Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Centrum Zdrowia Dziecka Poradnia Onkologiczna

, już byłam, dzielę się swoim doświadczeniem
> , już byÅ‚am, dzielÄ™ siÄ™ swoim doÅ›wiadczeniem
antenka
nie, 10 cze 2012 - 22:57
Witam,
mój synek ma znamię naczyniowe na ramieniu.
Naczyniak ostatnio bardzo się powiększył. Na ostatniej wizycie w Poradni Neonatologicznej lekarka stwierdziła, iż to należy skonsultować w CZD.
Zadzwoniłam, umówiłam się. Dzwoniłam w piątek i ku mojemu zdziwieniu wizytę mam już w środę.
Czy ktoś z Was miał do czynienia z Poradnią Onkologiczną w CZD (bo tam jestem umówiona)?
W jaki sposób będą badać to znamię?
Czy jeżeli jestem umówiona na konkretną godzinę to o takiej zostanę przyjęta? Czy jednak zdarzają się "poślizgi"?
Chciałabym wiedzieć, ponieważ zawiezie mnie tam kolega, który musi wiedzieć o której będzie wolny.

ProszÄ™ o opinie.

Ten post edytował antenka pią, 15 cze 2012 - 09:25
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post nie, 10 cze 2012 - 22:57
Post #1

Witam,
mój synek ma znamię naczyniowe na ramieniu.
Naczyniak ostatnio bardzo się powiększył. Na ostatniej wizycie w Poradni Neonatologicznej lekarka stwierdziła, iż to należy skonsultować w CZD.
Zadzwoniłam, umówiłam się. Dzwoniłam w piątek i ku mojemu zdziwieniu wizytę mam już w środę.
Czy ktoś z Was miał do czynienia z Poradnią Onkologiczną w CZD (bo tam jestem umówiona)?
W jaki sposób będą badać to znamię?
Czy jeżeli jestem umówiona na konkretną godzinę to o takiej zostanę przyjęta? Czy jednak zdarzają się "poślizgi"?
Chciałabym wiedzieć, ponieważ zawiezie mnie tam kolega, który musi wiedzieć o której będzie wolny.

ProszÄ™ o opinie.

--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
mamawtarapatach
wto, 06 cze 2017 - 14:38
Polecam Profesor Perek. Najlepszy Onkolog dziecięcy w Polsce! Każdy przypadek traktuje bardzo poważnie. U mojej córeczki zdiagnozowano naczyniaka. Nie jest to na szczęście nowotwór złośliwy, ale lepiej dmuchać na zimne dlatego udaliśmy się na konsultację do Profesor Perek. Pani doktor bardzo dokładnie zbadała Karolinkę. Konsultacja trwała 40 min. Dostaliśmy odpowiedz na wszystkie nurtujące nas pytania.Na pewno wrócimy na kontrolę.
https://www.onkolmed.pl/prof-dr-hab-n-med-danuta-perek
mamawtarapatach


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 06 cze 17 - 14:32
Nr użytkownika: 49,725




post wto, 06 cze 2017 - 14:38
Post #2

Polecam Profesor Perek. Najlepszy Onkolog dziecięcy w Polsce! Każdy przypadek traktuje bardzo poważnie. U mojej córeczki zdiagnozowano naczyniaka. Nie jest to na szczęście nowotwór złośliwy, ale lepiej dmuchać na zimne dlatego udaliśmy się na konsultację do Profesor Perek. Pani doktor bardzo dokładnie zbadała Karolinkę. Konsultacja trwała 40 min. Dostaliśmy odpowiedz na wszystkie nurtujące nas pytania.Na pewno wrócimy na kontrolę.
https://www.onkolmed.pl/prof-dr-hab-n-med-danuta-perek

Posty w temacie
antenka   Centrum Zdrowia Dziecka Poradnia Onkologiczna   nie, 10 cze 2012 - 22:57
cydorka   Witam, mój synek ma znamiÄ™ naczyniowe na ramien...   nie, 10 cze 2012 - 23:16
antenka   DziÄ™kujÄ™ za odpowiedź. BÄ™dzie to moja pierwsza...   pon, 11 cze 2012 - 11:33
antenka   JesteÅ›my już po wizycie w CZD. Jestem mile zasko...   piÄ…, 15 cze 2012 - 09:33
mamawtarapatach   Polecam Profesor Perek. Najlepszy Onkolog dzieciÄ™...   wto, 06 cze 2017 - 14:38
> Centrum Zdrowia Dziecka Poradnia Onkologiczna, już byÅ‚am, dzielÄ™ siÄ™ swoim doÅ›wiadczeniem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 02:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama