Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Usługa "gdzie jest dziecko" itp.

-
, i możliwości ustalania miejsca pobytu danej osoby.
mitama
post Fri, 01 Apr 2016 - 14:28
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 44,027

Lokalizacja działa, tzn. te bezpieczne strefy. Wyznaczyliśmy - mąż tam przekroczył granicę, alert dostałam mniej więcej minutę po tym, jak przekroczył strefę. Nie jest to może idealna dokładność, ale wystarczająca. Więcej napiszę po sprawdzeniu innych możliwości. Jeśli chodzi o blokowanie to bardziej mnie interesuje to, czy łatwo jest to później odblokować icon_wink.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
Sojka
post Sat, 28 May 2016 - 18:19
Post #22

Nr użytkownika: 44,047

Niby wcześniej na to nie wpadłam, ale mam kolejne zastosowanie apki. Wyobrażacie sobie, że w markecie w ciągu 2h, szukali rodziców dwójki dzieci, różnych? Ogólnie taka sytuacja wydaj się być niedopuszczalna, ale mimo wszystko jeśli coś takiego się zdarza, to mam wrażenie, że każdy rodzic powinien mieć w tych czasach lokalizator. I wcale nie przesadzam...

Quote Post
mitama
post Mon, 30 May 2016 - 14:26
Post #23

Nr użytkownika: 44,027

To niestety normalność i to od dawna - na koncertach, wszystkich większych imprezach. Rodzice zapominają o dzieciach, później okazywało się, że są pod wpływem alkoholu... Chora sytuacja. Ale takie będą i się to nie zmieni. Bo jak? Kto ma o to zadbać? Tak już po prostu będzie.

Quote Post
Gość_Maciuś_*
post Sun, 09 Oct 2016 - 16:37
Post #24

Gość

Witam mam problem ponieważ pewna osoba sama bez mojej wiedzy ustawiła mi na telefonie usługę "Gdzie jest dziecko" czy można to jakoś usunąć ? czy potrzebny jest do tego drugi tel który mnie śledzi ?? jak rozwiązać ten problem??

Quote Post
amirest
post Sat, 08 Jul 2017 - 15:27
Post #25

Nr użytkownika: 49,373

Myślę, że raczej nikt cię nie śledzi. Spróbuj zresetować telefon, przywrócić ustawienia fabryczne... Coś w ten deseń.
sztuczne kwiaty hurtownia

Quote Post
> Usługa "gdzie jest dziecko" itp., i możliwości ustalania miejsca pobytu danej osoby.

Start new topic Reply to this topic Fast Reply
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 20 Sep 2017 - 09:39
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe