Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Suknie wieczorowe, eleganckie - gdzie?

> 
mgiełka
piÄ…, 13 maj 2005 - 15:00
Czy ktoś może mi podpowiedzieć adresy, gdzie w Warszawie można nabyć suknie wieczorowe, eleganckie raczej długie.

Z góry dziekuję za adresy.

mgiełka
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post piÄ…, 13 maj 2005 - 15:00
Post #1

Czy ktoś może mi podpowiedzieć adresy, gdzie w Warszawie można nabyć suknie wieczorowe, eleganckie raczej długie.

Z góry dziekuję za adresy.

mgiełka
mamajul
piÄ…, 13 maj 2005 - 20:28
Na ul Grójeckiej (Ochota) vis'a vis Kina Ochota jest Sklep Larena (od jakiegoś czasu mają duży, żółty baner, o likwidacji sklepu). Oprócz sukni ślubnych są tam suknie wizytowe.
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post piÄ…, 13 maj 2005 - 20:28
Post #2

Na ul Grójeckiej (Ochota) vis'a vis Kina Ochota jest Sklep Larena (od jakiegoś czasu mają duży, żółty baner, o likwidacji sklepu). Oprócz sukni ślubnych są tam suknie wizytowe.

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
jl101
piÄ…, 13 maj 2005 - 21:50
mamajul, a ja chcialam zapytac czy juz jakies ciuchy na to wesele, co sie na nie wybierasz, znalazlas? bo ja mam za miesiac pierwsze i postanowilam cos ciazowego kupic zeby jeszcze na lipiec starczylo tylko nie wiem gdzie. a wesele potwornie eleganckie. zastrzele sie.
pozdr
justyna
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post piÄ…, 13 maj 2005 - 21:50
Post #3

mamajul, a ja chcialam zapytac czy juz jakies ciuchy na to wesele, co sie na nie wybierasz, znalazlas? bo ja mam za miesiac pierwsze i postanowilam cos ciazowego kupic zeby jeszcze na lipiec starczylo tylko nie wiem gdzie. a wesele potwornie eleganckie. zastrzele sie.
pozdr
justyna

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
Agusiao
piÄ…, 13 maj 2005 - 22:16
mgiełko z tego co zauważyłam to wiele salonów z sukniami ślubnymi ma tez suknie wieczorowe.
nie tak dawno jak szukałam dla siebie coś na wesele widziałam w halach KDT stoisko z pięknymi sukniami wieczorowymi - tylko, że ceny nie były zbyt niskie icon_rolleyes.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post piÄ…, 13 maj 2005 - 22:16
Post #4

mgiełko z tego co zauważyłam to wiele salonów z sukniami ślubnymi ma tez suknie wieczorowe.
nie tak dawno jak szukałam dla siebie coś na wesele widziałam w halach KDT stoisko z pięknymi sukniami wieczorowymi - tylko, że ceny nie były zbyt niskie icon_rolleyes.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
akuka
sob, 14 maj 2005 - 00:17
W galerii M1 w Markach jest taki sklep z sukniami wizytowymi, komunijnymi i slubnymi chyba też, ale wizytowe są na pewno. Szalenie eleganckie właśnie wink.gif Ale nie wiem, czy ciążowe tam są...
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post sob, 14 maj 2005 - 00:17
Post #5

W galerii M1 w Markach jest taki sklep z sukniami wizytowymi, komunijnymi i slubnymi chyba też, ale wizytowe są na pewno. Szalenie eleganckie właśnie wink.gif Ale nie wiem, czy ciążowe tam są...

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
mamajul
sob, 14 maj 2005 - 16:33
W larenie jest jakby odwrotnie. Tam do kostiumów, sukienek i innych takich są ślubnie ślubne. No i ceny może sa niższe jak się likwidują... icon_rolleyes.gif .
Nie kupiłam nic extra. Mam pół szafy takich jednorazowych wizytowych strojów i nie chce ani jednego więcej. Tym bardziej ciążowego. icon_evil.gif .
Mam śliczną bluzkę w której brzuszek wygląda ładnie. Do tego jasne spodnie, chociaż marzy mi się kremowa spodnica, która ma wstawkę na brzuch (tak, zeby nie poszerzała....), ale będę jakoś specjalnie za nią jeździć...
jl101 a moze załatwić sprawę jakimś super szalem??? Extra zawiązanym??? Oczywiscie na jakieś ubranko np bez wzorków....
Mnie spędza sen z powiek zakup wygodnych butów... Bo moje ulubione są w kolorze czarnym i kompletnie mi nie pasują....
icon_lol.gif
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post sob, 14 maj 2005 - 16:33
Post #6

W larenie jest jakby odwrotnie. Tam do kostiumów, sukienek i innych takich są ślubnie ślubne. No i ceny może sa niższe jak się likwidują... icon_rolleyes.gif .
Nie kupiłam nic extra. Mam pół szafy takich jednorazowych wizytowych strojów i nie chce ani jednego więcej. Tym bardziej ciążowego. icon_evil.gif .
Mam śliczną bluzkę w której brzuszek wygląda ładnie. Do tego jasne spodnie, chociaż marzy mi się kremowa spodnica, która ma wstawkę na brzuch (tak, zeby nie poszerzała....), ale będę jakoś specjalnie za nią jeździć...
jl101 a moze załatwić sprawę jakimś super szalem??? Extra zawiązanym??? Oczywiscie na jakieś ubranko np bez wzorków....
Mnie spędza sen z powiek zakup wygodnych butów... Bo moje ulubione są w kolorze czarnym i kompletnie mi nie pasują....
icon_lol.gif

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
jl101
sob, 14 maj 2005 - 17:40
CYTAT(mamajul)
Mnie spędza sen z powiek zakup wygodnych butów... Bo moje ulubione są w kolorze czarnym i kompletnie mi nie pasują....
icon_lol.gif


ja wlasnie chetnie bym cos ciemniejszego zalozyla, bo wlasnie mam czarne buty na obcasie, ktore mialam na sobie jeden raz i pragne choc ten jeden raz jeszcze przed przerwa zalozyc. a na letnie wesela mam super japonki biale z bezowa podeszwa i takim duzym sztucznym kamieniem. w miare eleganckie sa, wiec do letnich zeczy beda pasowaly. i na plaskiej podeszwie, no tylko ze na gola noge. ale moze cos do nich znajde. torebki mi ino do nich brakuje.
takze teraz na czerwiec to mysle, ze cos ciemnego jeszcze moze byc, tym bardziej, ze slub wieczorem.
jak jedank bedziesz tej spodnicy szukala i cos ci w oko wpadnie to daj znac.
justyna
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post sob, 14 maj 2005 - 17:40
Post #7

CYTAT(mamajul)
Mnie spędza sen z powiek zakup wygodnych butów... Bo moje ulubione są w kolorze czarnym i kompletnie mi nie pasują....
icon_lol.gif


ja wlasnie chetnie bym cos ciemniejszego zalozyla, bo wlasnie mam czarne buty na obcasie, ktore mialam na sobie jeden raz i pragne choc ten jeden raz jeszcze przed przerwa zalozyc. a na letnie wesela mam super japonki biale z bezowa podeszwa i takim duzym sztucznym kamieniem. w miare eleganckie sa, wiec do letnich zeczy beda pasowaly. i na plaskiej podeszwie, no tylko ze na gola noge. ale moze cos do nich znajde. torebki mi ino do nich brakuje.
takze teraz na czerwiec to mysle, ze cos ciemnego jeszcze moze byc, tym bardziej, ze slub wieczorem.
jak jedank bedziesz tej spodnicy szukala i cos ci w oko wpadnie to daj znac.
justyna

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
mamajul
pon, 16 maj 2005 - 08:51
ok
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post pon, 16 maj 2005 - 08:51
Post #8

ok

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
mgiełka.

Go??







post pon, 16 maj 2005 - 10:55
Post #9

Dzięki za informacje.
Poświęciłam sobotę na jeżdzenie i szukanie jakiś kreacji. Byłam na Grójeckiej, faktycznie jest wyprzedaż, ale to co mi się akurat podobało to nie miało zbyt zachęcającej ceny icon_sad.gif
W halach kupieckich byłam już wcześniej, ale nie widziałam nic co by mnie rzuciało na kolana - może jestem zbyt wymagająca, albo sama nie wiem czego chcę icon_biggrin.gif

Moja oszczędność jednak wzięła górę i stwierdziłam, że pokombinuję coś z tego co mam, co najwyżej coś dokupię i będzie git. Nie widzę sensu w wydawaniu kupy kasy raptem na 4 godziny a potem te ciuchy leżą w szafie, bo my na sylwestry nie chadzamy.

Oczywiście co innego w przypadku mam zaciążonych, gdybym była to chyba też bym szukała czegoś nowego.
Jeśli mogę Wam podpowiedzieć to znajoma w ósmym miesiącu ciązy była na weselu w czarnych spodniach ciążowych oczywiście z materiału, który dawał lekki połysk, do tego miała z koronki uszyte wdzianko, a dokładnie coś jak swetr tzn. nierozpinane (no może z tyłu na jeden guzik), krój była taki, że przód był nieco dłuższy tak, że mimo brzuszka długość była prawie taka sama z przodu i z tyłu. Pod spodem miała białą bluzkę bez rękawów i kołnieżyka. Wyglądała naprawdę fajnie, duża rolę odgrywały materiały. Tak więc jeśli macie kogoś kto może uszyć Wam coś to polecam taki model, tym bardziej, że teraz są różne koronki, które np. też mają jakieś elementy błyszczące.
Ponieważ tamto wesele było w okresie nieco chłodniejszym, a jak rozumiem Wasze imprezy są przewidziane na lato, to można zmienić np. kolorystykę i spodnie nieco rozjaśnić np. na oliwkowe, lekko połyskujące.

P.S. Jeśli nie do końca jasno opisałam kreację to mogę spróbować narysować - proszę o kontakt na PW

Pozdrawiam,
mgiełka
Mamineczka
piÄ…, 30 cze 2017 - 16:41
W necie jest teraz tego od groma. Ja swoja kiecke tez kupowałam przez internet icon_smile.gif
Mamineczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 77
Dołączył: czw, 17 mar 16 - 09:50
Nr użytkownika: 47,275




post piÄ…, 30 cze 2017 - 16:41
Post #10

W necie jest teraz tego od groma. Ja swoja kiecke tez kupowałam przez internet icon_smile.gif
> Suknie wieczorowe, eleganckie - gdzie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama