Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

O tym, co można odkryć "pod polską kołdrą";)

> 
tyczka
pią, 14 lis 2008 - 13:15
Przeczytajcie:
https://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,...k_i_dziala.html

I teraz powiedzcie mi. Czy to ze mną jest coś nie tak, czy z bohaterami tego artykułu? Albo może samą autorką, bo nie wiem, po co to pisała..?

No więc ze mną..? Czy to ja jestem taka zacofana,zdewociała i nie postępowa?! 03.gif ...

Bo nie mam wibratora,nie marzę o seksie z kilkoma mężczyznami,nie mam kochanka( ani kochanki) i nigdy nie miałam, nie godzę się na seks "każdego rodzaju", ba, nawet o tym z mężem na poważnie nie rozmawiam.. 37.gif

Czy to może z nimi? Bo zdębiałam po przeczytaniu tego czegoś... 29.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post pią, 14 lis 2008 - 13:15
Post #1

Przeczytajcie:
https://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,...k_i_dziala.html

I teraz powiedzcie mi. Czy to ze mną jest coś nie tak, czy z bohaterami tego artykułu? Albo może samą autorką, bo nie wiem, po co to pisała..?

No więc ze mną..? Czy to ja jestem taka zacofana,zdewociała i nie postępowa?! 03.gif ...

Bo nie mam wibratora,nie marzę o seksie z kilkoma mężczyznami,nie mam kochanka( ani kochanki) i nigdy nie miałam, nie godzę się na seks "każdego rodzaju", ba, nawet o tym z mężem na poważnie nie rozmawiam.. 37.gif

Czy to może z nimi? Bo zdębiałam po przeczytaniu tego czegoś... 29.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
hawah
pią, 14 lis 2008 - 13:27
No ale dlaczego z kimś coś musi być nie tak?
Ludzie są różni i tyle...
hawah


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,279
Dołączył: nie, 23 sty 05 - 16:00
Skąd: peryferie
Nr użytkownika: 2,570




post pią, 14 lis 2008 - 13:27
Post #2

No ale dlaczego z kimś coś musi być nie tak?
Ludzie są różni i tyle...
renata19750702
pią, 14 lis 2008 - 13:37
Nie mam wprawdzie ochoty wypowiadać się w tym temacie jako pierwsza, ale jakoś tak wypadło (o, jednak widzę, że nie będę pierwsza). Czytuję Wysokie Obcasy, więc artykuł nie jest mi obcy od poniedziałku icon_smile.gif

Myślę TYCZKA, że w intymnych sytuacjach to my stawiamy sobie pewne granice i pozwalamy na pewne "zabawy", ale ich granice wyznaczamy wspólnie z partnerem. Myślę, że te granice kończą się dokładnie tam, gdzie dalsza "jazda" mogłaby spowodować naruszenie godności tej drugiej strony.

Twoja granica kończy się w takim, a nie innym miejscu i tyle.
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post pią, 14 lis 2008 - 13:37
Post #3

Nie mam wprawdzie ochoty wypowiadać się w tym temacie jako pierwsza, ale jakoś tak wypadło (o, jednak widzę, że nie będę pierwsza). Czytuję Wysokie Obcasy, więc artykuł nie jest mi obcy od poniedziałku icon_smile.gif

Myślę TYCZKA, że w intymnych sytuacjach to my stawiamy sobie pewne granice i pozwalamy na pewne "zabawy", ale ich granice wyznaczamy wspólnie z partnerem. Myślę, że te granice kończą się dokładnie tam, gdzie dalsza "jazda" mogłaby spowodować naruszenie godności tej drugiej strony.

Twoja granica kończy się w takim, a nie innym miejscu i tyle.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
chaton
pią, 14 lis 2008 - 13:38
Tyczka, ale o co Ci konkretnie chodzi, bo nie rozumiem? Ze ktos ma wibrator? Ze mowi o seksie? Miewa orgazmy? Ze istnieje seks po 60-ce?
Ktore z tych zjawisk dokladnie Cie szokuje? Bo chyba nie wszystkie?
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post pią, 14 lis 2008 - 13:38
Post #4

Tyczka, ale o co Ci konkretnie chodzi, bo nie rozumiem? Ze ktos ma wibrator? Ze mowi o seksie? Miewa orgazmy? Ze istnieje seks po 60-ce?
Ktore z tych zjawisk dokladnie Cie szokuje? Bo chyba nie wszystkie?

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
tyczka
pią, 14 lis 2008 - 13:42
Owszem.
Szokuje mnie fakt pragnień posiadania kilku panów, seks analny jako norma, kochanie się na cmentarzach, dostawanie wibratorów od sąsiadów, oraz posiadanie kochanka/kochanki i nic nie robienie sobie z tego.

Czy naprawdę jestem zdewociała,a wszytsko powyższe jest normalne?!!!
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post pią, 14 lis 2008 - 13:42
Post #5

Owszem.
Szokuje mnie fakt pragnień posiadania kilku panów, seks analny jako norma, kochanie się na cmentarzach, dostawanie wibratorów od sąsiadów, oraz posiadanie kochanka/kochanki i nic nie robienie sobie z tego.

Czy naprawdę jestem zdewociała,a wszytsko powyższe jest normalne?!!!

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
grzałka
pią, 14 lis 2008 - 13:43
czytałam, jeśli Cię to Tyczko szokuje, to znaczy, że z Tobą jest coś nie tak
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 14 lis 2008 - 13:43
Post #6

czytałam, jeśli Cię to Tyczko szokuje, to znaczy, że z Tobą jest coś nie tak

--------------------
ewita 77
pią, 14 lis 2008 - 13:43
Jak dla nie.. normalny lajf...nic gorszącego.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pią, 14 lis 2008 - 13:43
Post #7

Jak dla nie.. normalny lajf...nic gorszącego.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Magduś
pią, 14 lis 2008 - 13:45
Też nie czuję się zszokowana. Nic a nic. Takie życie.
Magduś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post pią, 14 lis 2008 - 13:45
Post #8

Też nie czuję się zszokowana. Nic a nic. Takie życie.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



renata19750702
pią, 14 lis 2008 - 13:46
Ale przecież nie wszystkie wypowiadające się tam Panie uprawiały seks grupowy, czy posiadały (posiadają) kochanka. Seks na cmentarzu to też odosobniony przypadek. Niektóre tylko fantaz[użytkownik x]ą. Mnie to jakoś nie szokuje.

Ten post edytował renata19750702 pią, 14 lis 2008 - 13:47
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post pią, 14 lis 2008 - 13:46
Post #9

Ale przecież nie wszystkie wypowiadające się tam Panie uprawiały seks grupowy, czy posiadały (posiadają) kochanka. Seks na cmentarzu to też odosobniony przypadek. Niektóre tylko fantaz[użytkownik x]ą. Mnie to jakoś nie szokuje.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
Gremi
pią, 14 lis 2008 - 13:47
tyczka - czy zdewociala jestes to ja nie wiem ale dla jednych np posiadanie wibratora jest "szczytem" a dla innych np. wlaczone swiatlo podczas uprawiania seksu.
Mi sie wydaje ze kazdy z nas ma inne potrzeby i temperament i dopoki obojgu partnerom odpowiada sposob, rodzaj i metody to ja nie widze w tym nic szokujacego.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
Skąd: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post pią, 14 lis 2008 - 13:47
Post #10

tyczka - czy zdewociala jestes to ja nie wiem ale dla jednych np posiadanie wibratora jest "szczytem" a dla innych np. wlaczone swiatlo podczas uprawiania seksu.
Mi sie wydaje ze kazdy z nas ma inne potrzeby i temperament i dopoki obojgu partnerom odpowiada sposob, rodzaj i metody to ja nie widze w tym nic szokujacego.

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
chaton
pią, 14 lis 2008 - 13:49
CYTAT(tyczka @ Fri, 14 Nov 2008 - 13:42) *
Owszem.
Szokuje mnie fakt pragnień posiadania kilku panów, seks analny jako norma, kochanie się na cmentarzach, dostawanie wibratorów od sąsiadów, oraz posiadanie kochanka/kochanki i nic nie robienie sobie z tego.

Czy naprawdę jestem zdewociała,a wszytsko powyższe jest normalne?!!!


Ale w czym TOBIE to szkodzi?
Przeciez nie musisz tego robic.
Kazdy robi, co chce w lozku, dopoki partner sie zgadza.
Przypomniala mi sie konferencja pana Starowicza, ktory opowiadal w pewnym momencie anegdotke. Przychodzi facet i opowiada, ze jedynym sposobem doznania orgazmu jest wkladanie sobie kolek czy czegostam do odbytu. Bardzo sie tego wstydzil. Pytal sie: "czy ja jestem normalny? Co mam z tym zrobic?" Pan Starowicz zapytal sie go, czy swoim zachowaniem komus szkodzi. Pan odpowiedzial, ze nie i na tym zakonczyla sie konsultacja.
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post pią, 14 lis 2008 - 13:49
Post #11

CYTAT(tyczka @ Fri, 14 Nov 2008 - 13:42) *
Owszem.
Szokuje mnie fakt pragnień posiadania kilku panów, seks analny jako norma, kochanie się na cmentarzach, dostawanie wibratorów od sąsiadów, oraz posiadanie kochanka/kochanki i nic nie robienie sobie z tego.

Czy naprawdę jestem zdewociała,a wszytsko powyższe jest normalne?!!!


Ale w czym TOBIE to szkodzi?
Przeciez nie musisz tego robic.
Kazdy robi, co chce w lozku, dopoki partner sie zgadza.
Przypomniala mi sie konferencja pana Starowicza, ktory opowiadal w pewnym momencie anegdotke. Przychodzi facet i opowiada, ze jedynym sposobem doznania orgazmu jest wkladanie sobie kolek czy czegostam do odbytu. Bardzo sie tego wstydzil. Pytal sie: "czy ja jestem normalny? Co mam z tym zrobic?" Pan Starowicz zapytal sie go, czy swoim zachowaniem komus szkodzi. Pan odpowiedzial, ze nie i na tym zakonczyla sie konsultacja.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
Adriannna
pią, 14 lis 2008 - 13:50
CYTAT(chaton @ Fri, 14 Nov 2008 - 13:38) *
Tyczka, ale o co Ci konkretnie chodzi, bo nie rozumiem? Ze ktos ma wibrator? Ze mowi o seksie? Miewa orgazmy? Ze istnieje seks po 60-ce?
Ktore z tych zjawisk dokladnie Cie szokuje? Bo chyba nie wszystkie?


To ja sie do pytan podlacze bo tez niebardzo rozumiem o co chodzi...

Edit: nie zauwazylam, ze juz odpowiedz padla.

Mnie podobnie jak wiekszosc dziewczyn nic w artykule nie zaszokowalo.

Ten post edytował Adrianna78 pią, 14 lis 2008 - 13:53
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pią, 14 lis 2008 - 13:50
Post #12

CYTAT(chaton @ Fri, 14 Nov 2008 - 13:38) *
Tyczka, ale o co Ci konkretnie chodzi, bo nie rozumiem? Ze ktos ma wibrator? Ze mowi o seksie? Miewa orgazmy? Ze istnieje seks po 60-ce?
Ktore z tych zjawisk dokladnie Cie szokuje? Bo chyba nie wszystkie?


To ja sie do pytan podlacze bo tez niebardzo rozumiem o co chodzi...

Edit: nie zauwazylam, ze juz odpowiedz padla.

Mnie podobnie jak wiekszosc dziewczyn nic w artykule nie zaszokowalo.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Lipopa
pią, 14 lis 2008 - 13:57
każdy z nas ma inne potrzeby, inny temperamet więc kazdego z nas może kręcić coś innego 06.gif
jeśli kogoś kreci wibrator - proszę bardzo, jest dla ludzi.. jeśli seks grupowy komuś odpowiada to prosze bardzo - ja nikogo "rozliczać" z tego nei zamierzam (ale w moim kanonie się to nie mieści więc namówic się nie dam).. (pomijam wszelkie przymuszanie kogoś do czegoś i udział małoletnich - ochyda - ale to zupełnie inny temat)

tak jak pisze Renata, razem z moim M sami ustalamy granice i nikomu nic do tego - wazne jest, że oboje jesteśmy zadowoleni i spełnieni 02.gif
na nudę nie narzekamy, a gdy coś jest nei tak to po prostu rozmawiamy
Lipopa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,561
Dołączył: czw, 31 lip 08 - 22:01
Nr użytkownika: 20,974




post pią, 14 lis 2008 - 13:57
Post #13

każdy z nas ma inne potrzeby, inny temperamet więc kazdego z nas może kręcić coś innego 06.gif
jeśli kogoś kreci wibrator - proszę bardzo, jest dla ludzi.. jeśli seks grupowy komuś odpowiada to prosze bardzo - ja nikogo "rozliczać" z tego nei zamierzam (ale w moim kanonie się to nie mieści więc namówic się nie dam).. (pomijam wszelkie przymuszanie kogoś do czegoś i udział małoletnich - ochyda - ale to zupełnie inny temat)

tak jak pisze Renata, razem z moim M sami ustalamy granice i nikomu nic do tego - wazne jest, że oboje jesteśmy zadowoleni i spełnieni 02.gif
na nudę nie narzekamy, a gdy coś jest nei tak to po prostu rozmawiamy
niewidzialna
pią, 14 lis 2008 - 14:02
tyczka nie każda kobieta ma super w łóżku, są takie co nie mają wcale przyjemności, każdy radzi sobie jak umie i tyle i nie ma sie co dziwić, jak ty masz dobrze to dobrze ,ciesz się, jak będziesz miała 70lat to wtedy inaczej będziesz myślała, poza tym wszędzie ludzie problemy mają, nie tylko w Polsce
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
Skąd: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post pią, 14 lis 2008 - 14:02
Post #14

tyczka nie każda kobieta ma super w łóżku, są takie co nie mają wcale przyjemności, każdy radzi sobie jak umie i tyle i nie ma sie co dziwić, jak ty masz dobrze to dobrze ,ciesz się, jak będziesz miała 70lat to wtedy inaczej będziesz myślała, poza tym wszędzie ludzie problemy mają, nie tylko w Polsce

--------------------
TakaSobieJedna



Użytkownik usunięty

Go??







post pią, 14 lis 2008 - 14:03
Post #15

CYTAT(grzałka @ Fri, 14 Nov 2008 - 13:43) *
czytałam, jeśli Cię to Tyczko szokuje, to znaczy, że z Tobą jest coś nie tak


grzałko, czy mogę się pod Tobą podpisać?

Tyczka... dziewczyny mądrze prawią. Jedne kobiety posiadają w domu wibratory (przepraszam, co w tym takiego strasznego?), inne mają fantazje seksualne (MARZĄ o seksie grupowym, co nie oznacza, że wprowadzają te marzenia w czyn!), jeszcze inne do obłędu w umyśle doprowadzają gadżety z seksszopu. Mnie znacznie bardziej zasmuca w tym artykule stwierdzenie, że kobiety zamieniają orgazmy na hodowanie róż w ogrodzie... Niektóre w ogóle nie wiedzą, co to takiego... ten orgazm.
Adriannna
pią, 14 lis 2008 - 14:05
CYTAT(tyczka @ Fri, 14 Nov 2008 - 13:15) *
Przeczytajcie:
https://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,...k_i_dziala.html

I teraz powiedzcie mi. Czy to ze mną jest coś nie tak, czy z bohaterami tego artykułu? Albo może samą autorką, bo nie wiem, po co to pisała..?

No więc ze mną..? Czy to ja jestem taka zacofana,zdewociała i nie postępowa?! 03.gif ...

Bo nie mam wibratora,nie marzę o seksie z kilkoma mężczyznami,nie mam kochanka( ani kochanki) i nigdy nie miałam, nie godzę się na seks "każdego rodzaju", ba, nawet o tym z mężem na poważnie nie rozmawiam.. 37.gif

Czy to może z nimi? Bo zdębiałam po przeczytaniu tego czegoś... 29.gif


I jeszcze dodam...ze rozumiem, ze kazdy lubi co innego i tak jak wspomniano juz tu, nikomu nic do tego co sie pod czyja koldra dzieje, ale np. rozmowe z partnerem na temat seksu uwazam za cos bardzo pozytecznego.

Wiesz, to wyglada tak...dwie obce osoby spotykaja sie i fajnie jest wiedziec co sprawia przyjemnosc partnerowi oraz miec swiadomosc, ze partnerowi zalezy na tym aby i mi bylo dobrze. Jednak, aby on mogl zrealizowac moje "marzenia" wczesniej dobrze jest porozmawiac o tym co sie lubi, a co niekoniecznie. Akurat takie rozmowy naleza wg mnie do rozmow waznych i wzmacniajacych nasze relacje...
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pią, 14 lis 2008 - 14:05
Post #16

CYTAT(tyczka @ Fri, 14 Nov 2008 - 13:15) *
Przeczytajcie:
https://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,...k_i_dziala.html

I teraz powiedzcie mi. Czy to ze mną jest coś nie tak, czy z bohaterami tego artykułu? Albo może samą autorką, bo nie wiem, po co to pisała..?

No więc ze mną..? Czy to ja jestem taka zacofana,zdewociała i nie postępowa?! 03.gif ...

Bo nie mam wibratora,nie marzę o seksie z kilkoma mężczyznami,nie mam kochanka( ani kochanki) i nigdy nie miałam, nie godzę się na seks "każdego rodzaju", ba, nawet o tym z mężem na poważnie nie rozmawiam.. 37.gif

Czy to może z nimi? Bo zdębiałam po przeczytaniu tego czegoś... 29.gif


I jeszcze dodam...ze rozumiem, ze kazdy lubi co innego i tak jak wspomniano juz tu, nikomu nic do tego co sie pod czyja koldra dzieje, ale np. rozmowe z partnerem na temat seksu uwazam za cos bardzo pozytecznego.

Wiesz, to wyglada tak...dwie obce osoby spotykaja sie i fajnie jest wiedziec co sprawia przyjemnosc partnerowi oraz miec swiadomosc, ze partnerowi zalezy na tym aby i mi bylo dobrze. Jednak, aby on mogl zrealizowac moje "marzenia" wczesniej dobrze jest porozmawiac o tym co sie lubi, a co niekoniecznie. Akurat takie rozmowy naleza wg mnie do rozmow waznych i wzmacniajacych nasze relacje...

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
tyczka
pią, 14 lis 2008 - 14:09
To teraz jestem zszokowana podwójnie.. Raz artykuł,dwa Wasze opinie...
A myślałam, że jestem postępowa 08.gif

PS. Nie szokują mnie FANTAZJE, szokuje mnie,że kobieta mówi mężowi,że chciałaby mieć kochanka,a ON NIE JEST ZAZDROSNY!!!!!!!!!!
Na litość! Toż jest dla mnie nienormalne! NIE MIEŚCI MI SIĘ W GŁOWIE...!!!

Idę się zapisać do kółka różańcowego.. 37.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post pią, 14 lis 2008 - 14:09
Post #17

To teraz jestem zszokowana podwójnie.. Raz artykuł,dwa Wasze opinie...
A myślałam, że jestem postępowa 08.gif

PS. Nie szokują mnie FANTAZJE, szokuje mnie,że kobieta mówi mężowi,że chciałaby mieć kochanka,a ON NIE JEST ZAZDROSNY!!!!!!!!!!
Na litość! Toż jest dla mnie nienormalne! NIE MIEŚCI MI SIĘ W GŁOWIE...!!!

Idę się zapisać do kółka różańcowego.. 37.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
leni 1
pią, 14 lis 2008 - 14:11
Ja również nie czuje sie zszokowana, aczkolwiek seks na cmentarzu to dla mnie przegiecie.
Przyznać musze ze w pewnych momentach nieźle sie uśmiałam.
leni 1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 592
Dołączył: wto, 22 maj 07 - 09:52
Nr użytkownika: 14,479




post pią, 14 lis 2008 - 14:11
Post #18

Ja również nie czuje sie zszokowana, aczkolwiek seks na cmentarzu to dla mnie przegiecie.
Przyznać musze ze w pewnych momentach nieźle sie uśmiałam.

--------------------


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 14 lis 2008 - 14:11
Post #19

CYTAT(Adrianna78 @ Fri, 14 Nov 2008 - 16:05) *
I jeszcze dodam...ze rozumiem, ze kazdy lubi co innego i tak jak wspomniano juz tu, nikomu nic do tego co sie pod czyja koldra dzieje, ale np. rozmowe z partnerem na temat seksu uwazam za cos bardzo pozytecznego.

Wiesz, to wyglada tak...dwie obce osoby spotykaja sie i fajnie jest wiedziec co sprawia przyjemnosc partnerowi oraz miec swiadomosc, ze partnerowi zalezy na tym aby i mi bylo dobrze. Jednak, aby on mogl zrealizowac moje "marzenia" wczesniej dobrze jest porozmawiac o tym co sie lubi, a co niekoniecznie. Akurat takie rozmowy naleza wg mnie do rozmow waznych i wzmacniajacych nasze relacje...



Pozwole sobie podpisac sie pod Adrianna. Nie wyobrazam sobie nie rozmawiac z mezem o seksie. Wydaje mi sie, ze rozmowa to w duzej mierze klucz do udanego pozycia. Bo przeciez skad mam wiedziec, co sie tej drugiej polowce podoba, jak nie z otwartej rozmowy.

Co do reszty, jestem zdania wiekszosci, granice para wyznacza sobie sama. Wszystko, co obojgu sie podoba, sprawia przyjemnosc i daje satysfakcje jest ok. Tez nie czuje sie zszokowana.
ruda_kasia
pią, 14 lis 2008 - 14:12
No własnie, mnie artykuł przygnębił. Bo wiem jak źle znoszę fakt spadku atrakcyjności fizycznej i wzrostu libido, co będzie, jak np. przestanę odczuwac przyjemność... Licze na to jednak, że natura jakoś lekko się ze mną obejdzie.
Aha, chyba jedna rzecz mnie zgorszyła trochę, a mianowicie jednostronna miłośc francuska, znaczy że sie strony widac nie dogadały, znaczy niby się dogadały,a le dla mnie to nie do końca tak. Troche motam, wiem, ale oczywiście dopóki nikt się nie czuje pokrzywdzony, to uważam, że wszystko jest ok. No wibratora nie mogę mieć, bo się przy mnie urządzenia za bardzo psują icon_smile.gif ale powiem szczerze, że mi to do łba nigdy nie przyszło.
Zaś casus z kamieniem mnie ubawił... a raczej refleksje autorki.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post pią, 14 lis 2008 - 14:12
Post #20

No własnie, mnie artykuł przygnębił. Bo wiem jak źle znoszę fakt spadku atrakcyjności fizycznej i wzrostu libido, co będzie, jak np. przestanę odczuwac przyjemność... Licze na to jednak, że natura jakoś lekko się ze mną obejdzie.
Aha, chyba jedna rzecz mnie zgorszyła trochę, a mianowicie jednostronna miłośc francuska, znaczy że sie strony widac nie dogadały, znaczy niby się dogadały,a le dla mnie to nie do końca tak. Troche motam, wiem, ale oczywiście dopóki nikt się nie czuje pokrzywdzony, to uważam, że wszystko jest ok. No wibratora nie mogę mieć, bo się przy mnie urządzenia za bardzo psują icon_smile.gif ale powiem szczerze, że mi to do łba nigdy nie przyszło.
Zaś casus z kamieniem mnie ubawił... a raczej refleksje autorki.
> O tym, co można odkryć "pod polską kołdrą";)
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 00:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama