kilka sklepów a w nich kilkanascie modeli.... te "cudne" odstraszyły ceną, w końcu wybralismy model z lekko usztwynionymi plecami, z twardymi boczkami, żeby jakoś te książki i zeszyty zapakować... Czy nasz wybór się sprawdzi- nie wiem, to tak naprawdę się okaże. Plecak ma dodatkowe kieszonki - na 2 sniadanie, czy wodę, no i obrazek- kosmiczny:) TO było baaardzo ważne przy wyborze. Kupilismy w empiku - byl zapomniany, kosztował ....niecale 12 zł, bo ktoś wprowadził taką cenę i był jeden jedyny w całym sklepie.
Cassie2015


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: wto, 25 sie 15 - 20:00
Nr użytkownika: 46,291




post śro, 02 wrz 2015 - 16:17
Post #134

Plecak- tornister to dla mnie zmora. Przeszukałam kilka sklepów a w nich kilkanascie modeli.... te "cudne" odstraszyły ceną, w końcu wybralismy model z lekko usztwynionymi plecami, z twardymi boczkami, żeby jakoś te książki i zeszyty zapakować... Czy nasz wybór się sprawdzi- nie wiem, to tak naprawdę się okaże. Plecak ma dodatkowe kieszonki - na 2 sniadanie, czy wodę, no i obrazek- kosmiczny:) TO było baaardzo ważne przy wyborze. Kupilismy w empiku - byl zapomniany, kosztował ....niecale 12 zł, bo ktoś wprowadził taką cenę i był jeden jedyny w całym sklepie.


--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
Libi
śro, 16 wrz 2015 - 11:16
a jaki plecak do 4 klasy polecicie? na kółkach, bo taki normalny ma i nie może podnieść jak jest zapakowany....

Chodzi mi o to aby miał kilka komór.
Ma taki z jedną komorą ale ciężko jest trzymać kanapki, picie i np. strój na w-f razem z książkami.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post śro, 16 wrz 2015 - 11:16
Post #135

a jaki plecak do 4 klasy polecicie? na kółkach, bo taki normalny ma i nie może podnieść jak jest zapakowany....

Chodzi mi o to aby miał kilka komór.
Ma taki z jedną komorą ale ciężko jest trzymać kanapki, picie i np. strój na w-f razem z książkami.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
eve69
śro, 16 wrz 2015 - 21:00
Plecaki na kółkach mają fatalny wpływ na kręgosłup.
eve69


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,742
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 17:15
SkÄ…d: Trajsiti
Nr użytkownika: 1,966




post śro, 16 wrz 2015 - 21:00
Post #136

Plecaki na kółkach mają fatalny wpływ na kręgosłup.

--------------------
Franio 14.05.2007
Jasinek 04.01.2012

"The moment you settle for less, you get less than you settled for."
"Taught from infancy that beauty is woman's sceptre, the mind shapes itself to the body, and roaming round its gilt cage, only seeks to adorn its prison."

/Mary Wollstonecraft/
Libi
czw, 17 wrz 2015 - 08:16
No to co zrobić jak nie można podnieść plecaka z podłogi a jak już podniesie to przeważa do tyłu.... Musi mieć na kółkach.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post czw, 17 wrz 2015 - 08:16
Post #137

No to co zrobić jak nie można podnieść plecaka z podłogi a jak już podniesie to przeważa do tyłu.... Musi mieć na kółkach.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
bb
czw, 17 wrz 2015 - 08:33
My mamy od lat niezniszczalne I ekstra pakowne jansporty zakupione na wakacjach w PL (empik/smyk). W uniwersalnych wzorach (kropki vs kratka) wiec nie ma szalu zmieniania co rok.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 17 wrz 2015 - 08:33
Post #138

My mamy od lat niezniszczalne I ekstra pakowne jansporty zakupione na wakacjach w PL (empik/smyk). W uniwersalnych wzorach (kropki vs kratka) wiec nie ma szalu zmieniania co rok.


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
kaskaa
nie, 19 cze 2016 - 14:17
Ja mogę polecić plecak czerwony jest pojemny, niedrogi i bardzo wytrzymały icon_biggrin.gif Dodatkowo naprawdę świetnie się prezentuje. Mój syn był swoim zachwycony! Na stronie sklepu znajdują się tez inne bardzo fajne modele plecaków do szkoły zarówno dla chłopców jak i dziewczynek icon_biggrin.gif
kaskaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 18 cze 16 - 11:32
Nr użytkownika: 47,742




post nie, 19 cze 2016 - 14:17
Post #139

Ja mogę polecić plecak czerwony jest pojemny, niedrogi i bardzo wytrzymały icon_biggrin.gif Dodatkowo naprawdę świetnie się prezentuje. Mój syn był swoim zachwycony! Na stronie sklepu znajdują się tez inne bardzo fajne modele plecaków do szkoły zarówno dla chłopców jak i dziewczynek icon_biggrin.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 10 lip 2017 - 14:46
Post #140

Myślę, że dla młodszego bardziej odpowiedni będzie jednak tornister, z kolei starszemu można już kupić plecak. A co myślicie o plecaku an kółkach? Nie będzie czasem lepszy do zwykłego plecaka, czy tornistra? Zobaczcie sobie te plecaki na kółkach marki CoolPack https://cool-pack.pl/pl/11652-plecaki-na-kolkach - mi bardzo się podobają, będą w sam raz do podstawówki.
> plecak-tornister, dla ucznia 1-3
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 5 6 7 8 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 19:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama