Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Jak schudnąć bez wyrzeczeń?

> 
Peggie
piÄ…, 28 kwi 2017 - 16:22
moim zdaniem to się trochę wyklucza. Nie da się schudnąć nie rezygnując z pewnych rzeczy.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post piÄ…, 28 kwi 2017 - 16:22
Post #21

moim zdaniem to się trochę wyklucza. Nie da się schudnąć nie rezygnując z pewnych rzeczy.
Mamineczka
czw, 11 maj 2017 - 08:29
Owszem dieta i ruch to najważniejsze składniki zdrowego odchudzania jednak warto też wspomagać je suplementem takim z naturalnych składników. Ja najpierw wprowadziłam dietę i regularność treningów a następnie dołączyłam do tego therm line fast https://thermline.com.pl/therm-line-fast , które zarekomendował mi trener personalny. Suplement przyspiesza proces odchudzania poprzez wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej.
Mamineczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 77
Dołączył: czw, 17 mar 16 - 09:50
Nr użytkownika: 47,275




post czw, 11 maj 2017 - 08:29
Post #22

Owszem dieta i ruch to najważniejsze składniki zdrowego odchudzania jednak warto też wspomagać je suplementem takim z naturalnych składników. Ja najpierw wprowadziłam dietę i regularność treningów a następnie dołączyłam do tego therm line fast https://thermline.com.pl/therm-line-fast , które zarekomendował mi trener personalny. Suplement przyspiesza proces odchudzania poprzez wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej.
alka25
czw, 18 maj 2017 - 13:35
Bez wyrzeczeń to nie da się efektywnie schudnąć icon_wink.gif
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post czw, 18 maj 2017 - 13:35
Post #23

Bez wyrzeczeń to nie da się efektywnie schudnąć icon_wink.gif
Izka_love
piÄ…, 19 maj 2017 - 15:35
Ja jem zdrowo i chodzę na siłownie i waga stoi w miejscu. Podobno najlepszy sposób to ujemny bilans kaloryczny, ale wtedy trzeba wszystko zliczać co się je i zrezygnować zupełnie ze słodyczy a u mnie w tej kwestii będzie ciężko
Izka_love


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 19 maj 17 - 15:11
Nr użytkownika: 49,595




post piÄ…, 19 maj 2017 - 15:35
Post #24

Ja jem zdrowo i chodzę na siłownie i waga stoi w miejscu. Podobno najlepszy sposób to ujemny bilans kaloryczny, ale wtedy trzeba wszystko zliczać co się je i zrezygnować zupełnie ze słodyczy a u mnie w tej kwestii będzie ciężko
Peggie
piÄ…, 19 maj 2017 - 18:37
ja chodzę do dietetyka i dzięki temu wiem jak chudnąć zdrowo i nie domawiać sobie pewnych rzeczy.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post piÄ…, 19 maj 2017 - 18:37
Post #25

ja chodzę do dietetyka i dzięki temu wiem jak chudnąć zdrowo i nie domawiać sobie pewnych rzeczy.
snupi
nie, 21 maj 2017 - 18:45
bez wyrzeczeń się nie da. też mam takie zdanie. Zawsze można sobie pomóc w procesie odchudzania. Moja druga połówka stosowała herbatę Big-Active Slim Plus. Do tego zmieniła troszkę nawyki żywieniowe i zaczęła się ruszać. Widać efekty.
snupi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 55
Dołączył: czw, 05 lut 15 - 21:43
Nr użytkownika: 45,320




post nie, 21 maj 2017 - 18:45
Post #26

bez wyrzeczeń się nie da. też mam takie zdanie. Zawsze można sobie pomóc w procesie odchudzania. Moja druga połówka stosowała herbatę Big-Active Slim Plus. Do tego zmieniła troszkę nawyki żywieniowe i zaczęła się ruszać. Widać efekty.
Peggie
pon, 12 cze 2017 - 12:03
nie da się schudnąć bez wyrzeczeń, to się wzajemnie wyklucza.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post pon, 12 cze 2017 - 12:03
Post #27

nie da się schudnąć bez wyrzeczeń, to się wzajemnie wyklucza.
muppet
śro, 14 cze 2017 - 17:24
Tylko dieta i aktywność mogą być przyjemnością. Ja się teraz odchudzam i nie czuję, że wyrzekam się wszystkiego co najlepsze.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 14 cze 2017 - 17:24
Post #28

Tylko dieta i aktywność mogą być przyjemnością. Ja się teraz odchudzam i nie czuję, że wyrzekam się wszystkiego co najlepsze.
kuna87
pon, 07 sie 2017 - 22:47
Teoretycznie można, ale trzeba wtedy baaardzo długo ćwiczyć by to spalić icon_biggrin.gif
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 07 sie 2017 - 22:47
Post #29

Teoretycznie można, ale trzeba wtedy baaardzo długo ćwiczyć by to spalić icon_biggrin.gif

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
capitalstudio
czw, 17 sie 2017 - 09:14
Najlepszy w ten sytuacji byłby prywatny trener w poznaniu. Taka osoba ułoży Ci odpowiednią dietę i dobierze ćwiczenia, dzięki czemu schudniesz w miarę szybko i efektywnie. Niestety oba elementy muszą być zachowane, bo chudnięcie to w 70% dieta i w 30% ćwiczenia. Inaczej się nie da.
capitalstudio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 17 sie 17 - 09:12
Nr użytkownika: 50,229




post czw, 17 sie 2017 - 09:14
Post #30

Najlepszy w ten sytuacji byłby prywatny trener w poznaniu. Taka osoba ułoży Ci odpowiednią dietę i dobierze ćwiczenia, dzięki czemu schudniesz w miarę szybko i efektywnie. Niestety oba elementy muszą być zachowane, bo chudnięcie to w 70% dieta i w 30% ćwiczenia. Inaczej się nie da.
MisiaMiśka
sob, 19 sie 2017 - 13:20
Jeść częściej a mniejsze porcje. No i ruch. Wcale nie musi być wycisk na siłowni czy fitnessie. Na początek wystarcza marszo-spacery icon_wink.gif
MisiaMiśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 21 lip 17 - 15:04
Nr użytkownika: 50,052




post sob, 19 sie 2017 - 13:20
Post #31

Jeść częściej a mniejsze porcje. No i ruch. Wcale nie musi być wycisk na siłowni czy fitnessie. Na początek wystarcza marszo-spacery icon_wink.gif
muppet
śro, 23 sie 2017 - 13:47
Warto przede wszystkim dużo ćwiczyć. Dzięki temu sylwetka wygląda ładniej.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 23 sie 2017 - 13:47
Post #32

Warto przede wszystkim dużo ćwiczyć. Dzięki temu sylwetka wygląda ładniej.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 01 wrz 2017 - 19:09
Post #33

przyjmuj blonnik https://vitispharma.pl/glukomannan-zdrowy-i-naturalny-blonnik a na slodycze chrom... cwiczenia to dobra rzecz ale musisz jesc regularnie, blonnik zmniejsza apetyt to ci pomoze
misia.xs
pon, 18 wrz 2017 - 10:28
Nie da się schudnąć bez wyrzeczeń, dieta to zawsze wyrzeczenia.
misia.xs


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: nie, 06 lis 11 - 21:54
Nr użytkownika: 38,287




post pon, 18 wrz 2017 - 10:28
Post #34

Nie da się schudnąć bez wyrzeczeń, dieta to zawsze wyrzeczenia.
kuna87
piÄ…, 29 wrz 2017 - 20:26
Wg mnie wystarczy jeść z głową i pilnować tego co się je
No i sie ruszać
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post piÄ…, 29 wrz 2017 - 20:26
Post #35

Wg mnie wystarczy jeść z głową i pilnować tego co się je
No i sie ruszać

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Jeich
pią, 13 paź 2017 - 23:41
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
Jeich


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 13 paź 17 - 23:23
Nr użytkownika: 50,672




post pią, 13 paź 2017 - 23:41
Post #36

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
Polernes
piÄ…, 10 lis 2017 - 12:40
Dieta i ćwiczenia. Ewentualnie czasem jakaś sauna szczecin i powinno być dobrze icon_smile.gif
Polernes


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 10 lis 17 - 12:38
Nr użytkownika: 50,871




post piÄ…, 10 lis 2017 - 12:40
Post #37

Dieta i ćwiczenia. Ewentualnie czasem jakaś sauna szczecin i powinno być dobrze icon_smile.gif
MatkaiCorka88
czw, 30 lis 2017 - 06:56
ja w czasie odchudzania przesadziłam z błonnikiem, dodawałam go do prawie wszystkiego, co skończyło się u mnie straszliwymi zaparciami icon_sad.gif uratował mnie wtedy dicopeg 10g który jak się potem okazało wyregulował pracę moich jelit co też przyczyniło się do chudnięcia bo mi nic nie zalega w jelitach :)do tego dużo ruchu i mniej słodkiego, chociaż zdarza mi się podjadać
MatkaiCorka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 13 wrz 17 - 13:16
Nr użytkownika: 50,434




post czw, 30 lis 2017 - 06:56
Post #38

ja w czasie odchudzania przesadziłam z błonnikiem, dodawałam go do prawie wszystkiego, co skończyło się u mnie straszliwymi zaparciami icon_sad.gif uratował mnie wtedy dicopeg 10g który jak się potem okazało wyregulował pracę moich jelit co też przyczyniło się do chudnięcia bo mi nic nie zalega w jelitach :)do tego dużo ruchu i mniej słodkiego, chociaż zdarza mi się podjadać
AnetaDziwosz
czw, 30 lis 2017 - 10:46
Suplementy nic nie dają, nie ma się co nabierać. Trzeba jeść zdrowo, mniej, regularnie i się ruszać. Można schudnąć na samej diecie, bez ćwiczeń, ale to raczej zaleca się przy małym spadku wagi. Przy dużym 10 kg i więcej lepiej ćwiczenia dodać, aby też popracować nad wyglądem skóry - ale to już są też kwestie indywidualne, specjalistą nie jestem. Sama kilka kg schudłam, ale potem odbiłam, bo nie miałam utrwalonych pozytywnych nawyków żywieniowych. Wytrzymałam dietę, z wyrzeczeniami, a potem się dorwałam do słodkiego głównie i do smażonego. Chwilę temu poszłam do dietetyka za namową koleżanki - ona była, dostała fajną dietę, urozmaiconą, gdzie słodkie zastępuje się czymś zdrowym, ale też słodkim. Także racjonalnie przede wszystkim, bez ogromnych wyrzeczeń. Owszem to nie jest tak, że się zje np, schabowego z ziemniakami, no nie, ale dieta ułożona jest tak, że człowiek nie musi się głodzić. Już 3 tydzień odżywiam się według zaleceń i czuję się z tym świetnie, głównie też psychicznie. Jestem jakby lżejsza, spodnie już tak nie uciskają, cieszę się bardzo. Obawiałam się, że w Wadowicach nie znajdę nikogo sensownego, ale na szczęście jest Projekt Zdrowie. Pani dietetyk bardzo wspierająca, motywująca, mam nadzieję, że z nią uda mi się wprowadzić zmiany w moim sposobie odżywiania już na stałe icon_smile.gif Także według mnie to jedna z możliwości, aby schudnąć bez wyrzeczeń. Oby się udało icon_smile.gif
AnetaDziwosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 30 lis 17 - 10:05
Nr użytkownika: 51,042




post czw, 30 lis 2017 - 10:46
Post #39

Suplementy nic nie dają, nie ma się co nabierać. Trzeba jeść zdrowo, mniej, regularnie i się ruszać. Można schudnąć na samej diecie, bez ćwiczeń, ale to raczej zaleca się przy małym spadku wagi. Przy dużym 10 kg i więcej lepiej ćwiczenia dodać, aby też popracować nad wyglądem skóry - ale to już są też kwestie indywidualne, specjalistą nie jestem. Sama kilka kg schudłam, ale potem odbiłam, bo nie miałam utrwalonych pozytywnych nawyków żywieniowych. Wytrzymałam dietę, z wyrzeczeniami, a potem się dorwałam do słodkiego głównie i do smażonego. Chwilę temu poszłam do dietetyka za namową koleżanki - ona była, dostała fajną dietę, urozmaiconą, gdzie słodkie zastępuje się czymś zdrowym, ale też słodkim. Także racjonalnie przede wszystkim, bez ogromnych wyrzeczeń. Owszem to nie jest tak, że się zje np, schabowego z ziemniakami, no nie, ale dieta ułożona jest tak, że człowiek nie musi się głodzić. Już 3 tydzień odżywiam się według zaleceń i czuję się z tym świetnie, głównie też psychicznie. Jestem jakby lżejsza, spodnie już tak nie uciskają, cieszę się bardzo. Obawiałam się, że w Wadowicach nie znajdę nikogo sensownego, ale na szczęście jest Projekt Zdrowie. Pani dietetyk bardzo wspierająca, motywująca, mam nadzieję, że z nią uda mi się wprowadzić zmiany w moim sposobie odżywiania już na stałe icon_smile.gif Także według mnie to jedna z możliwości, aby schudnąć bez wyrzeczeń. Oby się udało icon_smile.gif
chibiusa
wto, 05 gru 2017 - 09:55
Nie wiem czy się da tak bez żadnych wyrzeczeń, ale czasami niewielkie zmiany sporo dają, ograniczenie słodyczy, tłustych rzeczy, więcej ruchu i myśle że można zdrowo schudnąć, świetne efekty daje też dodanie błonnika do diety, bo on zapełnia żolądek i zmniejsza apetyt, połowa moich koleżanek w pracy popija colon slim, jak jedna dzieki temu schudła to teraz wszystie piją icon_smile.gif to chociaż bezpieczne
chibiusa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: czw, 09 lis 17 - 11:07
Nr użytkownika: 50,860




post wto, 05 gru 2017 - 09:55
Post #40

Nie wiem czy się da tak bez żadnych wyrzeczeń, ale czasami niewielkie zmiany sporo dają, ograniczenie słodyczy, tłustych rzeczy, więcej ruchu i myśle że można zdrowo schudnąć, świetne efekty daje też dodanie błonnika do diety, bo on zapełnia żolądek i zmniejsza apetyt, połowa moich koleżanek w pracy popija colon slim, jak jedna dzieki temu schudła to teraz wszystie piją icon_smile.gif to chociaż bezpieczne
> Jak schudnąć bez wyrzeczeÅ„?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama