Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Pokój małego dziecka

> 
zilka
wto, 07 paź 2003 - 10:58
Co mają w pokojach Wasze dzieci? Takie małe, przedprzedszkolne?

Florka ma własny pokój ale chciałabym tam wprowadzić jakieś zmiany, i tak myślę sobie o:

- niskim stoliku, takim przy którym mogłaby stać a później siedzieć i coś tam sobie robić, rysować, etc.

- listwie na ścianie, na wysokości mniej niż metr, z jakimiś wieszakami coby można było: doczepić do tego papier i rysować po ścianie (ale zdaje się, że i tak nie uchroni mnie to przed malowaniem ścian wszędzie a pewnie jeszcze nauczy Florkę tego fajnego zajęcia?), wieszać różne rzeczy w celu ich ściągania i różnych innych tejamniczych celach.

- wywaleniu z pokoju kanapy bo na co Florce kanapa?

No i nie wiem co jeszcze?

Mamy dzieciaczków posiadających własne pokoiki, podzielcie się informacjami co tam fajnego zmajstowałyscie icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 07 paź 2003 - 10:58
Post #1

Co mają w pokojach Wasze dzieci? Takie małe, przedprzedszkolne?

Florka ma własny pokój ale chciałabym tam wprowadzić jakieś zmiany, i tak myślę sobie o:

- niskim stoliku, takim przy którym mogłaby stać a później siedzieć i coś tam sobie robić, rysować, etc.

- listwie na ścianie, na wysokości mniej niż metr, z jakimiś wieszakami coby można było: doczepić do tego papier i rysować po ścianie (ale zdaje się, że i tak nie uchroni mnie to przed malowaniem ścian wszędzie a pewnie jeszcze nauczy Florkę tego fajnego zajęcia?), wieszać różne rzeczy w celu ich ściągania i różnych innych tejamniczych celach.

- wywaleniu z pokoju kanapy bo na co Florce kanapa?

No i nie wiem co jeszcze?

Mamy dzieciaczków posiadających własne pokoiki, podzielcie się informacjami co tam fajnego zmajstowałyscie icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Monisia
wto, 07 paź 2003 - 11:16
-dzięcięca lampka
-dziecięce zasłonki
-doniczki kolorowe z malutkimi kwiatkami
-pasek na ścianie z ciekawym dziecięcym motywem
-obrazki na ścianie np z bajki Kubusia Puchatka
-dywanik z ulicami albo jakiś bajeczny
-skrzynia na zabawki
-co do rysowania po ścianach to możesz kupić taką dużą białą tablice i na niek można rysowac kolorowymi flamastrami i innymi rzeczami lub przyczepiac kartki-duże brystole i na tym malować

Moje córy nie maja swojego pokoiku ale bardzo bysmy chcieli
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post wto, 07 paź 2003 - 11:16
Post #2

-dzięcięca lampka
-dziecięce zasłonki
-doniczki kolorowe z malutkimi kwiatkami
-pasek na ścianie z ciekawym dziecięcym motywem
-obrazki na ścianie np z bajki Kubusia Puchatka
-dywanik z ulicami albo jakiś bajeczny
-skrzynia na zabawki
-co do rysowania po ścianach to możesz kupić taką dużą białą tablice i na niek można rysowac kolorowymi flamastrami i innymi rzeczami lub przyczepiac kartki-duże brystole i na tym malować

Moje córy nie maja swojego pokoiku ale bardzo bysmy chcieli
zilka
wto, 07 paź 2003 - 11:22
CYTAT(Monisia)
Moja Lusia nie ma swojego pokoju ale to nasz marzenie  :wink:


Wiem, czytałam Twój wątek na wychowaniu... icon_cry.gif Taki life, doczekacie do tych 5 lat i zmienicie mieszkanie.

Takie różne dekoracyjne "pierdołki" icon_lol.gif to Florcia w umiarkowanych stopniu posiada, bardziej chodziło o różne "funkcjonale" porady ale dzięki i tak icon_lol.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 07 paź 2003 - 11:22
Post #3

CYTAT(Monisia)
Moja Lusia nie ma swojego pokoju ale to nasz marzenie  :wink:


Wiem, czytałam Twój wątek na wychowaniu... icon_cry.gif Taki life, doczekacie do tych 5 lat i zmienicie mieszkanie.

Takie różne dekoracyjne "pierdołki" icon_lol.gif to Florcia w umiarkowanych stopniu posiada, bardziej chodziło o różne "funkcjonale" porady ale dzięki i tak icon_lol.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
kasiarybka

Go??







post wto, 07 paź 2003 - 11:25
Post #4

Zilka
-tablica na stojaku
-mata gąbczasta na podłodze
-zamiast kanapy duży fotel do spania, rozkładany lub po prostu materac gruby icon_smile.gif
-Dominik ma regalik niewielki z własną szafą i biurkiem
-żerandol jakiś kolorowy, albo po prostu zwykła biała kula i naklejki, (mozesz razem z małą udekorować taką kulę, suuuuper zabawa:) )
-jakieś motylki lub kwiatuszki poprzyczepiane na firankach:)
-kolorowe pudła na zabawki, ustawiane jedno na drugie.
Jak coś mi jeszcze w głowie zaświta dam znać:)
kasiarybka

Go??







post wto, 07 paź 2003 - 11:28
Post #5

Zilka, super rozwiązaniem jest łóżko piętrowe, gdzie na dole masz biurko.
Mała śpi na górze, a na dole ma swój zaciszny kącik, ale to troszkę kosztuje, chyba , że masz w rodzinie jakąś "złotą rączkę",która sama skleci coś takiego.
Wygląda rewelacyjnie i spełnia swoje funkcie.
Dorotka
wto, 07 paź 2003 - 11:31
My w najbliższym czasie będziemy szykować Kacperkowi pokoik. Założenia są taki, że ma byc bardzo kolorowy icon_lol.gif każda ściana w innym kolorze. Do jednej ma być przyczepiona drabinka do wspinania sie dla małej małpeczki (do kupienia w ikei, jest w najnowszym kataolgu). Myślimy tez o tablicy do malowania, ale teraz Monisia dała mi do myślenia z tą białą tablicą icon_wink.gif Stół i krzesełka też wybrałam z Ikei, seria Mamut, będzie mógł rysować, malować, lepić i przyjmować swoich gości na mleczku czekoladowym icon_lol.gif
Wykadzine wybrał synek sam- w uliczki i tory kolejowe, te ostatnie to obecnie hicior u niego podobnie jak pociągi.
Wygodne duże łóżko do spania i skakania.
i wiele innych rzeczy... ale mieszkanie wybudyje się nam dopiero za trochę, więc na razie planujemy icon_lol.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 07 paź 2003 - 11:31
Post #6

My w najbliższym czasie będziemy szykować Kacperkowi pokoik. Założenia są taki, że ma byc bardzo kolorowy icon_lol.gif każda ściana w innym kolorze. Do jednej ma być przyczepiona drabinka do wspinania sie dla małej małpeczki (do kupienia w ikei, jest w najnowszym kataolgu). Myślimy tez o tablicy do malowania, ale teraz Monisia dała mi do myślenia z tą białą tablicą icon_wink.gif Stół i krzesełka też wybrałam z Ikei, seria Mamut, będzie mógł rysować, malować, lepić i przyjmować swoich gości na mleczku czekoladowym icon_lol.gif
Wykadzine wybrał synek sam- w uliczki i tory kolejowe, te ostatnie to obecnie hicior u niego podobnie jak pociągi.
Wygodne duże łóżko do spania i skakania.
i wiele innych rzeczy... ale mieszkanie wybudyje się nam dopiero za trochę, więc na razie planujemy icon_lol.gif

--------------------
zilka
wto, 07 paź 2003 - 11:33
CYTAT(kasiarybka)
-zamiast kanapy duży fotel do spania, rozkładany lub po prostu materac gruby icon_smile.gif
-


O właśnie Kasiu, może ty mnie poprzesz! Florka ma swoje dziecięce łożeczka, używane li i jedynie jako składowisko nieużywanych aktualnie zabawek. Jakoś nie bardzo potrafię sobie wyobrazić, że będzie tam kiedykolwiek spała, w tej chwili Florka potrafi sturlać się z materaca 1,80m, jak ona ma się w tym łóżeczku zmieścić??? wink.gif icon_lol.gif

Z kanapy (kupionej do karmienia) już dawno wyjęty jest materac i leży na podłodze, używany do drzemek, zabawy i po prostu wszyskiego. Lub dla śpiących gości.

Ja bym chciała - wywalić w ogóle to łóżeczko, wywalić kanapę a kupić Florce materac porządny w rozmiarze jak najbardziej dorosłym (a nie taki wyjęty z kanapy, która nawiasem mówiąc zapada sie bez niego straszliwie). Na takim materacu można się przewracac, fikać, brykać i inne cuda robić. Mozna spać grupowo albo pojedyńczo. I inne takie.

Ale - trochę mi głupio, wyjdzie, że nie ma żadnego łóżka w domu (ja też spię na materacu) i skąd ma dziecko wiedzieć, że ludzie śpią na łóżkach a nie na materacach??? icon_lol.gif
No głupio brzmi ale mam jakieś opory...

icon_mrgreen.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 07 paź 2003 - 11:33
Post #7

CYTAT(kasiarybka)
-zamiast kanapy duży fotel do spania, rozkładany lub po prostu materac gruby icon_smile.gif
-


O właśnie Kasiu, może ty mnie poprzesz! Florka ma swoje dziecięce łożeczka, używane li i jedynie jako składowisko nieużywanych aktualnie zabawek. Jakoś nie bardzo potrafię sobie wyobrazić, że będzie tam kiedykolwiek spała, w tej chwili Florka potrafi sturlać się z materaca 1,80m, jak ona ma się w tym łóżeczku zmieścić??? wink.gif icon_lol.gif

Z kanapy (kupionej do karmienia) już dawno wyjęty jest materac i leży na podłodze, używany do drzemek, zabawy i po prostu wszyskiego. Lub dla śpiących gości.

Ja bym chciała - wywalić w ogóle to łóżeczko, wywalić kanapę a kupić Florce materac porządny w rozmiarze jak najbardziej dorosłym (a nie taki wyjęty z kanapy, która nawiasem mówiąc zapada sie bez niego straszliwie). Na takim materacu można się przewracac, fikać, brykać i inne cuda robić. Mozna spać grupowo albo pojedyńczo. I inne takie.

Ale - trochę mi głupio, wyjdzie, że nie ma żadnego łóżka w domu (ja też spię na materacu) i skąd ma dziecko wiedzieć, że ludzie śpią na łóżkach a nie na materacach??? icon_lol.gif
No głupio brzmi ale mam jakieś opory...

icon_mrgreen.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
kasiarybka

Go??







post wto, 07 paź 2003 - 11:38
Post #8

Zilka, nie miej oporów icon_smile.gif
Dominik bardzo długo spał na materacu właśnie !
Na takim wielkim, "dorosłym" materacu icon_smile.gif
Wiecznie pełno na nim było poduszek, poduszeczek i poduch:)
Podczas snu mógł spokojnie przewracać się jak tylko dusza zapragnie:)
Zabawa na materacu była największą frajdą i dla Donka i dla gości icon_smile.gif icon_wink.gif .
Spokojnie i z czystym sumieniem wywalaj te łóżko i kładż materac icon_smile.gif
Dokupisz tylko parę pudełek na zabawiki i masz urządzony pokoik icon_smile.gif
pirania
wto, 07 paź 2003 - 12:03
Zilka u nas lozka pojawily sie z rok temu na wyraznie zyczenie moich corek.
Ze ludzie lozka maja to wiedzialy bo:
maja je rodzice i tesciowie,
maja kolezanki w przedszkolu icon_wink.gif
O telewizorze wiedzialy tez z tych zrodel.
Ja uwazam ze to bardzo dobry pomysl ten materac.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 07 paź 2003 - 12:03
Post #9

Zilka u nas lozka pojawily sie z rok temu na wyraznie zyczenie moich corek.
Ze ludzie lozka maja to wiedzialy bo:
maja je rodzice i tesciowie,
maja kolezanki w przedszkolu icon_wink.gif
O telewizorze wiedzialy tez z tych zrodel.
Ja uwazam ze to bardzo dobry pomysl ten materac.
zilka
wto, 07 paź 2003 - 12:07
CYTAT(gwm)
Zilka u nas lozka pojawily sie z rok temu na wyraznie zyczenie moich corek.
Ze ludzie lozka maja to wiedzialy bo:
maja je rodzice i tesciowie,  
maja kolezanki w przedszkolu icon_wink.gif
O telewizorze wiedzialy tez z tych zrodel.
Ja uwazam ze to bardzo dobry pomysl ten materac.


Gosiu, dobra, ciężarna kobieto icon_lol.gif Dzięki za dobre słowo, w sumie telewizorem się nie przejmuję a przy łóżku mnie skrupuły dopadły, nie wiedzieć czemu icon_rolleyes.gif

Łóżkowi icon_wink.gif mówimy precz! W weekend wyleci icon_cool.gif

icon_mrgreen.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 07 paź 2003 - 12:07
Post #10

CYTAT(gwm)
Zilka u nas lozka pojawily sie z rok temu na wyraznie zyczenie moich corek.
Ze ludzie lozka maja to wiedzialy bo:
maja je rodzice i tesciowie,  
maja kolezanki w przedszkolu icon_wink.gif
O telewizorze wiedzialy tez z tych zrodel.
Ja uwazam ze to bardzo dobry pomysl ten materac.


Gosiu, dobra, ciężarna kobieto icon_lol.gif Dzięki za dobre słowo, w sumie telewizorem się nie przejmuję a przy łóżku mnie skrupuły dopadły, nie wiedzieć czemu icon_rolleyes.gif

Łóżkowi icon_wink.gif mówimy precz! W weekend wyleci icon_cool.gif

icon_mrgreen.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 07 paź 2003 - 15:19
Post #11

CYTAT(kasiarybka)
(...) super rozwiązaniem jest łóżko piętrowe, gdzie na dole masz biurko. Mała śpi na górze, a na dole ma swój zaciszny kącik (...)


Problem zaczyna się wtedy, gdy dziecko nie chce spać na górze, bo się boi. Moja przyjaciółka właśnie przerabia ten problem, a jej córeczka ma już prawie 5 lat.

Pozdrawiam.
Paka
kasiarybka

Go??







post wto, 07 paź 2003 - 15:23
Post #12

A.....to juz inna bajka.
Faktycznie o tym nie pomyślałam.
Wydawało mi się, ze dzieci wręcz marzą o spaniu na górze:)
Mój Dominik np. nie moze się doczekać, kiedy kupimy piętrowe łóżko, odrazu zapowiedział, ze Jego jest "górka" icon_smile.gif
mamami
wto, 07 paź 2003 - 15:56
Co do mebelków do siedzenia to polecam gorąco pudła z Ikei. Mieści się w tych pudłach bardzo dużo zabawek a przy okazji jedno jest ławeczką do siedzenia a drugie stolikiem, dla nas to miało duże znaczenie bo pokój Michała jest niewielki i ze stolikiem, krzesełkiem i kilkoma pudłam nie zostawało nam miejsca do zabawy. świetnie też wygląda i zwylke przynosi dużo radości taka mata do powieszenia na ściane z naszytymi różnymi kieszonkami w których da się schować 1000 skarbów.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 07 paź 2003 - 15:56
Post #13

Co do mebelków do siedzenia to polecam gorąco pudła z Ikei. Mieści się w tych pudłach bardzo dużo zabawek a przy okazji jedno jest ławeczką do siedzenia a drugie stolikiem, dla nas to miało duże znaczenie bo pokój Michała jest niewielki i ze stolikiem, krzesełkiem i kilkoma pudłam nie zostawało nam miejsca do zabawy. świetnie też wygląda i zwylke przynosi dużo radości taka mata do powieszenia na ściane z naszytymi różnymi kieszonkami w których da się schować 1000 skarbów.
kasiarybka

Go??







post wto, 07 paź 2003 - 16:14
Post #14

Zilka, myślałam o czymś takim, tylko, ze zamiast tej kanapy pod łóżkiem, biureczko np.


Wiem, ze juz się zdecydowałaś na materac, ale nie mogłam się opanować...tak bardzo mi się coś takiego podoba:)
Graz
wto, 07 paź 2003 - 16:18
Zilka, jak pokój jest duży, albo przynajmniej spory, to proponuję domek z tektury (można sobie zamówić, moge potem podac linka) albo zrobic samemu z duuuuużego pudła po np. monitorze albo czyms tam innym.
My mielismy pudło po ogromnym monitorze własnie, i cały czas mielismy z niego zrobic domek, czyli pomalowac okleić, no... żeby wyglądał jak domek. Ale tego nie zrobilismy... a Szymek i tak miał super zabawę.


Polecam
Szczególnie, że taki "mebel" łatwy do usunięcia jest... icon_lol.gif

Graz
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 07 paź 2003 - 16:18
Post #15

Zilka, jak pokój jest duży, albo przynajmniej spory, to proponuję domek z tektury (można sobie zamówić, moge potem podac linka) albo zrobic samemu z duuuuużego pudła po np. monitorze albo czyms tam innym.
My mielismy pudło po ogromnym monitorze własnie, i cały czas mielismy z niego zrobic domek, czyli pomalowac okleić, no... żeby wyglądał jak domek. Ale tego nie zrobilismy... a Szymek i tak miał super zabawę.


Polecam
Szczególnie, że taki "mebel" łatwy do usunięcia jest... icon_lol.gif

Graz

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

Monisia
wto, 07 paź 2003 - 17:06
CYTAT(kasiarybka)
Zilka, super rozwiązaniem jest łóżko piętrowe, gdzie na dole masz biurko.
Mała śpi na górze, a na dole ma swój zaciszny kącik, ale to troszkę kosztuje, chyba , że masz w rodzinie jakąś "złotą rączkę",która sama skleci coś takiego.
Wygląda rewelacyjnie i spełnia swoje funkcie.


Kasiuniu
My mamy takie własnie łóżko tzn Laura ma od 2 lat.Kupiliśmy je jak się tu wprowadzaliśmy.Jest świetne i życia sobie teraz bez niego nie wyobrażamy zarówno my jak i Lusia.
Nie jest aż tak kosmicznie drogie bo ok tys zł ale za tą sumę ma się kilka rzeczy < łóżko, biórko, szafki i szafę> Laura uwielbia wspinać się po drabince a jak Grzesiu z Helu przyjechał do nas to oboje spali na tym wyrku na górze i schodzić nie chcieli.Więc napewno większości dzieci się podoba.
Laura zaczełą w nim sypiac mając 4 lata , wcześniej miała fotel rozkładany.Od samego poczatku jest zachwycona łóżkiem i ten zachwyt do dnia dzisiejszego jej nie minął wink.gif

Polecam gorąco takie łóżko 3w1.Naprawde rewelacja!

Pozdrawiam
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post wto, 07 paź 2003 - 17:06
Post #16

CYTAT(kasiarybka)
Zilka, super rozwiązaniem jest łóżko piętrowe, gdzie na dole masz biurko.
Mała śpi na górze, a na dole ma swój zaciszny kącik, ale to troszkę kosztuje, chyba , że masz w rodzinie jakąś "złotą rączkę",która sama skleci coś takiego.
Wygląda rewelacyjnie i spełnia swoje funkcie.


Kasiuniu
My mamy takie własnie łóżko tzn Laura ma od 2 lat.Kupiliśmy je jak się tu wprowadzaliśmy.Jest świetne i życia sobie teraz bez niego nie wyobrażamy zarówno my jak i Lusia.
Nie jest aż tak kosmicznie drogie bo ok tys zł ale za tą sumę ma się kilka rzeczy < łóżko, biórko, szafki i szafę> Laura uwielbia wspinać się po drabince a jak Grzesiu z Helu przyjechał do nas to oboje spali na tym wyrku na górze i schodzić nie chcieli.Więc napewno większości dzieci się podoba.
Laura zaczełą w nim sypiac mając 4 lata , wcześniej miała fotel rozkładany.Od samego poczatku jest zachwycona łóżkiem i ten zachwyt do dnia dzisiejszego jej nie minął wink.gif

Polecam gorąco takie łóżko 3w1.Naprawde rewelacja!

Pozdrawiam
iwo1
wto, 07 paź 2003 - 18:50
Jasia pokój jest raczej dzienny bo pieronek spi z nami w sypialni wink.gif

Ma w pokoju ławeczkę drewnianą z kolorowymi poduchami ,biurko ,tablice do maziania ,pojemnik na zabawki który jest tez malenkim stoliczkiem ,pudła z zabawkami i Jego skarbami

Odnośnie materaca doroslego ,uważam z eto super pomysł ,a łóżko pokaże jej babcia i luz icon_lol.gif

Papier ma ścianę z rolkami do rozwijania i maziania mozna kupić i Ikea wink.gif
Iwo
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
Skąd: Stąd...
Nr użytkownika: 226

GG:


post wto, 07 paź 2003 - 18:50
Post #17

Jasia pokój jest raczej dzienny bo pieronek spi z nami w sypialni wink.gif

Ma w pokoju ławeczkę drewnianą z kolorowymi poduchami ,biurko ,tablice do maziania ,pojemnik na zabawki który jest tez malenkim stoliczkiem ,pudła z zabawkami i Jego skarbami

Odnośnie materaca doroslego ,uważam z eto super pomysł ,a łóżko pokaże jej babcia i luz icon_lol.gif

Papier ma ścianę z rolkami do rozwijania i maziania mozna kupić i Ikea wink.gif
Iwo

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
Marghe
wto, 07 paź 2003 - 22:42
Czego potrzeba dziecku? Duuuużo miejsca na zabawę i zabawki.
Materac jest dobrym pomyslem. My mamy rozkładaną na podłoge kanape (czyli w zasadzie materac icon_biggrin.gif ), która przez cały tydzien jest rozłozona - Na niej Gaba tanczy, spiewa, turla sie i śpi icon_biggrin.gif

Stolik też sie przydaje ( zmywalny icon_biggrin.gif )..

Tablica .. albo duza rolka papieru do wieszania na ścianie (Ikea) - na której można malowac wszystkim, nie tylko kredą (która strasznie sie pyli icon_biggrin.gif )

Zostaw miejsce na wózki, łóżeczka i inne pierdółki dla lalek... Gabie toto pół pokoju zajmuje.
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post wto, 07 paź 2003 - 22:42
Post #18

Czego potrzeba dziecku? Duuuużo miejsca na zabawę i zabawki.
Materac jest dobrym pomyslem. My mamy rozkładaną na podłoge kanape (czyli w zasadzie materac icon_biggrin.gif ), która przez cały tydzien jest rozłozona - Na niej Gaba tanczy, spiewa, turla sie i śpi icon_biggrin.gif

Stolik też sie przydaje ( zmywalny icon_biggrin.gif )..

Tablica .. albo duza rolka papieru do wieszania na ścianie (Ikea) - na której można malowac wszystkim, nie tylko kredą (która strasznie sie pyli icon_biggrin.gif )

Zostaw miejsce na wózki, łóżeczka i inne pierdółki dla lalek... Gabie toto pół pokoju zajmuje.
M.
sdw
śro, 08 paź 2003 - 07:14
Kasia, jakiez to piekne icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Gdzie to mozna kupic icon_question.gif icon_exclaim.gif Mów zaraz. Ja chce takie. Wyprowadze sie czynie ale takie cudo muuuusze miec. Musze i kropka.

Plisss, nie kaz czekac bo mnie skreca.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post śro, 08 paź 2003 - 07:14
Post #19

Kasia, jakiez to piekne icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Gdzie to mozna kupic icon_question.gif icon_exclaim.gif Mów zaraz. Ja chce takie. Wyprowadze sie czynie ale takie cudo muuuusze miec. Musze i kropka.

Plisss, nie kaz czekac bo mnie skreca.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Jaco
śro, 08 paź 2003 - 09:51
Wiolontello,
Tak patrzę i wykombinowałam, że własnym sumptem z pomocą złotej rączki można toto zrobić z....mebli kuchennych. Na szafę należałoby kupic taką szafkę do zabudowy lodówki. No a reszta to szafki z szufladami, i zwykłe szafki. Frontów kuchennych z drewna i płyty MDF do wyboru do koloru.n Jedne tanie inne drogie. Ozdobniki też jakby kuchenne wyglądają...... No tylko kolor by trzeba dobrać taki jak Ci pasuje albo zamówić to co sobie wymarzysz. W sumie fajny pomysł
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post śro, 08 paź 2003 - 09:51
Post #20

Wiolontello,
Tak patrzę i wykombinowałam, że własnym sumptem z pomocą złotej rączki można toto zrobić z....mebli kuchennych. Na szafę należałoby kupic taką szafkę do zabudowy lodówki. No a reszta to szafki z szufladami, i zwykłe szafki. Frontów kuchennych z drewna i płyty MDF do wyboru do koloru.n Jedne tanie inne drogie. Ozdobniki też jakby kuchenne wyglądają...... No tylko kolor by trzeba dobrać taki jak Ci pasuje albo zamówić to co sobie wymarzysz. W sumie fajny pomysł

--------------------
Jacobina - mama Kuby






> Pokój małego dziecka
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 14:02
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama