Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zęby

> 
Marysia
pon, 20 gru 2010 - 23:44
Moja corka ma 10lat iproblem z zebem mlecznym 4 tj.jeszce zab mleczny w kawalkach w dziasle czy zab staly to wypchnie te kawalki.
Marysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: czw, 02 gru 04 - 10:14
Nr użytkownika: 2,375




post pon, 20 gru 2010 - 23:44
Post #1

Moja corka ma 10lat iproblem z zebem mlecznym 4 tj.jeszce zab mleczny w kawalkach w dziasle czy zab staly to wypchnie te kawalki.
sensymilia
wto, 21 gru 2010 - 11:16
wydaje mi się, że lepiej pójść do dentysty ...powinien usunąć te pozostałości bo jeśli ząb stały zacznie rosnąć to przez te kawałki może wyrosnąć krzywo ...może ale nie musi ...może wypchnie ...nie znam się na tyle....ale przy zębach lepiej dmuchać na zimne ...a dentysta najlepiej doradzi icon_smile.gif
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 11:16
Post #2

wydaje mi się, że lepiej pójść do dentysty ...powinien usunąć te pozostałości bo jeśli ząb stały zacznie rosnąć to przez te kawałki może wyrosnąć krzywo ...może ale nie musi ...może wypchnie ...nie znam się na tyle....ale przy zębach lepiej dmuchać na zimne ...a dentysta najlepiej doradzi icon_smile.gif

--------------------


buniaaa
wto, 21 gru 2010 - 16:16
Ja też bym wybrała się do dentysty jak najszybciej na Twoim miejscu bo kurcze jak te kawałki zostaną to aż strach pomyśleć a może jednak stałe wypchną i będziesz spokojnie czekała na to ale jednak dentysta musi to ocenić moim zdaniem.
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 16:16
Post #3

Ja też bym wybrała się do dentysty jak najszybciej na Twoim miejscu bo kurcze jak te kawałki zostaną to aż strach pomyśleć a może jednak stałe wypchną i będziesz spokojnie czekała na to ale jednak dentysta musi to ocenić moim zdaniem.

--------------------
kala101
wto, 21 gru 2010 - 17:20
ja też bym poszła do dentysty bo u nas z racji młodego wieku nati puki co zostawiła jej pęknię0tego zęba ale powiedziała że w późniejszym terminiew jeśli sam nie wypadnie to musi go wyrwać bo może stały ząb krzywo rosnąć przez to
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 17:20
Post #4

ja też bym poszła do dentysty bo u nas z racji młodego wieku nati puki co zostawiła jej pęknię0tego zęba ale powiedziała że w późniejszym terminiew jeśli sam nie wypadnie to musi go wyrwać bo może stały ząb krzywo rosnąć przez to

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
> ZÄ™by
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama