Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Łupież pstry, a może to co innego ?

, problem znów powrócił :(
> , problem znów powrócił :(
milutka
czw, 09 cze 2011 - 16:15
CYTAT(domi @ Thu, 02 Jun 2011 - 20:18) *
Łupież pstry jest w odcieniu brązowo-szarym. Kiedy się je próbuje zdrapać paznokciem, wyglądają jakby się łuszczyły.


No właśnie takie mam, szaro-brązowe, tylko akurat wtedy ledwo co ze słońca zeszłam i zrobiły się takie czerwone.

Lena możesz zapodać nazwę tego szamponu? icon_smile.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post czw, 09 cze 2011 - 16:15
Post #21

CYTAT(domi @ Thu, 02 Jun 2011 - 20:18) *
Łupież pstry jest w odcieniu brązowo-szarym. Kiedy się je próbuje zdrapać paznokciem, wyglądają jakby się łuszczyły.


No właśnie takie mam, szaro-brązowe, tylko akurat wtedy ledwo co ze słońca zeszłam i zrobiły się takie czerwone.

Lena możesz zapodać nazwę tego szamponu? icon_smile.gif


--------------------
mamcia79
wto, 21 cze 2011 - 20:26
U mnie skutecznie lekarza zaradził problemowi szamponem Pirolam. Nie jest aż tak znany jak nizoral ale dla mnie bardziej skuteczny. też tylko w aptece można go kupić i ma zupełnie inne substancje lecznicze.
mamcia79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: pon, 09 cze 08 - 11:09
Nr użytkownika: 20,211




post wto, 21 cze 2011 - 20:26
Post #22

U mnie skutecznie lekarza zaradził problemowi szamponem Pirolam. Nie jest aż tak znany jak nizoral ale dla mnie bardziej skuteczny. też tylko w aptece można go kupić i ma zupełnie inne substancje lecznicze.

--------------------
milutka
wto, 21 cze 2011 - 23:47
CYTAT(mamcia79 @ Tue, 21 Jun 2011 - 21:26) *
U mnie skutecznie lekarza zaradził problemowi szamponem Pirolam. Nie jest aż tak znany jak nizoral ale dla mnie bardziej skuteczny. też tylko w aptece można go kupić i ma zupełnie inne substancje lecznicze.



Dzięki, popatrzę za nim w aptece, chociaż teraz trochę mi zanikł .
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 21 cze 2011 - 23:47
Post #23

CYTAT(mamcia79 @ Tue, 21 Jun 2011 - 21:26) *
U mnie skutecznie lekarza zaradził problemowi szamponem Pirolam. Nie jest aż tak znany jak nizoral ale dla mnie bardziej skuteczny. też tylko w aptece można go kupić i ma zupełnie inne substancje lecznicze.



Dzięki, popatrzę za nim w aptece, chociaż teraz trochę mi zanikł .

--------------------
lena77
wto, 28 cze 2011 - 11:06
CYTAT(milutka @ Thu, 09 Jun 2011 - 17:15) *
No właśnie takie mam, szaro-brązowe, tylko akurat wtedy ledwo co ze słońca zeszłam i zrobiły się takie czerwone.

Lena możesz zapodać nazwę tego szamponu? icon_smile.gif



jezu, przepraszam Cie bardzo, zapomnialam. wieczorem dam znc.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
Skąd: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post wto, 28 cze 2011 - 11:06
Post #24

CYTAT(milutka @ Thu, 09 Jun 2011 - 17:15) *
No właśnie takie mam, szaro-brązowe, tylko akurat wtedy ledwo co ze słońca zeszłam i zrobiły się takie czerwone.

Lena możesz zapodać nazwę tego szamponu? icon_smile.gif



jezu, przepraszam Cie bardzo, zapomnialam. wieczorem dam znc.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
milutka
czw, 30 cze 2011 - 01:11
Plamy zniknęły icon_smile.gif tylko gdzieniegdzie widać, to znaczy one pewnie tam sobie sa , ale już nie swędzą i sią niewidoczne icon_smile.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post czw, 30 cze 2011 - 01:11
Post #25

Plamy zniknęły icon_smile.gif tylko gdzieniegdzie widać, to znaczy one pewnie tam sobie sa , ale już nie swędzą i sią niewidoczne icon_smile.gif

--------------------
lena77
czw, 30 cze 2011 - 23:03
to ok. ja ze swoim refleksem zapodam Ci nazwy w razie "w"; szmpon- Mediket, emulsja- versic
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
Skąd: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post czw, 30 cze 2011 - 23:03
Post #26

to ok. ja ze swoim refleksem zapodam Ci nazwy w razie "w"; szmpon- Mediket, emulsja- versic

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
milutka
sob, 02 lip 2011 - 16:55
CYTAT(lena77 @ Fri, 01 Jul 2011 - 00:03) *
to ok. ja ze swoim refleksem zapodam Ci nazwy w razie "w"; szmpon- Mediket, emulsja- versic



Dzięki przyda się, zakupię sobie i zrobię kurację na zaś icon_wink.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post sob, 02 lip 2011 - 16:55
Post #27

CYTAT(lena77 @ Fri, 01 Jul 2011 - 00:03) *
to ok. ja ze swoim refleksem zapodam Ci nazwy w razie "w"; szmpon- Mediket, emulsja- versic



Dzięki przyda się, zakupię sobie i zrobię kurację na zaś icon_wink.gif

--------------------
mamcia79
wto, 05 lip 2011 - 17:28
CYTAT(milutka @ Wed, 22 Jun 2011 - 00:47) *
Dzięki, popatrzę za nim w aptece, chociaż teraz trochę mi zanikł .



tak wygląda Pirolam dla mnie jest naprawdę skuteczny.
mamcia79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: pon, 09 cze 08 - 11:09
Nr użytkownika: 20,211




post wto, 05 lip 2011 - 17:28
Post #28

CYTAT(milutka @ Wed, 22 Jun 2011 - 00:47) *
Dzięki, popatrzę za nim w aptece, chociaż teraz trochę mi zanikł .



tak wygląda Pirolam dla mnie jest naprawdę skuteczny.

--------------------
mamcia79
pon, 11 lip 2011 - 20:55
CYTAT(lena77 @ Tue, 28 Jun 2011 - 12:06) *
jezu, przepraszam Cie bardzo, zapomnialam. wieczorem dam znc.


ale taki efekt jest po zastosowaniu jakiegoś szamponu?
mamcia79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: pon, 09 cze 08 - 11:09
Nr użytkownika: 20,211




post pon, 11 lip 2011 - 20:55
Post #29

CYTAT(lena77 @ Tue, 28 Jun 2011 - 12:06) *
jezu, przepraszam Cie bardzo, zapomnialam. wieczorem dam znc.


ale taki efekt jest po zastosowaniu jakiegoś szamponu?

--------------------
Kubeczka
nie, 24 lip 2011 - 15:44
Może warto skorzystać z jakiegoś silniejszego środka? Dla przykładu udać się do apteki i tam zapytać o clobex? Ale jak nic nie pomaga, to koniecznie do dermatologa!
Kubeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 24 lip 11 - 15:05
Nr użytkownika: 37,243




post nie, 24 lip 2011 - 15:44
Post #30

Może warto skorzystać z jakiegoś silniejszego środka? Dla przykładu udać się do apteki i tam zapytać o clobex? Ale jak nic nie pomaga, to koniecznie do dermatologa!
milutka
wto, 27 mar 2012 - 03:01
CYTAT(lena77 @ Fri, 01 Jul 2011 - 00:03) *
emulsja- versic


Byłam tydzień temu u dermatologa i własnie mi przepisał tę emulsję, rewelacja icon_eek.gif byłam w szoku że tak świetnie działa, już tak nie swędzi, plamy prawie już wszystkie zniknęły, tylko odbarwienia będę musiała opalić. Miałam do tego jeszcze tabletki, Ke.... coś tam, ale musiałam przerwać je brać, bo zwracałam po nich i miałam silne nudności. Po elusji też trochę mi niedobrze, bo ona ma w sobie ten skład co tabletki, ale nie jest źle.
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 27 mar 2012 - 03:01
Post #31

CYTAT(lena77 @ Fri, 01 Jul 2011 - 00:03) *
emulsja- versic


Byłam tydzień temu u dermatologa i własnie mi przepisał tę emulsję, rewelacja icon_eek.gif byłam w szoku że tak świetnie działa, już tak nie swędzi, plamy prawie już wszystkie zniknęły, tylko odbarwienia będę musiała opalić. Miałam do tego jeszcze tabletki, Ke.... coś tam, ale musiałam przerwać je brać, bo zwracałam po nich i miałam silne nudności. Po elusji też trochę mi niedobrze, bo ona ma w sobie ten skład co tabletki, ale nie jest źle.


--------------------
marinka9
czw, 16 kwi 2015 - 14:30
witam, od kilku miesięcy mam problem z łupieżem pstrym, oczywiście byłam u dermatologa, która przepisała mi szampon, miałam go stosować regularnie, dziś mija 3 tydzień i brak efektów... czytałam na tej stronie: https://www.skory.choroby.biz/Lupiez+pstry że leczenie polega właśnie na myciu się odpowiednim szamponem, chciałam zapytać jednak czy są jakieś alternatywne metody leczenia tego łupieżu bądź po jakim czasie można spodziewać się efektów? jakich kolwiek widocznych w miarę, póki co to szału nie ma :// macie jakieś inne metody? jakich szamponów wy używałyście? ciekawa jestem czy k tóraś ma taki co mi przepisano :/ czy u was były problemy z nwarotami łupieżu? będę wdzięczna za wszystkie informacje :*
marinka9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 16 kwi 15 - 14:25
Nr użytkownika: 45,677




post czw, 16 kwi 2015 - 14:30
Post #32

witam, od kilku miesięcy mam problem z łupieżem pstrym, oczywiście byłam u dermatologa, która przepisała mi szampon, miałam go stosować regularnie, dziś mija 3 tydzień i brak efektów... czytałam na tej stronie: https://www.skory.choroby.biz/Lupiez+pstry że leczenie polega właśnie na myciu się odpowiednim szamponem, chciałam zapytać jednak czy są jakieś alternatywne metody leczenia tego łupieżu bądź po jakim czasie można spodziewać się efektów? jakich kolwiek widocznych w miarę, póki co to szału nie ma :// macie jakieś inne metody? jakich szamponów wy używałyście? ciekawa jestem czy k tóraś ma taki co mi przepisano :/ czy u was były problemy z nwarotami łupieżu? będę wdzięczna za wszystkie informacje :*
Kasztanka00
pon, 29 cze 2015 - 21:41
mój mąż natomiast walczy z łojkotowym zapalniem skóry. Szampony nie pomagają a na jednym z forum (wirtualnaklinka) piszą , że niestety nie da się tego do końca wyleczyć. Czy to prawda? Czy zna ktoś metody jak skutecznie z tym walczyć?
Kasztanka00


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: nie, 28 cze 15 - 14:35
Nr użytkownika: 46,064




post pon, 29 cze 2015 - 21:41
Post #33

mój mąż natomiast walczy z łojkotowym zapalniem skóry. Szampony nie pomagają a na jednym z forum (wirtualnaklinka) piszą , że niestety nie da się tego do końca wyleczyć. Czy to prawda? Czy zna ktoś metody jak skutecznie z tym walczyć?
koszkona23
śro, 20 lip 2016 - 09:59
Bardzo dziwna sprawa. A czy szampon o którym piszesz, że nie działa posiada składniki najważniejsze do zwalczania drożdżaków? Sprawdź jakie składniki powinien posiadać taki szampon https://www.zdrowyportal.pl/1698/lupiez-pst...czyny-leczenie/
Ja swój problem rozwiązałam właśnie za pomocą szamponów z tymi składnikami. Teraz muszę się tylko pilnować, aby nie powróciła ta nieprzyjemna dolegliwość. Daj znać czy twój szampon posiada te składniki.
koszkona23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 20 lip 16 - 09:55
Nr użytkownika: 47,892




post śro, 20 lip 2016 - 09:59
Post #34

Bardzo dziwna sprawa. A czy szampon o którym piszesz, że nie działa posiada składniki najważniejsze do zwalczania drożdżaków? Sprawdź jakie składniki powinien posiadać taki szampon https://www.zdrowyportal.pl/1698/lupiez-pst...czyny-leczenie/
Ja swój problem rozwiązałam właśnie za pomocą szamponów z tymi składnikami. Teraz muszę się tylko pilnować, aby nie powróciła ta nieprzyjemna dolegliwość. Daj znać czy twój szampon posiada te składniki.
pityver
śro, 08 mar 2017 - 14:12
Jeżeli szukają Państwo szamponu, który zawiera najlepsze składniki zwalczające przyczynę łupieżu pstrego, czyli grzyby warto przyjrzeć się bliżej składowi jaki oferuje Pityver. Nasze preparaty działają kompleksowo w walce z łupieżem pstrym. Szampon, emulsja oraz płyn posiadają zróżnicowane składy, które w połączeniu pozwolą szybko i skutecznie pozbyć się plam i swędzenia skóry. Szampon Pityver zawiera między innymi:
Siarczek selenu - szybko zwalcza infekcję drożdżakami, a więc przyczynę łupieżu.
Glinka biała - oczyszcza i nadaje zdrowy wygląd skórze.
Witamina E - chroni strukturę komórkową i wzmacnia ją.
Zamawiając teraz pełną kurację - 3 preparaty- możecie szybko pozbyć się problemu łupieżu pstrego za niewielką cenę.
pityver


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 06 mar 17 - 15:24
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 48,962




post śro, 08 mar 2017 - 14:12
Post #35

Jeżeli szukają Państwo szamponu, który zawiera najlepsze składniki zwalczające przyczynę łupieżu pstrego, czyli grzyby warto przyjrzeć się bliżej składowi jaki oferuje Pityver. Nasze preparaty działają kompleksowo w walce z łupieżem pstrym. Szampon, emulsja oraz płyn posiadają zróżnicowane składy, które w połączeniu pozwolą szybko i skutecznie pozbyć się plam i swędzenia skóry. Szampon Pityver zawiera między innymi:
Siarczek selenu - szybko zwalcza infekcję drożdżakami, a więc przyczynę łupieżu.
Glinka biała - oczyszcza i nadaje zdrowy wygląd skórze.
Witamina E - chroni strukturę komórkową i wzmacnia ją.
Zamawiając teraz pełną kurację - 3 preparaty- możecie szybko pozbyć się problemu łupieżu pstrego za niewielką cenę.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 12 maj 2017 - 09:53
Post #36

Witam. Niestety sama się tym zaraziłam ;/ Nawet nie wiem gdzie. Bo na siłownię nie chcodze, nie mam styczności z innymi na tyle aby się zarazić. Jednak byłam u dermatologa ( byłam pewna,ze mam łuszczycę) oraz dostałam diagnozę.... że jest to ...łupież pstry !

Gdzie moge kupic te szampony? Widze,ze są do zamówienia w internecie ale czy jest możliwość kupna również stacjonarnie?
Kinga765
pon, 15 maj 2017 - 12:57
Ja mam łojotokowe zapalenie skóry i tego się nie da do końća wyleczyć. Na początku bardzo wypadały mi włosy, jednak dzięki tabletkom na porost włosów z aminokwasami mi przeszło. Jednak skóra na głowie nadal się łuszczy, robię raz w tygodniu maseczkę, która zmiękcza skórę głowy i można wyczesać suchą łuskę.
Kinga765


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 15 maj 17 - 12:37
Nr użytkownika: 49,552




post pon, 15 maj 2017 - 12:57
Post #37

Ja mam łojotokowe zapalenie skóry i tego się nie da do końća wyleczyć. Na początku bardzo wypadały mi włosy, jednak dzięki tabletkom na porost włosów z aminokwasami mi przeszło. Jednak skóra na głowie nadal się łuszczy, robię raz w tygodniu maseczkę, która zmiękcza skórę głowy i można wyczesać suchą łuskę.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 18 maj 2017 - 07:41
Post #38

To trzeba kupić cały zestaw? Zastanawiałam się jedynie nad emulsją do ciała poniewaz mam łupież pstry głównie na plecach. Takie białe plamki, które gdzieniegdize przehodzą w brązowy kolor.
Peggie
pią, 19 maj 2017 - 18:37
a nie lepiej poradzić się dermatologa w tej sprawie?
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post pią, 19 maj 2017 - 18:37
Post #39

a nie lepiej poradzić się dermatologa w tej sprawie?
Welta1212
czw, 01 lut 2018 - 09:19
Cześć,
ja zaraziłam się łupieżu pstrego na basenie. Nie chodzę na niego często, bardziej rekreacyjnie, 2-3 razy w miesiącu. Na początku pojawiły się jasnoróżowe plamki. Teraz mam wyblakłe plamy na klatce piersiowej.
Słyszałam, że szampon Pityver jest pomocny w walce z tą przypadłością. Zebrał całkiem dobre recenzje. Dodatkowo ma naturalny skład. Zamówiłam już cały zestaw produktów (szampon, emulsja, płyn) na ich stronie.

Pewnie za jakiś czas go zrecenzuję na forum.
icon_smile.gif
Welta1212


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 01 lut 18 - 08:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 51,436




post czw, 01 lut 2018 - 09:19
Post #40

Cześć,
ja zaraziłam się łupieżu pstrego na basenie. Nie chodzę na niego często, bardziej rekreacyjnie, 2-3 razy w miesiącu. Na początku pojawiły się jasnoróżowe plamki. Teraz mam wyblakłe plamy na klatce piersiowej.
Słyszałam, że szampon Pityver jest pomocny w walce z tą przypadłością. Zebrał całkiem dobre recenzje. Dodatkowo ma naturalny skład. Zamówiłam już cały zestaw produktów (szampon, emulsja, płyn) na ich stronie.

Pewnie za jakiś czas go zrecenzuję na forum.
icon_smile.gif
> Łupież pstry, a może to co innego ?, problem znów powrócił :(
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 14:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama