Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Prezent dla 5-latka

-
borekk
post Fri, 08 Jul 2016 - 13:59
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,833

Hej, razem z rodziną chcemy mojemu chrześniakowi kupić coś większego. Myślimy nad taką kuchenką. Myślę, że prezent trafiony, bo Kamil lubi bawić się garnkami icon_biggrin.gif

Go to the top of the page PM

Quote Post
Szumka
post Fri, 26 Aug 2016 - 11:41
Post #2

Nr użytkownika: 48,070

Prezent bardzo ciekawy. A jesli trafiony - bo dziecko lubi bawić się garnkami, to kto wie, może w przyszłości wyrośnie z niego niezły kucharz. Znalazłam jeszcze podobną kuchnię na Fabryce Wafelków - http://www.fabrykawafelkow.pl/zabawki-dla-...0217365431.html Drewniana, w fajnym kolorze i wydaje mi się, że ma możliwość rozbudowy.

Quote Post
IgaO
post Mon, 12 Sep 2016 - 19:57
Post #3

Nr użytkownika: 47,435

prezent dla 5-cio latka to powinna być zabawka edukacyjna https://zaira.pl/pl/blog/Zabawki-edukacyjne...najmlodszych/74, interaktywna lub rowerek albo pojazd elektryczny. Wydaje mi się, że trzeba pobudzać ciekawość dziecka i zachęcać poprzez zabawę do nauki pewnych prawideł. Teraz dzieci mają duże możliwości jeśli tylko rodzice mają odpowiednie podejście do tematu.

Quote Post
marsjanka
post Fri, 23 Sep 2016 - 17:10
Post #4

Nr użytkownika: 2,088

jst zegar, i można przyrządzać kreatywne potrawy, jeśli rodzice są na tak, to fajny prezent

Quote Post
tokarskim82
post Mon, 26 Sep 2016 - 04:15
Post #5

Nr użytkownika: 45,583

Kuchenka super sprawa! Moje dziecko poszło dalej i teraz nie wystarcza jej pomoc nam w kuchni, chce robić swoje eksperymenty icon_smile.gif Dlatego kupujemy jej zestawy kreatywne (często stąd: http://www.smyk.com/zabawki-gry/artystyczn...kreatywne.html), bo to ją zajmuje na długie godziny icon_smile.gif nie ukrywam, że sam często przyglądam się co wyjdzie z tych doświadczeń.

Quote Post
alaa789
post Fri, 30 Sep 2016 - 09:31
Post #6

Nr użytkownika: 47,895

Ja jeżeli chodzi o prezenty, to jestem mało przewidywalną ciocią icon_smile.gif Moim chrześniakom daję zazwyczaj książki, a ostatnio gry planszowe. Niedawno odkryłam, jaką frajdę mogą zapewnić i przykuć uwagę nawet dziecka, które na niczym na dłużej się nie koncentruje, chyba że na telewizorze, a wiadomo, ze to niewskazane. Mojemu 5-letniemu chrześniakowi kupiłam na urodziny grę Leśna Draka z tailor games i gra ze starszym rodzeństwem, więc chyba prezent trafiony icon_biggrin.gif

Quote Post
odszkodo2016
post Tue, 11 Oct 2016 - 16:38
Post #7

Nr użytkownika: 48,233

Sama jestem matką chrzestną i zawsze zależy mi na tym, aby kupić swojemu chrześniakowi coś fajnego. Niestety na rynku w dzisiejszych czasach jest sporo różnego rodzaju zabawek i zawsze mam problem co wybrać, jak to mówią mały wybór źle-duży wybór też źle, człowiekowi nie idzie dogodzić

--------------------
Zapewne nikogo obecnie nie zdziwią zagrania firm ubezpieczycielskich polegające na dawaniu poszkodowanym kierowcom znacznie zaniżone odszkodowanie. Walcz!

Quote Post
Ewela_31
post Tue, 18 Oct 2016 - 15:54
Post #8

Nr użytkownika: 48,251

Może jakieś kreatywne kolcki? Np takie magnetyczne, albo konstrukcyjne - dla 5 latka to raczej mniejszy zestaw.

Quote Post
Isia29
post Thu, 03 Nov 2016 - 21:44
Post #9

Nr użytkownika: 48,352

Zbliżają się Mikołajki i moim zdaniem fajnym prezentem będzie osobisty list od Mikołaja lub wideo wiadomość. Ja swojej córce zamówiłam tutaj listymikolaja. Uważam, że niesamowita atrakcja dla dziecka.

Ten post edytował Isia29 Sat, 05 Nov 2016 - 21:00

Quote Post
nosleep85
post Fri, 11 Nov 2016 - 19:47
Post #10

Nr użytkownika: 46,801

Mase prezentow - oryginalnych, unikalnych - recznie robionych! Mozna znalezc na portalu http://ida-swieta.art-madam.pl/ Spojrzcie same: jakie przemile przytulanki, kocysie, kolderki, podusie - nic, tylko wybierac i przytulac sie:) Noo ale to wszystko dla dzieci, prawda?:>

Quote Post
rafaella11
post Thu, 26 Oct 2017 - 17:36
Post #11

Nr użytkownika: 50,594

Ja również do niedawna stałam przed dylematem co kupić na prezent dziecku. To jednak nie jest taka łatwa sprawa, jakby się mogło wydawać. Koniec końców postawiliśmy na rower. Uciechy a uciechy. To był naprawdę strzał w 10. Gdybyście byli zainteresowani to zdecydowaliśmy się na rower dla dzieci ze sklepu Rowerzysta.pl Mogę wam zagwarantować, że jest świetnej jakości a cena również jest bardzo atrakcyjna, w porównaniu z innymi sklepami.

Quote Post
igakopka
post Tue, 14 Nov 2017 - 15:25
Post #12

Nr użytkownika: 50,906

Myślicie już o prezentach na Święta dla dzieci? Jeden z najbardziej oryginalnych prezentów to wideo od Mikołaja. To świetny pomysł. Dziecko na pewno nie spodziewa się czegoś takiego. Można takie kupić tutaj http://www.listymikolaja.pl/.

Quote Post
herex77
post Thu, 16 Nov 2017 - 14:08
Post #13

Nr użytkownika: 50,923

Nie ma nic bardziej praktycznego, niż buty. Jak zdejmiesz rozmiar stopy to nawet nie musisz z małym chodzić i przymierzać. Wystarczy, że pokażesz mu w internecie jak tu i mu się spodoba. Czekoladki zje, zabawki popsuje, a buty i ubranie będą aż z nich wyrośnie. https://szczesliwestopki.pl/pl/c/Buty-dla-dziewczynek/29

Quote Post
Dynia1010
post Thu, 16 Nov 2017 - 17:00
Post #14

Nr użytkownika: 50,926

Ta kuchenka jest śliczna. Mój bratanek też dostał kuchenkę w tamtym roku tylko mniejszą, ale i tak było mnóstwo zabawy icon_smile.gif Dodatkowo jeśli chodzi o prezenty dla 5 latków to polecam zamówienie im listu od Św. Mikołaja http://www.listymikolaja.pl/ Jest to super atrakcja dla dziecka tym bardziej że Mikołaj zwraca się do niego po imieniu i można też dopisać coś od siebie co znacznie zwiększy oryginalność tego listu. Dla dzieci zaś, które jeszcze nie potrafią za bardzo czytać (czyli w sumie 5 latki wciąż w to podchodzą) można też zamówić wideo z którego mówi do nas Święty icon_smile.gif

Quote Post
Erywa_RK
post Fri, 17 Nov 2017 - 15:40
Post #15

Nr użytkownika: 50,233

GG:

Bardzo fajny pomysł! Strasznie podobają mi się takie kuchnie dla dzieci icon_smile.gif Jak się zrzucacie rodziną na prezent to może taką byście mu sprawili https://www.al.to/p/383886-agd-dla-dzieci-s...uch-bubble.html? Nowoczesny wygląd w połączeniu z efektami dźwiękowymi i cała masą akcesoriów nadaje zabawie niepowtarzalnego charakteru, no i przede wszystkim realizmu. Wszystko zrobione zostało estetycznie i z wytrzymałych materiałów a przy tym są bezpieczne dla malucha icon_smile.gif

--------------------

Quote Post
> Prezent dla 5-latka

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 25 Nov 2017 - 10:37
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe