Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zawroty glowy

> 
gosiagosia
śro, 24 sty 2018 - 20:11
Biore leki. Najpierw dostalam Emanera na zoladek. Potem zaczelam brac Allertec na odczulenie, bo mam w so mri glowy, a od wcxoraj biore Duphaston bo mam torbiel jajnika. Pierwsze lekkie zawroty mialam albo w nd albo w pn. Wczoraj tez troche zakrecilo sie jak sie kladlam. No a dzis najpierw przy myciu glowy machnelo mocniej i potem jak kladlam sie.
Teraz nie wiem czy to wynik lekow czy nie. Wsxystkie w ulotce maja w skutkach zawroty ale jsko rzadkie, a Emanera ma tez zawroty blednikowe. Moze bym temat olala, ale mialam juzpare raxy wirowe zawroty i dlugo mnie trzymalo, ostatnie mialam niecale 2lata temu. Wtedy wylacowalam u laryngologa, ktory zrobil manewr uwalniajÄ…cy po wczesniejszym stwierdzeniu polozeniowych zawrotow. To jest onropne cholersteo.
Czy ktos bral te lrki i mial mocne zawroty po nich i czy po odstawieniu one mibrly?
Przepraszam za blefy, pisze z tel. I slabo tu cos widze.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 24 sty 2018 - 20:11
Post #1

Biore leki. Najpierw dostalam Emanera na zoladek. Potem zaczelam brac Allertec na odczulenie, bo mam w so mri glowy, a od wcxoraj biore Duphaston bo mam torbiel jajnika. Pierwsze lekkie zawroty mialam albo w nd albo w pn. Wczoraj tez troche zakrecilo sie jak sie kladlam. No a dzis najpierw przy myciu glowy machnelo mocniej i potem jak kladlam sie.
Teraz nie wiem czy to wynik lekow czy nie. Wsxystkie w ulotce maja w skutkach zawroty ale jsko rzadkie, a Emanera ma tez zawroty blednikowe. Moze bym temat olala, ale mialam juzpare raxy wirowe zawroty i dlugo mnie trzymalo, ostatnie mialam niecale 2lata temu. Wtedy wylacowalam u laryngologa, ktory zrobil manewr uwalniajÄ…cy po wczesniejszym stwierdzeniu polozeniowych zawrotow. To jest onropne cholersteo.
Czy ktos bral te lrki i mial mocne zawroty po nich i czy po odstawieniu one mibrly?
Przepraszam za blefy, pisze z tel. I slabo tu cos widze.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
marzenka0401
sob, 10 lut 2018 - 12:38
Też mam zawroty głowy ale myślę,że są spowodowane tym ,że praktycznie cała ciążę leże.
marzenka0401


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 10 lut 18 - 12:15
Nr użytkownika: 51,478

GG:


post sob, 10 lut 2018 - 12:38
Post #2

Też mam zawroty głowy ale myślę,że są spowodowane tym ,że praktycznie cała ciążę leże.
Izabellson18
śro, 14 lut 2018 - 23:05
Nikt Ci na te pytanie nie odpowie. Idź do lekarza - bo nie można bagatelizować takich rzeczy.
Izabellson18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: wto, 12 gru 17 - 22:40
Nr użytkownika: 51,118




post śro, 14 lut 2018 - 23:05
Post #3

Nikt Ci na te pytanie nie odpowie. Idź do lekarza - bo nie można bagatelizować takich rzeczy.
oslo
wto, 03 lip 2018 - 23:18
Ja ostatnio miałem takie objawy, oraz generalnie problemy, które myślałem, że są błache. Niestety okazało się, że mam alergię i ze względu na to, że wszystko pyli czuje się słabo. Dostałem takie tabletki https://www.aptekagemini.pl/amertil-bio-10m...0-tabletek.html i mogę powiedzieć, że jest znacznie lepiej. Trzeba zawsze szukać co faktycznie jest tego skutkiem i najważniejsze zrobić badania.
oslo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: czw, 26 lip 12 - 09:16
Nr użytkownika: 40,733




post wto, 03 lip 2018 - 23:18
Post #4

Ja ostatnio miałem takie objawy, oraz generalnie problemy, które myślałem, że są błache. Niestety okazało się, że mam alergię i ze względu na to, że wszystko pyli czuje się słabo. Dostałem takie tabletki https://www.aptekagemini.pl/amertil-bio-10m...0-tabletek.html i mogę powiedzieć, że jest znacznie lepiej. Trzeba zawsze szukać co faktycznie jest tego skutkiem i najważniejsze zrobić badania.
ewelka89
czw, 24 paź 2019 - 13:23
mi na zawroty pomogły takie niemieckie krople https://www.apo-discounter.pl/taumea-krople...ml-pzn-07241190 może się przyda icon_smile.gif
ewelka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: czw, 24 paź 19 - 13:17
Nr użytkownika: 53,376




post czw, 24 paź 2019 - 13:23
Post #5

mi na zawroty pomogły takie niemieckie krople https://www.apo-discounter.pl/taumea-krople...ml-pzn-07241190 może się przyda icon_smile.gif
> Zawroty glowy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 23:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama