Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Koszula do karmienia

> 
Monikaa86
śro, 08 cze 2016 - 11:15
Hej, jestem w 7 miesiącu i w sumie dopiero teraz doszło mi kilka dodatkowych kilogramów (dokładnie 5kg) w związku z czym stanęłam przed koniecznością chociaż częściowej wymiany szafy z czego największe parcie ma na jaką wygodną piżamę, bo moja stara opina mi się niemiłosiernie. Koleżanka podpowiedziała mi, że jest coś takiego jak koszule do karmienia (takie właśnie) i nawet planuję ją sobie kupić ale mam pytanie w kwestii "technicznej". Czym one się różnią od normalnej koszulki nocnej? W opisie jest coś o jakimś specjalnym otworze, ale nie mam pojęcia o co chodzi. Poza tym to niby odciąganie koszuli... przecież normalną też można odchylić, więc na czym tak naprawdę polega różnica?
Monikaa86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 20 maj 16 - 11:36
Nr użytkownika: 47,583




post śro, 08 cze 2016 - 11:15
Post #1

Hej, jestem w 7 miesiącu i w sumie dopiero teraz doszło mi kilka dodatkowych kilogramów (dokładnie 5kg) w związku z czym stanęłam przed koniecznością chociaż częściowej wymiany szafy z czego największe parcie ma na jaką wygodną piżamę, bo moja stara opina mi się niemiłosiernie. Koleżanka podpowiedziała mi, że jest coś takiego jak koszule do karmienia (takie właśnie) i nawet planuję ją sobie kupić ale mam pytanie w kwestii "technicznej". Czym one się różnią od normalnej koszulki nocnej? W opisie jest coś o jakimś specjalnym otworze, ale nie mam pojęcia o co chodzi. Poza tym to niby odciąganie koszuli... przecież normalną też można odchylić, więc na czym tak naprawdę polega różnica?
masquerade90
piÄ…, 24 cze 2016 - 12:43
Monika86, koszula nocna do karmienia ma zwykle dekolt "na zakładkę" lub na guziki. Jak masz koszulę z normalnym dekoltem, to jak wyobrażasz sobie jej odchylenie? Chyba niezbyt wygodne co? Ogólnie taka koszula nie musi być tylko do karmienia, może być też uniwersalna jak.
masquerade90


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 24 cze 16 - 12:08
Nr użytkownika: 47,764




post piÄ…, 24 cze 2016 - 12:43
Post #2

Monika86, koszula nocna do karmienia ma zwykle dekolt "na zakładkę" lub na guziki. Jak masz koszulę z normalnym dekoltem, to jak wyobrażasz sobie jej odchylenie? Chyba niezbyt wygodne co? Ogólnie taka koszula nie musi być tylko do karmienia, może być też uniwersalna jak.
> Koszula do karmienia
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama