Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Oxycort - ktoś się pomylił czy jest okay????

> 
Ika
śro, 22 wrz 2004 - 19:34
Pediatra przepisała Żuczkowi Oxycort - do noska, z powodu dużego kataru i niestety pokancerowanego z jego powodu noska (wycieranie noska to teraz duży problem, bo go boli).
W aptece (której notabene nie ufam, najbardziej zblazowane baby świata tam pracują icon_evil.gif ale jest blisko...) dałam receptę i dostałam Oxycort A - maść do oczu.
I teraz niech mi któraś powie, czy to jest to samo?? Czy tą maść można stosować do noska, czy może ktoś się pomylił (lekarka wypisująć receptę lub ta księżniczka z apteki)? Czy może to można do noska, tylko pediatra mnie nie uprzedziła, że nazywa się toto "maść do oczu"?
Czytałam ulotkę - ani słowa o nosku, nic nie ma we wskazaniach... Co robić? Pediatry nie ma o tej porze....
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 22 wrz 2004 - 19:34
Post #1

Pediatra przepisała Żuczkowi Oxycort - do noska, z powodu dużego kataru i niestety pokancerowanego z jego powodu noska (wycieranie noska to teraz duży problem, bo go boli).
W aptece (której notabene nie ufam, najbardziej zblazowane baby świata tam pracują icon_evil.gif ale jest blisko...) dałam receptę i dostałam Oxycort A - maść do oczu.
I teraz niech mi któraś powie, czy to jest to samo?? Czy tą maść można stosować do noska, czy może ktoś się pomylił (lekarka wypisująć receptę lub ta księżniczka z apteki)? Czy może to można do noska, tylko pediatra mnie nie uprzedziła, że nazywa się toto "maść do oczu"?
Czytałam ulotkę - ani słowa o nosku, nic nie ma we wskazaniach... Co robić? Pediatry nie ma o tej porze....

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************

Posty w temacie
Ika   Oxycort - ktoÅ› siÄ™ pomyliÅ‚ czy jest okay????   Å›ro, 22 wrz 2004 - 19:34
EwaSerdeczna   Ika najlepiej zadzwoÅ„ do apteki. Nie koniecznie ...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 19:46
Molkowa Mama   Z tego co pamietam to sÄ… dwa różne oxycorty. ...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 19:53
Ika   Tylko ja kurczÄ™ nie pamiÄ™tam co byÅ‚o dokÅ‚adnie...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 19:57
basiau   Ja bym zadzwoniÅ‚a do tej apteki gdzie kupowaÅ‚aÅ›...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 20:12
u.   znalazÅ‚am to : Zakażenia bakteryjne skóry. Lis...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 20:13
basiau   oxycort Chyba nie popeÅ‚niam przestÄ™pstwa :ro...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 20:14
Edi Zet :)   Ika, wszystkie postaci leku majÄ… taki sam skÅ‚ad:...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 20:17
Ika   DziÄ™ki dziewczyny - uspokoiÅ‚yÅ›cie mnie :) E...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 20:27
EwaSerdeczna   Musztarda po obiedzie chyba już ale maść majera...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 22:34
agnieszkabryndza   Ewo masc majerankowa jest na ulatwienie oddychania...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 22:41
EwaSerdeczna   Agnieszko ja tam wiem ,ze ze sterydami trzeba bard...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 22:52
agnieszkabryndza   Och ze wszystkim ewo trzeba bardzo uwazac a z prze...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 23:12
EwaSerdeczna   Tak jest Agnieszko. serdecznie pozdrawiam ewa   Å›ro, 22 wrz 2004 - 23:24
Edi Zet :)   Zważywszy na to, że ten steryd jest sÅ‚aby i zwa...   Å›ro, 22 wrz 2004 - 23:32
EwaSerdeczna   Ewo, przecież Ika nie wysmaruje caÅ‚ego Å»uka ton...   czw, 23 wrz 2004 - 08:43
Gabi   Ika spokojnie mozesz uzyć te maÅ›c do noska. ...   czw, 23 wrz 2004 - 19:46
okkko   Ika- ja również jako lekarz spiesze- może nieco...   czw, 23 wrz 2004 - 19:57
> Oxycort - ktoÅ› siÄ™ pomyliÅ‚ czy jest okay????
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama