Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wyniki badań, czy powinnam się martwić?

> 
Kasia&Hania
czw, 25 maj 2006 - 10:22
Witam, wiem, że nie tak dawno temat był poryszany, jednak mnie chodzi o interpretację rozmazu(pomiar automatyczny) morfologii. W sumie mam podane normy, ale nie wiem co oznacza NEUT-22.1%, oraz LYMPH-64.3%. Norma na NEUT to(35.0-55.0), a na LYMPH (40.0-60.0). Pozostałe parametry są w normie. W morf. wyszło tylko mało krwinek czerwonych, bo tylko 4.09, przy hemoglobinie i hematokrycie w normie. Badania robiłam Hani, ponieważ miewa czasem opuchnięte i podkrążone oczka icon_sad.gif A tyle sie naczytałam tu na forum o...No właśnie...Pomóżcie mi proszę i napiszcie czy powinnam sie zamartwiać na zapas i czy pędzić z tymi wynikami do lekarza. Aha mocz jest bez zmian, crp-0.40mg/l. OB-1
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
Kasia&Hania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 814
Dołączył: czw, 20 kwi 06 - 16:58
SkÄ…d: z domku pod lasem...
Nr użytkownika: 5,622

GG:


post czw, 25 maj 2006 - 10:22
Post #1

Witam, wiem, że nie tak dawno temat był poryszany, jednak mnie chodzi o interpretację rozmazu(pomiar automatyczny) morfologii. W sumie mam podane normy, ale nie wiem co oznacza NEUT-22.1%, oraz LYMPH-64.3%. Norma na NEUT to(35.0-55.0), a na LYMPH (40.0-60.0). Pozostałe parametry są w normie. W morf. wyszło tylko mało krwinek czerwonych, bo tylko 4.09, przy hemoglobinie i hematokrycie w normie. Badania robiłam Hani, ponieważ miewa czasem opuchnięte i podkrążone oczka icon_sad.gif A tyle sie naczytałam tu na forum o...No właśnie...Pomóżcie mi proszę i napiszcie czy powinnam sie zamartwiać na zapas i czy pędzić z tymi wynikami do lekarza. Aha mocz jest bez zmian, crp-0.40mg/l. OB-1
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

--------------------
Kasiulek-mama Hani (24.11.2004)
nasze zdj?cia
user posted image

user posted image
> Wyniki badaÅ„, czy powinnam siÄ™ martwić?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama