Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ZÄ…bki - jakoÅ› tak dziwnie?!

> 
Dorcias
czw, 18 lis 2004 - 23:52
Bartoszkowi wyrżnęły się narazie 2 ząbki, ale jakoś tak dziwnie, bo jeden jest to jedynka lewa na dole, a drugi - to jedynka lewa na górze. Jakoś tak dziwnie, myślałam że one wychodzą parami, najpierw na dole, a póżniej na górze. Niewiem czy mam się tym przejmować? Czy skonsultowac się ze stomatologiem? Co mi radzicie? Jak to było u Waszych Dzieci?
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
SkÄ…d: ZÄ…bki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post czw, 18 lis 2004 - 23:52
Post #1

Bartoszkowi wyrżnęły się narazie 2 ząbki, ale jakoś tak dziwnie, bo jeden jest to jedynka lewa na dole, a drugi - to jedynka lewa na górze. Jakoś tak dziwnie, myślałam że one wychodzą parami, najpierw na dole, a póżniej na górze. Niewiem czy mam się tym przejmować? Czy skonsultowac się ze stomatologiem? Co mi radzicie? Jak to było u Waszych Dzieci?

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
edika
piÄ…, 19 lis 2004 - 01:42
Nie ma sie czym przejmować! Mojemu synkowi też wychodziły w podobny sposób (nie parami).
edika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 585
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 17:24
Skąd: okolice Wałbrzycha
Nr użytkownika: 1,117

GG:


post piÄ…, 19 lis 2004 - 01:42
Post #2

Nie ma sie czym przejmować! Mojemu synkowi też wychodziły w podobny sposób (nie parami).

--------------------
Antosia 29.04.07 Karolina 04.04.05 Dominik 08.08.02
Gwendoline
piÄ…, 19 lis 2004 - 05:24
apro po zabkow kiedy najwczesniej moge sie spodziewac jej zabkowania i czy to idzie jakos poznac bo maz mi mowil ze dziasla bieleja icon_question.gif
Gwendoline


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 262
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 00:43
SkÄ…d: Hamburg
Nr użytkownika: 1,655




post piÄ…, 19 lis 2004 - 05:24
Post #3

apro po zabkow kiedy najwczesniej moge sie spodziewac jej zabkowania i czy to idzie jakos poznac bo maz mi mowil ze dziasla bieleja icon_question.gif

--------------------
user posted image
Ev
piÄ…, 19 lis 2004 - 08:01
Najczęściej dziecko bardzo się ślini i dziąsełko jest znacznie napuchnięte. Najlepiej wtedy smarować żelem np. Dentinox, dawać gryzaczki z wodą (schłodzone wcześniej w lodówce).
Ja również dawałam szczoteczkę do zębów - dzięki temu chyba, mój synuś nabył w naturalny sposób nawyk mycia ząbków i bardzo dobrze mu idzie icon_biggrin.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post piÄ…, 19 lis 2004 - 08:01
Post #4

Najczęściej dziecko bardzo się ślini i dziąsełko jest znacznie napuchnięte. Najlepiej wtedy smarować żelem np. Dentinox, dawać gryzaczki z wodą (schłodzone wcześniej w lodówce).
Ja również dawałam szczoteczkę do zębów - dzięki temu chyba, mój synuś nabył w naturalny sposób nawyk mycia ząbków i bardzo dobrze mu idzie icon_biggrin.gif

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Dorcias
piÄ…, 19 lis 2004 - 15:22
Mamy 3 ząbki, w tym 2 na górze........W dalszym ciągu czekamy na Jedynkę prawą dolną.

Co do oznak, to Bartosz przechodzi to nadzwyczaj spokojnie, jedyną odznaką było tylko ślinienie się, a teraz już ślini się coraz coraz mniej. icon_wink.gif
Pozdrawiam
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
SkÄ…d: ZÄ…bki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post piÄ…, 19 lis 2004 - 15:22
Post #5

Mamy 3 ząbki, w tym 2 na górze........W dalszym ciągu czekamy na Jedynkę prawą dolną.

Co do oznak, to Bartosz przechodzi to nadzwyczaj spokojnie, jedyną odznaką było tylko ślinienie się, a teraz już ślini się coraz coraz mniej. icon_wink.gif
Pozdrawiam

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
> ZÄ…bki - jakoÅ› tak dziwnie?!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 17 kwi 2024 - 01:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama