Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Opinie na temat szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach

, Jeśli rodziłyście tam to bardzo proszę o wypowiedzi :)
> , JeÅ›li rodziÅ‚yÅ›cie tam to bardzo proszÄ™ o wypowiedzi :)
Cassie
wto, 14 paź 2008 - 15:29
Cześć dziewczyny!
szukam opini na temat szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach, mam zamiar teraz tam rodzić bo ze szpitala w Piekarach Śląskich jestem bardzo niezadowolona.
Jeśli tam rodziłyście to napiszcie jacy są lekarze, położne, ogolnie opieka podczas i po porodzie, higiena, jedzenie i toalety
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Jeśli chodzi o szpital w Piekarach Śląskich.
Jestem bardzo niezadowolona. Rodziłam prawie dwa lata temu. Gdy przyjęli mnie na oddział 6 dni po terminie porodu nawet się mną niezainteresowano. Z łaską dostałam obiad o kolacji zapomniano.
Na oddział przyjęli mnie o 9 rano a piersze badanie KTG i gienekologicznej miałam o 22.
Do oxy za pierwszym razem gdy mnie podłączyli to mnie odłączyli po 45 minutach, jak w tym czasie cokolwiek miało zadziałać? Niedelikatna pielęgniarka robiła mi lewatywę i myślałam że zemdleję z bólu podczas niej.
Druga oxy dwa dni później, lekarz chciał mnie odłączyć po 30 minutach! Ale położna nie pozwoliła ale tylko dlatego że moja mama wręczyła kopertę na dość wysoką sumkę. Dostalam 5 zastrzyków w tyłek żeby coś ruszyło. Ogólnie poród koszmarny. Rozcinali mnie nie w momencie skurczu ale już po, bolało jak ...
Synek miał naderwane bioderka i pępek do dzisiaj ma odstający bo źle mu go zawiązali.
Toalety i prysznice - koszmar, brud syf i malaria. Strach gdziekolwiek cokolwiek było położyć. W toaletach kobiety paliły na oddziale poporodowym i smród się niósł po całym korytarzu z salami włącznie. Zgłosiłam to i powiedziano mi "że oni nic nie mogą z tym zrobić".
Posiłki koszmarne, gdyby nie mąż to pewnie padlabym z wyczerpania i głodu.
Ogólnie NIE POLECAM.

Ten post edytował Cassie wto, 14 paź 2008 - 15:30
Cassie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,719
Dołączył: śro, 23 lip 08 - 17:29
SkÄ…d: ---
Nr użytkownika: 20,848




post wto, 14 paź 2008 - 15:29
Post #1

Cześć dziewczyny!
szukam opini na temat szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach, mam zamiar teraz tam rodzić bo ze szpitala w Piekarach Śląskich jestem bardzo niezadowolona.
Jeśli tam rodziłyście to napiszcie jacy są lekarze, położne, ogolnie opieka podczas i po porodzie, higiena, jedzenie i toalety
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Jeśli chodzi o szpital w Piekarach Śląskich.
Jestem bardzo niezadowolona. Rodziłam prawie dwa lata temu. Gdy przyjęli mnie na oddział 6 dni po terminie porodu nawet się mną niezainteresowano. Z łaską dostałam obiad o kolacji zapomniano.
Na oddział przyjęli mnie o 9 rano a piersze badanie KTG i gienekologicznej miałam o 22.
Do oxy za pierwszym razem gdy mnie podłączyli to mnie odłączyli po 45 minutach, jak w tym czasie cokolwiek miało zadziałać? Niedelikatna pielęgniarka robiła mi lewatywę i myślałam że zemdleję z bólu podczas niej.
Druga oxy dwa dni później, lekarz chciał mnie odłączyć po 30 minutach! Ale położna nie pozwoliła ale tylko dlatego że moja mama wręczyła kopertę na dość wysoką sumkę. Dostalam 5 zastrzyków w tyłek żeby coś ruszyło. Ogólnie poród koszmarny. Rozcinali mnie nie w momencie skurczu ale już po, bolało jak ...
Synek miał naderwane bioderka i pępek do dzisiaj ma odstający bo źle mu go zawiązali.
Toalety i prysznice - koszmar, brud syf i malaria. Strach gdziekolwiek cokolwiek było położyć. W toaletach kobiety paliły na oddziale poporodowym i smród się niósł po całym korytarzu z salami włącznie. Zgłosiłam to i powiedziano mi "że oni nic nie mogą z tym zrobić".
Posiłki koszmarne, gdyby nie mąż to pewnie padlabym z wyczerpania i głodu.
Ogólnie NIE POLECAM.

--------------------



Cassie
czw, 22 sty 2009 - 20:45
Podnoszę temat, nikt tam nie rodził???
Cassie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,719
Dołączył: śro, 23 lip 08 - 17:29
SkÄ…d: ---
Nr użytkownika: 20,848




post czw, 22 sty 2009 - 20:45
Post #2

Podnoszę temat, nikt tam nie rodził???

--------------------



cydorka
czw, 22 sty 2009 - 21:50
cassie zapraszam Cie na regionalne
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post czw, 22 sty 2009 - 21:50
Post #3

cassie zapraszam Cie na regionalne
cyd
> Opinie na temat szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach, JeÅ›li rodziÅ‚yÅ›cie tam to bardzo proszÄ™ o wypowiedzi :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama