Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

czy jest ktoś po powiększeniu piersi?

> 
kasiunia
piÄ…, 11 lut 2011 - 23:22
jeśli tak, to bym poprosiła o kontakt, może być na priw
przymierzam się do tego i chciałabym pogadać z kimś kto doświadczył
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post piÄ…, 11 lut 2011 - 23:22
Post #1

jeśli tak, to bym poprosiła o kontakt, może być na priw
przymierzam się do tego i chciałabym pogadać z kimś kto doświadczył

--------------------
pozdrawiam
kasia

KAROLA3DAW
sob, 12 lut 2011 - 14:47
Moja sis ma miec zabieg pod koniec marca ale ze wzgledow estetycznych icon_smile.gif
Jest bardzo szczupla wiec i piersi ma jak rodzyneczki znaczy sie jedna piers a drugiej nie ma wogole i wlasnie dlatego zdecydowala sie to skorygowac icon_smile.gif
Jak juz bedzie po to moge napisac co i jak icon_biggrin.gif

KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post sob, 12 lut 2011 - 14:47
Post #2

Moja sis ma miec zabieg pod koniec marca ale ze wzgledow estetycznych icon_smile.gif
Jest bardzo szczupla wiec i piersi ma jak rodzyneczki znaczy sie jedna piers a drugiej nie ma wogole i wlasnie dlatego zdecydowala sie to skorygowac icon_smile.gif
Jak juz bedzie po to moge napisac co i jak icon_biggrin.gif



--------------------




kasiunia
sob, 12 lut 2011 - 17:32
to poproszÄ™
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post sob, 12 lut 2011 - 17:32
Post #3

to poproszÄ™

--------------------
pozdrawiam
kasia

zilka
sob, 12 lut 2011 - 18:41
Ja sama nie ale za to znam dwie takie co powiększały, widziałam i macałam 29.gif i powiem szczerze, że z umiarkowanego przeciwnika grzebania przy biuście icon_wink.gif stałam się umiarkowaną zwolenniczką widząc co ta operacja obydwu im uczyniła.
Są gdzieś jakieś fora dla powiększających chyba.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 12 lut 2011 - 18:41
Post #4

Ja sama nie ale za to znam dwie takie co powiększały, widziałam i macałam 29.gif i powiem szczerze, że z umiarkowanego przeciwnika grzebania przy biuście icon_wink.gif stałam się umiarkowaną zwolenniczką widząc co ta operacja obydwu im uczyniła.
Są gdzieś jakieś fora dla powiększających chyba.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
kasiunia
nie, 13 lut 2011 - 19:47
na pewno są, ale tam na pewno nikogo nie znam, a tu może kogoś tak, zawsze to inna gadka icon_wink.gif
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post nie, 13 lut 2011 - 19:47
Post #5

na pewno są, ale tam na pewno nikogo nie znam, a tu może kogoś tak, zawsze to inna gadka icon_wink.gif

--------------------
pozdrawiam
kasia

Kocurek
wto, 15 lut 2011 - 13:36
CYTAT(zilka @ Sat, 12 Feb 2011 - 18:41) *
Ja sama nie ale za to znam dwie takie co powiększały, widziałam i macałam 29.gif i powiem szczerze, że z umiarkowanego przeciwnika grzebania przy biuście icon_wink.gif stałam się umiarkowaną zwolenniczką widząc co ta operacja obydwu im uczyniła.
Są gdzieś jakieś fora dla powiększających chyba.


Jam tego macania ciekawa 29.gif jakbyś nie wiedziała, że powiększane macasz, kapnęłabyś się?
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 15 lut 2011 - 13:36
Post #6

CYTAT(zilka @ Sat, 12 Feb 2011 - 18:41) *
Ja sama nie ale za to znam dwie takie co powiększały, widziałam i macałam 29.gif i powiem szczerze, że z umiarkowanego przeciwnika grzebania przy biuście icon_wink.gif stałam się umiarkowaną zwolenniczką widząc co ta operacja obydwu im uczyniła.
Są gdzieś jakieś fora dla powiększających chyba.


Jam tego macania ciekawa 29.gif jakbyś nie wiedziała, że powiększane macasz, kapnęłabyś się?


--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 15 lut 2011 - 14:48
Post #7

CYTAT(Kocurek @ Tue, 15 Feb 2011 - 13:36) *
Jam tego macania ciekawa 29.gif jakbyś nie wiedziała, że powiększane macasz, kapnęłabyś się?

Swojego czasu długo się zastanawiałam nad powiększeniem piersi, moje zapędy ostudziła obecna ciąża, ale pewnie temat powróci. Pomacałam trochę i w dotyku czuć, że coś nie tak icon_smile.gif zresztą w wyglądzie też, bo inne prawa grawitacji ich dotyczą 06.gif tak czy siak uważam, że fajne są
szczurki2
wto, 15 lut 2011 - 21:26
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.
szczurki2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,099
Dołączył: czw, 18 mar 10 - 22:19
Skąd: Knurów
Nr użytkownika: 32,187




post wto, 15 lut 2011 - 21:26
Post #8

Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.

--------------------


Iwona, mama Marysi i Jaśka

KAROLA3DAW
wto, 15 lut 2011 - 21:58
Ja mimo ze nie mam jakis rewelacji pod bluzka nawet mi do glowy nie przyszlo zeby akurat ta czesc ciala poprawiac znaczy sie udoskonalac icon_biggrin.gif
Zreszta chyba żadnej bym nie poprawila choc duza czesc pozostawia wiele do zyczenia 37.gif
Nie watpie w jakosc skalpela i pozniejsza jedrnosc i elastycznosc i pewnie dlugowiecznosc ale ile osob moze to pozniej dotykac i podziwiac?
Ja tam jestem za natura i to cenie icon_smile.gif
Wole mowic ze to co mam jest moje (mimo ze jest jakie jest) a nie poprawiane przez specjalistów 29.gif

KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post wto, 15 lut 2011 - 21:58
Post #9

Ja mimo ze nie mam jakis rewelacji pod bluzka nawet mi do glowy nie przyszlo zeby akurat ta czesc ciala poprawiac znaczy sie udoskonalac icon_biggrin.gif
Zreszta chyba żadnej bym nie poprawila choc duza czesc pozostawia wiele do zyczenia 37.gif
Nie watpie w jakosc skalpela i pozniejsza jedrnosc i elastycznosc i pewnie dlugowiecznosc ale ile osob moze to pozniej dotykac i podziwiac?
Ja tam jestem za natura i to cenie icon_smile.gif
Wole mowic ze to co mam jest moje (mimo ze jest jakie jest) a nie poprawiane przez specjalistów 29.gif



--------------------




mim0za
śro, 16 lut 2011 - 08:41
CYTAT(szczurki2 @ Tue, 15 Feb 2011 - 23:26) *
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.

Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post śro, 16 lut 2011 - 08:41
Post #10

CYTAT(szczurki2 @ Tue, 15 Feb 2011 - 23:26) *
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.

Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?
Kocurek
śro, 16 lut 2011 - 10:20
CYTAT(mimoza @ Wed, 16 Feb 2011 - 08:41) *
Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?


Z tego co czytałam, badania nie sprawiają kłopotów, więcej chyba u samego lekarza, jeśli wcześniej nie widział takowego cuda.
U męża na oddziale raz leżała pacjentka po wypadku ze świeżo powiększonymi piersiami, o której to operacji była zobowiązana poinformować lekarzy przed następnym zabiegiem. Co oni się nakombinowali, jak toto obejrzeć! (nie wiem, czy im się udało icon_wink.gif) Dzikusy icon_wink.gif

Karola, wybacz, ale to nie jest wątek za/ przeciw powiększaniu.

Szczurki, raczysko się pięknie hoduje i bez wkładek, tak że... gdyby się pokusić o statystyki, założę się, że więcej zdiagnozowanych raków piersi nadal reprezentują pacjentki z naturalnymi piersiami.

A założycielce wątku proponuję poczytać przed zabiegiem to forum. Trza się zalogować, ale warto, jesli chcesz podjąć przemyślaną decyzję.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 16 lut 2011 - 10:20
Post #11

CYTAT(mimoza @ Wed, 16 Feb 2011 - 08:41) *
Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?


Z tego co czytałam, badania nie sprawiają kłopotów, więcej chyba u samego lekarza, jeśli wcześniej nie widział takowego cuda.
U męża na oddziale raz leżała pacjentka po wypadku ze świeżo powiększonymi piersiami, o której to operacji była zobowiązana poinformować lekarzy przed następnym zabiegiem. Co oni się nakombinowali, jak toto obejrzeć! (nie wiem, czy im się udało icon_wink.gif) Dzikusy icon_wink.gif

Karola, wybacz, ale to nie jest wątek za/ przeciw powiększaniu.

Szczurki, raczysko się pięknie hoduje i bez wkładek, tak że... gdyby się pokusić o statystyki, założę się, że więcej zdiagnozowanych raków piersi nadal reprezentują pacjentki z naturalnymi piersiami.

A założycielce wątku proponuję poczytać przed zabiegiem to forum. Trza się zalogować, ale warto, jesli chcesz podjąć przemyślaną decyzję.


--------------------
Bluśka

Go??







post czw, 17 lut 2011 - 14:52
Post #12

A ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jak się ma kompleksy z powodu biustu, to czemu nie, odkładac kasę i sobie powiekszać/zmniejszać/podnosić obwisy.icon_wink.gif Ja widzialam ostatnio biust po zmniejszeniu o 4 rozmiary i naprawdę w szoku jestem, ze taki ładny i sterczący może być. icon_eek.gif Mam też kolezanke po powiekszeniu. Lekarz jej doradził ciut mniejsze niż sobie zamarzyła i jest zadowolona, bo te mniejsze wygladają naturalnie a nie jak dwie połowki melona wcisniete na siłę. Też macałam icon_wink.gif i pod palcami czuć, że to sztuczny cycek icon_wink.gif ale z wygladu, fiu fiu.icon_wink.gif
Kocurek
piÄ…, 18 lut 2011 - 11:57
CYTAT(Bluśka @ Thu, 17 Feb 2011 - 14:52) *
Też macałam icon_wink.gif i pod palcami czuć, że to sztuczny cycek icon_wink.gif ale z wygladu, fiu fiu.icon_wink.gif


Hm, no to prócz możliwości powikłań jak dla mnie to sprawę skreśla. Ale ja generalnie lubię swoje piegi icon_wink.gif Pomacałabym i ja 03.gif bo czytałam dyskusje dziewczyn, gdzie miały facetów i to kilku, którzy nie mieli pojęcia, że macają silikon.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 18 lut 2011 - 11:57
Post #13

CYTAT(Bluśka @ Thu, 17 Feb 2011 - 14:52) *
Też macałam icon_wink.gif i pod palcami czuć, że to sztuczny cycek icon_wink.gif ale z wygladu, fiu fiu.icon_wink.gif


Hm, no to prócz możliwości powikłań jak dla mnie to sprawę skreśla. Ale ja generalnie lubię swoje piegi icon_wink.gif Pomacałabym i ja 03.gif bo czytałam dyskusje dziewczyn, gdzie miały facetów i to kilku, którzy nie mieli pojęcia, że macają silikon.


--------------------
zilka
piÄ…, 18 lut 2011 - 12:03
CYTAT(Kocurek @ Fri, 18 Feb 2011 - 13:57) *
dziewczyn, gdzie miały facetów i to kilku, którzy nie mieli pojęcia, że macają silikon.


Może właśnie dlatego 29.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post piÄ…, 18 lut 2011 - 12:03
Post #14

CYTAT(Kocurek @ Fri, 18 Feb 2011 - 13:57) *
dziewczyn, gdzie miały facetów i to kilku, którzy nie mieli pojęcia, że macają silikon.


Może właśnie dlatego 29.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Cleo
piÄ…, 18 lut 2011 - 12:37
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post piÄ…, 18 lut 2011 - 12:37
Post #15

Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?

--------------------
mamami
piÄ…, 18 lut 2011 - 12:39
Cleo a pamiętasz dziewczynę z naszego forum o nicku Lea? Ona jest po zabiegu pomniejszania, gdzies na lobby biuściastym był o tym wątek.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post piÄ…, 18 lut 2011 - 12:39
Post #16

Cleo a pamiętasz dziewczynę z naszego forum o nicku Lea? Ona jest po zabiegu pomniejszania, gdzies na lobby biuściastym był o tym wątek.
Kocurek
piÄ…, 18 lut 2011 - 12:51
CYTAT(Cleo @ Fri, 18 Feb 2011 - 12:37) *
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?


Widzisz, jaka ta natura niesprawiedliwa? Chętnie trochę przyjmę icon_wink.gif szkoda, że tak się nie da icon_smile.gif
Wszystkie moje koleżanki są raczej zadowolone z tego co mają, i takiego przypadku, który chce mniej nie znam. Za to parę, co chciałyby więcej, tak.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 18 lut 2011 - 12:51
Post #17

CYTAT(Cleo @ Fri, 18 Feb 2011 - 12:37) *
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?


Widzisz, jaka ta natura niesprawiedliwa? Chętnie trochę przyjmę icon_wink.gif szkoda, że tak się nie da icon_smile.gif
Wszystkie moje koleżanki są raczej zadowolone z tego co mają, i takiego przypadku, który chce mniej nie znam. Za to parę, co chciałyby więcej, tak.

--------------------
kasiunia
piÄ…, 18 lut 2011 - 16:33
CYTAT(Kocurek @ Wed, 16 Feb 2011 - 10:20) *
Z tego co czytałam, badania nie sprawiają kłopotów, więcej chyba u samego lekarza, jeśli wcześniej nie widział takowego cuda.
U męża na oddziale raz leżała pacjentka po wypadku ze świeżo powiększonymi piersiami, o której to operacji była zobowiązana poinformować lekarzy przed następnym zabiegiem. Co oni się nakombinowali, jak toto obejrzeć! (nie wiem, czy im się udało icon_wink.gif) Dzikusy icon_wink.gif

Karola, wybacz, ale to nie jest wątek za/ przeciw powiększaniu.

Szczurki, raczysko się pięknie hoduje i bez wkładek, tak że... gdyby się pokusić o statystyki, założę się, że więcej zdiagnozowanych raków piersi nadal reprezentują pacjentki z naturalnymi piersiami.

A założycielce wątku proponuję poczytać przed zabiegiem to forum. Trza się zalogować, ale warto, jesli chcesz podjąć przemyślaną decyzję.

zalogowałam się i czytam. dotarłam właśnie do dzialu "komplikacje" i mam ogromne wątpliwości icon_sad.gif
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post piÄ…, 18 lut 2011 - 16:33
Post #18

CYTAT(Kocurek @ Wed, 16 Feb 2011 - 10:20) *
Z tego co czytałam, badania nie sprawiają kłopotów, więcej chyba u samego lekarza, jeśli wcześniej nie widział takowego cuda.
U męża na oddziale raz leżała pacjentka po wypadku ze świeżo powiększonymi piersiami, o której to operacji była zobowiązana poinformować lekarzy przed następnym zabiegiem. Co oni się nakombinowali, jak toto obejrzeć! (nie wiem, czy im się udało icon_wink.gif) Dzikusy icon_wink.gif

Karola, wybacz, ale to nie jest wątek za/ przeciw powiększaniu.

Szczurki, raczysko się pięknie hoduje i bez wkładek, tak że... gdyby się pokusić o statystyki, założę się, że więcej zdiagnozowanych raków piersi nadal reprezentują pacjentki z naturalnymi piersiami.

A założycielce wątku proponuję poczytać przed zabiegiem to forum. Trza się zalogować, ale warto, jesli chcesz podjąć przemyślaną decyzję.

zalogowałam się i czytam. dotarłam właśnie do dzialu "komplikacje" i mam ogromne wątpliwości icon_sad.gif

--------------------
pozdrawiam
kasia

kasiunia
piÄ…, 18 lut 2011 - 16:34
CYTAT(Cleo @ Fri, 18 Feb 2011 - 12:37) *
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?

nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post piÄ…, 18 lut 2011 - 16:34
Post #19

CYTAT(Cleo @ Fri, 18 Feb 2011 - 12:37) *
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?

nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa

--------------------
pozdrawiam
kasia

kasiunia
piÄ…, 18 lut 2011 - 16:35
CYTAT(mimoza @ Wed, 16 Feb 2011 - 08:41) *
Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?

nie pęknie, ale zasłania co nieco. dlatego poleca się robić także usg.
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post piÄ…, 18 lut 2011 - 16:35
Post #20

CYTAT(mimoza @ Wed, 16 Feb 2011 - 08:41) *
Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?

nie pęknie, ale zasłania co nieco. dlatego poleca się robić także usg.

--------------------
pozdrawiam
kasia

> czy jest ktoÅ› po powiÄ™kszeniu piersi?
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama