Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Nie wiem co mam myśleć :(

-
Katarzyna24
post Sun, 29 Oct 2017 - 11:48
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 50,775

Witam, chciałabym prosić o pomoc bo naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć icon_sad.gif
Spóźniał mi sie okres wiec zrobilam test ciazowy, wyszły piekne 2 kreski, ale żeby sie upewnic zrobiłam drugi i wyszło to samo..
Na nastepny dzień zaczał mnie bardzo bolec brzuch pobiegłam do łazienki a tam krew... W sumie nie przejełam sie za bardzo bo nie było jej za dużo pomyslalam wiec ze to krwawienie implantacyjne. Na wieczór poszłam sie umyć i poszły 3 skrzepy...
A przy podcieraniu ciemna krew... pojechałam wiec do lekarza, zrobił mi usg ale stwierdzil ze jeszcze nic nie widac i ze to jest za wczesna ciaza, dostałam tabletki duphaston na podtrzymanie ciazy i za jakis czas mam zgłosic sie do lekarza...
Czy to mogło być poronienie? Bo skoro jeszcze jest za wczesnie to ja tu oszaleje czekajac na nastepna wizyte icon_sad.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
> Nie wiem co mam myśleć :(

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 21 Nov 2017 - 09:12
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe