Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ciężarówki po 35 r.ż

, Ciut późniejsze macierzyństwo :)
> , Ciut późniejsze macierzyÅ„stwo :)
monu
śro, 10 gru 2014 - 21:05
Witam i zapraszam dojrzałe przyszłe mamy do dzielenia się emocjami związanymi z ciążą po 35roku życia. Ja oczekuje trzeciego dziecka i mam 39 lat icon_smile.gif Jestem mamą dwóch synów którzy już zaliczają się do nastolatków (jak ten czas leci), a tym razem spodziewam się córeczki icon_smile.gif Tyle tytułem wstępu i przedstawienia się. Zapraszam do rozmów icon_smile.gif
monu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: śro, 10 gru 14 - 20:15
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 44,989




post śro, 10 gru 2014 - 21:05
Post #1

Witam i zapraszam dojrzałe przyszłe mamy do dzielenia się emocjami związanymi z ciążą po 35roku życia. Ja oczekuje trzeciego dziecka i mam 39 lat icon_smile.gif Jestem mamą dwóch synów którzy już zaliczają się do nastolatków (jak ten czas leci), a tym razem spodziewam się córeczki icon_smile.gif Tyle tytułem wstępu i przedstawienia się. Zapraszam do rozmów icon_smile.gif

--------------------
Prenatalnapsychologia

Go??







post pon, 15 gru 2014 - 16:33
Post #2

Drogie przyszłe mamy ! jestem położną, ale też mam nadzieję przyszłym psychologiem- by te plany ziścić, zdecydowałam się na pracę magisterską łączącą te dwie dziedziny. W jej ramach prowadzę badania obejmujące kobiety w ciąży. Jeśli któraś z Was może pomóc i wypełnić, bardzo dziękuję. Oto link do ankiety
https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzT...sCL6Eo/viewform
Pozdrawiam Haimann Monika
Prenatalnapsychologia

Go??







post czw, 18 gru 2014 - 11:57
Post #3

Drogie mamusie icon_smile.gif
bardzo proszę o wypełnienie ankiety- niewiele już brakuje do końca ale wciąż brakuje ! Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę. Jestem położną całym sercem, ale jestem też u kresu studiów psychologicznych- cel na potem to psychologia prenatalna i psychologia prokreacji ... nim jednak to tego etapu dojdę- trzeba skończyć badania. Oto link do ankiety
https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzT...sCL6Eo/viewform

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
> Ciężarówki po 35 r.ż, Ciut późniejsze macierzyÅ„stwo :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama