Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

rolety czy żaluzje?

-
Małgosia.K
post Mon, 02 Feb 2004 - 16:07
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1,057

GG:

Też stoję przed takim wyborem: żaluzje czy rolety?
W poprzednim mieszkaniu były żaluzje,
ale podobają mi się rolety.
Więc chyba się na nie skuszę. wink.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
kasiarybka
post Mon, 02 Feb 2004 - 17:13
Post #22

Gość

W naszym pokoju są żaluzje pionowe.
Kiedy je zakładaliśmy bałam się trochę, że będzie za bardzo biurowo, ale nie, wygląda super icon_smile.gif bardzo elegancko icon_smile.gif

Żaluzje są wykonane z ciężkiego, grubego materiału, nie przepuszczają światła, a o to właściwie najbardziej mi chodziło.

Quote Post
wiola
post Wed, 04 Feb 2004 - 10:45
Post #23

Nr użytkownika: 587

GG:

my mamy rolety...i jestem bardzo z nich zadowolona..tak wiec obiema rękami podpisuje sie pod roletami icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Quote Post
anax
post Wed, 04 Feb 2004 - 15:39
Post #24

Nr użytkownika: 433

GG:

Ja też preferuje rolety na okna.Jest to estetyczne nie rzuca się w oczy jak są zwiniete no i okna na tym skorzystały.A jak rozwinięte to ciemno jak w grobie icon_lol.gif .(zależy też z jakiego materiału icon_lol.gif ) Swietnie wyglądają .

--------------------

Quote Post
p_swiat
post Sun, 15 Feb 2004 - 23:50
Post #25

Nr użytkownika: 1,432

GG:

rolety są śliczne i sama mam dylemat zawsze miałam rolety, ale teraz pokój mojej córci jest cały dzień słoneczny więć rolety zasłonięte do połowy albo całkiem to porażka bo znów będzie ciemno a chcę jeje dać szafiowe- zółte odpadają bo zabardzo rozświetlą pokój a chodzi mi aby ja słońce rano nie stawiało na nóźki:) Żaluzje można regulować, ale powem szczerze że wyszła nowość super grube żaluzje wyglądaja super icon_smile.gif

Quote Post
Kumpelka
post Fri, 20 Oct 2017 - 03:17
Post #26

Nr użytkownika: 48,606

Ja jednak wolę rolety - są niezawodne. Mam takie dzień noc oraz minirolety akurat w kuchni. Jeszcze nie miałam z nimi problemów i są łatwe w utrzymaniu. W sklepie intech http://intech-krakow.pl/ mają spory wybór takich przesłon, myśle więc że każdy znajdzie coś dla siebie

Quote Post
śrubka
post Mon, 23 Oct 2017 - 09:27
Post #27

Nr użytkownika: 41,343

Rolety wydają mi się bardziej praktyczniejsze, ładniejsze i mniej kłopotliwe.

Quote Post
Kierton
post Mon, 06 Nov 2017 - 09:25
Post #28

Nr użytkownika: 50,831

Ja zdecydowałam się na żaluzje drewniane bydgoszcz i mogę powiedzieć że są naprawdę świetnie, dodatkowo oczywiście mam drewniane okna więc wszystko współgra doskonale. Rolety są moim zdaniem zbyt oklepane , bo ma je praktycznie każdy.

Quote Post
friend
post Mon, 06 Nov 2017 - 14:21
Post #29

Nr użytkownika: 41,778

Mi się takie nie podobają. Wolę nowoczesne żaluzje.

Quote Post
Peggie
post Thu, 09 Nov 2017 - 12:54
Post #30

Nr użytkownika: 49,066

Ja to chyba jestem za żaluzjami. Mają więcej pozytywów, przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo domowników i prywatność, jeśli ktoś mieszka na parterze i chce się odseparować od ciekawskich ludzi. Duży wybór rolet zewnętrznych można znaleźć w ofertach internetowych, gdzie ich ceny są rozsądniejsze i atrakcyjniejsze, a wybór takie że czasem nie wiadomo na co się zdecydować.

Quote Post
p_plan
post Wed, 14 Feb 2018 - 07:01
Post #31

Nr użytkownika: 48,545

Ostatnio przeglądalam sobie poszczególne pomysły na aranżacje i wiecie co mi sie spodobało? Żaluzje drewniane. Zobaczcie sobie same jak fajnie się to w pomieszczeniu prezentuje:

Coś zdecydowanie innego od typowych metalowych żaluzji, do których jesteśmy na co dzień przyzwyczajeni. Cena rolet jest trochę wyższa od standardowych, ale bez przesady.Nie taka na którą większość osób by sie nie zdecydowało.

Quote Post
weronika_fala
post Mon, 19 Feb 2018 - 17:52
Post #32

Nr użytkownika: 51,044

Ja wszędzie mam firany, a w sypialni mam rolety rzymskie. Głównie ze względu na to, że jest tam dość nietypowe okno, i firany by po prostu źle tam wyglądały. Natomiast rolety rzymskie, które kupiłam w firmie http://naokno.pl/rolety-dzien-noc-rzymskie, szyte były na wymiar i idealnie pasują i do okna i do całej aranżacji sypialni. Teraz zastanawiam się czy w salonie także sobie takich rolet nie zamontować bo są moim zdaniem wygodniejsze i bardziej nowoczesne niż firany. Ale wszystko zależy od gustu, no i wystroju.

Quote Post
chmurka86
post Dzisiaj, 23 Feb 2018 - 01:55
Post #33

Nr użytkownika: 51,537

Ja miałam żaluzje aluminiowe, teraz mam plisy, rolet nie chciałam mieć bo niestety w ciagu dnia całkowicie je podnosimy i okno jest takie gołe icon_sad.gif Ale wracając do żaluzji, to mi się bardzo podobają białe żaluzje drewniane albo takie oto shuttersy icon_biggrin.gif a i jeszcze rolety ale rzymskie icon_smile.gif

Quote Post
> rolety czy żaluzje?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Fri, 23 Feb 2018 - 13:10
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe