Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fotograf do sesji noworodkowej

> 
AnitaKrolikowska
pon, 04 sty 2016 - 15:25
Witajcie,
Wiecie, że w naszym mieście jest fajna dziewczyna, która robi świetne zdjęcia noworodkom i małym dzieciom? icon_smile.gif Długo zastanawiałam się czy zdecydować się na taką sesję i jak to będzie wyglądało. Jednak Pani Iza Maciejewska rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Ma doświadczenie w pracy z najmłodszymi (bo nawet tygodniowymi) maluszkami i robi to świetnie. Wystarczy zobaczyć jej profil na tronie [edit: moderacja]. Zdjęcia mówią same za siebie. Ja już się zapisałam i czekam na rozwiązanie ciąży.

Ten post edytował Ila czw, 14 kwi 2016 - 10:42
AnitaKrolikowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: śro, 27 maj 15 - 11:19
Nr użytkownika: 45,918




post pon, 04 sty 2016 - 15:25
Post #1

Witajcie,
Wiecie, że w naszym mieście jest fajna dziewczyna, która robi świetne zdjęcia noworodkom i małym dzieciom? icon_smile.gif Długo zastanawiałam się czy zdecydować się na taką sesję i jak to będzie wyglądało. Jednak Pani Iza Maciejewska rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Ma doświadczenie w pracy z najmłodszymi (bo nawet tygodniowymi) maluszkami i robi to świetnie. Wystarczy zobaczyć jej profil na tronie [edit: moderacja]. Zdjęcia mówią same za siebie. Ja już się zapisałam i czekam na rozwiązanie ciąży.
maggda11
nie, 31 lip 2016 - 21:33
Nam zawsze robi wszystkie okolicznościowe zdjęcia dziewczyna z Zu. Studio. Ma dobre oko, podejście do dzieci i dorosłych. Fajny klimat tworzy zawsze podczas sesji. Generalnie została naszym fotografem rodzinnym icon_smile.gif https://www.facebook.com/moje.zu.studio/
maggda11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: czw, 28 maj 09 - 12:31
Nr użytkownika: 27,455




post nie, 31 lip 2016 - 21:33
Post #2

Nam zawsze robi wszystkie okolicznościowe zdjęcia dziewczyna z Zu. Studio. Ma dobre oko, podejście do dzieci i dorosłych. Fajny klimat tworzy zawsze podczas sesji. Generalnie została naszym fotografem rodzinnym icon_smile.gif https://www.facebook.com/moje.zu.studio/
> Fotograf do sesji noworodkowej
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama