Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

zakupy w aptece internetowej

, nigdy nie robiłam; jak to sie odbywa??
> , nigdy nie robiÅ‚am; jak to sie odbywa??
rysa154
pon, 31 sty 2011 - 22:07
a ja mam pytanie odnosnie tej apteki doz, zmawialam tam kilka razy,ale teraz musze 3 opakowania i nie widze jak to zrobic, bo zawsze wyskakuje jedno opakowanie 29.gif ...podpowiedzcie...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post pon, 31 sty 2011 - 22:07
Post #21

a ja mam pytanie odnosnie tej apteki doz, zmawialam tam kilka razy,ale teraz musze 3 opakowania i nie widze jak to zrobic, bo zawsze wyskakuje jedno opakowanie 29.gif ...podpowiedzcie...

--------------------


Mika
pon, 31 sty 2011 - 23:24
albo zmieniasz liczbę przd wrzuceniem do koszyka albo już w koszyku
zaznaczasz jedynkÄ™ i zmieniasz na ile chcesz
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 31 sty 2011 - 23:24
Post #22

albo zmieniasz liczbę przd wrzuceniem do koszyka albo już w koszyku
zaznaczasz jedynkÄ™ i zmieniasz na ile chcesz


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
m4rusia
wto, 01 lut 2011 - 09:43
albo poszukaj opakowania gdzie sÄ… trzy sztuki (tak jak w przypadku microgynonu)
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 01 lut 2011 - 09:43
Post #23

albo poszukaj opakowania gdzie sÄ… trzy sztuki (tak jak w przypadku microgynonu)

--------------------
rysa154
czw, 03 lut 2011 - 20:28
dzieki

rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post czw, 03 lut 2011 - 20:28
Post #24

dzieki



--------------------


maania
piÄ…, 04 lut 2011 - 11:34
Uwielbiałam DOZ jednak od kilku miesięcy trochę się wkurzam- co jadę do apteki odebrać zamówienie to okazuje się że czegoś nie ma. Nie dostaję informacji mailem jak to było na początku w przypadku braku jakiegoś produktu. Poza tym, jedno zamówienie przychodzi do nich np w trzech paczkach. Pani/Pan przynosi jedną- podlicza, ja mówię, że było jeszcze mnóstwo innych rzeczy zamawianych- idzie szukać i tak w kółko. Jednak zamawiam dalej- ceny mają na niektóre produkty dość konkurencyjne.
maania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,201
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 17:23
SkÄ…d: muminkowo :)
Nr użytkownika: 19,518




post piÄ…, 04 lut 2011 - 11:34
Post #25

Uwielbiałam DOZ jednak od kilku miesięcy trochę się wkurzam- co jadę do apteki odebrać zamówienie to okazuje się że czegoś nie ma. Nie dostaję informacji mailem jak to było na początku w przypadku braku jakiegoś produktu. Poza tym, jedno zamówienie przychodzi do nich np w trzech paczkach. Pani/Pan przynosi jedną- podlicza, ja mówię, że było jeszcze mnóstwo innych rzeczy zamawianych- idzie szukać i tak w kółko. Jednak zamawiam dalej- ceny mają na niektóre produkty dość konkurencyjne.

--------------------
alcia
nie, 06 lut 2011 - 14:47
W doz i ja miałam kilkakrotnie sytuacje, że czegos nie ma ale zawsze dostawałam meila z informacja czy chce resztę zamówienia czy rezygnuję. No ale chodziło zazwyczaj o leki na receptę. Powiem, że przed zmianą strony www mieli jakies braki ale odkad jest nowa www (chyba od połowy stycznia) wszystko działa super.
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post nie, 06 lut 2011 - 14:47
Post #26

W doz i ja miałam kilkakrotnie sytuacje, że czegos nie ma ale zawsze dostawałam meila z informacja czy chce resztę zamówienia czy rezygnuję. No ale chodziło zazwyczaj o leki na receptę. Powiem, że przed zmianą strony www mieli jakies braki ale odkad jest nowa www (chyba od połowy stycznia) wszystko działa super.

--------------------


agula1980
nie, 06 lut 2011 - 15:22
A ja muszę napisać że ostatnio miałam jedną przygodę z doz.pl. Zamówiłam leki przez internet a ponieważ nie miałam jak odebrać to poprosiłam mamę o odbiór, jakie było moje zdziwienie gdy na paragonie było kilka złotych więcej (przy zamówieniu na 25zł). Oczywiście napisałam w tej sprawie do doz.pl ale ponieważ nie mogłam czekać bo zamówiłam wit D która mi była pilnie potrzebna musiałam ja odpakować. Po kilku dniach odpisali że mogę iść do apteki a oni zweryfikują sprzedaż i oddadzą mi różnicę. Fakt jest też w tym mój błąd bo nie poinformowałam mamy ile dokładnie ma zapłacić, no ale jeszcze nie miałam takiej sytuacji więc podałam jej tylko nr zamówienia i e-maila.
agula1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: czw, 21 sty 10 - 18:50
Nr użytkownika: 31,221




post nie, 06 lut 2011 - 15:22
Post #27

A ja muszę napisać że ostatnio miałam jedną przygodę z doz.pl. Zamówiłam leki przez internet a ponieważ nie miałam jak odebrać to poprosiłam mamę o odbiór, jakie było moje zdziwienie gdy na paragonie było kilka złotych więcej (przy zamówieniu na 25zł). Oczywiście napisałam w tej sprawie do doz.pl ale ponieważ nie mogłam czekać bo zamówiłam wit D która mi była pilnie potrzebna musiałam ja odpakować. Po kilku dniach odpisali że mogę iść do apteki a oni zweryfikują sprzedaż i oddadzą mi różnicę. Fakt jest też w tym mój błąd bo nie poinformowałam mamy ile dokładnie ma zapłacić, no ale jeszcze nie miałam takiej sytuacji więc podałam jej tylko nr zamówienia i e-maila.

--------------------


KAROLA3DAW
nie, 06 lut 2011 - 22:44
Agula a nie masz opakowania tej WitaminyD i paragonu?
To pewnie wystarczyloby do weryfikacji icon_smile.gif
Swoja droga dziwne to troche 21.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post nie, 06 lut 2011 - 22:44
Post #28

Agula a nie masz opakowania tej WitaminyD i paragonu?
To pewnie wystarczyloby do weryfikacji icon_smile.gif
Swoja droga dziwne to troche 21.gif

--------------------




anax
pon, 07 lut 2011 - 08:41
Własnie po raz pierwszy złożyłam zamówienie.Ciekawe czy u mnie będzie wszystko ok z zamówieniem.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pon, 07 lut 2011 - 08:41
Post #29

Własnie po raz pierwszy złożyłam zamówienie.Ciekawe czy u mnie będzie wszystko ok z zamówieniem.

--------------------


agula1980
pon, 07 lut 2011 - 16:34
Mnie też to się wydało dziwne, zwłaszcza że jak pisałam nigdy podobna sytuacja nie miała miejsca. Ale kiedyś jak prawie po tygodniu przyszłam po zamówienie to okazało się że zostało już rozłożone na półki w aptece. Pani farmaceutka te produkty zdjęła z półki i wbiła cenę zgodną z zamówieniem. Wiem że apteki dostają spis produktów i cenę dla danej osoby więc teoretycznie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
agula1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: czw, 21 sty 10 - 18:50
Nr użytkownika: 31,221




post pon, 07 lut 2011 - 16:34
Post #30

Mnie też to się wydało dziwne, zwłaszcza że jak pisałam nigdy podobna sytuacja nie miała miejsca. Ale kiedyś jak prawie po tygodniu przyszłam po zamówienie to okazało się że zostało już rozłożone na półki w aptece. Pani farmaceutka te produkty zdjęła z półki i wbiła cenę zgodną z zamówieniem. Wiem że apteki dostają spis produktów i cenę dla danej osoby więc teoretycznie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

--------------------


As-ia
pon, 07 lut 2011 - 17:55
W moim mieście są dwie apteki doz. w jednej zamawiam produkty i odbieram bez problemu.Zawsze czeka na mnie faktura i spakowane, zamówione rzeczy,w drugiej zaś raz zamówiłam szczepionkę dla Makarego i farmaceuta patrzył na mnie jak na kosmitkę,że jak to Ja sama złożyłam zamówienie jakim prawem.No ,wiec chwile trwało zanim wytłumaczyłam facetowi o co chodzi w zamawianiu leków przez internet i odbieraniu ich w aptece.Zadzwoniłam też na infolinię... Żeby było ciekawiej otrzymałam szczepionkę o 40zł droższą,dopiero po kolejnej interwencji znalazła się w lodówce ta moja tańsza,zamówiona przez internet 37.gif
Wydaje mi się,że nie wszystkie apteki zapoznały się z programem doz. i problemy z zamówieniami mogą być spowodowane
niewiedzą farmaceutów.

edit lit.

Ten post edytował asiunia219 pon, 07 lut 2011 - 17:56
As-ia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,981
Dołączył: czw, 07 lut 08 - 11:56
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 18,050




post pon, 07 lut 2011 - 17:55
Post #31

W moim mieście są dwie apteki doz. w jednej zamawiam produkty i odbieram bez problemu.Zawsze czeka na mnie faktura i spakowane, zamówione rzeczy,w drugiej zaś raz zamówiłam szczepionkę dla Makarego i farmaceuta patrzył na mnie jak na kosmitkę,że jak to Ja sama złożyłam zamówienie jakim prawem.No ,wiec chwile trwało zanim wytłumaczyłam facetowi o co chodzi w zamawianiu leków przez internet i odbieraniu ich w aptece.Zadzwoniłam też na infolinię... Żeby było ciekawiej otrzymałam szczepionkę o 40zł droższą,dopiero po kolejnej interwencji znalazła się w lodówce ta moja tańsza,zamówiona przez internet 37.gif
Wydaje mi się,że nie wszystkie apteki zapoznały się z programem doz. i problemy z zamówieniami mogą być spowodowane
niewiedzą farmaceutów.

edit lit.

--------------------
pierworodna 13.04.2006r.
drugorodny 05.10.2008r. trzeciorodna 03.07.2015.


Dziecko jest chodzÄ…cym cudem, jedynym, wyjÄ…tkowym i niezastÄ…pionym.
As-ia
pon, 07 lut 2011 - 17:56
dubel.

Ten post edytował asiunia219 pon, 07 lut 2011 - 17:56
As-ia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,981
Dołączył: czw, 07 lut 08 - 11:56
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 18,050




post pon, 07 lut 2011 - 17:56
Post #32

dubel.

--------------------
pierworodna 13.04.2006r.
drugorodny 05.10.2008r. trzeciorodna 03.07.2015.


Dziecko jest chodzÄ…cym cudem, jedynym, wyjÄ…tkowym i niezastÄ…pionym.
agula1980
pon, 07 lut 2011 - 18:03
O widzisz Asiunia, uswiadomiłam sobie ze w tej aptece co przepłaciłam zamawiałam pierwszy raz. Jedną apteke mam koło domu i tam zawsze zamawiam a w tej drugiej odebrała mi mama bo wiedziałam że nie bede sie mogła wyrwać z domu a ona miała po drodze z pracy i od razu przyniosła mi do domu. Więc pewnei masz racje niewiedza farmaceuty a ja naiwna myślałam że skoro apteka występuje na doz.pl to zna ten program.
agula1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: czw, 21 sty 10 - 18:50
Nr użytkownika: 31,221




post pon, 07 lut 2011 - 18:03
Post #33

O widzisz Asiunia, uswiadomiłam sobie ze w tej aptece co przepłaciłam zamawiałam pierwszy raz. Jedną apteke mam koło domu i tam zawsze zamawiam a w tej drugiej odebrała mi mama bo wiedziałam że nie bede sie mogła wyrwać z domu a ona miała po drodze z pracy i od razu przyniosła mi do domu. Więc pewnei masz racje niewiedza farmaceuty a ja naiwna myślałam że skoro apteka występuje na doz.pl to zna ten program.

--------------------


naples
pon, 07 lut 2011 - 18:20
Mnie ani razu się nie zdarzyło, aby dopłacić- cena zawsze byla taka sama, jak w zamówieniu internetowym.
Problemu z odbiorem leków przez kogoś innego niż ja też nie było, tak samo z kompletnością zamówienia. Jednak zazwyczaj, jak wybierałam się po odbiór, to drukowałam zamówienie z poczty i miałam w razie problemów. W jednej aptece zawsze przy zapłacie babka chciała ode mnie kartę na punkty, na nic się zdawały tłumaczenia, że pkt są doliczane już przy zamówieniu internetowym icon_wink.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post pon, 07 lut 2011 - 18:20
Post #34

Mnie ani razu się nie zdarzyło, aby dopłacić- cena zawsze byla taka sama, jak w zamówieniu internetowym.
Problemu z odbiorem leków przez kogoś innego niż ja też nie było, tak samo z kompletnością zamówienia. Jednak zazwyczaj, jak wybierałam się po odbiór, to drukowałam zamówienie z poczty i miałam w razie problemów. W jednej aptece zawsze przy zapłacie babka chciała ode mnie kartę na punkty, na nic się zdawały tłumaczenia, że pkt są doliczane już przy zamówieniu internetowym icon_wink.gif


--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
rosie
nie, 27 wrz 2015 - 20:25
Mi najbardziej odpowiada e-ziko z aptek internetowych. Z DOZ kiedys korzystalam ale jak dla mnie ich ceny nie sa zbyt atrakcyjne. A do Ziko zagladam tez stacjonarnie.
rosie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: sob, 31 maj 14 - 12:40
Nr użytkownika: 44,125




post nie, 27 wrz 2015 - 20:25
Post #35

Mi najbardziej odpowiada e-ziko z aptek internetowych. Z DOZ kiedys korzystalam ale jak dla mnie ich ceny nie sa zbyt atrakcyjne. A do Ziko zagladam tez stacjonarnie.
Kiczorr
pon, 05 paź 2015 - 08:10
Ja ostatnio kupowałam smaczne suszone owoce w sklepie internetowym i jestem zadowolony, wszystko odbyło się szybko , przesyłke miałem na drugi dzien i wyszło taniej, także spoko icon_smile.gif
Kiczorr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 05 paź 15 - 08:06
Nr użytkownika: 46,511




post pon, 05 paź 2015 - 08:10
Post #36

Ja ostatnio kupowałam smaczne suszone owoce w sklepie internetowym i jestem zadowolony, wszystko odbyło się szybko , przesyłke miałem na drugi dzien i wyszło taniej, także spoko icon_smile.gif
esperanza
wto, 06 paź 2015 - 03:50
Kiedyś korzystałam z doz.pl ale nie mają dobrych cen. Ostatnio najczęściej korzystam z niezapominajki i allecco.
esperanza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: wto, 06 paź 15 - 03:44
Nr użytkownika: 46,516




post wto, 06 paź 2015 - 03:50
Post #37

Kiedyś korzystałam z doz.pl ale nie mają dobrych cen. Ostatnio najczęściej korzystam z niezapominajki i allecco.

--------------------
[sygnatura niezgodna z regulaminem forum]
muppet
śro, 14 cze 2017 - 17:25
Ja parę razy robiłam zamówienie na dozie. Ale tylko w tej aptece, więc nie mam porównania.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 14 cze 2017 - 17:25
Post #38

Ja parę razy robiłam zamówienie na dozie. Ale tylko w tej aptece, więc nie mam porównania.
picard
śro, 21 cze 2017 - 17:15
Często kupuję w aptekach online https://www.apteka-melissa.pl/ głównie w tej. Mam w domu samych przeziębiających się alergików, więc po prostu potrzebuję taniego miejsca, w którym możemy zaopatrzyć się w leki i kosmetyki i Melissa spełnia moja oczekiwania icon_smile.gif.
picard


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 14 cze 17 - 16:10
Nr użytkownika: 49,787




post śro, 21 cze 2017 - 17:15
Post #39

Często kupuję w aptekach online https://www.apteka-melissa.pl/ głównie w tej. Mam w domu samych przeziębiających się alergików, więc po prostu potrzebuję taniego miejsca, w którym możemy zaopatrzyć się w leki i kosmetyki i Melissa spełnia moja oczekiwania icon_smile.gif.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 25 wrz 2017 - 07:08
Post #40

raczej takich rzeczy nie, ale np jakieś specjalistyczne kosmetyki ze strony producenta i owszem, jak np serum na wypadające włosy od dermastic, jakoś tak czułam się bezpiecznej kontaktując się z producentem bezpośrednio
> zakupy w aptece internetowej, nigdy nie robiÅ‚am; jak to sie odbywa??
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 02:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama