Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Szpital w Bytomiu ul.Batorego 15.-opinie

> 
tysia2202
śro, 25 kwi 2007 - 20:55
Justin jak ten lekarz sie nazywal?? Ja tam bylam jedna dobe na patologi i wiece juz tam nie pojde. Szpital jest okropny na izbie przyjec babka byla strasznie niemila potraktowala mnie z buta. Ale pielegniaki byly bardzo mile. Lekarz tez nie byl zbyt mily. Ja rodzilam w Pyskowica i jestem bardzo zadowolona goraco polecam!
tysia2202


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,313
Dołączył: wto, 09 sty 07 - 13:14
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 9,781

GG:


post śro, 25 kwi 2007 - 20:55
Post #21

Justin jak ten lekarz sie nazywal?? Ja tam bylam jedna dobe na patologi i wiece juz tam nie pojde. Szpital jest okropny na izbie przyjec babka byla strasznie niemila potraktowala mnie z buta. Ale pielegniaki byly bardzo mile. Lekarz tez nie byl zbyt mily. Ja rodzilam w Pyskowica i jestem bardzo zadowolona goraco polecam!

--------------------
Agulka 333
czw, 17 maj 2007 - 20:42
CYTAT(tysia2202 @ śro, 25 kwi 2007 - 22:55) *
Justin jak ten lekarz sie nazywal?? Ja tam bylam jedna dobe na patologi i wiece juz tam nie pojde. Szpital jest okropny na izbie przyjec babka byla strasznie niemila potraktowala mnie z buta. Ale pielegniaki byly bardzo mile. Lekarz tez nie byl zbyt mily. Ja rodzilam w Pyskowica i jestem bardzo zadowolona goraco polecam!

To chyba trafiłaś na tę sama babę na izbie przyjęć co ja ha ha ha
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post czw, 17 maj 2007 - 20:42
Post #22

CYTAT(tysia2202 @ śro, 25 kwi 2007 - 22:55) *
Justin jak ten lekarz sie nazywal?? Ja tam bylam jedna dobe na patologi i wiece juz tam nie pojde. Szpital jest okropny na izbie przyjec babka byla strasznie niemila potraktowala mnie z buta. Ale pielegniaki byly bardzo mile. Lekarz tez nie byl zbyt mily. Ja rodzilam w Pyskowica i jestem bardzo zadowolona goraco polecam!

To chyba trafiłaś na tę sama babę na izbie przyjęć co ja ha ha ha


--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
beata-bytom
piÄ…, 23 maj 2008 - 11:15
Moja siostra leży na podtrzymaniu(na bloku 3)na Batorego.
To co siÄ™ tam dzieje jest straszne!!!!!!!!
Ten szpital zatrzymał się w czasie komuny-wszyscy są ważni tylko nie pacjenci!!!Na przyjęcie czekała kilka godzin i gdy to w Końcu nastąpiło to nikt nie był uprzejmy ją zbadać,bo nie było lekarza,a jak się dowiedzieliśmy pytać o coś można,ale tylko do 15,bo później już nikt nic nam nie powie!!!!!!!!!!!!!!!
USG zrobili jej dopiero na drugi dzień-przy zagrożonej ciąży!Badanie krwi i moczu po 2 dniach.
Sale może jeszcze jakoś wyglądają,ale łazienka-straszna i na dodatek śmierdząca.
Jedzenie jest okropne-jedno danie i to w mikroskopijnej ilości-zapach nie zachęca do jedzenia.
Lekarze nadają się do pracy w rzeźni a nie z kobietami w ciąży-drą się jak tylko mogą.
Zero zainteresowania,zero pomocy,zero opieki!!!!Ten szpital powinni zamknąć!!
Ja osobiście leżał tam 10 lat temu i tak samo to wspominam.
Więc jeśli możecie nie zgłaszajcie się tam!Nie znam żadnej kobiety,która dobrze wspomina pobyt tam-zazwyczaj mówią,że było strasznie.
beata-bytom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 10:53
Nr użytkownika: 19,975




post piÄ…, 23 maj 2008 - 11:15
Post #23

Moja siostra leży na podtrzymaniu(na bloku 3)na Batorego.
To co siÄ™ tam dzieje jest straszne!!!!!!!!
Ten szpital zatrzymał się w czasie komuny-wszyscy są ważni tylko nie pacjenci!!!Na przyjęcie czekała kilka godzin i gdy to w Końcu nastąpiło to nikt nie był uprzejmy ją zbadać,bo nie było lekarza,a jak się dowiedzieliśmy pytać o coś można,ale tylko do 15,bo później już nikt nic nam nie powie!!!!!!!!!!!!!!!
USG zrobili jej dopiero na drugi dzień-przy zagrożonej ciąży!Badanie krwi i moczu po 2 dniach.
Sale może jeszcze jakoś wyglądają,ale łazienka-straszna i na dodatek śmierdząca.
Jedzenie jest okropne-jedno danie i to w mikroskopijnej ilości-zapach nie zachęca do jedzenia.
Lekarze nadają się do pracy w rzeźni a nie z kobietami w ciąży-drą się jak tylko mogą.
Zero zainteresowania,zero pomocy,zero opieki!!!!Ten szpital powinni zamknąć!!
Ja osobiście leżał tam 10 lat temu i tak samo to wspominam.
Więc jeśli możecie nie zgłaszajcie się tam!Nie znam żadnej kobiety,która dobrze wspomina pobyt tam-zazwyczaj mówią,że było strasznie.
Agulka 333
piÄ…, 23 maj 2008 - 23:57
Widzę że nic się nie zmieniło od czasu jak ja tam rodziłam 21.gif

Mnie trzymali z pięć godzin na korytarzu z odchodzącymi wodami w 25 tc 21.gif
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post piÄ…, 23 maj 2008 - 23:57
Post #24

Widzę że nic się nie zmieniło od czasu jak ja tam rodziłam 21.gif

Mnie trzymali z pięć godzin na korytarzu z odchodzącymi wodami w 25 tc 21.gif

--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
kkkkk
czw, 03 gru 2009 - 17:25
Witam serdecznie wszystkich ja moge powiedziec ze szpital na goduli jest jak najbardziej na tak.
Pierwsze dziecko rodzilam w bytomiu na 5 bylo nawet ok, natomiast drugie dziecko rodzilam na goduli i wcale nie zaluje bylo tam naprawde super opieka i wogole.
Do szpitala w bytomiu zglosilam sie o 5 rano bo porod sie zaczal juz, ale niestety panie byly tak nie mile i niewyspane ze gosciu ktory siedzi w szatni dostal ochrzan dlaczego mnie tak wczesnie wpuscil do szpitala.Po jakims czasie przyszla pani doktor zbadala i powiedziala tylko tyle ze dzisiaj urodze ale u nas w bytomiu nie ma miejsca i mam sobie poszukac szpitala. wiedzialam gdzie jest szpital na goduli ale mimo to poprosilam o adres to mi odpowiedziala ze ona niezna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Skandallllll zaluje ze pozostawilam ta sprawe tak cicho!!!!!!
Ale naprawde nie zaluje i wszystkim komu moge naprawde polecam szpital na goduli jest super!!!!1
kkkkk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 03 gru 09 - 17:15
Nr użytkownika: 30,480




post czw, 03 gru 2009 - 17:25
Post #25

Witam serdecznie wszystkich ja moge powiedziec ze szpital na goduli jest jak najbardziej na tak.
Pierwsze dziecko rodzilam w bytomiu na 5 bylo nawet ok, natomiast drugie dziecko rodzilam na goduli i wcale nie zaluje bylo tam naprawde super opieka i wogole.
Do szpitala w bytomiu zglosilam sie o 5 rano bo porod sie zaczal juz, ale niestety panie byly tak nie mile i niewyspane ze gosciu ktory siedzi w szatni dostal ochrzan dlaczego mnie tak wczesnie wpuscil do szpitala.Po jakims czasie przyszla pani doktor zbadala i powiedziala tylko tyle ze dzisiaj urodze ale u nas w bytomiu nie ma miejsca i mam sobie poszukac szpitala. wiedzialam gdzie jest szpital na goduli ale mimo to poprosilam o adres to mi odpowiedziala ze ona niezna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Skandallllll zaluje ze pozostawilam ta sprawe tak cicho!!!!!!
Ale naprawde nie zaluje i wszystkim komu moge naprawde polecam szpital na goduli jest super!!!!1
Perełka36
pon, 25 sty 2010 - 09:38
Witajcie icon_smile.gif
Otóz mam pytanie jak najbardziej gorące...Lekarz chce skierować mnie na obserwację do szpitala w Bytomiu na Batorego. Poczytałam sobie opinie i nie jestem zbytnio zadowolona, mam obawy co do tego miejsca. Same wiecie każda z nas ma swoją godność i chce być traktowana po ludzku i bez żadnej dyskryminacji.
Mój problem tkwi w tym, że moja 24 tygodniowa ciąża jest nadal zagrożona. Jestem diabetyczką pod kontrolą diabetologa i stałą i częstą oczywiście ginekologa.
Badania moje są ładne, nawet te prenatalne są zadowalające dla lekarza prowadzącego, ale ze względu skoków glikemii chciałby mnie widzieć właśnie w tym szpitalu na kilkudniowej obserwacji przez specjalistów.
Diabetolodzy i ginekolog upierają się, ze właśnie ta klinika jest idealnym miejscem dla mnie do porodu, że tam powinnam rodzić, że jest najlepsza współpraca lekarzy i itp.
Jestem bardzo wrażliwą osobą, jeżeli widzę jak jestem źle traktowana, ktoś jest niemiły, obojętny robi mi sie przykro i źle się z tym czuję i zaczynam się denerwować.
A z tego co poczytałam większość opinii jest negatywna na temat personelu...
Przypuszczam, że znalazłabym się na oddziale patologii ciąży, moze cos zmieniło? poprawiło?
Jeżeli wiecie coś świeżego to prosze o radę i wypowiedzi.
Dzięki serdeczne icon_smile.gif
Perełka36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 09:17
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 31,277

GG:


post pon, 25 sty 2010 - 09:38
Post #26

Witajcie icon_smile.gif
Otóz mam pytanie jak najbardziej gorące...Lekarz chce skierować mnie na obserwację do szpitala w Bytomiu na Batorego. Poczytałam sobie opinie i nie jestem zbytnio zadowolona, mam obawy co do tego miejsca. Same wiecie każda z nas ma swoją godność i chce być traktowana po ludzku i bez żadnej dyskryminacji.
Mój problem tkwi w tym, że moja 24 tygodniowa ciąża jest nadal zagrożona. Jestem diabetyczką pod kontrolą diabetologa i stałą i częstą oczywiście ginekologa.
Badania moje są ładne, nawet te prenatalne są zadowalające dla lekarza prowadzącego, ale ze względu skoków glikemii chciałby mnie widzieć właśnie w tym szpitalu na kilkudniowej obserwacji przez specjalistów.
Diabetolodzy i ginekolog upierają się, ze właśnie ta klinika jest idealnym miejscem dla mnie do porodu, że tam powinnam rodzić, że jest najlepsza współpraca lekarzy i itp.
Jestem bardzo wrażliwą osobą, jeżeli widzę jak jestem źle traktowana, ktoś jest niemiły, obojętny robi mi sie przykro i źle się z tym czuję i zaczynam się denerwować.
A z tego co poczytałam większość opinii jest negatywna na temat personelu...
Przypuszczam, że znalazłabym się na oddziale patologii ciąży, moze cos zmieniło? poprawiło?
Jeżeli wiecie coś świeżego to prosze o radę i wypowiedzi.
Dzięki serdeczne icon_smile.gif
TaluÅ›
piÄ…, 05 mar 2010 - 16:43
Rodziłam tam i jedyny problem to ordynator.. Krzyczy i jest nieuprzejmy a duży że hoho..
Natomiast lekarze: Muryn, Gawlik super!
Czystość okej. Pielęgniarki palą!! na oddziale nowowrodkowym.
To tak w skrócie.
TaluÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pią, 05 mar 10 - 13:43
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 32,018

GG:


post piÄ…, 05 mar 2010 - 16:43
Post #27

Rodziłam tam i jedyny problem to ordynator.. Krzyczy i jest nieuprzejmy a duży że hoho..
Natomiast lekarze: Muryn, Gawlik super!
Czystość okej. Pielęgniarki palą!! na oddziale nowowrodkowym.
To tak w skrócie.

--------------------


Anioł 14.01.2009 [']
monika1797
pon, 03 maj 2010 - 14:00
A ja mam pytanie odnośnie bloku 3 na Batorego jak tam wyglada sprawa wyprawki dla maluszka do szpitala, co nalezy mieć swojego?

EDIT: Teraz moge napisać jak wygląda sytuacja na bloku 3 w szpitalu na Batorego: wyprawke dla maluszka nalezy miec tylko przy wypisie do domu (do szpitala jedynie należy mieć pampersy i krem do pupki). Co do szpitala ja nie narzekałam- lekarze mili, położne również. Jawna wojna była toczona była przez wszystkie mamuśki jedynie z 2 bardzo niemiłymi paniami z oddziału noworodków.

Ten post edytował monika1797 pon, 07 cze 2010 - 13:58
monika1797


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: wto, 29 gru 09 - 14:04
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 30,813




post pon, 03 maj 2010 - 14:00
Post #28

A ja mam pytanie odnośnie bloku 3 na Batorego jak tam wyglada sprawa wyprawki dla maluszka do szpitala, co nalezy mieć swojego?

EDIT: Teraz moge napisać jak wygląda sytuacja na bloku 3 w szpitalu na Batorego: wyprawke dla maluszka nalezy miec tylko przy wypisie do domu (do szpitala jedynie należy mieć pampersy i krem do pupki). Co do szpitala ja nie narzekałam- lekarze mili, położne również. Jawna wojna była toczona była przez wszystkie mamuśki jedynie z 2 bardzo niemiłymi paniami z oddziału noworodków.
> Szpital w Bytomiu ul.Batorego 15.-opinie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 07:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama