Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Krem przeciwzmarszczkowy?

> 
Wbmot
wto, 30 wrz 2003 - 13:24
A ja uważam tak jak Kasia, że lepiej wydać od razu więcej kasy i mieć pewność, niż eksperymentować. A poza tym kremy kupuje się bardzo żadko, bo na długo starczają...


Kasiu a jaki krem polecasz do cery mieszanej, trądzikowej (nie polskie)?
Używam rano kremu LA ROCHE POSAY EFIDRATE TEINTE a wieczorem VIchy NORMADERM, bo mam problemy z pryszczami.


Jednak chciałabym też kupić jakiś krem, któryby pomógł naprężyć skórę, bo zauważyłam, że moje piloki nie są już takie jędrne jak kiedyś icon_sad.gif Nie mam co prawda zmarszczek (tylko wokół oczu) i mam 27 lat, ale co powinnam kupić? I kiedy go stosować? Bo mam też te inne kremy p/trądzikowe...
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post wto, 30 wrz 2003 - 13:24
Post #21

A ja uważam tak jak Kasia, że lepiej wydać od razu więcej kasy i mieć pewność, niż eksperymentować. A poza tym kremy kupuje się bardzo żadko, bo na długo starczają...


Kasiu a jaki krem polecasz do cery mieszanej, trądzikowej (nie polskie)?
Używam rano kremu LA ROCHE POSAY EFIDRATE TEINTE a wieczorem VIchy NORMADERM, bo mam problemy z pryszczami.


Jednak chciałabym też kupić jakiś krem, któryby pomógł naprężyć skórę, bo zauważyłam, że moje piloki nie są już takie jędrne jak kiedyś icon_sad.gif Nie mam co prawda zmarszczek (tylko wokół oczu) i mam 27 lat, ale co powinnam kupić? I kiedy go stosować? Bo mam też te inne kremy p/trądzikowe...
kasiarybka

Go??







post wto, 30 wrz 2003 - 14:15
Post #22

Weronisiu:

KREM ANANASOWY firmy: "SCHELLER"


Lekki, owocowy krem zawiera ekstrakt ananasa, który działa harmonizująco na zanieczyszczoną, tłustą cerę mieszaną. W kombinacji z antybakteryjnymi, identycznymi z naturalnymi, substancjami czynnymi i ekstraktem z kory wierzby zanieczyszczenia skóry są łagodnie zwalczane. Naturalne roślinne olejki ze śródziemnomorskiej oliwki, awokado i jojoba w połączeniu z naturalną witaminą E, uspokajającą skórę alantoiną i bisabolem pielęgnują i nawilżają jednocześnie cerę. Ekstrakt kory wierzby jest naturalnym regulatorem skóry dla zanieczyszczonej i tłustej cery mieszanej.

Składniki naturalne, z certyfikatem; Kontrolowany na pozostałości produkt końcowy; Bez sztucznych substancji zapachowych; Bez środków konserwujących; Nie powoduje podrażnień skóry - przetestowany dermatologicznie.


AKTYWNY KREM MARCHEWKOWY NA DZIEŃ firmy: "SCHELLER"

z zawartością identycznego z naturalnym filtra ochronnego (LSF 10) i roślinnym kompleksem karotenoidowym, ochronny i aktywujący komórki

Ten ochronny krem na dzień zawiera wyjątkową kombinację wartościowych olejków roślinnych z ekstraktem marchewki, treściwym sokiem z australijskiego aloesu i naturalną witaminą E. W ten sposób daje cerze delikatną pielęgnację na cały dzień i, dzięki identycznemu z naturalnym filtrowi ochronnemu z kwasu cynamonowego, chroni przed promieniami UV. Naturalne karotenoidy z owoców palmy i marchewki oraz olejek z miąższu owocowego jagód rokitnika regenerują komórki i wzmacniają skórę. Tym samym ten aktywny krem oferuje wyczerpującą pielęgnację cery poprzez jej nawilżenie, odbudowę i całodzienną ochronę


KREM Z KWIATÓW POMARAŃCZY NA NOC firmy:"SCHELLER"

z naturalną witaminą E i kwasami owocowymi dla odnowy komórkowej, wygładzający i regenerujący

Delikatny krem na noc z harmonizującym olejkiem aromatycznym kwiatów pomarańczy i nawilżającym sokiem australijskiego aloesu wspiera niezbędną regenerację komórek skóry przez noc. Wyjątkowo łagodne kwasy owocowe przyspieszają odnowę komórkową i wspomagają ponowne wytworzenie właściwego cerze balansu. Esencjonalne kwasy owocowe śródziemnomorskich oliwek, olejki awokado, soi i jojoba, wzbogacone naturalną witaminą E, umożliwiają wyrównany balans wodno-lipidowy skóry i zapobiegają tym samym tworzeniu się zmarszczek. W ten sposób cera wygląda rano na wyraźnie wypoczętą, uspokojoną i jest sprężyście delikatna.


MASECZKA POD OCZY Z AWOKADO firmy "SCHELLER"

z kompleksem fitoochronnym przeciwko przedwczesnemu starzeniu się skóry. Intensywna kuracja dla elastycznych partii skóry wokół oczu, łagodzi opuchliznę i rewitalizuje

Wyjątkowo bogata, pielęgnująca maseczka pod oczy z naturalnym olejkiem awokado. Nawilżające i uspokajające cerę wyciągi roślinne z ziaren pigwy i australijskiego aloesu uspokajają i odprężają wrażliwe partie skóry wokół oczu oraz wyraźnie redukują opuchliznę. Dodatkowo, delikatne partie skóry wokół oczu są wyjątkowo intensywnie pielęgnowane esencjonalnymi kwasami tłuszczowymi z wartościowych olejków roślinnych oliwek, mango, soi, afrykańskiego masła shea i jojoba. Komponenty te nadają cerze promienny i świeży wygląd.


Wszystkie te kremy kosztują w Polsce ok 50 zł.


Jest jeszcze jeden fajny kremi, a raczej cała seria, wypróbowany i skuteczny icon_smile.gif
Znalazłam jego superancki opis w necie:

CYTAT
Age Perfect - Pielęgnacja skóry dojrzałej

W miarę upływu czasu, wraz ze zmianami hormonalnymi, metabolizm skóry ulega spowolnieniu:  
Skóra jest sucha, cieńsza.  
Traci jędrność, wiotczeje.  
Rysy i kontury twarzy stają się mniej wyraziste.  

Z pogłębionych badań cech skóry dojrzałej, przeprowadzonych w ostatnich latach przez Laboratoria L'Oreala wynika, że:  
- Na powierzchni skóra staje się bardzo sucha (aktywność gruczołów łojowych jest mocno ograniczona), warstwa rogowa naskórka ulega pogrubieniu.  
- W naskórku odnowa komórkowa jest coraz wolniejsza.  
- W skórze właściwej kolagen ulega modyfikacji, pogarsza się jakość włókien elastyny.  
Spada aktywność fibroblastów, komórek skóry właściwej odpowiedzialnych za syntezę kolagenu i kolastyny.  
Cała struktura podporowa skóry zostaje w ten sposób osłabiona.  

Konsekwencje: Skóra jest gorzej chroniona przed odwodnieniem i agresjami z zewnątrz.  
Pojawia się uczucie "dyskomfortu".  
Naskórek staje się coraz cieńszy, a skóra traci elastyczność i sprężystość.  
Stopniowo zacierają się kontury twarzy.  

Wierny swej misji oferowania każdej kobiecie zdobyczy najnowszej technologii, L'Oreal Plenitude opracował Age Perfect, gamę przeznaczoną dla kobiet po 45 roku życia, których skóra potrzebuje preparatów intensywnie nawilżających i przeciwdziałających wiotczeniu.  

W laboratoriach powstały 2 kremy Age Perfect, na Dzień i na Noc.  
Zawarte w nich Dermo-Peptydy (pochodne aminokwasów) to prawdziwa rewolucja technologiczna.  

Krem na dzień Age Perfect długotrwale nawilża i przeciwdziała wiotczeniu skóry. Jego formuła to prawdziwy koktajl ujędrniający i nawilżający, który zawiera:  
- Dermo-Peptydy - składniki czynne na bazie naturalnych peptydów (łańcuchów aminokwasów) działają energetyzująco na komórki naskórka przywracając ich dynamikę i zwartość.  
Skóra staje się jedwabista.  
- Składnik wiążący wodę, który zatrzymuje wodę w wierzchnich warstwach naskórka.  
Skóra staje się jedwabista.  
- Opatentowany filtr słoneczny Mexoryl SX oraz filtr UVB chronią przed codziennym promieniowaniem słonecznym, główną przyczyną starzenia się skóry.  
Efekt: Skóra bardziej zwarta, jędrniejsza, lepiej nawilżona, chroniona przed skutkami promieniowania UV.  
Trwała poprawa nawilżenia: 8 godzin po nałożeniu Kremu na Dzień Age Perfect, poprawa nawilżenia utrzymuje się nadal na poziomie 52%.  
24 godziny po zastosowaniu, poziom ten wynosi nadal 23%.  
349 kobiet testowało przez 3 tygodnie Age Perfect na Dzień:  
- 81% uważa, że krem jest skuteczny przeciwko wiotczeniu skóry,  
- 87%, że skóra stała się bardziej elastyczna,  
- 81%, że skóra jest jędrniejsza,  
- 81% ma wrażenie, że skóra jest bardziej sprężysta,  
- 68% zauważyło poprawę konturów twarzy.  

Dogłębnie odżywia i przeciwdziała wiotczeniu skóry  
Uzupełnieniem Kremu na Dzień jest odżywczy Krem na Noc Age.  
Zawarty w nim Dermo-Peptyd, pochodna proteiny sojowej, jest dostosowany do specyficznych potrzeb skóry w nocy.  
Działa on dynamizująco na Kolagen, Elastynę i Gag (glukozoaminoglikany) stanowiące prawdziwy "materac" podtrzymujący skórę.  
Krem skutecznie przeciwdziała wiotczeniu skóry, ujędrnia ją.  
Lepiej nawilżona skóra: Receptura Age Perfect na Noc została wzbogacona o składnik wiążący wodę oraz naturalny olejek, które zapewniają elastyczność skóry.  
Efekt: Skóra jest jędrniejsza.  
Owal twarzy bardziej wyrazisty.  
119 kobiet testowało Age Perfect na Noc:  
- 98% uważa, że produkt jest skuteczny przeciwko wiotczeniu skóry,  
- 93%, że ma świeższą cerę po przebudzeniu,  
- 88% docenia jego właściwości odżywcze,  
- 72% uważa, że skóra jest bardziej sprężysta.  




Nie sugeruj się Weronisiu tym, ze kremik jest do cery dojrzałej. Z tego co piszesz, masz problemy ze skórą więc ten kremik, stosowany konsekwentnie napewno pomoze, a jeszcze lepiej byłoby gdybyś miała oba kremy z tej serii icon_smile.gif


Jest jeszcze jeden rewelacyjny wynalazek Loreal-a icon_smile.gif
Revitalift Slim

L'Oreal Paris Plenitude

CYTAT
Revitalift Slim to nowy krem wyszczuplający
do twarzy dla kobiet, pragnących wysmuklić
i odmłodzić rysy.  
Zmarszczki na twarzy nie są jedynym znakiem upływającego czasu.  
Już po 35 roku życia rysy zaczynają tracić ostrość.  
Pod wpływem zmian hormonalnych stają
się mniej wyraziste.  
Owal twarzy zaokrągla się, a rysy nabierają ciężkości.  
W gamie Plenitude Revitalift powstał Revitalift Slim, pierwszy krem wyszczuplający twarz, dostępny w szerokiej sprzedaży.  
W nowatorskiej formule żelu łączy on kofeinę, Par-Elastyl i Eleseryl - bardzo skuteczne składniki.  
Wyciąg z kofeiny oraz chińskiej rośliny pobudza usuwanie nadmiaru tłuszczu znajdującego się pod skórą.  
Par-Elastyl to czynnik skutecznie walczący z osłabieniem włókien elastyny, odpowiedzialnej za wiotczenie skóry.  
Ten peptyd pochodzenia roślinnego wzmacnia włókna skórne.  
Natomiast Eleseryl jest składnikiem uzyskiwanym z protein roślinnych pochodzących z ziaren soi, składający się głównie z polipeptydów oraz aminokwasów i cukrów.  
Ma on działanie napinające, zmiękczające i ujędrniające.  
Krem Revitalift Slim działa natychmiast - skóra staje się bardziej jędrna, rysy wydają się uniesione, młodsze, a kontur twarzy bardziej wyrazisty, a także stopniowo - twarz wysmukla się, odzyskuje dawny kształt i krągłość, a jej dolna część lekkość.  
Cała twarz wydaje się odmłodzona.  
Revitalift Slim stosuje się wieczorem na czystą twarz, lub rano pod krem Revitalift na dzień.  





Życzę dobrego wyboru icon_smile.gif
Pozdrawiam KR.
Wbmot
wto, 30 wrz 2003 - 14:33
Kasiu jeśli zdecyduję się na te kremy L'oreala, to mam stosować tylko te kremy? Mam zrezygnować z tych, które używam obecnie?
Czy przy mojej cerze trądzikowej mogę stosować kremy do cery dojrzałej?
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post wto, 30 wrz 2003 - 14:33
Post #23

Kasiu jeśli zdecyduję się na te kremy L'oreala, to mam stosować tylko te kremy? Mam zrezygnować z tych, które używam obecnie?
Czy przy mojej cerze trądzikowej mogę stosować kremy do cery dojrzałej?
kasiarybka

Go??







post wto, 30 wrz 2003 - 14:39
Post #24

Weronisiu, moim zdaniem tak:
Mozesz spokojnie zrezygnować z kremu LA ROCHE POSAY EFIDRATE TEINTE, zostaw sobie Vichy na noc....to bardzo dobry krem.

CYTAT
Czy przy mojej cerze trądzikowej mogę stosować kremy do cery dojrzałej?

Weronika, jest tak, że dopóki nie widzę Twojej buzi, nic nie jestem w stanie powiedziec tak na 100 %, moim zdaniem spokojnie mozesz.
Jeśli nie jesteś pewna przejdz się z ulotką, lub tym co tutaj przeczytałaś do swojego lekarza...tak będzie najbezpieczniej:)
Wbmot
wto, 30 wrz 2003 - 14:53
Dziękuję Ci Kasieńko icon_smile.gif tak Cię wypytuję, bo boję się, żeby te kremy nie natłuściły mi skóry... bo skoro są do wiotkiej, starej skóry, cienkiej itp...
Boję się, że wydam kasę, a potem się okaże, że będzie bardzije tłusta...

Według Ciebie powinnam więc smarować się tym kremem Revitalift Slim rano, przed posmarowaniem buzi pudrem? A można go pod oczy nakładać? Bo pod oczami to mam już sporo zmarszczki i nie wiem czy też kupić dodatkowo jakiś kremik ...
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post wto, 30 wrz 2003 - 14:53
Post #25

Dziękuję Ci Kasieńko icon_smile.gif tak Cię wypytuję, bo boję się, żeby te kremy nie natłuściły mi skóry... bo skoro są do wiotkiej, starej skóry, cienkiej itp...
Boję się, że wydam kasę, a potem się okaże, że będzie bardzije tłusta...

Według Ciebie powinnam więc smarować się tym kremem Revitalift Slim rano, przed posmarowaniem buzi pudrem? A można go pod oczy nakładać? Bo pod oczami to mam już sporo zmarszczki i nie wiem czy też kupić dodatkowo jakiś kremik ...
Potwora
śro, 01 paź 2003 - 09:52
Weronisiu, niedawno pojawiły się polskie kosmetyki dla osób z "problemami" skórnymi, mają dobre opinie wśród kosmetyczek i dermatologów.
Poczytaj tutaj:

https://esentia.pl/servlet/SNFSearch?sessio...&p_brand_id=175

Jest tam też krem pod oczy i emulska przeciwzmarszczkowa, może Cię zainteresują.

pozdrowienia.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post śro, 01 paź 2003 - 09:52
Post #26

Weronisiu, niedawno pojawiły się polskie kosmetyki dla osób z "problemami" skórnymi, mają dobre opinie wśród kosmetyczek i dermatologów.
Poczytaj tutaj:

https://esentia.pl/servlet/SNFSearch?sessio...&p_brand_id=175

Jest tam też krem pod oczy i emulska przeciwzmarszczkowa, może Cię zainteresują.

pozdrowienia.
kasiarybka

Go??







post śro, 01 paź 2003 - 09:59
Post #27

Weronika
Revitalift Slim, nakładaj rano, przed nałożeniem podkładu lub pudru.
Możesz stosować go spokojnie pod oczy....tylko nie na powieki.

CYTAT
Boję się, że wydam kasę, a potem się okaże, że będzie bardzije tłusta...


Nie bój się icon_smile.gif
Skóra będzie lepiej nawilżona icon_smile.gif Ten kremik rewelacyjnie zatrzymuje wodę, działa na wolne rodniki, zmniejsza zmarszczki icon_smile.gif
Wbmot
śro, 01 paź 2003 - 16:23
Olaart niestety nie skorzystam, bo nie mam dostępu do polskich kosmetyków icon_sad.gif dlatego tak wybrzydzam wink.gif

Kasiu właśnie takiej konkretnej odpowiedzi potrzebowałam icon_biggrin.gif
A więc kupię ten Revitalift SLIM (kosztuje 12 euro), a z kremu pod oczy na razie zrezygnuję, skoro tym też mogę smarować się pod oczkami.

Dzięki raz jeszcze icon_razz.gif
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post śro, 01 paź 2003 - 16:23
Post #28

Olaart niestety nie skorzystam, bo nie mam dostępu do polskich kosmetyków icon_sad.gif dlatego tak wybrzydzam wink.gif

Kasiu właśnie takiej konkretnej odpowiedzi potrzebowałam icon_biggrin.gif
A więc kupię ten Revitalift SLIM (kosztuje 12 euro), a z kremu pod oczy na razie zrezygnuję, skoro tym też mogę smarować się pod oczkami.

Dzięki raz jeszcze icon_razz.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post nie, 22 paź 2006 - 09:08
Post #29

Kasieńko!!! HELP! Ja właśnie przerabiam ten temat!!! Doradź mi, BłAGAM krem po trzydziestce. Ogólnie mój dziób nie wygląda źle, tylko te kurze łapki pod oczami icon_evil.gif Kupiłam Nivea VISAGE Q10 na dzień... Jest fajny, dość tłusty, co mi akurat odpowiada. Kosztuje jakieś 35 zł. Jeśli miałabym zainwestować w swoje zmarchy, jakoś bym na to uciułała. Tylko chciałabym coś fajnego, sprawdzonego. Kasiu... pomóż... Co polecasz?
Avon mnie uczula strasznie...
Lizia
śro, 25 paź 2006 - 16:27
Wracając do tematu droższy=lepszy.
W moim przypadku działa to w 90%. Mam cerę alergiczną, bardzo suchą i do tego naczynkową, więc muszę bardzo uważać.

Ziaja - nie uczula za to nie widzę żadnych efektów jej działania poza tym, że nie podrażnia skóry i likwiduje poczucie suchości/napięcia skóry. Krem na cienie pod oczami niestety 0 efektu icon_sad.gif

L'oreal - uczula icon_confused.gif

VICHY - używałam prawie rok, potem przerwa rok, potem kupiłam krem odżywczy i uczulił mnie po pierwszym użyciu. Robiłam jeszcze kilka podejść do VICHY, niestety nadal mnie podrażniał

Dermika - na początku ok. Tańsze linie, tak jak w przypadku Ziai, droższe kosmetyki na początku były ok, ale się zraziłam po tym jak uczulił mnie tonik do cery wrażliwej.

Skierowałąm się więc na kosmetyki apteczne.

Najpierw AVENE - na początku byłąm zachwycona, ale zrobiłam chyba błąd że nie zdywersyfikowałam kosmetyków i używałam wszystkiego tej samej firmy. Po toniku zaczęła mnie szczypać twarz icon_evil.gif

Następnie SVR - nadaje się dla skrajnie wrażliwej, alergicznej skóry, ale moja skóra nie wyglądała młodziej, tam chyba w ogóle nie ma kosmetyków odmładzających

La roche-possay - ogólnie polecam, choć ceny są już cięzkie dla mojej kieszeni. Mają super kosmetyki do makijażu. podkład, puder w kamieniu, tusz, błyszczyk do ust - dla alergików idealne (poza ceną)

No a ostatnio zaszalałam zażyczyłam sobie na urodziny coś super działającego na zmarchy. I wybrałam LIERAC. Cena powalająca. Ale raz na 30 lat można chyba sobie pozwolić icon_redface.gif
Mam uczucie, że moja twarz wygląda jak 5 lat temu. Czuję się dużo lepiej, ale za taką kasę to chyba normale, że efekty powinny być widoczne.

Przeraża mnie tylko że potrzebuję coraz droższych kosmetyków, czasem kontrolnie kupię sobie coś tańszego i niestety mam uczucie, że to nie to samo. Droższe kosmetyki robione są chyba na dużo lepszej bazie. Mam wrażenie że lepiej nawilżają i odżywiają głębsze warstwy skóry.
Ciekawe co będzie dalej, bo nie stać mnie na regularne używanie lieraca, a jak stwierdzę , że lierac też już mi nie odpowiada... icon_eek.gif może wrócę do super tanich kosmetyków żeby odzwyczaić skórę od takich luksusów

Na razie pojawiło się światełko w tunelu w postaci Garniera. Kupiłam sobie tonik i jestem z niego bardzo zadowolona. Polecam
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post śro, 25 paź 2006 - 16:27
Post #30

Wracając do tematu droższy=lepszy.
W moim przypadku działa to w 90%. Mam cerę alergiczną, bardzo suchą i do tego naczynkową, więc muszę bardzo uważać.

Ziaja - nie uczula za to nie widzę żadnych efektów jej działania poza tym, że nie podrażnia skóry i likwiduje poczucie suchości/napięcia skóry. Krem na cienie pod oczami niestety 0 efektu icon_sad.gif

L'oreal - uczula icon_confused.gif

VICHY - używałam prawie rok, potem przerwa rok, potem kupiłam krem odżywczy i uczulił mnie po pierwszym użyciu. Robiłam jeszcze kilka podejść do VICHY, niestety nadal mnie podrażniał

Dermika - na początku ok. Tańsze linie, tak jak w przypadku Ziai, droższe kosmetyki na początku były ok, ale się zraziłam po tym jak uczulił mnie tonik do cery wrażliwej.

Skierowałąm się więc na kosmetyki apteczne.

Najpierw AVENE - na początku byłąm zachwycona, ale zrobiłam chyba błąd że nie zdywersyfikowałam kosmetyków i używałam wszystkiego tej samej firmy. Po toniku zaczęła mnie szczypać twarz icon_evil.gif

Następnie SVR - nadaje się dla skrajnie wrażliwej, alergicznej skóry, ale moja skóra nie wyglądała młodziej, tam chyba w ogóle nie ma kosmetyków odmładzających

La roche-possay - ogólnie polecam, choć ceny są już cięzkie dla mojej kieszeni. Mają super kosmetyki do makijażu. podkład, puder w kamieniu, tusz, błyszczyk do ust - dla alergików idealne (poza ceną)

No a ostatnio zaszalałam zażyczyłam sobie na urodziny coś super działającego na zmarchy. I wybrałam LIERAC. Cena powalająca. Ale raz na 30 lat można chyba sobie pozwolić icon_redface.gif
Mam uczucie, że moja twarz wygląda jak 5 lat temu. Czuję się dużo lepiej, ale za taką kasę to chyba normale, że efekty powinny być widoczne.

Przeraża mnie tylko że potrzebuję coraz droższych kosmetyków, czasem kontrolnie kupię sobie coś tańszego i niestety mam uczucie, że to nie to samo. Droższe kosmetyki robione są chyba na dużo lepszej bazie. Mam wrażenie że lepiej nawilżają i odżywiają głębsze warstwy skóry.
Ciekawe co będzie dalej, bo nie stać mnie na regularne używanie lieraca, a jak stwierdzę , że lierac też już mi nie odpowiada... icon_eek.gif może wrócę do super tanich kosmetyków żeby odzwyczaić skórę od takich luksusów

Na razie pojawiło się światełko w tunelu w postaci Garniera. Kupiłam sobie tonik i jestem z niego bardzo zadowolona. Polecam

--------------------


Sylwia M.
śro, 25 paź 2006 - 17:10
Temat dla mnie jak znalazł icon_cry.gif .
Dosłownie od wakacji, przez 2 miesiące zrobił mi się na czole Rów Mariański. To się chyba nazywa "lwia zmarszczka". Podwójna jest, ale po jednej stronie delikatna, a po drugiej to jest dosłownie rów - najgłebszy między oczami, i nieco zwężający sie ku górze.
Zaczęłam obsesyjnie obserwować czoła ludzi wokół i jestem przerażona. Nikt przed 60-tką nie ma czegoś takiego na twarzy!!! NAWET MOJA MAMA!!! icon_eek.gif . W gazecie zobaczyłam zdjęcie Hanki Bielickiej z ostatnich lat życia (91 lat). Ona MIAŁA. icon_eek.gif icon_cry.gif
Nigdy nie myślałam o sobie jako o osobie próżnej, ale dosłownie załamałam się. Jak ja wyglądam? Co ja mam robić? Na botoks mnie nie stać.
To wygląda nie dość że staro, to jeszcze tak "groźnie". Ohyda icon_confused.gif icon_confused.gif
No, kupiłam sobie przedwczoraj krem przeciwzmarszczowy za... 12 złotych (na taki mnie w tej chwili stać). Botoskin efekt się nazywa, firmy Bielenda. I na razie smaruję i czekam icon_sad.gif.
Sylwia M.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,370
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 14:47
Skąd: Bełchatów
Nr użytkownika: 1,282

GG:


post śro, 25 paź 2006 - 17:10
Post #31

Temat dla mnie jak znalazł icon_cry.gif .
Dosłownie od wakacji, przez 2 miesiące zrobił mi się na czole Rów Mariański. To się chyba nazywa "lwia zmarszczka". Podwójna jest, ale po jednej stronie delikatna, a po drugiej to jest dosłownie rów - najgłebszy między oczami, i nieco zwężający sie ku górze.
Zaczęłam obsesyjnie obserwować czoła ludzi wokół i jestem przerażona. Nikt przed 60-tką nie ma czegoś takiego na twarzy!!! NAWET MOJA MAMA!!! icon_eek.gif . W gazecie zobaczyłam zdjęcie Hanki Bielickiej z ostatnich lat życia (91 lat). Ona MIAŁA. icon_eek.gif icon_cry.gif
Nigdy nie myślałam o sobie jako o osobie próżnej, ale dosłownie załamałam się. Jak ja wyglądam? Co ja mam robić? Na botoks mnie nie stać.
To wygląda nie dość że staro, to jeszcze tak "groźnie". Ohyda icon_confused.gif icon_confused.gif
No, kupiłam sobie przedwczoraj krem przeciwzmarszczowy za... 12 złotych (na taki mnie w tej chwili stać). Botoskin efekt się nazywa, firmy Bielenda. I na razie smaruję i czekam icon_sad.gif.
kasiarybka

Go??







post śro, 25 paź 2006 - 17:25
Post #32

[użytkownik x]...powiem Ci tak, ja stosuję krem za 100zł. i szczerze Ci powiem, że gdyby było trzeba zapłaciłabym jeszcze więcej, bo jest wydajny i skuteczny, tak samo z kremem nawilżającym, ale kazdy ma inne priorytety icon_wink.gif
Możesz spróbować GARNIERA, tego czerwonego, w okrągłym pudełeczku, jest całkiem, całkiem, a cena zadowalająca.
irminka2
czw, 26 paź 2006 - 09:10
No to raz na tym forum będę się chwalić.
Mam 47 lat i poza delikatnymi kurzymi łapkami nie mam zmarszczek praktycznie wcale. Od lat jestem wierna dwóm firmom Eris i Soraya . Kupuję kremy też nie z ich najwyższej półki. Od 20 roku życia stosuję rózniste maseczki i gotowe i takie co samemu można zrobić, minimum 2-3 razy w tygodniu. Peeling raz w tygodniu obowiązkowo. Myślę ,że ta regularność w pielęgnacji zrobiła swoje. Trochę predyspozycji rodzinnych też - moja mama długo miała gładka i bez zmarszczek cere.

Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post czw, 26 paź 2006 - 09:10
Post #33

No to raz na tym forum będę się chwalić.
Mam 47 lat i poza delikatnymi kurzymi łapkami nie mam zmarszczek praktycznie wcale. Od lat jestem wierna dwóm firmom Eris i Soraya . Kupuję kremy też nie z ich najwyższej półki. Od 20 roku życia stosuję rózniste maseczki i gotowe i takie co samemu można zrobić, minimum 2-3 razy w tygodniu. Peeling raz w tygodniu obowiązkowo. Myślę ,że ta regularność w pielęgnacji zrobiła swoje. Trochę predyspozycji rodzinnych też - moja mama długo miała gładka i bez zmarszczek cere.

Irmina
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 26 paź 2006 - 10:06
Post #34

Garnier mnie uczula Kasiu icon_sad.gif
Kupiłam serię Nivea Q10.
Jakiego kremu używasz?
kasiarybka

Go??







post czw, 26 paź 2006 - 18:00
Post #35

[użytkownik x], pokażę Ci jak do mnie przyjedziesz ok ? icon_wink.gif icon_smile.gif

Pogadamy sobie spokojnie icon_smile.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 26 paź 2006 - 19:28
Post #36

Katarzyno... nie mogę czekać, aż zmienię się w suchotnika. POMOCY!
sdw
czw, 26 paź 2006 - 19:57
Kaśka, ja wiem, że4 się reklamować nie chcesza ale może na priwa wrzuć tę nazwę, co? wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 26 paź 2006 - 19:57
Post #37

Kaśka, ja wiem, że4 się reklamować nie chcesza ale może na priwa wrzuć tę nazwę, co? wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
myszka
pią, 27 paź 2006 - 08:48
Ale czy to musi być na priv?
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post pią, 27 paź 2006 - 08:48
Post #38

Ale czy to musi być na priv?

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Użytkownik usunięty

Go??







post pią, 27 paź 2006 - 09:43
Post #39

No właśnie!

KAśka, ja Ci ufam!
Lizia
wto, 31 paź 2006 - 15:11
Coś tajemnicza ta Kasieńka... a mnie ciekawość zżera icon_smile.gif

No widocznie dla każdego dobre co innego. Ja byłam zadziwiona że Garnier mnie nie uczulił, ale to może dlatego, że mało go do tej pory używałam.

Niektórzy mają szczęście i dostają piękną cerę w prezencie. A takie sieroty jak ja albo się wyżyłują na drogie kosmetyki bo te tańsze podrażniają lub nie dają oczekiwanych efektów, albo łażą z twarzą w czerwonych plamach i obłażącą ze skóry icon_sad.gif
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post wto, 31 paź 2006 - 15:11
Post #40

Coś tajemnicza ta Kasieńka... a mnie ciekawość zżera icon_smile.gif

No widocznie dla każdego dobre co innego. Ja byłam zadziwiona że Garnier mnie nie uczulił, ale to może dlatego, że mało go do tej pory używałam.

Niektórzy mają szczęście i dostają piękną cerę w prezencie. A takie sieroty jak ja albo się wyżyłują na drogie kosmetyki bo te tańsze podrażniają lub nie dają oczekiwanych efektów, albo łażą z twarzą w czerwonych plamach i obłażącą ze skóry icon_sad.gif

--------------------


> Krem przeciwzmarszczkowy?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama