Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jaka hurtownia z artykułami dziecięcymi w Warszawie i okolicach?

> 
mamuśka81
sob, 05 gru 2009 - 19:56
Polećcie gdzie najlepiej wybrać się na zakupy "wyprawkowe " dla maluszka?
Chodzi o kompleksowe zakupy (ubranka, kosmetyki , laktatory itd itp.) w miarÄ™ w przyzwoitych cenach.
mamuśka81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,154
Dołączył: czw, 21 gru 06 - 08:55
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 9,257




post sob, 05 gru 2009 - 19:56
Post #1

Polećcie gdzie najlepiej wybrać się na zakupy "wyprawkowe " dla maluszka?
Chodzi o kompleksowe zakupy (ubranka, kosmetyki , laktatory itd itp.) w miarÄ™ w przyzwoitych cenach.
katiek
śro, 09 gru 2009 - 16:57
Patti81 są różne sklepy, ale najtaniej jest kupować albo przez net, albo porównać ceny w sklepach, bo np. na danym modelu wózka różnica może sięgać 200-300 zł.
Ja po ciuszki jeżdżę na Słowackiego 21/23 przy teatrze komedia-mają fajne ubranka w miarę normalnych cenach.
Wanienkę i fotelik oraz kocyki kupowaliśmy w Calineczce na Grochowskiej, wózek w Markach.
Jeśli interesują Cię używane ciuszki to mam na sprzedaż wyprawkę po Tomku na 62 cm
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 09 gru 2009 - 16:57
Post #2

Patti81 są różne sklepy, ale najtaniej jest kupować albo przez net, albo porównać ceny w sklepach, bo np. na danym modelu wózka różnica może sięgać 200-300 zł.
Ja po ciuszki jeżdżę na Słowackiego 21/23 przy teatrze komedia-mają fajne ubranka w miarę normalnych cenach.
Wanienkę i fotelik oraz kocyki kupowaliśmy w Calineczce na Grochowskiej, wózek w Markach.
Jeśli interesują Cię używane ciuszki to mam na sprzedaż wyprawkę po Tomku na 62 cm
mamuśka81
śro, 09 gru 2009 - 21:47
Szukam ubranek dla dziewczynki 06.gif , różowych, różowych i jeszcze raz różowych 29.gif .
A za namiary wielkie dzieki. Coś mi się ta Calineczka obiła o uszy. Na pewno tam zajrzę.
mamuśka81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,154
Dołączył: czw, 21 gru 06 - 08:55
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 9,257




post śro, 09 gru 2009 - 21:47
Post #3

Szukam ubranek dla dziewczynki 06.gif , różowych, różowych i jeszcze raz różowych 29.gif .
A za namiary wielkie dzieki. Coś mi się ta Calineczka obiła o uszy. Na pewno tam zajrzę.
ciacho
śro, 09 gru 2009 - 22:05
duży wybór jest też w hurtowni TOMI na Targówku
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post śro, 09 gru 2009 - 22:05
Post #4

duży wybór jest też w hurtowni TOMI na Targówku

--------------------
Ammm
czw, 17 gru 2009 - 22:29
Ja uwielbiam sklep w Starych Babicach, przy rynku, bodajże Mama i Tata. Bardzo przyzwoite ceny, nawet firmowe ubrania np Coccodrillo mają taniej niż w firmowych sklepach.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post czw, 17 gru 2009 - 22:29
Post #5

Ja uwielbiam sklep w Starych Babicach, przy rynku, bodajże Mama i Tata. Bardzo przyzwoite ceny, nawet firmowe ubrania np Coccodrillo mają taniej niż w firmowych sklepach.

--------------------

mamuśka81
sob, 19 gru 2009 - 22:02
Dzięki dziewczyny!
Porównałam ceny z hurtowni z allegro i wyszło na korzyść tego drugiego. Także zamówiłam od jednego sprzedawcy masę rzeczy icon_smile.gif i już tylko czekam na przesyłkę 06.gif . A w Tomi byliśmy dzisiaj po laktator i jakieś czapeczki (wolałam na żywo zobaczyć)/
mamuśka81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,154
Dołączył: czw, 21 gru 06 - 08:55
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 9,257




post sob, 19 gru 2009 - 22:02
Post #6

Dzięki dziewczyny!
Porównałam ceny z hurtowni z allegro i wyszło na korzyść tego drugiego. Także zamówiłam od jednego sprzedawcy masę rzeczy icon_smile.gif i już tylko czekam na przesyłkę 06.gif . A w Tomi byliśmy dzisiaj po laktator i jakieś czapeczki (wolałam na żywo zobaczyć)/
PÅ‚acia
piÄ…, 25 gru 2009 - 21:57
Trzeba zacząc od tego, że w Warszawie nie ma hurtowni z artykułami dla dzieci, które sprzedają detalicznie. Hurtownie sprrzedają tylko właścicielom sklepów.
Tomi to sklep, a nie hurtownia.
Ja również prowadzę w Warszawie taki sklepik i ceny na allegro zdecydowanie wypadają rewelacyjnie. My niektóre towary w hurtowni kupujemy w cenie zbliżonej do tej z allegro.
PÅ‚acia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 858
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:45
SkÄ…d: z mojego miejsca na ziemi, na chwilÄ™ obecnÄ… ;)
Nr użytkownika: 485

GG:


post piÄ…, 25 gru 2009 - 21:57
Post #7

Trzeba zacząc od tego, że w Warszawie nie ma hurtowni z artykułami dla dzieci, które sprzedają detalicznie. Hurtownie sprrzedają tylko właścicielom sklepów.
Tomi to sklep, a nie hurtownia.
Ja również prowadzę w Warszawie taki sklepik i ceny na allegro zdecydowanie wypadają rewelacyjnie. My niektóre towary w hurtowni kupujemy w cenie zbliżonej do tej z allegro.
szeklanka
czw, 21 sty 2010 - 11:25
CYTAT(katiek @ Wed, 09 Dec 2009 - 16:57) *
Wanienkę i fotelik oraz kocyki kupowaliśmy w Calineczce na Grochowskiej, wózek w Markach.


A ta Calineczka to gdzie dokładnie?
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post czw, 21 sty 2010 - 11:25
Post #8

CYTAT(katiek @ Wed, 09 Dec 2009 - 16:57) *
Wanienkę i fotelik oraz kocyki kupowaliśmy w Calineczce na Grochowskiej, wózek w Markach.


A ta Calineczka to gdzie dokładnie?

--------------------
szeklanka
pon, 25 sty 2010 - 11:57
nie doczekałam się odpowiedzi, ale znalazłam - nawet potuptałam tam wczoraj, ale przyznam że przeraził mnie ten sklep, wszystko tak pochomikowane i nawieszana i naskładane że ciężko się było ruszyć nie wspominając o wyborze czegokolwiek. Zostanę na razie przy zakpupach via internet.
jeden duży plus w drugiej części - w tej z wózkami - bardzo fajna Pani, ciekawie doradza, podpowiada co warto czego nie, jakie przedziały cenowe itp itd - rozjaśniła mi kwestie wyboru, jestem o krok bliżej icon_smile.gif
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post pon, 25 sty 2010 - 11:57
Post #9

nie doczekałam się odpowiedzi, ale znalazłam - nawet potuptałam tam wczoraj, ale przyznam że przeraził mnie ten sklep, wszystko tak pochomikowane i nawieszana i naskładane że ciężko się było ruszyć nie wspominając o wyborze czegokolwiek. Zostanę na razie przy zakpupach via internet.
jeden duży plus w drugiej części - w tej z wózkami - bardzo fajna Pani, ciekawie doradza, podpowiada co warto czego nie, jakie przedziały cenowe itp itd - rozjaśniła mi kwestie wyboru, jestem o krok bliżej icon_smile.gif

--------------------
Gaja
pon, 25 sty 2010 - 12:35
CYTAT(Ammm @ Thu, 17 Dec 2009 - 22:29) *
Ja uwielbiam sklep w Starych Babicach, przy rynku, bodajże Mama i Tata. Bardzo przyzwoite ceny, nawet firmowe ubrania np Coccodrillo mają taniej niż w firmowych sklepach.
Potwierdzam. Też tam dużo kupiłam i w niższych cenach niż w innych sklepach.
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post pon, 25 sty 2010 - 12:35
Post #10

CYTAT(Ammm @ Thu, 17 Dec 2009 - 22:29) *
Ja uwielbiam sklep w Starych Babicach, przy rynku, bodajże Mama i Tata. Bardzo przyzwoite ceny, nawet firmowe ubrania np Coccodrillo mają taniej niż w firmowych sklepach.
Potwierdzam. Też tam dużo kupiłam i w niższych cenach niż w innych sklepach.


--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
katiek
pon, 25 sty 2010 - 14:51
Szeklanka, przepraszam, ale powiadomień nie dostałam. A do Calineczki to po konkretne rzeczy się jeździ-my tam kupowaliśmy foteliki, wanienki, kocyki.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post pon, 25 sty 2010 - 14:51
Post #11

Szeklanka, przepraszam, ale powiadomień nie dostałam. A do Calineczki to po konkretne rzeczy się jeździ-my tam kupowaliśmy foteliki, wanienki, kocyki.
szeklanka
wto, 26 sty 2010 - 11:26
Dziewczyny a w tych Starych Babicach jak to wygląda, mają też wózki i łóżeczka? bo chyba nie mają swojej strony a przynajmniej nie mogę znaleźć a chętnie bym się przejechała. z góry dzięki za więcej szczegółów
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post wto, 26 sty 2010 - 11:26
Post #12

Dziewczyny a w tych Starych Babicach jak to wygląda, mają też wózki i łóżeczka? bo chyba nie mają swojej strony a przynajmniej nie mogę znaleźć a chętnie bym się przejechała. z góry dzięki za więcej szczegółów

--------------------
Gaja
wto, 26 sty 2010 - 15:37
W Mama i Tata mają dosłownie wszystko. Wózki, spacerówki, foteliki samochodowe, łóżeczka zwykłe, można na zamówienie, meble też można na zamówienie, łóżeczka turystyczne, ciuszki dla dzieciaczków, ubrania ciążowe, ubranka na chrzest, akcesoria do kąpieli, kosmetyki .... i mogłabym tak długo. icon_wink.gif
Generalnie jak się pojedzie i nastawi na jedne wielkie zakupy to można wyjechać z tzw. pełnym asortymentem.

Wiem, bo w miarę blisko mieszkam i swego czasu bywałam często. Czasami jeszcze zaglądamy tam kiedy jedziemy po buty dla Michała.

Bo a propos, obok jest moim zdaniem najlepszy sklep obuwniczy dla dzieci w Warszawie. Mają duży wybór, ceny przystępne, a co bardzo ważne pracują profesjonalne osoby, które zawsze pomogą w wyborze buta dla dziecka. Bo jak wiadomo wybiera się nieco inaczej niż dla dorosłego. icon_wink.gif
Polecam.
Kupujemy tam Misiowi buty od urodzenia.
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post wto, 26 sty 2010 - 15:37
Post #13

W Mama i Tata mają dosłownie wszystko. Wózki, spacerówki, foteliki samochodowe, łóżeczka zwykłe, można na zamówienie, meble też można na zamówienie, łóżeczka turystyczne, ciuszki dla dzieciaczków, ubrania ciążowe, ubranka na chrzest, akcesoria do kąpieli, kosmetyki .... i mogłabym tak długo. icon_wink.gif
Generalnie jak się pojedzie i nastawi na jedne wielkie zakupy to można wyjechać z tzw. pełnym asortymentem.

Wiem, bo w miarę blisko mieszkam i swego czasu bywałam często. Czasami jeszcze zaglądamy tam kiedy jedziemy po buty dla Michała.

Bo a propos, obok jest moim zdaniem najlepszy sklep obuwniczy dla dzieci w Warszawie. Mają duży wybór, ceny przystępne, a co bardzo ważne pracują profesjonalne osoby, które zawsze pomogą w wyborze buta dla dziecka. Bo jak wiadomo wybiera się nieco inaczej niż dla dorosłego. icon_wink.gif
Polecam.
Kupujemy tam Misiowi buty od urodzenia.


--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
szeklanka
wto, 26 sty 2010 - 16:32
muszę przemyśleć bo w sumie kawałek tam mam z Wawra, ale znalazłam też ciekawy sklep w Falenicy "świat dziecka" na ul Młodej, ktoś zna i poleca?
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post wto, 26 sty 2010 - 16:32
Post #14

muszę przemyśleć bo w sumie kawałek tam mam z Wawra, ale znalazłam też ciekawy sklep w Falenicy "świat dziecka" na ul Młodej, ktoś zna i poleca?

--------------------
odynka

Go??







post nie, 23 maj 2010 - 13:54
Post #15

podrzucę wątek;) tyle że tym razem naprawdę o hurtownie pytam w Wwie i okolicach:D
Magdziucha
sob, 18 lut 2012 - 18:58
Cześć
również często klikam na internecie ale nieraz potrzebuje wsparcia drugiego człowieka-fachowca, musze pochwalić ekspedientki ze sklepu Zebra z Ursusa. Pomogły wybrać wyprawkę dla córeczki jeszcze w brzuszku i uświadomiły, że to co miałam zapisane na kartce to wierzchołek góry lodowej icon_eek.gif
Ale również proponowały tańsze zamienniki abym nie poszła z torbami za co serdecznie dziękuję. Sklep fajny duży i jest w nim wszystko od smoczka po mebelki ale najważniejszy jest jak zawsze człowiek.
Pozdrawiam PaniÄ… AnetÄ™ przytul.gif
a sklep jest na ulicy Spisaka przy Al. Jerozolimskich
Magdziucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 18 lut 12 - 18:49
Nr użytkownika: 39,460




post sob, 18 lut 2012 - 18:58
Post #16

Cześć
również często klikam na internecie ale nieraz potrzebuje wsparcia drugiego człowieka-fachowca, musze pochwalić ekspedientki ze sklepu Zebra z Ursusa. Pomogły wybrać wyprawkę dla córeczki jeszcze w brzuszku i uświadomiły, że to co miałam zapisane na kartce to wierzchołek góry lodowej icon_eek.gif
Ale również proponowały tańsze zamienniki abym nie poszła z torbami za co serdecznie dziękuję. Sklep fajny duży i jest w nim wszystko od smoczka po mebelki ale najważniejszy jest jak zawsze człowiek.
Pozdrawiam PaniÄ… AnetÄ™ przytul.gif
a sklep jest na ulicy Spisaka przy Al. Jerozolimskich
> Jaka hurtownia z artykuÅ‚ami dzieciÄ™cymi w Warszawie i okolicach?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama