Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdzie w Poznaniu najlepiej wyciąć migdałki dziecku na NFZ

> 
Nataliia
pią, 08 paź 2010 - 10:46
Laryngolog postawił diagnozę..."wyciąć migdałki" 37.gif Nie mam pojęcia gdzie najlepiej to zrobić... Sama jako dziecko miałam taki zabieg i pamiętam go do dnia dzisiejszego. Boję się o synka mimo, że to (podobno) malutki zabiego po który szybko wraca się do formy.
Może któraś z was coś takiego ma już za sobą lub przed sobą. Może możecie polecić z czystym sumieniem jakiś szpital?

Ten post edytował Nataliia pią, 08 paź 2010 - 10:47
Nataliia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,449
Dołączył: sob, 03 lut 07 - 02:58
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 10,629

GG:


post pią, 08 paź 2010 - 10:46
Post #1

Laryngolog postawił diagnozę..."wyciąć migdałki" 37.gif Nie mam pojęcia gdzie najlepiej to zrobić... Sama jako dziecko miałam taki zabieg i pamiętam go do dnia dzisiejszego. Boję się o synka mimo, że to (podobno) malutki zabiego po który szybko wraca się do formy.
Może któraś z was coś takiego ma już za sobą lub przed sobą. Może możecie polecić z czystym sumieniem jakiś szpital?

--------------------





Posty w temacie
Nataliia   Gdzie w Poznaniu najlepiej wyciąć migdaÅ‚ki dziecku na NFZ   piÄ…, 08 paź 2010 - 10:46
Bibi:-)   Mój starszy syn miaÅ‚ usuwany trzeci migdaÅ‚ kilk...   piÄ…, 08 paź 2010 - 22:47
Magda EZ   Ta przychodnia na PiÄ…tkowie faktycznie ma dobrÄ… ...   piÄ…, 08 paź 2010 - 22:58
gosma   Ta przychodnia na PiÄ…tkowie faktycznie ma dobrÄ… ...   Å›ro, 03 paź 2012 - 21:19
Inkusia   ByÅ‚am u laryngolog w tej przychodni na Sobieskieg...   wto, 12 paź 2010 - 14:53
mamciatomcia   Potwierdzam, na Raszei - mi wycinali jak miaÅ‚am 2...   czw, 27 paź 2011 - 10:20
> Gdzie w Poznaniu najlepiej wyciąć migdaÅ‚ki dziecku na NFZ
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama