Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

MALUCHY III KWARTAŁU 2014

> 
AgaWM
pią, 03 paź 2014 - 19:34





























































Pisały jeszcze z nami:Kamama84, Magi27, AngelaPsary, Sonia89, izabells23

Ten post edytował AgaWM sob, 04 paź 2014 - 18:33
AgaWM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 673
Dołączył: wto, 25 mar 14 - 16:35
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 43,774




post pią, 03 paź 2014 - 19:34
Post #1






























































Pisały jeszcze z nami:Kamama84, Magi27, AngelaPsary, Sonia89, izabells23

--------------------



dorsim
pią, 03 paź 2014 - 20:38
No kochana, ślicznie Ci to wyszło icon_smile.gif

Więc ja witam się w nowej odsłonie 06.gif

Pierwsza strona niech się tworzy a my spokojnie możemy pisać już tutaj icon_smile.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post pią, 03 paź 2014 - 20:38
Post #2

No kochana, ślicznie Ci to wyszło icon_smile.gif

Więc ja witam się w nowej odsłonie 06.gif

Pierwsza strona niech się tworzy a my spokojnie możemy pisać już tutaj icon_smile.gif

--------------------




-1910- WfcA
weda
pią, 03 paź 2014 - 20:47
to witam się ja na nowym wątku
weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
Skąd: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post pią, 03 paź 2014 - 20:47
Post #3

to witam się ja na nowym wątku

--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
Marta.op
pią, 03 paź 2014 - 20:52
jestem i ja impreza.gif
Marta.op


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 523
Dołączył: sob, 01 lut 14 - 09:53
Nr użytkownika: 43,503

GG:


post pią, 03 paź 2014 - 20:52
Post #4

jestem i ja impreza.gif

--------------------




natka88
pią, 03 paź 2014 - 20:56
ja też już jestem icon_smile.gif
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post pią, 03 paź 2014 - 20:56
Post #5

ja też już jestem icon_smile.gif

--------------------

tormenta
pią, 03 paź 2014 - 22:03
i ja icon_smile.gif
tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post pią, 03 paź 2014 - 22:03
Post #6

i ja icon_smile.gif

--------------------


4kasiula
sob, 04 paź 2014 - 08:14
My też się witamy icon_smile.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post sob, 04 paź 2014 - 08:14
Post #7

My też się witamy icon_smile.gif

--------------------
O 2010
A 2014
Nalka91
sob, 04 paź 2014 - 08:21
To witamy się i my icon_smile.gif
Nalka91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 799
Dołączył: wto, 11 lut 14 - 19:57
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 43,561




post sob, 04 paź 2014 - 08:21
Post #8

To witamy się i my icon_smile.gif

--------------------


weda
sob, 04 paź 2014 - 09:35
no,dobrze
witanie się witaniem ale nikt nic nie pisze ?

mam problem z jedzeniem Basi,nie zjada całych porcji wydaje mi sie ,ze zjada za mało
i pytanie:
jakie witaminy podajecie dzieciom ? i czy równiiez jest w nich żelazo ?
kupiłam Bee komplex vit jest w nim tez zelazo
ale durna ja,w domu dopiero zajarzyłam,ze to od 3 m-ca sie podaje ,

no,niby nie duzo jej do 3 m-cy brakuje ale teraz nie wiem czy jej podac ?
co myślicie ?
weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
Skąd: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post sob, 04 paź 2014 - 09:35
Post #9

no,dobrze
witanie się witaniem ale nikt nic nie pisze ?

mam problem z jedzeniem Basi,nie zjada całych porcji wydaje mi sie ,ze zjada za mało
i pytanie:
jakie witaminy podajecie dzieciom ? i czy równiiez jest w nich żelazo ?
kupiłam Bee komplex vit jest w nim tez zelazo
ale durna ja,w domu dopiero zajarzyłam,ze to od 3 m-ca sie podaje ,

no,niby nie duzo jej do 3 m-cy brakuje ale teraz nie wiem czy jej podac ?
co myślicie ?


--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
malus
sob, 04 paź 2014 - 09:41
Ja też się melduję.
Dziewczyny dzięki za gratulacje.
Co do Stasia to ma wadę zastawki aortalnej, jeszcze nie wiemy co z tym się robi - operacja, czy wystarczą leki. Nie chcę czytać o tym w necie, bo tylko się załamię, a potem lekarz i tak powie coś innego niż wyczytam. Jesteśmy już umówieni do ośrodka klinicznego, do lekarza, u którego byliśmy na echo serca z Grzesiem (bardzo konkretny człowiek, skupiony na badaniu, a potem szczegółowo mówi rodzicom co się dzieje). Narazie cieszę się synkiem, i że mogliśmy wrócić do domu.
malus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 252
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 21:48
Nr użytkownika: 34,275




post sob, 04 paź 2014 - 09:41
Post #10

Ja też się melduję.
Dziewczyny dzięki za gratulacje.
Co do Stasia to ma wadę zastawki aortalnej, jeszcze nie wiemy co z tym się robi - operacja, czy wystarczą leki. Nie chcę czytać o tym w necie, bo tylko się załamię, a potem lekarz i tak powie coś innego niż wyczytam. Jesteśmy już umówieni do ośrodka klinicznego, do lekarza, u którego byliśmy na echo serca z Grzesiem (bardzo konkretny człowiek, skupiony na badaniu, a potem szczegółowo mówi rodzicom co się dzieje). Narazie cieszę się synkiem, i że mogliśmy wrócić do domu.

--------------------
Grześ (2007)
Staś (2014)
Basia (2017)
Ksiwik
sob, 04 paź 2014 - 09:47
Witam sie i ja na nowej stronie brawo_bis.gif

weda My podajemy tylko witaminę C i D i wiesz co ja bym podała swojej małej takie kompleksowe witaminki.
A to o ile za mało zjada Bee? z Lilutem też jest różnie i ostatnio też zaczeła zostawiać mleko w butli.

U nas super, pogoda dopisuje a i ja zregenerowałam siły u Obrączkowego i powiem wam że nie wiem jak ja wrócę do Polski jak mi tu tak dobrze jest, no ale tęsknie za Julą i szkoda że to moje strasze dziecko tak uparte jest i stanowczo odmawia przeprowadzki do Niemiec icon_sad.gif

Dziś idziemy na grila do naszych przyjaciół ( Niemców) i będą w szoku bo trzymaliśmy w tajemnicy to ze jestem w ciązy a ostatnio jak się z nimi widziałam to założyłam bardzo lużne obranie aby nic nie zauważyli więc jestem ciekawa jak zareagują nie raz pytali się nas dlaczego Jula jest sama ( bo tutaj w niemczech to wręcz nie do pomyślenia aby mieć tylko jedno dzieciątko). Lili ubiorę w sukienkę aby wyglądała jak prawdziwa dama he he icon_smile.gif

Miłej soboty wam życzę :*
Ksiwik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: pon, 28 lis 05 - 11:04
Skąd: TM
Nr użytkownika: 4,155




post sob, 04 paź 2014 - 09:47
Post #11

Witam sie i ja na nowej stronie brawo_bis.gif

weda My podajemy tylko witaminę C i D i wiesz co ja bym podała swojej małej takie kompleksowe witaminki.
A to o ile za mało zjada Bee? z Lilutem też jest różnie i ostatnio też zaczeła zostawiać mleko w butli.

U nas super, pogoda dopisuje a i ja zregenerowałam siły u Obrączkowego i powiem wam że nie wiem jak ja wrócę do Polski jak mi tu tak dobrze jest, no ale tęsknie za Julą i szkoda że to moje strasze dziecko tak uparte jest i stanowczo odmawia przeprowadzki do Niemiec icon_sad.gif

Dziś idziemy na grila do naszych przyjaciół ( Niemców) i będą w szoku bo trzymaliśmy w tajemnicy to ze jestem w ciązy a ostatnio jak się z nimi widziałam to założyłam bardzo lużne obranie aby nic nie zauważyli więc jestem ciekawa jak zareagują nie raz pytali się nas dlaczego Jula jest sama ( bo tutaj w niemczech to wręcz nie do pomyślenia aby mieć tylko jedno dzieciątko). Lili ubiorę w sukienkę aby wyglądała jak prawdziwa dama he he icon_smile.gif

Miłej soboty wam życzę :*

--------------------
Mama Młodej 06.06.2003
Żona Obrączkowego 02.02.2013

AgaWM
sob, 04 paź 2014 - 10:06
Jejku jak fajnie.

Dorsim juz napisalam do anikuleczki. 06.gif

My nie dawno wstalismy, musze nakarmić malucha zjeść sniananko i siadam do laptopa, bo tskto pisze do Was z tel.

Natka88 podaj date ur i miary Kacperka bo Cie nie wpisze na pierwsza strone 02.gif
AgaWM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 673
Dołączył: wto, 25 mar 14 - 16:35
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 43,774




post sob, 04 paź 2014 - 10:06
Post #12

Jejku jak fajnie.

Dorsim juz napisalam do anikuleczki. 06.gif

My nie dawno wstalismy, musze nakarmić malucha zjeść sniananko i siadam do laptopa, bo tskto pisze do Was z tel.

Natka88 podaj date ur i miary Kacperka bo Cie nie wpisze na pierwsza strone 02.gif

--------------------



natka88
sob, 04 paź 2014 - 10:42
weda ja podaję małemu tylko witaminę D od szczepienia mamy podawać dwa razy dziennie tak kazała nam pani doktor, ale gdybym miała podawać jakiś kompleks witamin to bym je podała już teraz.

malus masz rację nie czytaj w necie bo można się tylko załamać po tym co się tam przeczyta, poczekaj do wizyty u lekarza a na pewno rozwieje wszystkie Twoje wątpliwość, zobaczysz wszystko będzie dobrze i super że jesteście w domu:)

Ksiwik super że wypoczęłaś u męża nie ma to jak naładować akumulatory:) szkoda tylko że Jula nie chce przeprowadzki, zawsze razem by Wam było lepiej, ale może w końcu zmieni zdanie:) to ciekawa jestem jaka będzie reakcja waszych znajomych, na pewno wielkie zdziwienie icon_smile.gif to może wstawisz później jakieś zdjęcie jak Twoja dama wyglądała na grillu icon_smile.gif

Kacper dzisiaj nie śpi od 5, brakuje mi już pomysłów na zabawianie go, mam nadzieje że nie długo zaśnie- bo karuzela i bujaczek już się znudziło mojemu dziecku, leżenie na brzuchu też już nie pasuje teraz jest mata więc mam nadzieje że na macie mu się przyśnie haha. a ja w między czasie skoczyłam na zakupy na ryneczek i ledwo żyje tak się nadźwigałam.

a czy wasze dzieciaczki pomiędzy posiłkami piją herbatkę albo wodę z glukozą?
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post sob, 04 paź 2014 - 10:42
Post #13

weda ja podaję małemu tylko witaminę D od szczepienia mamy podawać dwa razy dziennie tak kazała nam pani doktor, ale gdybym miała podawać jakiś kompleks witamin to bym je podała już teraz.

malus masz rację nie czytaj w necie bo można się tylko załamać po tym co się tam przeczyta, poczekaj do wizyty u lekarza a na pewno rozwieje wszystkie Twoje wątpliwość, zobaczysz wszystko będzie dobrze i super że jesteście w domu:)

Ksiwik super że wypoczęłaś u męża nie ma to jak naładować akumulatory:) szkoda tylko że Jula nie chce przeprowadzki, zawsze razem by Wam było lepiej, ale może w końcu zmieni zdanie:) to ciekawa jestem jaka będzie reakcja waszych znajomych, na pewno wielkie zdziwienie icon_smile.gif to może wstawisz później jakieś zdjęcie jak Twoja dama wyglądała na grillu icon_smile.gif

Kacper dzisiaj nie śpi od 5, brakuje mi już pomysłów na zabawianie go, mam nadzieje że nie długo zaśnie- bo karuzela i bujaczek już się znudziło mojemu dziecku, leżenie na brzuchu też już nie pasuje teraz jest mata więc mam nadzieje że na macie mu się przyśnie haha. a ja w między czasie skoczyłam na zakupy na ryneczek i ledwo żyje tak się nadźwigałam.

a czy wasze dzieciaczki pomiędzy posiłkami piją herbatkę albo wodę z glukozą?

--------------------

natka88
sob, 04 paź 2014 - 10:46
AgaWM Kacper urodzony 25 lipca, 3350g i 52 cm icon_smile.gif

Dziewczyny pomóżcie, bo Kacperek dostał zaproszenie do swojej koleżanki Zuzi na jej roczek na koniec październiak a nie mamy pomysłu co kupić jej w prezencie icon_sad.gif????
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post sob, 04 paź 2014 - 10:46
Post #14

AgaWM Kacper urodzony 25 lipca, 3350g i 52 cm icon_smile.gif

Dziewczyny pomóżcie, bo Kacperek dostał zaproszenie do swojej koleżanki Zuzi na jej roczek na koniec październiak a nie mamy pomysłu co kupić jej w prezencie icon_sad.gif????

--------------------

Ksiwik
sob, 04 paź 2014 - 10:56
CYTAT(natka88 @ Sat, 04 Oct 2014 - 09:42) *
Ksiwik) to może wstawisz później jakieś zdjęcie jak Twoja dama wyglądała na grillu icon_smile.gif


natka Jasne że wstawię jak nie tutaj to na grupę nasza na Fb icon_smile.gif

Lili piję herbatki, jedna jest koperkowa a drugą kupiłam nie dawno tutaj na "zdrowy brzuszek" i powiem Ci że ta drug ao wiele lepiej jej smakuje, herbatki wypija w ciągu dnia łącznie razem 100ml.

A co do prezentu to może Ręcznik z imieniem, albo coś z zabawki, tutaj od jutra w sklepie beda śliczne sztućce ala srebrne a grawerami do nauki jedzenia i zamierzam je zakupić dla Liluta.
Ksiwik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: pon, 28 lis 05 - 11:04
Skąd: TM
Nr użytkownika: 4,155




post sob, 04 paź 2014 - 10:56
Post #15

CYTAT(natka88 @ Sat, 04 Oct 2014 - 09:42) *
Ksiwik) to może wstawisz później jakieś zdjęcie jak Twoja dama wyglądała na grillu icon_smile.gif


natka Jasne że wstawię jak nie tutaj to na grupę nasza na Fb icon_smile.gif

Lili piję herbatki, jedna jest koperkowa a drugą kupiłam nie dawno tutaj na "zdrowy brzuszek" i powiem Ci że ta drug ao wiele lepiej jej smakuje, herbatki wypija w ciągu dnia łącznie razem 100ml.

A co do prezentu to może Ręcznik z imieniem, albo coś z zabawki, tutaj od jutra w sklepie beda śliczne sztućce ala srebrne a grawerami do nauki jedzenia i zamierzam je zakupić dla Liluta.

--------------------
Mama Młodej 06.06.2003
Żona Obrączkowego 02.02.2013

dorsim
sob, 04 paź 2014 - 11:09
hej icon_smile.gif
A my dzisiaj pospałyśmy do 10 z małymi przerwami, a Hania jak zasnęła o 20.00 to dopiero o 2 w nocy obudziła się na cyca icon_smile.gif

No i dziś teściowa przychodzi na obiad, a ja za bardzo nie wiem co na szybko zrobić bo nie chce mi się nic kombinować no i piekarnik jeszcze mi padł jak na złość .

Ksiwik to czekamy na fotki icon_smile.gif

natka88 moja jak na razie nic nie popija,ale jeżeli miałabym jej podawać to wodę bez glukozy, bo nie ma potrzeby by dziecko od samego początku uczyło się słodkiego smaku, przyzwyczai się i samej wody już nie wypije

weda ja nie podaję nic poza wit K+D i probiotykiem.



miłego dnia życzę, zapowiada się piękna pogoda 06.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post sob, 04 paź 2014 - 11:09
Post #16

hej icon_smile.gif
A my dzisiaj pospałyśmy do 10 z małymi przerwami, a Hania jak zasnęła o 20.00 to dopiero o 2 w nocy obudziła się na cyca icon_smile.gif

No i dziś teściowa przychodzi na obiad, a ja za bardzo nie wiem co na szybko zrobić bo nie chce mi się nic kombinować no i piekarnik jeszcze mi padł jak na złość .

Ksiwik to czekamy na fotki icon_smile.gif

natka88 moja jak na razie nic nie popija,ale jeżeli miałabym jej podawać to wodę bez glukozy, bo nie ma potrzeby by dziecko od samego początku uczyło się słodkiego smaku, przyzwyczai się i samej wody już nie wypije

weda ja nie podaję nic poza wit K+D i probiotykiem.



miłego dnia życzę, zapowiada się piękna pogoda 06.gif

--------------------




-1910- WfcA
natka88
sob, 04 paź 2014 - 11:28
Ksiwik to już nie mogę się doczekać jak sobie pooglądam haha icon_smile.gif uwielbiam zdjęcia Kacper to już ma ich tyle że mój telefon tego już nie wytrzymuje icon_razz.gif a to dużo wpija herbatki bo mój to jak wypije dziennie po 30-40 ml to jest wszystko, a są dni że w ogóle nie chce pić herbaty a daje mu albo rumianek albo herbatkę z kopra włoskiego ale częściej koper bo mu bardziej smakuje icon_smile.gif a te sztućce to fajny pomysł i do tego jeszcze z grawerem muszę zobaczyć tu u nas może coś będzie icon_razz.gif
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post sob, 04 paź 2014 - 11:28
Post #17

Ksiwik to już nie mogę się doczekać jak sobie pooglądam haha icon_smile.gif uwielbiam zdjęcia Kacper to już ma ich tyle że mój telefon tego już nie wytrzymuje icon_razz.gif a to dużo wpija herbatki bo mój to jak wypije dziennie po 30-40 ml to jest wszystko, a są dni że w ogóle nie chce pić herbaty a daje mu albo rumianek albo herbatkę z kopra włoskiego ale częściej koper bo mu bardziej smakuje icon_smile.gif a te sztućce to fajny pomysł i do tego jeszcze z grawerem muszę zobaczyć tu u nas może coś będzie icon_razz.gif


--------------------

natka88
sob, 04 paź 2014 - 11:29
dorsim mój to w ogóle wody nie wypije czy ona będzie z glukozą czy bez haha taki jest wybredny icon_smile.gif
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post sob, 04 paź 2014 - 11:29
Post #18

dorsim mój to w ogóle wody nie wypije czy ona będzie z glukozą czy bez haha taki jest wybredny icon_smile.gif

--------------------

Nalka91
sob, 04 paź 2014 - 11:32
Ksiwik to czekamy na zdjęcie małej damy icon_smile.gif


weda myślę że nic jej nie będzie po tych witaminach icon_smile.gif


Hania nic nie pije tylko cyc ja bym nie dawała wody z glukozą bo nauczy się na słodkie a planuje poić Haniutka samą wodą icon_smile.gif
Nalka91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 799
Dołączył: wto, 11 lut 14 - 19:57
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 43,561




post sob, 04 paź 2014 - 11:32
Post #19

Ksiwik to czekamy na zdjęcie małej damy icon_smile.gif


weda myślę że nic jej nie będzie po tych witaminach icon_smile.gif


Hania nic nie pije tylko cyc ja bym nie dawała wody z glukozą bo nauczy się na słodkie a planuje poić Haniutka samą wodą icon_smile.gif

--------------------


iza1982
sob, 04 paź 2014 - 12:03
jestem na maluchach tyle lat i tak długo czekałam na Kubusią, że jestem lekko wzruszona i dumna, zem ogę się tu zameldować z moim malutkim icon_smile.gif
iza1982


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,587
Dołączył: pią, 17 lip 09 - 17:49
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 28,287




post sob, 04 paź 2014 - 12:03
Post #20

jestem na maluchach tyle lat i tak długo czekałam na Kubusią, że jestem lekko wzruszona i dumna, zem ogę się tu zameldować z moim malutkim icon_smile.gif

--------------------
> MALUCHY III KWARTAŁU 2014
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:04
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama