Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Chcialabym trzecie dziecko

> 
lolinka
wto, 21 kwi 2009 - 22:52
Bardzo chciałabym miec trzecie dziecko.Mam juz dwóch chłopców 3 i 4 lata.Marzy mi się dziewczynka... Strasznie.Wiem,że los może spłatac figla i będzie znów chłopiec.Mąż nie chce słyszec o kolejnym dziecku, choc czasem widze,że może... Dodam,że chłopców mamy bardzo temperamentnych.Dają ostro w kośc, ale za to są bardzo inteligentni. Jak czsem cos powiedzą, to człowiek zapomina o całym trudzie wychowania. Ja też wiele razy myślałam,że nie chce już żadnych dzieci, bo ciężko już z dwójką.Ale jakoś myśl o maleństwie nie daje mi spokoju.Choc to wielki wyzwanie, bo byłaby to trzecia cesarka u mni.Może dlatego,że wiem,że raczej to ostatnia możliwośc(bo trzy cesarki jeszcze przejdą), ta myśl nie daje mi spokoju.Czy ktoś ma podobne mysli?
lolinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 21 kwi 09 - 22:37
Nr użytkownika: 26,802




post wto, 21 kwi 2009 - 22:52
Post #1

Bardzo chciałabym miec trzecie dziecko.Mam juz dwóch chłopców 3 i 4 lata.Marzy mi się dziewczynka... Strasznie.Wiem,że los może spłatac figla i będzie znów chłopiec.Mąż nie chce słyszec o kolejnym dziecku, choc czasem widze,że może... Dodam,że chłopców mamy bardzo temperamentnych.Dają ostro w kośc, ale za to są bardzo inteligentni. Jak czsem cos powiedzą, to człowiek zapomina o całym trudzie wychowania. Ja też wiele razy myślałam,że nie chce już żadnych dzieci, bo ciężko już z dwójką.Ale jakoś myśl o maleństwie nie daje mi spokoju.Choc to wielki wyzwanie, bo byłaby to trzecia cesarka u mni.Może dlatego,że wiem,że raczej to ostatnia możliwośc(bo trzy cesarki jeszcze przejdą), ta myśl nie daje mi spokoju.Czy ktoś ma podobne mysli?
moko.
wto, 21 kwi 2009 - 22:58
My mamy mysli pt chceMY kolejnego dziecka - bez wzgledu na płec, byle zdrowe. Ale oboje tego chcemy. Jesli mąż nie chce dziecka to sama za wiele nie zrobisz, chociaż 37.gif
co do kolejnej cesarki o tym musiałabyć porozmawiac z ginekologiem
Więc najpierw musicie tego chcieć oboje a potem, wcielić plan w zycie!
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 21 kwi 2009 - 22:58
Post #2

My mamy mysli pt chceMY kolejnego dziecka - bez wzgledu na płec, byle zdrowe. Ale oboje tego chcemy. Jesli mąż nie chce dziecka to sama za wiele nie zrobisz, chociaż 37.gif
co do kolejnej cesarki o tym musiałabyć porozmawiac z ginekologiem
Więc najpierw musicie tego chcieć oboje a potem, wcielić plan w zycie!

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
lolinka
wto, 21 kwi 2009 - 23:14
ginekolog juz przy drugi, dziecku pytał, czy mamy z mężem plany.Powiedzielismy wtedy oboje,ze chcemy.Lekarz powiedział,że powinnam odczeka trzy lata.One właśnie powoli mijają.Co od męża myślę,że gdybyono sie pojawiło od razu,by je pokochał... bez względu na płec
lolinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 21 kwi 09 - 22:37
Nr użytkownika: 26,802




post wto, 21 kwi 2009 - 23:14
Post #3

ginekolog juz przy drugi, dziecku pytał, czy mamy z mężem plany.Powiedzielismy wtedy oboje,ze chcemy.Lekarz powiedział,że powinnam odczeka trzy lata.One właśnie powoli mijają.Co od męża myślę,że gdybyono sie pojawiło od razu,by je pokochał... bez względu na płec
moko.
wto, 21 kwi 2009 - 23:16
CYTAT(lolinka @ Tue, 21 Apr 2009 - 23:14) *
Co od męża myślę,że gdybyono sie pojawiło od razu,by je pokochał... bez względu na płec

Porozmawiaj z meżem i podejmijcie wspólnie decyzję - bo To Wasze przyszłe dziecko i oboje powinniście mieć prawo wyboru i głosu. Powodzenia.

Ten post edytował moko. wto, 21 kwi 2009 - 23:16
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 21 kwi 2009 - 23:16
Post #4

CYTAT(lolinka @ Tue, 21 Apr 2009 - 23:14) *
Co od męża myślę,że gdybyono sie pojawiło od razu,by je pokochał... bez względu na płec

Porozmawiaj z meżem i podejmijcie wspólnie decyzję - bo To Wasze przyszłe dziecko i oboje powinniście mieć prawo wyboru i głosu. Powodzenia.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Alex87
wto, 28 kwi 2009 - 03:52
lolinka ja maialam tez takie pragnienie, mam chlopca i dziewczynkie i marzylo mi sie trzecie mylslam i mylsalam.... ale wkoncu doszlam do wniosku ze jak nie sprobuje to na starosc bede zalowac (moja babcia ma 2 chlopow i ma dzis 83 lata i zaluje ze nie sprobowala jeszcze raz) no i sprobowalam udalo sie za pierwszym razem co mnie ogromnie zaskoczylo bo na wczesniejsze ciaze czekamam srednio po 4 -3,5 roku......... jak masz takie pragnienie postaraj sie przekonac meza i probuj jak ma byc trzecie to bedzie a jak nie to nic na to nie poradziasz.......

powoadzenia.
Alex87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,382
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 18:00
Skąd: Canada******Lomza
Nr użytkownika: 8,849

GG:


post wto, 28 kwi 2009 - 03:52
Post #5

lolinka ja maialam tez takie pragnienie, mam chlopca i dziewczynkie i marzylo mi sie trzecie mylslam i mylsalam.... ale wkoncu doszlam do wniosku ze jak nie sprobuje to na starosc bede zalowac (moja babcia ma 2 chlopow i ma dzis 83 lata i zaluje ze nie sprobowala jeszcze raz) no i sprobowalam udalo sie za pierwszym razem co mnie ogromnie zaskoczylo bo na wczesniejsze ciaze czekamam srednio po 4 -3,5 roku......... jak masz takie pragnienie postaraj sie przekonac meza i probuj jak ma byc trzecie to bedzie a jak nie to nic na to nie poradziasz.......

powoadzenia.

--------------------







Aniolek(14tc) 12 pazdziernik 06
mon1k@
sob, 09 maj 2009 - 12:01
Kurcze a ja sie staram o drugie a juz o trzecim mysle a sadzilam ze dwojka mi wystarczy ale wiem ile radosci sprawia wieksza rodzinka, ja mam trojke rodzenstwa 06.gif a moja Majeczka na razie sama, a tu juz 5 miesiecy staran i ani widu ani slychu a co dopiero trezcie .
Powodzenia dziewczyny 06.gif
mon1k@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,635
Dołączył: nie, 21 maj 06 - 18:47
Skąd: Szkocja/Halbeath-Dunfermline/koniec swiata ;)
Nr użytkownika: 5,939




post sob, 09 maj 2009 - 12:01
Post #6

Kurcze a ja sie staram o drugie a juz o trzecim mysle a sadzilam ze dwojka mi wystarczy ale wiem ile radosci sprawia wieksza rodzinka, ja mam trojke rodzenstwa 06.gif a moja Majeczka na razie sama, a tu juz 5 miesiecy staran i ani widu ani slychu a co dopiero trezcie .
Powodzenia dziewczyny 06.gif

--------------------
MOJE DWA SKARBY :D




morticcia
nie, 10 maj 2009 - 20:26
Ja też planuję trzecie. Lubię duże rodziny.
morticcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: nie, 03 maj 09 - 19:58
Nr użytkownika: 27,002




post nie, 10 maj 2009 - 20:26
Post #7

Ja też planuję trzecie. Lubię duże rodziny.
ewita 77
pon, 11 maj 2009 - 19:10
My tez chcieliśmy trzecie dziecko ....no i Je mamy:0 i bardzo kochamy..ale sytuacja troszkę mnie przerosła.
Wiem ,że te nie przespane noce kiedyś miną,że zacznę odgadywać dlaczego moje dziecko płacze,itd.
Ale szkoda mi moich starszych ,które zeszły trochę na boczny tor.. czy się tego chce czy nie..to tak się dzieje.
Jestem przemęczona,zrezygnowana...nie mam na nic czasu...a obowiązki matki,kucharki,sprzątaczki,pomywaczki niestety trzeba wykonywać.

Pozdrawiam wszystkie matki polki..icon_smile.gif

Ten post edytował ewita 77 pon, 11 maj 2009 - 19:12
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pon, 11 maj 2009 - 19:10
Post #8

My tez chcieliśmy trzecie dziecko ....no i Je mamy:0 i bardzo kochamy..ale sytuacja troszkę mnie przerosła.
Wiem ,że te nie przespane noce kiedyś miną,że zacznę odgadywać dlaczego moje dziecko płacze,itd.
Ale szkoda mi moich starszych ,które zeszły trochę na boczny tor.. czy się tego chce czy nie..to tak się dzieje.
Jestem przemęczona,zrezygnowana...nie mam na nic czasu...a obowiązki matki,kucharki,sprzątaczki,pomywaczki niestety trzeba wykonywać.

Pozdrawiam wszystkie matki polki..icon_smile.gif

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
dziecina90
pią, 24 wrz 2010 - 14:27
hej, ja też bym chciała trzecie...
mam dwóch wspaniałych chłopców 6 i 3 lata, starszy poszedl teraz do pierwszej klasy, jak na razie jest cięzko, bo nie może się przyzwyczaić do odrabiania lekcji, zabiera nam to dużo czasu i moich nerwów, przez to młodszy poszedł w odstawkę icon_sad.gif
boję się, że przy trójce sobie nie poradzę
dziecina90


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pią, 15 wrz 06 - 16:56
Skąd: gdynia
Nr użytkownika: 7,508




post pią, 24 wrz 2010 - 14:27
Post #9

hej, ja też bym chciała trzecie...
mam dwóch wspaniałych chłopców 6 i 3 lata, starszy poszedl teraz do pierwszej klasy, jak na razie jest cięzko, bo nie może się przyzwyczaić do odrabiania lekcji, zabiera nam to dużo czasu i moich nerwów, przez to młodszy poszedł w odstawkę icon_sad.gif
boję się, że przy trójce sobie nie poradzę


--------------------
Dańcio 2004, Kamiś 2007
aneea
pią, 24 wrz 2010 - 15:44
Heh, "od zawsze" marzę o trzecim, ale chyba nie będzie mi dane..
Boję się tego o czym pisze ewita, nadmiar obowiązków - już teraz ciężko mi się wyrobić z dwójką, a jeszcze duży dom i ogród.
Nie jestem w stanie pogodzić tego wszystkiego z moją pracą tak jakbym chciała, więc to raczej nie ma sensu.

Mam świadomość, że latka lecą icon_smile.gif i czuję niemal fizycznie tykanie zegara i żal gdzieś w środku, ale cóż - nie można mieć wszystkiego..

aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
Skąd: ŚLĄSK
Nr użytkownika: 600

GG:


post pią, 24 wrz 2010 - 15:44
Post #10

Heh, "od zawsze" marzę o trzecim, ale chyba nie będzie mi dane..
Boję się tego o czym pisze ewita, nadmiar obowiązków - już teraz ciężko mi się wyrobić z dwójką, a jeszcze duży dom i ogród.
Nie jestem w stanie pogodzić tego wszystkiego z moją pracą tak jakbym chciała, więc to raczej nie ma sensu.

Mam świadomość, że latka lecą icon_smile.gif i czuję niemal fizycznie tykanie zegara i żal gdzieś w środku, ale cóż - nie można mieć wszystkiego..

Saskia
pią, 24 wrz 2010 - 16:09
CYTAT(ewita 77 @ Mon, 11 May 2009 - 18:10) *
My tez chcieliśmy trzecie dziecko ....no i Je mamy:0 i bardzo kochamy..ale sytuacja troszkę mnie przerosła.
Wiem ,że te nie przespane noce kiedyś miną,że zacznę odgadywać dlaczego moje dziecko płacze,itd.
Ale szkoda mi moich starszych ,które zeszły trochę na boczny tor.. czy się tego chce czy nie..to tak się dzieje.

Ewita, jeszcze trochę i zrobi się lżej
mnie tez chwilami przerastała sytuacja gdy Tosia była malutka, od paru miesięcy jest zdecydowanie łatwiej - jest samodzielna, świetnie bawi się z rodzeństwem (albo sama)
trzymaj się icon_wink.gif

nigdy nie żałowałam naszej decyzji o trzecim dziecku, ale fajnie mieć takie "podchowane' dzieci icon_wink.gif, już w niemowlęctwie Tosi czułam się dużo bardziej zmęczona niż przy starszakach

powodzenia w realizacji planów dla wszystkich starających się icon_wink.gif
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post pią, 24 wrz 2010 - 16:09
Post #11

CYTAT(ewita 77 @ Mon, 11 May 2009 - 18:10) *
My tez chcieliśmy trzecie dziecko ....no i Je mamy:0 i bardzo kochamy..ale sytuacja troszkę mnie przerosła.
Wiem ,że te nie przespane noce kiedyś miną,że zacznę odgadywać dlaczego moje dziecko płacze,itd.
Ale szkoda mi moich starszych ,które zeszły trochę na boczny tor.. czy się tego chce czy nie..to tak się dzieje.

Ewita, jeszcze trochę i zrobi się lżej
mnie tez chwilami przerastała sytuacja gdy Tosia była malutka, od paru miesięcy jest zdecydowanie łatwiej - jest samodzielna, świetnie bawi się z rodzeństwem (albo sama)
trzymaj się icon_wink.gif

nigdy nie żałowałam naszej decyzji o trzecim dziecku, ale fajnie mieć takie "podchowane' dzieci icon_wink.gif, już w niemowlęctwie Tosi czułam się dużo bardziej zmęczona niż przy starszakach

powodzenia w realizacji planów dla wszystkich starających się icon_wink.gif


--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
captain.jmw
sob, 25 wrz 2010 - 13:23
Ze mną było tak, że kiedy urodziłam drugiego synka to byłam pewna, że to nasze ostatnie dziecko. Jeszcze w 2006 roku kiedy doktor robił mi konizację pytał czy planuję więcej dzieci. Mówiłam, że póki co to nie i raczej nie. A poźniej zrobiło mi się tak, że zachorowałam na maluszka. Wszędzie widziałam kobiety w ciąży i malutkie dzieciątka i chciało mi się płakać. Mąż początkowo zdecydowanie był na nie ale widząc moje pragnienie po iluś latach swtwierdził, że jak ma mnie to uszczęśliwić icon_biggrin.gif to on się zdecyduje. Ale swoje musiałam odczekać icon_wink.gif Tak więc tym sposobem wszystko widać na suwaczku icon_smile.gif
Życzę i Tobie wytrwałości i powodzenia icon_smile.gif
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post sob, 25 wrz 2010 - 13:23
Post #12

Ze mną było tak, że kiedy urodziłam drugiego synka to byłam pewna, że to nasze ostatnie dziecko. Jeszcze w 2006 roku kiedy doktor robił mi konizację pytał czy planuję więcej dzieci. Mówiłam, że póki co to nie i raczej nie. A poźniej zrobiło mi się tak, że zachorowałam na maluszka. Wszędzie widziałam kobiety w ciąży i malutkie dzieciątka i chciało mi się płakać. Mąż początkowo zdecydowanie był na nie ale widząc moje pragnienie po iluś latach swtwierdził, że jak ma mnie to uszczęśliwić icon_biggrin.gif to on się zdecyduje. Ale swoje musiałam odczekać icon_wink.gif Tak więc tym sposobem wszystko widać na suwaczku icon_smile.gif
Życzę i Tobie wytrwałości i powodzenia icon_smile.gif


--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
truska
czw, 30 wrz 2010 - 19:20
agawhite gratulcje, my staramy się o trzecie dziecko prawie roku ,
pomalu daje na luz bo przez ten czas widzialm wszędzie male dzieci,
kobiety w ciązy i niezle sie tym zblokowalam
Ciekawe kiedy nam się uda 48.gif
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post czw, 30 wrz 2010 - 19:20
Post #13

agawhite gratulcje, my staramy się o trzecie dziecko prawie roku ,
pomalu daje na luz bo przez ten czas widzialm wszędzie male dzieci,
kobiety w ciązy i niezle sie tym zblokowalam
Ciekawe kiedy nam się uda 48.gif


--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
captain.jmw
pią, 01 paź 2010 - 12:07
truska dziękuję i życzę Ci powodzenia z całego serca. U nas o ile z samym poczęciem któregokolwiek dzieciaczka żadnego problemu nie było to ciąze- ciągły strach, obawa, szpital, leki... Teraz to samo. Pocieszam się w głupi sposób, że 1/3 ciąży już za mną, że starają się ratować nawet bardzo malutkie dzieciątka. Faktem jest, że pewnych rzeczy i tak nie przeskoczę a przyjąć i tak muszę wszystko.
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post pią, 01 paź 2010 - 12:07
Post #14

truska dziękuję i życzę Ci powodzenia z całego serca. U nas o ile z samym poczęciem któregokolwiek dzieciaczka żadnego problemu nie było to ciąze- ciągły strach, obawa, szpital, leki... Teraz to samo. Pocieszam się w głupi sposób, że 1/3 ciąży już za mną, że starają się ratować nawet bardzo malutkie dzieciątka. Faktem jest, że pewnych rzeczy i tak nie przeskoczę a przyjąć i tak muszę wszystko.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
patrycja82
pią, 10 paź 2014 - 14:23
ja mam trojkę dzieci syna i dwie córki , także jest mniej więcej po równo w domu icon_smile.gif na najmłodsze dziecko troszkę czekaliśmy ale to nic przez to jeszcze bardziej tylko kochamy Amelkę, dobrze, że odkryłam Regularne Cykle, bo tak to nie wiem czy by się udało icon_smile.gif a tak to jest pełna chata a starsze dzieci nam pomagają icon_smile.gif
patrycja82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 41
Dołączył: wto, 02 wrz 14 - 16:30
Nr użytkownika: 44,484




post pią, 10 paź 2014 - 14:23
Post #15

ja mam trojkę dzieci syna i dwie córki , także jest mniej więcej po równo w domu icon_smile.gif na najmłodsze dziecko troszkę czekaliśmy ale to nic przez to jeszcze bardziej tylko kochamy Amelkę, dobrze, że odkryłam Regularne Cykle, bo tak to nie wiem czy by się udało icon_smile.gif a tak to jest pełna chata a starsze dzieci nam pomagają icon_smile.gif
bobase
pon, 03 lis 2014 - 19:09
Kiedyś kobiety rodziły po 8 dzieci i jakoś dawały radę. Wiem, że kiedyś to były inne czasy i teraz kariera jest ważna , ale czasem warto poświęcić sie rodzinie tak na 100%. Osobiście znam jedno małżeństwo, które ma 7 dzieci. Matka zajmuje sie pociechami, a ojciec zarabia na rodzinę prowadząc własną firmę. Podziwiam tych ludzi.


-----------------------------
Metody stosowane przy ddd
bobase


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 03 lis 14 - 19:02
Nr użytkownika: 44,780




post pon, 03 lis 2014 - 19:09
Post #16

Kiedyś kobiety rodziły po 8 dzieci i jakoś dawały radę. Wiem, że kiedyś to były inne czasy i teraz kariera jest ważna , ale czasem warto poświęcić sie rodzinie tak na 100%. Osobiście znam jedno małżeństwo, które ma 7 dzieci. Matka zajmuje sie pociechami, a ojciec zarabia na rodzinę prowadząc własną firmę. Podziwiam tych ludzi.


-----------------------------
Metody stosowane przy ddd
sonia18a
wto, 04 lis 2014 - 10:11
CYTAT(bobase @ Mon, 03 Nov 2014 - 18:09) *
Kiedyś kobiety rodziły po 8 dzieci i jakoś dawały radę. Wiem, że kiedyś to były inne czasy i teraz kariera jest ważna , ale czasem warto poświęcić sie rodzinie tak na 100%. Osobiście znam jedno małżeństwo, które ma 7 dzieci. Matka zajmuje sie pociechami, a ojciec zarabia na rodzinę prowadząc własną firmę. Podziwiam tych ludzi.
-----------------------------
Metody stosowane przy ...


nie ma jak przemycic zalosnego linka, w czyms co przypomina sygnature...
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post wto, 04 lis 2014 - 10:11
Post #17

CYTAT(bobase @ Mon, 03 Nov 2014 - 18:09) *
Kiedyś kobiety rodziły po 8 dzieci i jakoś dawały radę. Wiem, że kiedyś to były inne czasy i teraz kariera jest ważna , ale czasem warto poświęcić sie rodzinie tak na 100%. Osobiście znam jedno małżeństwo, które ma 7 dzieci. Matka zajmuje sie pociechami, a ojciec zarabia na rodzinę prowadząc własną firmę. Podziwiam tych ludzi.
-----------------------------
Metody stosowane przy ...


nie ma jak przemycic zalosnego linka, w czyms co przypomina sygnature...

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
krysiulcia
wto, 04 lis 2014 - 13:33
ja jestem dopiero na etapie starań o pierwsze, trzecie jeszcze mi nie w głowie icon_wink.gif ale życzę powodzenia
krysiulcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: wto, 02 wrz 14 - 14:54
Nr użytkownika: 44,483




post wto, 04 lis 2014 - 13:33
Post #18

ja jestem dopiero na etapie starań o pierwsze, trzecie jeszcze mi nie w głowie icon_wink.gif ale życzę powodzenia
aniol560
pon, 05 sty 2015 - 15:03
W dzisiejszych czasach większośc małżeństw decyduje się na maksymalnie 2 dzieci, głównie ze względów finansowych... Ale są i pary i tu sporo przykładów, które chcą miec więcej dzieci. Chylę przed Wami czoła, bo ja po swoim 1 porodzie i potem po poronieniu przeżywam taką traumę, że nie wiem, czy w ogóle zdecyduję się na kolejne dziecko...
aniol560


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 05 sty 15 - 14:35
Nr użytkownika: 45,115




post pon, 05 sty 2015 - 15:03
Post #19

W dzisiejszych czasach większośc małżeństw decyduje się na maksymalnie 2 dzieci, głównie ze względów finansowych... Ale są i pary i tu sporo przykładów, które chcą miec więcej dzieci. Chylę przed Wami czoła, bo ja po swoim 1 porodzie i potem po poronieniu przeżywam taką traumę, że nie wiem, czy w ogóle zdecyduję się na kolejne dziecko...

--------------------
Strony www Best Net Solution to nierzadka pierwsza informacja, którą widzi klient potencjalnie zainteresowany naszymi usługi. To po niej ocenia naszą firmą i decyduje, czy warto poświęcić nam uwagę czy też nie.
Super_mamuska
śro, 28 sty 2015 - 23:04
Ja mam dwójkę i mnóstwo roboty z nimi, ale oczywiście tego stanu nie zamieniłąbym na żaden inny icon_smile.gif Chyba nie zdecydujemy się z mężem na jeszcze jedno.. ale kto wie co przyniesie los icon_biggrin.gif Tak czy inaczej jeśli ktoś czuje się na siłach i może.. trzymam kciuki i życze powodzenia z całego serca!!! icon_smile.gif
Super_mamuska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 23 sty 15 - 14:54
Nr użytkownika: 45,230

GG:


post śro, 28 sty 2015 - 23:04
Post #20

Ja mam dwójkę i mnóstwo roboty z nimi, ale oczywiście tego stanu nie zamieniłąbym na żaden inny icon_smile.gif Chyba nie zdecydujemy się z mężem na jeszcze jedno.. ale kto wie co przyniesie los icon_biggrin.gif Tak czy inaczej jeśli ktoś czuje się na siłach i może.. trzymam kciuki i życze powodzenia z całego serca!!! icon_smile.gif

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
> Chcialabym trzecie dziecko
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 13:31
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama