Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

po transferze

> 
magdu
wto, 26 lip 2011 - 15:06
czesc.Jestem po drugim transferze i mam pewne pytanie.Transfer miałam tydzień temu .Pod koniec stymulacji zaczely mnie bardzo bolec piersi,były super wrażliwe i nabrzmiałe.Tak było do wczoraj,kiedy to dolegliwości minęły.Dziś już o nich nie pamietam.Przez cały ten czas nie byłam zaniepokojona bo domyslałam sie że jest to pewnie wynik leków.Teraz jednak zaczęłam sie martwic.Jestem 7dpt i boje sie że oznacza to spadek hormonów ,a co za tym idzie kolejna nieudaną próbę.Staram sie o tym nie myśleć i nie nastawiać się na dobry wynik .Mam jeszcze pare dni do badania(o ile wcześniej nie pojawi sie@)Czy któraś z was się z tym spotkała?
magdu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: sob, 27 lut 10 - 13:26
Nr użytkownika: 31,910




post wto, 26 lip 2011 - 15:06
Post #1

czesc.Jestem po drugim transferze i mam pewne pytanie.Transfer miałam tydzień temu .Pod koniec stymulacji zaczely mnie bardzo bolec piersi,były super wrażliwe i nabrzmiałe.Tak było do wczoraj,kiedy to dolegliwości minęły.Dziś już o nich nie pamietam.Przez cały ten czas nie byłam zaniepokojona bo domyslałam sie że jest to pewnie wynik leków.Teraz jednak zaczęłam sie martwic.Jestem 7dpt i boje sie że oznacza to spadek hormonów ,a co za tym idzie kolejna nieudaną próbę.Staram sie o tym nie myśleć i nie nastawiać się na dobry wynik .Mam jeszcze pare dni do badania(o ile wcześniej nie pojawi sie@)Czy któraś z was się z tym spotkała?
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 26 lip 2011 - 18:35
Post #2

[post usunięty]
magdu
wto, 26 lip 2011 - 19:02
Dzieki.Postaram sie tak zrobic,ale wierz mi to cholernie trudne.
magdu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: sob, 27 lut 10 - 13:26
Nr użytkownika: 31,910




post wto, 26 lip 2011 - 19:02
Post #3

Dzieki.Postaram sie tak zrobic,ale wierz mi to cholernie trudne.
groszek82
czw, 28 lip 2011 - 13:44
magdu myślę,że Rosa ma absolutną rację. Ja przed każdą miesiączką miałam objawy w cyklu gdy okazało się,że jestem w ciąży-żadnych. Więc mam wrażenie,że na w tak wczesnym etapie działa głównie głowa. Objawy to pamiętam jakoś pojawiły się w 6 tygodniu.
Trzymam kciuki:)
groszek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 568
Dołączył: pon, 14 lut 11 - 10:51
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 35,821




post czw, 28 lip 2011 - 13:44
Post #4

magdu myślę,że Rosa ma absolutną rację. Ja przed każdą miesiączką miałam objawy w cyklu gdy okazało się,że jestem w ciąży-żadnych. Więc mam wrażenie,że na w tak wczesnym etapie działa głównie głowa. Objawy to pamiętam jakoś pojawiły się w 6 tygodniu.
Trzymam kciuki:)

--------------------
> po transferze
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 15:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama