Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Rowerek biegowy - ale jaki?

> 
agarad
nie, 20 sty 2013 - 16:50
Jest kilka wątków na o rowerkach biegowych ale troszkę pozbaczały z tematów więc pozwole sobie założyć nowy:-)

Chciałabym kupić córce na drugie urodziny, z tamtych wątków wiem że to dobry wiek, ale poza tym doświadczenia nie mam bo strasze nie miały takiego wynalazku.

Na co zwrócić uwagę, co jest istotne przy doborze - czytałam że najlepiej przymierzyć dziecko ale w sklepach to teraz narty mogę pomierzyć a nie rowerki icon_wink.gif więc sklep internetowy byłby najlepszy albo ktoś z forum jeśli ma do sprzedania icon_smile.gif

A i dziecko mam nieduże i rower nie ma być na klika lat bo w przyszłym roku to myślę, że da radę na tradycyjnym 06.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post nie, 20 sty 2013 - 16:50
Post #1

Jest kilka wątków na o rowerkach biegowych ale troszkę pozbaczały z tematów więc pozwole sobie założyć nowy:-)

Chciałabym kupić córce na drugie urodziny, z tamtych wątków wiem że to dobry wiek, ale poza tym doświadczenia nie mam bo strasze nie miały takiego wynalazku.

Na co zwrócić uwagę, co jest istotne przy doborze - czytałam że najlepiej przymierzyć dziecko ale w sklepach to teraz narty mogę pomierzyć a nie rowerki icon_wink.gif więc sklep internetowy byłby najlepszy albo ktoś z forum jeśli ma do sprzedania icon_smile.gif

A i dziecko mam nieduże i rower nie ma być na klika lat bo w przyszłym roku to myślę, że da radę na tradycyjnym 06.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

kalarepa78
nie, 20 sty 2013 - 17:09
garśc porad

Mój Młodszy dostał pod choinkę rowerek biegowy Puky (dziadkowie nalegali, że przecież COŚ musza mu kupić icon_wink.gif), któremu na razie nie ufa, więc tylko czasem wozi na nim pluszową kurę icon_wink.gif
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post nie, 20 sty 2013 - 17:09
Post #2

garśc porad

Mój Młodszy dostał pod choinkę rowerek biegowy Puky (dziadkowie nalegali, że przecież COŚ musza mu kupić icon_wink.gif), któremu na razie nie ufa, więc tylko czasem wozi na nim pluszową kurę icon_wink.gif

--------------------




Ika
nie, 20 sty 2013 - 17:46
Dopasowany wzrostem (żeby swobodnie całe stopy opierała o ziemię) i lekki. Znaczy z ciężkim też da sobie radę, ale będzie jej trudniej icon_wink.gif i może się zniechęcić. Zależy, jaki to typ. Lekki rowerek łatwiej takiemu maluchowi opanować.
Wiek jest dobry, biegowe można używać od 18 m-ca życia icon_smile.gif
My kupiliśmy Milly Mally, bo wtedy był on najniższym z tych, które sprawdzaliśmy.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 20 sty 2013 - 17:46
Post #3

Dopasowany wzrostem (żeby swobodnie całe stopy opierała o ziemię) i lekki. Znaczy z ciężkim też da sobie radę, ale będzie jej trudniej icon_wink.gif i może się zniechęcić. Zależy, jaki to typ. Lekki rowerek łatwiej takiemu maluchowi opanować.
Wiek jest dobry, biegowe można używać od 18 m-ca życia icon_smile.gif
My kupiliśmy Milly Mally, bo wtedy był on najniższym z tych, które sprawdzaliśmy.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Pilawianka
nie, 20 sty 2013 - 18:05
CYTAT(agarad @ Sun, 20 Jan 2013 - 16:50) *
Na co zwrócić uwagę, co jest istotne przy doborze - czytałam że najlepiej przymierzyć dziecko ale w sklepach to teraz narty mogę pomierzyć a nie rowerki icon_wink.gif więc sklep internetowy byłby najlepszy albo ktoś z forum jeśli ma do sprzedania icon_smile.gif

Na rowerkach biegowych się nie znam ale chciałam odnieść się do tego zdania.
W sklepach rowerowych wbrew pozorom jest teraz bardzo dużo rowerów i to jest najlepszy moment na kupno, bo jeszcze nie skończyła się wyprzedaż rocznika 2012. Moim zdaniem rowerek jednak powinno się przymierzyć.

Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post nie, 20 sty 2013 - 18:05
Post #4

CYTAT(agarad @ Sun, 20 Jan 2013 - 16:50) *
Na co zwrócić uwagę, co jest istotne przy doborze - czytałam że najlepiej przymierzyć dziecko ale w sklepach to teraz narty mogę pomierzyć a nie rowerki icon_wink.gif więc sklep internetowy byłby najlepszy albo ktoś z forum jeśli ma do sprzedania icon_smile.gif

Na rowerkach biegowych się nie znam ale chciałam odnieść się do tego zdania.
W sklepach rowerowych wbrew pozorom jest teraz bardzo dużo rowerów i to jest najlepszy moment na kupno, bo jeszcze nie skończyła się wyprzedaż rocznika 2012. Moim zdaniem rowerek jednak powinno się przymierzyć.



--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
agarad
nie, 20 sty 2013 - 18:28
CYTAT(młodziutka @ Sun, 20 Jan 2013 - 18:05) *
Na rowerkach biegowych się nie znam ale chciałam odnieść się do tego zdania.
W sklepach rowerowych wbrew pozorom jest teraz bardzo dużo rowerów i to jest najlepszy moment na kupno, bo jeszcze nie skończyła się wyprzedaż rocznika 2012. Moim zdaniem rowerek jednak powinno się przymierzyć.

Miałam na myśli sklepy sportowe, faktycznie nie pomyślałam o typowo rowerowych choć ten mi najbliższy prowadzi tylko sprzedaż sezonowo, ale popatrzę w stolicy icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post nie, 20 sty 2013 - 18:28
Post #5

CYTAT(młodziutka @ Sun, 20 Jan 2013 - 18:05) *
Na rowerkach biegowych się nie znam ale chciałam odnieść się do tego zdania.
W sklepach rowerowych wbrew pozorom jest teraz bardzo dużo rowerów i to jest najlepszy moment na kupno, bo jeszcze nie skończyła się wyprzedaż rocznika 2012. Moim zdaniem rowerek jednak powinno się przymierzyć.

Miałam na myśli sklepy sportowe, faktycznie nie pomyślałam o typowo rowerowych choć ten mi najbliższy prowadzi tylko sprzedaż sezonowo, ale popatrzę w stolicy icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Pilawianka
nie, 20 sty 2013 - 18:41
No tak, ja mam po drugiej stronie ulicy spory, całoroczny sklep rowerowy, stąd moje zdziwienie jak to w sklepie nie ma rowerów icon_wink.gif
Życzę więc udanych zakupów i zadowolenia córki z roweru icon_smile.gif

Ten post edytował młodziutka nie, 20 sty 2013 - 18:41
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post nie, 20 sty 2013 - 18:41
Post #6

No tak, ja mam po drugiej stronie ulicy spory, całoroczny sklep rowerowy, stąd moje zdziwienie jak to w sklepie nie ma rowerów icon_wink.gif
Życzę więc udanych zakupów i zadowolenia córki z roweru icon_smile.gif

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
KAROLA3DAW
nie, 20 sty 2013 - 20:07
Fabian dostał rowerek biegowy na drugie urodziny a ze dopiero zaczynal sprawniejsze chodzenie to rowerek czekał cierpliwie jak sie pozniej okazalo dobrze ze czekal bo jednak bym ciut za wysoki.
Ja bym jeszcze zwrocila uwage na kola (podobno najlepsze sa pompowane, chociaz my mamy chyba piankowe) i mozliwosc blokady kierownicy nam sie to na poczatku przydalo icon_smile.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post nie, 20 sty 2013 - 20:07
Post #7

Fabian dostał rowerek biegowy na drugie urodziny a ze dopiero zaczynal sprawniejsze chodzenie to rowerek czekał cierpliwie jak sie pozniej okazalo dobrze ze czekal bo jednak bym ciut za wysoki.
Ja bym jeszcze zwrocila uwage na kola (podobno najlepsze sa pompowane, chociaz my mamy chyba piankowe) i mozliwosc blokady kierownicy nam sie to na poczatku przydalo icon_smile.gif

--------------------




bumbum
pon, 21 sty 2013 - 12:06
I dostała rower biegowy jak miała 1,9 msc.Jest małym i drobnym dzieckiem więc każdy rower przymierzany w sklepie a posiadający koła 12 calowe był za wysoki.
Kupiłam polecony Hudora https://allegro.pl/rowerek-biegowy-seven-hu...2941144877.html ,na siedzeniu obniżonym na minimum śmigała od razu bez problemu.Póki co mogę polecić,kierownica i siedzenie są regulowane
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post pon, 21 sty 2013 - 12:06
Post #8

I dostała rower biegowy jak miała 1,9 msc.Jest małym i drobnym dzieckiem więc każdy rower przymierzany w sklepie a posiadający koła 12 calowe był za wysoki.
Kupiłam polecony Hudora https://allegro.pl/rowerek-biegowy-seven-hu...2941144877.html ,na siedzeniu obniżonym na minimum śmigała od razu bez problemu.Póki co mogę polecić,kierownica i siedzenie są regulowane

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
maribela
śro, 06 lut 2013 - 19:20
Nasz Franek ma Bellelli model B-PIP i już szaleje na nim od niepamiętam kiedy. Jest fajnie wykonany, ma blokadę kierownicy - istotne, opony syntetyczne, jest bardzo lekki więc mały bez problemu sobie go podnosi no i oczyiwście regulacje siodełka, miekkiego co ważne bo są też z twardymi a to nie bardzo wygodne. Powoli będziemy pewnie szukali czegość "doroślejszego" ale rowerki biegowe to świetna sprawa żeby maluch nauczył się trzymać równowagę. Po takiej zaprawie jestem pewna że szybko nauczy się jeździć zwykłym rowerkiem. Tylko teraz czekać na wiosnę icon_smile.gif

Ten post edytował maribela śro, 06 lut 2013 - 19:24
maribela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pon, 11 kwi 11 - 11:40
Skąd: balice
Nr użytkownika: 36,388




post śro, 06 lut 2013 - 19:20
Post #9

Nasz Franek ma Bellelli model B-PIP i już szaleje na nim od niepamiętam kiedy. Jest fajnie wykonany, ma blokadę kierownicy - istotne, opony syntetyczne, jest bardzo lekki więc mały bez problemu sobie go podnosi no i oczyiwście regulacje siodełka, miekkiego co ważne bo są też z twardymi a to nie bardzo wygodne. Powoli będziemy pewnie szukali czegość "doroślejszego" ale rowerki biegowe to świetna sprawa żeby maluch nauczył się trzymać równowagę. Po takiej zaprawie jestem pewna że szybko nauczy się jeździć zwykłym rowerkiem. Tylko teraz czekać na wiosnę icon_smile.gif

--------------------
I dziecko jest dla siebie kosmosem. Antoni K?pi?ski


Ketmia
śro, 06 lut 2013 - 19:44
W Decathlonie są takie. Można podjechać i przetestować w ogrzewanej hali icon_smile.gif.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post śro, 06 lut 2013 - 19:44
Post #10

W Decathlonie są takie. Można podjechać i przetestować w ogrzewanej hali icon_smile.gif.

--------------------
Agnieszka_82
czw, 07 lut 2013 - 10:12
My mamy taki jak z linku Ketmi (z Decathlonu) ale w innych kolorach (czerwono-niebieski). te różowe strasznie blado wyglądał więc kupiliśmy niby w kolorach chłopięcych. Do tego czerwony kask i mozna śmigać ! My polecamy ! Sprawdził sie i teraz czeka na wiosnę !
Agnieszka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,804
Dołączył: czw, 25 cze 09 - 23:02
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 27,969




post czw, 07 lut 2013 - 10:12
Post #11

My mamy taki jak z linku Ketmi (z Decathlonu) ale w innych kolorach (czerwono-niebieski). te różowe strasznie blado wyglądał więc kupiliśmy niby w kolorach chłopięcych. Do tego czerwony kask i mozna śmigać ! My polecamy ! Sprawdził sie i teraz czeka na wiosnę !

--------------------
Nasze Małe Wielkie Szczęście 06/08/2010 r, 18:10 -> 3250 gr, 55 cm


Nasz Drugi Cud 02/02/2015 r, 9:00 -> 3490 gr, 52 cm
agarad
czw, 07 lut 2013 - 12:16
wiosna coraz bliżej więc wątek ładnie ożył icon_wink.gif - dziękuję za wszelkie informacje i chyba jednak spróbujemy pomierzyć icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 07 lut 2013 - 12:16
Post #12

wiosna coraz bliżej więc wątek ładnie ożył icon_wink.gif - dziękuję za wszelkie informacje i chyba jednak spróbujemy pomierzyć icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

aniakuleczka
nie, 03 mar 2013 - 14:19
a u nas zaraz urodziny icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post nie, 03 mar 2013 - 14:19
Post #13

a u nas zaraz urodziny icon_smile.gif

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
Agnieszka AZJ
nie, 03 mar 2013 - 14:54
Znalazłam gdzieś informację, jak należy mierzyc dziecko do rowerka biegowego. Otóż: bierzemy ksiązkę - sztywną, dość dużą i niezbyt grubą, stawiamy dziecko koło ściany, a ksiązkę między nóżki, jednym bokiem dotykając ściany, wtedy będzie prostopadle i będziemy mogli zaznaczyć dokładną wysokość. Nie wiem, czy to jasno wytłumaczyłam ? 37.gif

I kupować trzeba taki, w którym ten wymiar będzie wymiarem dolnym, zeby był zapas na wyrośnięcie, a rowerek nie był zbyt ciężki dla dziecka teraz.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post nie, 03 mar 2013 - 14:54
Post #14

Znalazłam gdzieś informację, jak należy mierzyc dziecko do rowerka biegowego. Otóż: bierzemy ksiązkę - sztywną, dość dużą i niezbyt grubą, stawiamy dziecko koło ściany, a ksiązkę między nóżki, jednym bokiem dotykając ściany, wtedy będzie prostopadle i będziemy mogli zaznaczyć dokładną wysokość. Nie wiem, czy to jasno wytłumaczyłam ? 37.gif

I kupować trzeba taki, w którym ten wymiar będzie wymiarem dolnym, zeby był zapas na wyrośnięcie, a rowerek nie był zbyt ciężki dla dziecka teraz.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
aniakuleczka
nie, 03 mar 2013 - 15:27
jak tylko wróci ze spaceru zamierzam ją zmierzyć
i dać ziemniaki do przeniesienia, żeby sprawdzić ile jest w stanie unieść icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post nie, 03 mar 2013 - 15:27
Post #15

jak tylko wróci ze spaceru zamierzam ją zmierzyć
i dać ziemniaki do przeniesienia, żeby sprawdzić ile jest w stanie unieść icon_smile.gif


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
Moina
śro, 06 mar 2013 - 09:52
Jeśli chodzi o rowerki biegowe to faktycznie jest to trudny wybór, tyle jest na rynku dostępnych różnych modeli, że można oszaleć. Ja myślę, żeby maluchowi kupić taki rowerek. Czekam tylko jeszcze chwilę, aż będzie cieplej i zamawiam.
Moina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pią, 28 paź 11 - 12:42
Nr użytkownika: 38,185




post śro, 06 mar 2013 - 09:52
Post #16

Jeśli chodzi o rowerki biegowe to faktycznie jest to trudny wybór, tyle jest na rynku dostępnych różnych modeli, że można oszaleć. Ja myślę, żeby maluchowi kupić taki rowerek. Czekam tylko jeszcze chwilę, aż będzie cieplej i zamawiam.
agarad
śro, 06 mar 2013 - 10:00
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sun, 03 Mar 2013 - 14:54) *
Znalazłam gdzieś informację, jak należy mierzyc dziecko do rowerka biegowego. Otóż: bierzemy ksiązkę - sztywną, dość dużą i niezbyt grubą, stawiamy dziecko koło ściany, a ksiązkę między nóżki, jednym bokiem dotykając ściany, wtedy będzie prostopadle i będziemy mogli zaznaczyć dokładną wysokość. Nie wiem, czy to jasno wytłumaczyłam ? 37.gif

I kupować trzeba taki, w którym ten wymiar będzie wymiarem dolnym, zeby był zapas na wyrośnięcie, a rowerek nie był zbyt ciężki dla dziecka teraz.


W linku, który podała kalarepa /garść informacji/ jest pokazane jak mierzyć z tą książkaą icon_wink.gif

U nas aktualnie fascynacja hulajnogą, mam nadzieję że i rowerek się spodoba. Wczoraj próbowała swoich sił na deskorolce siostry / na siedząco icon_wink.gif/.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 06 mar 2013 - 10:00
Post #17

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sun, 03 Mar 2013 - 14:54) *
Znalazłam gdzieś informację, jak należy mierzyc dziecko do rowerka biegowego. Otóż: bierzemy ksiązkę - sztywną, dość dużą i niezbyt grubą, stawiamy dziecko koło ściany, a ksiązkę między nóżki, jednym bokiem dotykając ściany, wtedy będzie prostopadle i będziemy mogli zaznaczyć dokładną wysokość. Nie wiem, czy to jasno wytłumaczyłam ? 37.gif

I kupować trzeba taki, w którym ten wymiar będzie wymiarem dolnym, zeby był zapas na wyrośnięcie, a rowerek nie był zbyt ciężki dla dziecka teraz.


W linku, który podała kalarepa /garść informacji/ jest pokazane jak mierzyć z tą książkaą icon_wink.gif

U nas aktualnie fascynacja hulajnogą, mam nadzieję że i rowerek się spodoba. Wczoraj próbowała swoich sił na deskorolce siostry / na siedząco icon_wink.gif/.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

kuskus
czw, 23 maj 2013 - 14:22
A taką Biegówkę [edit:moderacja] widziałyście? Widziałam ostatnio to w akcji w parku w ubiegły weekend. Jeśli mam oceniać design to na prawdę zwraca uwagę.

A w kwestii mierzenia - podobno warto pomóc sobie książką. Niektórzy robią błąd i nie mierzą nóżek do krocza, a po zewnętrznej części.

Ten post edytował kuskus czw, 30 maj 2013 - 23:18
kuskus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 53
Dołączył: pią, 19 cze 09 - 14:37
Nr użytkownika: 27,869




post czw, 23 maj 2013 - 14:22
Post #18

A taką Biegówkę [edit:moderacja] widziałyście? Widziałam ostatnio to w akcji w parku w ubiegły weekend. Jeśli mam oceniać design to na prawdę zwraca uwagę.

A w kwestii mierzenia - podobno warto pomóc sobie książką. Niektórzy robią błąd i nie mierzą nóżek do krocza, a po zewnętrznej części.
Kamila_Szcz
wto, 28 lut 2017 - 19:58
My mieliśmy z firmy lionelo, rowerek DEX.
Staszek bardzo szybko zaczął łapać równowagę i znacznie szybciej ruszył na zwykłym rowerze.
Teraz czekamy aż będzie rozwiązanie z drugim dzieckiem i myślę że też będzie śmigał na tym rowerze icon_wink.gif

Pozdrawiam Was
Kamila
Kamila_Szcz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 28 lut 17 - 19:51
Nr użytkownika: 48,939




post wto, 28 lut 2017 - 19:58
Post #19

My mieliśmy z firmy lionelo, rowerek DEX.
Staszek bardzo szybko zaczął łapać równowagę i znacznie szybciej ruszył na zwykłym rowerze.
Teraz czekamy aż będzie rozwiązanie z drugim dzieckiem i myślę że też będzie śmigał na tym rowerze icon_wink.gif

Pozdrawiam Was
Kamila
kuna87
nie, 30 kwi 2017 - 10:57
Musiała bym sprawdzić jaki siostra swojemu kupiła, ale mają taki fajny z hamulcem przy kierownicy. No i siodełko i kierownica jest wysuwana, w sensie można regulować ich wysokość
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 30 kwi 2017 - 10:57
Post #20

Musiała bym sprawdzić jaki siostra swojemu kupiła, ale mają taki fajny z hamulcem przy kierownicy. No i siodełko i kierownica jest wysuwana, w sensie można regulować ich wysokość

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
> Rowerek biegowy - ale jaki?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 14:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama