Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ferie w W-wie

, jak spędzić miło czas?
> , jak spędzić miło czas?
agarad
pon, 28 sty 2013 - 10:27
W planach mamy łyżwy, górkę szczęśliwicką i narty,może CNK jak nie będzie b.długich kolejek, z teatrem chyba ciężko z biletami tak na cito..
ale to wszystko mało icon_wink.gif
a ja pomysłów nie mam, pomozecie ?
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 10:27
Post #1

W planach mamy łyżwy, górkę szczęśliwicką i narty,może CNK jak nie będzie b.długich kolejek, z teatrem chyba ciężko z biletami tak na cito..
ale to wszystko mało icon_wink.gif
a ja pomysłów nie mam, pomozecie ?

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Agnieszka AZJ
pon, 28 sty 2013 - 10:34
Z biletami do teatrów wbrew pozorom może nie byc tak źle. Kilka lat temu spędzałysm ferie w Warszawie i udało mi sie kilka razy iść z dziewczynami do teatru. Oprócz nas były głównie grupy - jakieś zimowisak i zima w mieście, ale tych kilka miejsc sie znalazło.

Muzeum dla dzieci w Muzeum Etnograficznym ?
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 10:34
Post #2

Z biletami do teatrów wbrew pozorom może nie byc tak źle. Kilka lat temu spędzałysm ferie w Warszawie i udało mi sie kilka razy iść z dziewczynami do teatru. Oprócz nas były głównie grupy - jakieś zimowisak i zima w mieście, ale tych kilka miejsc sie znalazło.

Muzeum dla dzieci w Muzeum Etnograficznym ?

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
A_KA
pon, 28 sty 2013 - 10:39
Poszperaj w okolicznych Domach Kultury, ośrodkach sportowych... Młoda codziennie ma zamiar chodzić do naszego DK. Codziennie inne zajęcia (gratisowe nawet). Do tego basen (chyba też darmowy). Może znajdę trochę czasu i na lodowisko pójdę z nią z raz...

No i biblioteki też mają zajęcia dla dzieci. Swoją Młodą chcę wysłać m.in. na origami do naszej biblioteki.

Kina też mogą mieć ciekawe propozycje. Np. Praha codziennie wyświetla filmy (od pon. do piątku po 10 zł), po których są różne zajęcia dla dzieci. W weekendy są też ciekawe propozycje dla młodszych dzieci. Osobiście nie byłam jeszcze, ale może mi się uda wybrać z Młodym.

Obawiam się, że do CNK w ferie będzie się ciężko dostać icon_wink.gif.
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 28 sty 2013 - 10:39
Post #3

Poszperaj w okolicznych Domach Kultury, ośrodkach sportowych... Młoda codziennie ma zamiar chodzić do naszego DK. Codziennie inne zajęcia (gratisowe nawet). Do tego basen (chyba też darmowy). Może znajdę trochę czasu i na lodowisko pójdę z nią z raz...

No i biblioteki też mają zajęcia dla dzieci. Swoją Młodą chcę wysłać m.in. na origami do naszej biblioteki.

Kina też mogą mieć ciekawe propozycje. Np. Praha codziennie wyświetla filmy (od pon. do piątku po 10 zł), po których są różne zajęcia dla dzieci. W weekendy są też ciekawe propozycje dla młodszych dzieci. Osobiście nie byłam jeszcze, ale może mi się uda wybrać z Młodym.

Obawiam się, że do CNK w ferie będzie się ciężko dostać icon_wink.gif.


--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Sokolica
pon, 28 sty 2013 - 10:50
No tak, niektórzy zaczynają ferie a są tacy co dziś do szkółki po dwutygodniowej przerwie icon_wink.gif Udanych i zdrowych ferii dla Waszych dzieciaków icon_smile.gif
Sokolica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 11:00
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,384

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 10:50
Post #4

No tak, niektórzy zaczynają ferie a są tacy co dziś do szkółki po dwutygodniowej przerwie icon_wink.gif Udanych i zdrowych ferii dla Waszych dzieciaków icon_smile.gif

--------------------
Ju (2004), Ma (2005)
Always look on the bright side of life.
agarad
pon, 28 sty 2013 - 10:52
Domy Kultury mają owszem ciekawe oferty ale to głównie z akcji Zima w mieście - ale ja bym chciała ten czas spędzić z dziećmi a nie je podrzucaćicon_wink.gif

spróbujemy z teatrami, kina z zajęciami "po" też juz znalazłam

zapomniałam o muzeach - dziękuje Agnieszko
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 10:52
Post #5

Domy Kultury mają owszem ciekawe oferty ale to głównie z akcji Zima w mieście - ale ja bym chciała ten czas spędzić z dziećmi a nie je podrzucaćicon_wink.gif

spróbujemy z teatrami, kina z zajęciami "po" też juz znalazłam

zapomniałam o muzeach - dziękuje Agnieszko

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Elak
pon, 28 sty 2013 - 13:43
Agarad pójdę na łatwiznę, podrzuć te kina co mają potem jeszcze zajęcia dla dzieci, żebym czasu nie marnowała na szukanie 29.gif
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post pon, 28 sty 2013 - 13:43
Post #6

Agarad pójdę na łatwiznę, podrzuć te kina co mają potem jeszcze zajęcia dla dzieci, żebym czasu nie marnowała na szukanie 29.gif


--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

Agnieszka AZJ
pon, 28 sty 2013 - 23:11
CYTAT(agarad @ Mon, 28 Jan 2013 - 10:52) *
zapomniałam o muzeach - dziękuje Agnieszko


Od czasu do czasu lubię wpaść z dziewczynami do Muzeum Narodowego zobaczyć klasyke polskiego malarstwa na żywo icon_wink.gif - Bitwę pod Grunwaldem, Dziwny ogród i in.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 23:11
Post #7

CYTAT(agarad @ Mon, 28 Jan 2013 - 10:52) *
zapomniałam o muzeach - dziękuje Agnieszko


Od czasu do czasu lubię wpaść z dziewczynami do Muzeum Narodowego zobaczyć klasyke polskiego malarstwa na żywo icon_wink.gif - Bitwę pod Grunwaldem, Dziwny ogród i in.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
A_KA
pon, 28 sty 2013 - 23:15
CYTAT(agarad @ Mon, 28 Jan 2013 - 10:52) *
Domy Kultury mają owszem ciekawe oferty ale to głównie z akcji Zima w mieście - ale ja bym chciała ten czas spędzić z dziećmi a nie je podrzucaćicon_wink.gif


A no to nie sprecyzowałaś icon_wink.gif.

Nie wszyscy mają tyle szczęścia i mogą ferie z dziećmi spędzać. Niektórzy pracują. Buuu...
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 28 sty 2013 - 23:15
Post #8

CYTAT(agarad @ Mon, 28 Jan 2013 - 10:52) *
Domy Kultury mają owszem ciekawe oferty ale to głównie z akcji Zima w mieście - ale ja bym chciała ten czas spędzić z dziećmi a nie je podrzucaćicon_wink.gif


A no to nie sprecyzowałaś icon_wink.gif.

Nie wszyscy mają tyle szczęścia i mogą ferie z dziećmi spędzać. Niektórzy pracują. Buuu...

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Ludek
wto, 29 sty 2013 - 08:48
W naszym DK sa zajęcia, ale niestety płatne icon_sad.gif
CYTAT
Koszt 20 zł za dzień przy zapisie na całe ferie, 25 zł za dzień przy zapisie na jeden tydzień oraz 30 zł za dzień przy zapisie poniżej jednego tygodnia.
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post wto, 29 sty 2013 - 08:48
Post #9

W naszym DK sa zajęcia, ale niestety płatne icon_sad.gif
CYTAT
Koszt 20 zł za dzień przy zapisie na całe ferie, 25 zł za dzień przy zapisie na jeden tydzień oraz 30 zł za dzień przy zapisie poniżej jednego tygodnia.


--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
katiek
sob, 02 lut 2013 - 23:15
Ludek a co Diana robi w ferie? Kinga chodzi do 285 na zimę w mieście-mnie uziemiła w domu ospa Tomka.
Na Bródnie od pon. do piątku za okazaniem legitymacji w godzinach chyba 12.30-15.30 jest darmowy basen an Polonezie i lodowisko (za łyżwy się płaci)
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post sob, 02 lut 2013 - 23:15
Post #10

Ludek a co Diana robi w ferie? Kinga chodzi do 285 na zimę w mieście-mnie uziemiła w domu ospa Tomka.
Na Bródnie od pon. do piątku za okazaniem legitymacji w godzinach chyba 12.30-15.30 jest darmowy basen an Polonezie i lodowisko (za łyżwy się płaci)
pirania
nie, 03 lut 2013 - 00:21
Z muzeami- jest b. fajna akcja 1, 2, 3, Warszawiakiem jestes ty. Nawet jak sie wszystkich muzeow nie zwiedzi to zabawa jest i nauka icon_smile.gif no i przygoda icon_smile.gif
https://www.razdwatrzywarszawiak.pl/
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post nie, 03 lut 2013 - 00:21
Post #11

Z muzeami- jest b. fajna akcja 1, 2, 3, Warszawiakiem jestes ty. Nawet jak sie wszystkich muzeow nie zwiedzi to zabawa jest i nauka icon_smile.gif no i przygoda icon_smile.gif
https://www.razdwatrzywarszawiak.pl/

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Grażyna7
śro, 15 lis 2017 - 11:10
Też myślę, że śmiało możecie próbowac z Teatrem, najlepiej w Teatrze Wielkim Opera Narodowa.
A po spektaklu możecie też zjesc w super Barze&Restauracji Bubbles na tyłach tego Teatru.
Grażyna7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 85
Dołączył: wto, 04 lip 17 - 15:28
Nr użytkownika: 49,929




post śro, 15 lis 2017 - 11:10
Post #12

Też myślę, że śmiało możecie próbowac z Teatrem, najlepiej w Teatrze Wielkim Opera Narodowa.
A po spektaklu możecie też zjesc w super Barze&Restauracji Bubbles na tyłach tego Teatru.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 14 gru 2017 - 09:32
Post #13

A może ferie zimowe nad morze w Primaveraspa Jastrzębia Góra? Moi znajomi ostatnio tam byli i wrócili zadowoleni. Ponoć można tam spotkać się z najróżniejszymi atrakcjami i dla dorosłych i dla dzieci. Sama właśnie przeglądam teraz ich ofertę https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/...1-30-03-2018-r/ i zastanawiam się czy też się nie wybiorę. Propozycje wyglądają naprawdę na intrygujące.
> Ferie w W-wie, jak spędzić miło czas?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 14:56
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama