Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ponowna prośba o przyjęcie do przedszkola...

> 
FaNaBeRiA
pon, 19 cze 2006 - 16:29
Drogie Mamy!

Mój Synek nie dostał się do przedszkola, jednak byłam ostatnio u Pani Dyr., mówiąc jej, że bardzo mi zależy, ponieważ najprawdopodobniej od września pójdę do pracy...ona na to, abym napisała podanie z prośbą o przyjęcie, a raczej o ponowne rozpatrzenie prośby o przyjęcie dziecka do przedszkola...

I teraz moje pytanie...czy to podanie ma wyglądać jakoś szczególnie, może któraś z Was pisałą takowe i coś mi podpowie...
FaNaBeRiA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: czw, 01 cze 06 - 14:07
Nr użytkownika: 6,105




post pon, 19 cze 2006 - 16:29
Post #1

Drogie Mamy!

Mój Synek nie dostał się do przedszkola, jednak byłam ostatnio u Pani Dyr., mówiąc jej, że bardzo mi zależy, ponieważ najprawdopodobniej od września pójdę do pracy...ona na to, abym napisała podanie z prośbą o przyjęcie, a raczej o ponowne rozpatrzenie prośby o przyjęcie dziecka do przedszkola...

I teraz moje pytanie...czy to podanie ma wyglądać jakoś szczególnie, może któraś z Was pisałą takowe i coś mi podpowie...

Posty w temacie
FaNaBeRiA   Ponowna proÅ›ba o przyjÄ™cie do przedszkola...   pon, 19 cze 2006 - 16:29
Aniaszew   My pisaliÅ›my takie podanie 2 lata temu , ale nie ...   piÄ…, 23 cze 2006 - 23:17
FaNaBeRiA   DziÄ™kujÄ™ za podpowiedź...myslÄ™, że to bÄ™dzie...   sob, 24 cze 2006 - 11:10
> Ponowna proÅ›ba o przyjÄ™cie do przedszkola...
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 13:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama