Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Bielizna wyszczuplająca. Wygodna i niedroga nawet

, znalazłam to czego szukałam od dłuższego czasu
> , znalazłam to czego szukałam od dłuższego czasu
m4rusia
nie, 04 gru 2011 - 18:09
Kierowana niechęcią do swoich oponek, wałków i zwisów róznych, postanowiłam zainwestować w jakieś gatki/gorset... cokolwiek, co by mnie optycznie przynajmniej wyszczupliło.... Zaczęłam szukac... Rozrzut cenowy duży. Od 30 zł za pasek ściskający po parę stówek za jakieś_cudo... Moim celem było zmieszczenie się w stówce...

Cena mnie baaardzo mile zaskoczyła, bo razem z przesyłką zapłaciłam niecałe 60 zł. Kolejnym miłym akcentem okazała się ... idealnie moja rozmiarówka icon_wink.gif Jak zawsze mam za dużo w udach (porównując do bioder i brzucha), tak tutaj ktoś najwidoczniej uwzględnił moją "inszość" icon_wink.gif ... Za zakupem ostatecznie przemówiło zdjęcie na którym ... zobaczyłam jakby siebie icon_smile.gif


Bielizna przyszła, wcisnełam się w nią.... i rewelacja Znowu mogę ubrać sukienkę sprzed ciązy i nie straszę w niej Mój brat jak mnie zobaczył w obcisłych leginsach to wierzyć nie mógł, że nadal ważę ile ważyłam
Jakby któras mamuśka chciała namiary na taką bieliznę- niedrogą a ''skuteczną'', to jesli administracja nie ma nic przeciwko, mogę podać...
Pomyślałam, że warto podzielić się odkryciem, bo z reakcji koleżanek wnioskuję, że trafiłam na okazję, gdyż zwykle takie cuś kosztuje od 150 zł wzwyż ....



edit: foto







TO ZDJĘCIE MNIE PRZEKONAŁO OSTATECZNIE icon_wink.gif








edit: foto

Ten post edytował M4ru5i4 śro, 07 gru 2011 - 09:31
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post nie, 04 gru 2011 - 18:09
Post #1

Kierowana niechęcią do swoich oponek, wałków i zwisów róznych, postanowiłam zainwestować w jakieś gatki/gorset... cokolwiek, co by mnie optycznie przynajmniej wyszczupliło.... Zaczęłam szukac... Rozrzut cenowy duży. Od 30 zł za pasek ściskający po parę stówek za jakieś_cudo... Moim celem było zmieszczenie się w stówce...

Cena mnie baaardzo mile zaskoczyła, bo razem z przesyłką zapłaciłam niecałe 60 zł. Kolejnym miłym akcentem okazała się ... idealnie moja rozmiarówka icon_wink.gif Jak zawsze mam za dużo w udach (porównując do bioder i brzucha), tak tutaj ktoś najwidoczniej uwzględnił moją "inszość" icon_wink.gif ... Za zakupem ostatecznie przemówiło zdjęcie na którym ... zobaczyłam jakby siebie icon_smile.gif


Bielizna przyszła, wcisnełam się w nią.... i rewelacja Znowu mogę ubrać sukienkę sprzed ciązy i nie straszę w niej Mój brat jak mnie zobaczył w obcisłych leginsach to wierzyć nie mógł, że nadal ważę ile ważyłam
Jakby któras mamuśka chciała namiary na taką bieliznę- niedrogą a ''skuteczną'', to jesli administracja nie ma nic przeciwko, mogę podać...
Pomyślałam, że warto podzielić się odkryciem, bo z reakcji koleżanek wnioskuję, że trafiłam na okazję, gdyż zwykle takie cuś kosztuje od 150 zł wzwyż ....



edit: foto







TO ZDJĘCIE MNIE PRZEKONAŁO OSTATECZNIE icon_wink.gif








edit: foto

--------------------
grubassek:)
nie, 04 gru 2011 - 21:33
ja problemów z wałkami nie mam ale bardzo ciekawi mnie fakt czy w tym można oddychac???
moja kolezanka z pracy zawsze zaciska sie pasem i mam wrazenie że jest to dla niej męczące....
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post nie, 04 gru 2011 - 21:33
Post #2

ja problemów z wałkami nie mam ale bardzo ciekawi mnie fakt czy w tym można oddychac???
moja kolezanka z pracy zawsze zaciska sie pasem i mam wrazenie że jest to dla niej męczące....


--------------------
MamaOkrąglinkó...
nie, 04 gru 2011 - 21:45
takie coś by mi się przydało w szafie, a dokładniej na mnie icon_smile.gif
a pod nawet bardzo obcisłym ubraniem nie widać tego? nie odciska się? bo ja zawsze sceptycznie na top atrzyłam myśląc że będzie widać że mam takie coś na sobie icon_smile.gif

no i właśnie jak z wygodą? można w tym normalnie wszystko robić? schylać się?

no i jak spisuje się po jakimś okresie noszenia?nie rozciągła się?

bom zaintrygowana, otwieram portfel icon_smile.gif
MamaOkrąglinkó...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,562
Dołączył: pon, 17 lis 08 - 19:40
Skąd: z fioletowego kącika
Nr użytkownika: 23,650




post nie, 04 gru 2011 - 21:45
Post #3

takie coś by mi się przydało w szafie, a dokładniej na mnie icon_smile.gif
a pod nawet bardzo obcisłym ubraniem nie widać tego? nie odciska się? bo ja zawsze sceptycznie na top atrzyłam myśląc że będzie widać że mam takie coś na sobie icon_smile.gif

no i właśnie jak z wygodą? można w tym normalnie wszystko robić? schylać się?

no i jak spisuje się po jakimś okresie noszenia?nie rozciągła się?

bom zaintrygowana, otwieram portfel icon_smile.gif

--------------------
Zolinka 22.11.2008 Olinek 22.12.2010

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. J. Korczak
m4rusia
pon, 05 gru 2011 - 15:48
dziewczyny, przepraszam że nie odpowiedziałam ale nie dostałam powiadomienia na maila (a na nim polegam) .

Właśnie chodzi o to, że ta bielizna jest wygodna icon_wink.gif Znaczy, czuć jej obecność ale nie jest to uciązliwe. Domyślam się, że komfort noszenia zależny jest w dużym stopniu od dopasowania sobie rozmiaru. mi udało się chyba idealnie. Jestem na prawdę baaardzo zadowolona.
Po dłuższym namyśle widzę dwa minusy:
- trzeba oszczędnie jeść icon_wink.gif No nie da rady się opchać na maxa icon_wink.gif Poszłam w niej przedwczoraj do teściowej na imieniny, chciałam dogodzić sobie krokietami i barszczem..... i po dwóch wymiękłam. Zgaga zaczęła mi dokuczać. To pewnie przez ściśnięcie żołądka który zwykle wisi luzem icon_wink.gif
- wizyta w kibelku
Szczerze powiem, że nie wiem po co rozcięcie w kroku, bo ja i tak cała się rozbieram z tej zbroi przy okazji wizyty w wc. Żeby miało to praktyczne zastosowanie, to musiałabym ubierać bieliznę na gołe całkiem ciało, a potem dopiero na to majtki. Odwrotność jest niemożliwa w zastosowaniu więc wybrałam opcję wyciskania się z tego akwalungu icon_wink.gif

Poza tym jest ok icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pon, 05 gru 2011 - 15:48
Post #4

dziewczyny, przepraszam że nie odpowiedziałam ale nie dostałam powiadomienia na maila (a na nim polegam) .

Właśnie chodzi o to, że ta bielizna jest wygodna icon_wink.gif Znaczy, czuć jej obecność ale nie jest to uciązliwe. Domyślam się, że komfort noszenia zależny jest w dużym stopniu od dopasowania sobie rozmiaru. mi udało się chyba idealnie. Jestem na prawdę baaardzo zadowolona.
Po dłuższym namyśle widzę dwa minusy:
- trzeba oszczędnie jeść icon_wink.gif No nie da rady się opchać na maxa icon_wink.gif Poszłam w niej przedwczoraj do teściowej na imieniny, chciałam dogodzić sobie krokietami i barszczem..... i po dwóch wymiękłam. Zgaga zaczęła mi dokuczać. To pewnie przez ściśnięcie żołądka który zwykle wisi luzem icon_wink.gif
- wizyta w kibelku
Szczerze powiem, że nie wiem po co rozcięcie w kroku, bo ja i tak cała się rozbieram z tej zbroi przy okazji wizyty w wc. Żeby miało to praktyczne zastosowanie, to musiałabym ubierać bieliznę na gołe całkiem ciało, a potem dopiero na to majtki. Odwrotność jest niemożliwa w zastosowaniu więc wybrałam opcję wyciskania się z tego akwalungu icon_wink.gif

Poza tym jest ok icon_wink.gif

--------------------
Orinoko
pon, 05 gru 2011 - 22:20
CYTAT(M4ru5i4 @ Mon, 05 Dec 2011 - 15:48) *
Odwrotność jest niemożliwa w zastosowaniu więc wybrałam opcję wyciskania się z tego akwalungu icon_wink.gif


Cudnie to opisałaś 04.gif 04.gif

PS. No właśnie, zawsze miałam wrażenie, a nie posiadam tego typu "udogodnień życiowych", że nic w przyrodzie nie ginie, i jak się w jednym miejscu ściśnie, to siłą rzeczy w drugim miejscu musi toto jakoś wyjść - takie zawsze miałam wrażenie a propos np. majtek modelujących, no bo przecież gdzieś ten nadmiar tkanki tłuszczowej musi się podziać nagle? Ale może to mylne wrażenie?
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pon, 05 gru 2011 - 22:20
Post #5

CYTAT(M4ru5i4 @ Mon, 05 Dec 2011 - 15:48) *
Odwrotność jest niemożliwa w zastosowaniu więc wybrałam opcję wyciskania się z tego akwalungu icon_wink.gif


Cudnie to opisałaś 04.gif 04.gif

PS. No właśnie, zawsze miałam wrażenie, a nie posiadam tego typu "udogodnień życiowych", że nic w przyrodzie nie ginie, i jak się w jednym miejscu ściśnie, to siłą rzeczy w drugim miejscu musi toto jakoś wyjść - takie zawsze miałam wrażenie a propos np. majtek modelujących, no bo przecież gdzieś ten nadmiar tkanki tłuszczowej musi się podziać nagle? Ale może to mylne wrażenie?

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 06 gru 2011 - 00:00
Post #6

M4ru5i4, to zdradź gdzie to kupiłaś.
Anorektyczna Laska

Go??







post wto, 06 gru 2011 - 06:26
Post #7

Mow, potrzebuje na gwalt! 06.gif
okko
wto, 06 gru 2011 - 08:29
ja tez ja tez - bo wygladam jak ciezarna akualnie- zwlaszcza wieczorem- głownie przez brak miesni brzucha- jak wciagne to jest ok- ale jak by toto za mnie wciagneło to by super było- no i cena ok
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post wto, 06 gru 2011 - 08:29
Post #8

ja tez ja tez - bo wygladam jak ciezarna akualnie- zwlaszcza wieczorem- głownie przez brak miesni brzucha- jak wciagne to jest ok- ale jak by toto za mnie wciagneło to by super było- no i cena ok

--------------------


anax
wto, 06 gru 2011 - 08:59
takie gorsety te na dolnym zdjeciu oglądałam na znanym all...
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post wto, 06 gru 2011 - 08:59
Post #9

takie gorsety te na dolnym zdjeciu oglądałam na znanym all...

--------------------


Blaszka12345
wto, 06 gru 2011 - 11:42
No własnie jakies namiary potrzebuje
Blaszka12345


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 646
Dołączył: śro, 30 wrz 09 - 13:40
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 29,342

GG:


post wto, 06 gru 2011 - 11:42
Post #10

No własnie jakies namiary potrzebuje

--------------------

[
m4rusia
wto, 06 gru 2011 - 12:19
dobra to zamieszczę linka do aukcji na allegro. Mogę??
Nadmieniam, że nie jest to reklama żadna, ani aukcja moja/znajomego/kogoś z rodziny...
Jeśli łamię regulamin prosze o zwrócenie mi uwagi i natychmiast wykasuję
https://allegro.pl/wyprzedaz-gorset-body-wy...1964507839.html

To aukcja z rozm XL (ja taki kupiłam), są jednak inne rozmiary n innych aukcjach tego uzytkownika. Co jeszcze ważne- sprzedawca oferuje wysyłke gratis.

Co do prawa, że w przyrodzie nic nie ginie, to też mnie to zastanawiało ... Ja wiem gdzie poszedł nadmiar sadełka icon_smile.gif Upchał się pomiędzy wątrobą, żołądkiem i gdzies tam obok chyba, bo nie wylazł bokiem a zaczął dawać odczucie zgagi po przeżarciu się icon_wink.gif

edit: Aśka tak, Ty weź największy rozmiar. Tobie potrzebne to jak świni siodło 04.gif 06.gif

Ten post edytował M4ru5i4 wto, 06 gru 2011 - 12:21
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 06 gru 2011 - 12:19
Post #11

dobra to zamieszczę linka do aukcji na allegro. Mogę??
Nadmieniam, że nie jest to reklama żadna, ani aukcja moja/znajomego/kogoś z rodziny...
Jeśli łamię regulamin prosze o zwrócenie mi uwagi i natychmiast wykasuję
https://allegro.pl/wyprzedaz-gorset-body-wy...1964507839.html

To aukcja z rozm XL (ja taki kupiłam), są jednak inne rozmiary n innych aukcjach tego uzytkownika. Co jeszcze ważne- sprzedawca oferuje wysyłke gratis.

Co do prawa, że w przyrodzie nic nie ginie, to też mnie to zastanawiało ... Ja wiem gdzie poszedł nadmiar sadełka icon_smile.gif Upchał się pomiędzy wątrobą, żołądkiem i gdzies tam obok chyba, bo nie wylazł bokiem a zaczął dawać odczucie zgagi po przeżarciu się icon_wink.gif

edit: Aśka tak, Ty weź największy rozmiar. Tobie potrzebne to jak świni siodło 04.gif 06.gif

--------------------
Anorektyczna Laska

Go??







post wto, 06 gru 2011 - 14:19
Post #12

Kurde ale ja potrzebuje innego rozmiaru!!!! Gdzie nabede??

Smiej sie Marta smiej, kurde w rodzinie pytaja czy w ciazy jestem 21.gif
Anorektyczna Laska

Go??







post wto, 06 gru 2011 - 14:33
Post #13

Marta to to samo?

https://allegro.pl/gorset-body-bielizna-wys...1952777319.html
m4rusia
wto, 06 gru 2011 - 16:20
to raczej nie to samo icon_wink.gif
Ta moja jest rozpinana/zapinana i ma solidniejsze ramiączka. Ta się widzę wciaga jak skarpetę i trzeba polegać na silikonowych ramiączkach a im nie ufałabym na tyle, że mają utrzymać moje ściśnięte sadło w ryzach icon_wink.gif Obawiałabym się efektu "Gruby i Grubszy" icon_wink.gif
Poza tym to ten sam sprzedawca więc raczej nie wystawiałby tego samego towaru na dwóch aukcjach z 30 zł róznicą icon_wink.gif

A pytań rodziny nie bierz na serio... Może to zyczenia, nie pytania icon_wink.gif 29.gif 11.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 06 gru 2011 - 16:20
Post #14

to raczej nie to samo icon_wink.gif
Ta moja jest rozpinana/zapinana i ma solidniejsze ramiączka. Ta się widzę wciaga jak skarpetę i trzeba polegać na silikonowych ramiączkach a im nie ufałabym na tyle, że mają utrzymać moje ściśnięte sadło w ryzach icon_wink.gif Obawiałabym się efektu "Gruby i Grubszy" icon_wink.gif
Poza tym to ten sam sprzedawca więc raczej nie wystawiałby tego samego towaru na dwóch aukcjach z 30 zł róznicą icon_wink.gif

A pytań rodziny nie bierz na serio... Może to zyczenia, nie pytania icon_wink.gif 29.gif 11.gif

--------------------
MamaOkrąglinkó...
wto, 06 gru 2011 - 16:27
gdyby nie fakt i wizja świątecznych wydatków już bym zamawiała, może jak sprzedam jakieś ciuchy to kupię icon_smile.gif
MamaOkrąglinkó...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,562
Dołączył: pon, 17 lis 08 - 19:40
Skąd: z fioletowego kącika
Nr użytkownika: 23,650




post wto, 06 gru 2011 - 16:27
Post #15

gdyby nie fakt i wizja świątecznych wydatków już bym zamawiała, może jak sprzedam jakieś ciuchy to kupię icon_smile.gif

--------------------
Zolinka 22.11.2008 Olinek 22.12.2010

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. J. Korczak
Anorektyczna Laska

Go??







post wto, 06 gru 2011 - 18:36
Post #16

Marta to wez mi kurka poszukaj takie cos jak Ty masz, ale mniejszy rozmiar. Bo ja cos nie widze.
m4rusia
wto, 06 gru 2011 - 19:08
Proszzzz icon_wink.gif

ROZMIAR M
ROZMIA L
ROZMIAR XL

Jak ja kupowałam, to było jeszcze XXL i baaardzo się ucieszyłam, że nie biorę największego rozmiaru icon_wink.gif

CYTAT
DOBÓR ROZMIARU:
Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder. Uzyskany z pomiaru obwód bioder należy przenieść na ponizszą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani wiekszych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru bioder (jedyne odstepstwo od w/w zasady dotyczy sytuacji, kiedy obw bioder wypada na pograniczu 2 rozmiarów, wowczas w tego typu gorsetach wyczczuplajacych prosimy o dobór rozmiaru wiekszego.
AUKCJA DOTYCZY ROZMIARU:
XL
TABELA ROZMIARÓW:
ROZMIAR OBW. BIODER OBW. PASA

M 88-98 70-80

L 98-106 80-90

XL 106-114 90-100

XXL 114-122 100-110


Tabela rozmiarów i instrukcja pomiaru pochodzi ze strony aukcji
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 06 gru 2011 - 19:08
Post #17

Proszzzz icon_wink.gif

ROZMIAR M
ROZMIA L
ROZMIAR XL

Jak ja kupowałam, to było jeszcze XXL i baaardzo się ucieszyłam, że nie biorę największego rozmiaru icon_wink.gif

CYTAT
DOBÓR ROZMIARU:
Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder. Uzyskany z pomiaru obwód bioder należy przenieść na ponizszą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani wiekszych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru bioder (jedyne odstepstwo od w/w zasady dotyczy sytuacji, kiedy obw bioder wypada na pograniczu 2 rozmiarów, wowczas w tego typu gorsetach wyczczuplajacych prosimy o dobór rozmiaru wiekszego.
AUKCJA DOTYCZY ROZMIARU:
XL
TABELA ROZMIARÓW:
ROZMIAR OBW. BIODER OBW. PASA

M 88-98 70-80

L 98-106 80-90

XL 106-114 90-100

XXL 114-122 100-110


Tabela rozmiarów i instrukcja pomiaru pochodzi ze strony aukcji

--------------------
m4rusia
wto, 06 gru 2011 - 19:16
ja mam jeszcze dwa pasy wyszczuplające. Jeden podobny do tego: https://allegro.pl/mitex-gorset-pas-talia-3...1967941993.html i drugi taki https://allegro.pl/pas-ortopedyczny-wzmocni...1955108250.html icon_wink.gif A najlepsze jest to, że ten drugi dostałam jako ściskający po porodzie od swojego śp dziadzia.... A figuruje on jako orteza na allegro icon_wink.gif


edit: A jednak dziadzio miał ksztynke racji icon_smile.gif Oto co znalazłam w opisie tego drugiego
"Ostatnio modny dla kobiet lubiących wysokie obcasy i mających problemy z kręgosłupem a'la DODA! TAKŻE JAKO PAS POPORODOWY i WYSZCZUPLAJĄCY!!!"
Doda ze mnie żadna (no czasami tylko klne jak Doda) ale z tym pasem poporodowym dobrze dziadek czuł icon_smile.gif


Ten post edytował M4ru5i4 wto, 06 gru 2011 - 19:23
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 06 gru 2011 - 19:16
Post #18

ja mam jeszcze dwa pasy wyszczuplające. Jeden podobny do tego: https://allegro.pl/mitex-gorset-pas-talia-3...1967941993.html i drugi taki https://allegro.pl/pas-ortopedyczny-wzmocni...1955108250.html icon_wink.gif A najlepsze jest to, że ten drugi dostałam jako ściskający po porodzie od swojego śp dziadzia.... A figuruje on jako orteza na allegro icon_wink.gif


edit: A jednak dziadzio miał ksztynke racji icon_smile.gif Oto co znalazłam w opisie tego drugiego
"Ostatnio modny dla kobiet lubiących wysokie obcasy i mających problemy z kręgosłupem a'la DODA! TAKŻE JAKO PAS POPORODOWY i WYSZCZUPLAJĄCY!!!"
Doda ze mnie żadna (no czasami tylko klne jak Doda) ale z tym pasem poporodowym dobrze dziadek czuł icon_smile.gif


--------------------
Anorektyczna Laska

Go??







post wto, 06 gru 2011 - 19:28
Post #19

Dzieki Ci dobra kobieto.
Zamawiam!
m4rusia
wto, 06 gru 2011 - 19:52
Warto by ją jeszcze polecić jako bielizne antykoncepcyjną icon_wink.gif No niby ma dziurke w kroku i dałoby radę.... jednakże wygląda się w niej mało apetycznie icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 06 gru 2011 - 19:52
Post #20

Warto by ją jeszcze polecić jako bielizne antykoncepcyjną icon_wink.gif No niby ma dziurke w kroku i dałoby radę.... jednakże wygląda się w niej mało apetycznie icon_wink.gif

--------------------
> Bielizna wyszczuplająca. Wygodna i niedroga nawet, znalazłam to czego szukałam od dłuższego czasu
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 23:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama