Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

niejadek wielki problem

> 
qochanie
wto, 27 maj 2014 - 19:13
Witam wszystkich, jestem tu nowa.
Mam wielki problem. W styczniu 2013 roku urodziłam synka z 35 tc.
Jadł bardzo ładnie (modyfikowane bo okazało się że mleka nie miałam, nawet miałam przez to depresje ale to inna bajka).
Pamiętam, że potrafił zjeść tyle mleka że jak miał np. miesiąc to jadł tyle co wg opisu na puszcze 3 miesięczne dziecko.
Ale gdy skończył 3 miesiące skaza białkowa. Był na mleku HA od urodzenia bo innych nie tolerował... Pediatra zaleciła pepti i wtedy mój koszmar a raczej nasz się zaczął. Po miesiącu nie jadł nawet połowy tego co powinien wg producenta, pediatra zaleciła próbę powrotu do poprzedniego mleka, wróciliśmy ale dalej nie chciał jeść icon_sad.gif Zmieniałam mleka na inne, też było na nie.
Potem wprowadziłam pokarmy stałe i od 9 miesiąca mleka nie pił w ogóle.
Obecnie ma 16 miesięcy, potrafi zjeść na cały dzień 2 parówki, więcej nie chce. Jest ciągle w biegu, mleko obecnie pije-smakowe z biedronki 2 kartoniki dziennie.
Ja już nie wiem co robić 32.gif Wizyta u pediatry 10.06.
Co najdziwniejsze-przybiera ciągle na wadzę... I dlatego może pediatra nic z tym nie robi, jest szczuplutki, waży 12 kg wzrost to 80 cm (dzisiaj go zmierzyłam).
Jeszcze dodam:
pomimo że nie podawaliśmy mu mleka wynik z krwi EO ciągle rósł, gdy skończył rok pediatra zleciła badanie na robaki, wyszło że ma glistę ludzką, leczenie, po 2 miesiącach powtórzenie (zaleca się po miesiącu, ale musieliśmy odczekać bo szczepienie, po tygodniu szpital-zapalenie płuc, i znowu odczekać, a musieliśmy odczekać bo miał od razu zlecone wyniki krwi)) zaś robaki, więc znów leczenie i teraz powtarzamy badanie w czerwcu.
Powiedzcie co robić ja jestem załamana, czasem mam wrażenie że już próbowałam wszystkiego, szukam dalej, gotuje, podaje słoiczki, karmię Go, pozwalam jeść samemu i nic kompletnie nic icon_sad.gif
qochanie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 28 sty 14 - 22:22
Nr użytkownika: 43,481




post wto, 27 maj 2014 - 19:13
Post #1

Witam wszystkich, jestem tu nowa.
Mam wielki problem. W styczniu 2013 roku urodziłam synka z 35 tc.
Jadł bardzo ładnie (modyfikowane bo okazało się że mleka nie miałam, nawet miałam przez to depresje ale to inna bajka).
Pamiętam, że potrafił zjeść tyle mleka że jak miał np. miesiąc to jadł tyle co wg opisu na puszcze 3 miesięczne dziecko.
Ale gdy skończył 3 miesiące skaza białkowa. Był na mleku HA od urodzenia bo innych nie tolerował... Pediatra zaleciła pepti i wtedy mój koszmar a raczej nasz się zaczął. Po miesiącu nie jadł nawet połowy tego co powinien wg producenta, pediatra zaleciła próbę powrotu do poprzedniego mleka, wróciliśmy ale dalej nie chciał jeść icon_sad.gif Zmieniałam mleka na inne, też było na nie.
Potem wprowadziłam pokarmy stałe i od 9 miesiąca mleka nie pił w ogóle.
Obecnie ma 16 miesięcy, potrafi zjeść na cały dzień 2 parówki, więcej nie chce. Jest ciągle w biegu, mleko obecnie pije-smakowe z biedronki 2 kartoniki dziennie.
Ja już nie wiem co robić 32.gif Wizyta u pediatry 10.06.
Co najdziwniejsze-przybiera ciągle na wadzę... I dlatego może pediatra nic z tym nie robi, jest szczuplutki, waży 12 kg wzrost to 80 cm (dzisiaj go zmierzyłam).
Jeszcze dodam:
pomimo że nie podawaliśmy mu mleka wynik z krwi EO ciągle rósł, gdy skończył rok pediatra zleciła badanie na robaki, wyszło że ma glistę ludzką, leczenie, po 2 miesiącach powtórzenie (zaleca się po miesiącu, ale musieliśmy odczekać bo szczepienie, po tygodniu szpital-zapalenie płuc, i znowu odczekać, a musieliśmy odczekać bo miał od razu zlecone wyniki krwi)) zaś robaki, więc znów leczenie i teraz powtarzamy badanie w czerwcu.
Powiedzcie co robić ja jestem załamana, czasem mam wrażenie że już próbowałam wszystkiego, szukam dalej, gotuje, podaje słoiczki, karmię Go, pozwalam jeść samemu i nic kompletnie nic icon_sad.gif

Posty w temacie
qochanie   niejadek wielki problem   wto, 27 maj 2014 - 19:13
KanuÅ›   Wydaje mi siÄ™, że wcale nie jest chudy, mieÅ›ci ...   wto, 27 maj 2014 - 20:01
qochanie   we wszystkich wÄ…tkach pisze jedno i to samo zapew...   wto, 27 maj 2014 - 21:23
ulla   Moje dziecko nie byÅ‚o wczeÅ›niakiem, nie byÅ‚o te...   nie, 22 cze 2014 - 23:27
dankin-82   chude dziecko to ja mam ;p a tak poważnie, zaczn...   pon, 30 cze 2014 - 17:49
moko.   Ja tylko dodam, że w wielu watkach na tym forum p...   pon, 30 cze 2014 - 19:01
AnnaWalicka   Moja też niejadek, tylko że od poczÄ…tku odkÄ…d ...   Å›ro, 27 lip 2016 - 13:14
> niejadek wielki problem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 18:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama