Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zestaw Pet shop

, który polecacie?
> , który polecacie?
Ketmia
pon, 25 sty 2010 - 22:26
Ja już nawet się nie pytam, czy warto kupować takie zwierzaczki, bo mi dziecko szybko dorosło do zachcianek i CHCE icon_wink.gif. Swoją drogą uważam, że sporo sobie liczą za małą paczuszkę z np. kilkucentymetrowym buldożkiem i... jego kupką 37.gif. Z uwagi na to, że Młoda za jakiś czas będzie miała urodziny, nadarza się okazja żeby się szarpnąć trochę bardziej i kupić zestaw. Chcę więc sprezentować coś, co nie jest miniaturową paczuszką i co za chwilę utonie w plastikowym pudle wśród reszty zabawek. Pozostaje więc ZESTAW. Są domki (mieszkalne, chyba), centra adopcyjne, fitness, domy opieki oraz salony piękności 03.gif . Co z tego jest u Was na topie? Mam nadzieję, że na jednym zestawie się skończy, a potem najwyżej będziemy co jakiś czas kupować pojedyncze stworki-potworki licząc, że z tego wyrośnie.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pon, 25 sty 2010 - 22:26
Post #1

Ja już nawet się nie pytam, czy warto kupować takie zwierzaczki, bo mi dziecko szybko dorosło do zachcianek i CHCE icon_wink.gif. Swoją drogą uważam, że sporo sobie liczą za małą paczuszkę z np. kilkucentymetrowym buldożkiem i... jego kupką 37.gif. Z uwagi na to, że Młoda za jakiś czas będzie miała urodziny, nadarza się okazja żeby się szarpnąć trochę bardziej i kupić zestaw. Chcę więc sprezentować coś, co nie jest miniaturową paczuszką i co za chwilę utonie w plastikowym pudle wśród reszty zabawek. Pozostaje więc ZESTAW. Są domki (mieszkalne, chyba), centra adopcyjne, fitness, domy opieki oraz salony piękności 03.gif . Co z tego jest u Was na topie? Mam nadzieję, że na jednym zestawie się skończy, a potem najwyżej będziemy co jakiś czas kupować pojedyncze stworki-potworki licząc, że z tego wyrośnie.

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 25 sty 2010 - 22:33
Post #2

CYTAT(Ketmia @ Mon, 25 Jan 2010 - 22:26) *
Mam nadzieję, że na jednym zestawie się skończy, a potem najwyżej będziemy co jakiś czas kupować pojedyncze stworki-potworki licząc, że z tego wyrośnie.

He, he... Pomarzyć można icon_smile.gif
Ja nie kupuję zestawów, dziewczynki mają trochę pojedynczych zwierzaków, część udało mi się odkupić od jednej miłej Forumowiczki icon_smile.gif Generalnie lubią jak jest zwierzak i jakiś drobiazg do niego, typu kość dla pieska, rybka na misce dla kotka, itp. Nawet Bogunia (2,5 roku) chętnie się bawi tymi drobiazgami.
grzałka
wto, 26 sty 2010 - 09:17
u nas pet shopy były na topie do momentu zakupienia do nich domku (tego największego)- odkąd dostały lokum Ania je tam rozmieściła i straciła wszelkie zainteresowanie icon_rolleyes.gif

więc ja bym polecała pojedyncze
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 26 sty 2010 - 09:17
Post #3

u nas pet shopy były na topie do momentu zakupienia do nich domku (tego największego)- odkąd dostały lokum Ania je tam rozmieściła i straciła wszelkie zainteresowanie icon_rolleyes.gif

więc ja bym polecała pojedyncze

--------------------
Ketmia
wto, 26 sty 2010 - 09:54
CYTAT(grzałka @ Tue, 26 Jan 2010 - 11:17) *
u nas pet shopy były na topie do momentu zakupienia do nich domku (tego największego)


Ha, ha! dobre! 04.gif A ja przyznam, że planowałam właśnie taki domek...
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post wto, 26 sty 2010 - 09:54
Post #4

CYTAT(grzałka @ Tue, 26 Jan 2010 - 11:17) *
u nas pet shopy były na topie do momentu zakupienia do nich domku (tego największego)


Ha, ha! dobre! 04.gif A ja przyznam, że planowałam właśnie taki domek...

--------------------
alatanta

Go??







post śro, 27 sty 2010 - 12:16
Post #5

...
mamami
śro, 27 sty 2010 - 17:47
majka tez sie w ogóle nie bawi domkiem. Jeśli już zainteresują ją jej zwierzaki to bawi sie nimi bez domku.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 27 sty 2010 - 17:47
Post #6

majka tez sie w ogóle nie bawi domkiem. Jeśli już zainteresują ją jej zwierzaki to bawi sie nimi bez domku.
e_Ena
śro, 27 sty 2010 - 18:02
Dominika wyprosiła na urodziny domek, bawiła się całe dwa dni icon_wink.gif. Mi za to szczena opadła jak go w domu po rozpakowaniu bliżej obejrzałam, myślałam że za taką cenę to w środku domku jakieś jeszcze bajery są (no była, mała huśtawka dla kotka icon_wink.gif).
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post śro, 27 sty 2010 - 18:02
Post #7

Dominika wyprosiła na urodziny domek, bawiła się całe dwa dni icon_wink.gif. Mi za to szczena opadła jak go w domu po rozpakowaniu bliżej obejrzałam, myślałam że za taką cenę to w środku domku jakieś jeszcze bajery są (no była, mała huśtawka dla kotka icon_wink.gif).
skanna
śro, 27 sty 2010 - 18:45
I ja przychylam się do opinii, że duże domki nie są konieczne. Mamy tego trochę, bo teściowa przywiozła ze Stanów za mniej niż pół ceny, ale i tak w ruchu są przede wszystkim zwierzaczki i małe domki.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 27 sty 2010 - 18:45
Post #8

I ja przychylam się do opinii, że duże domki nie są konieczne. Mamy tego trochę, bo teściowa przywiozła ze Stanów za mniej niż pół ceny, ale i tak w ruchu są przede wszystkim zwierzaczki i małe domki.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Ketmia
śro, 27 sty 2010 - 19:21
Bardzo Wam dziękuję, to przesądza sprawę icon_smile.gif

edit:
Kupiłam 2 na próbę, bo Zuza chora i chciałam sprawić jej radość. Śpi z nimi, bawi się na okrągło, mnie wciąga do zabawy i nawet jeszcze nie zgubiła ani jednego gadźetu. icon_smile.gif

Ten post edytował Ketmia sob, 30 sty 2010 - 11:03
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post śro, 27 sty 2010 - 19:21
Post #9

Bardzo Wam dziękuję, to przesądza sprawę icon_smile.gif

edit:
Kupiłam 2 na próbę, bo Zuza chora i chciałam sprawić jej radość. Śpi z nimi, bawi się na okrągło, mnie wciąga do zabawy i nawet jeszcze nie zgubiła ani jednego gadźetu. icon_smile.gif

--------------------
> Zestaw Pet shop, który polecacie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 16:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama