Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Gdzie tani nocleg...

> 
Tobatka
czw, 13 kwi 2006 - 11:48
W przyszłym tygodniu na 98% będę w Lublinie na szkoleniu.

Muszę przyjechać już w czwartek, szkolenie mam cały piątek, w pt wieczorem wracam do domu...

Mam pytanko w związku z tym - gdzie w Lublinie znajdę w miarę niedrogi nocleg? Nie muszą to być luksusy, bylebym miała gdzie głowę położyć i się zdrzemnąć...



PS. Nie wiem, którym pociągiem będe mogła przyjechać - jeśli będę o 19.40, to licze na króciutkie spotkanko, żeby Was zobaczyć icon_smile.gif
A jeśli będę dopiero o 21.30, to niestety chyba nie damy rady.... icon_sad.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 13 kwi 2006 - 11:48
Post #1

W przyszłym tygodniu na 98% będę w Lublinie na szkoleniu.

Muszę przyjechać już w czwartek, szkolenie mam cały piątek, w pt wieczorem wracam do domu...

Mam pytanko w związku z tym - gdzie w Lublinie znajdę w miarę niedrogi nocleg? Nie muszą to być luksusy, bylebym miała gdzie głowę położyć i się zdrzemnąć...



PS. Nie wiem, którym pociągiem będe mogła przyjechać - jeśli będę o 19.40, to licze na króciutkie spotkanko, żeby Was zobaczyć icon_smile.gif
A jeśli będę dopiero o 21.30, to niestety chyba nie damy rady.... icon_sad.gif
Rafaelka
czw, 13 kwi 2006 - 12:11
Tobatko, najtaniej i najfajniej -rzecz jasna- będzie u którejś z nas. icon_lol.gif W każdym razie ja zapraszam serdecznie.
A w którym miejscu masz to szkolenie?
Rafaelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,213
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 618

GG:


post czw, 13 kwi 2006 - 12:11
Post #2

Tobatko, najtaniej i najfajniej -rzecz jasna- będzie u którejś z nas. icon_lol.gif W każdym razie ja zapraszam serdecznie.
A w którym miejscu masz to szkolenie?

--------------------

Tobatka
czw, 13 kwi 2006 - 15:49
Rafaelko - bardzo dziękuję za zaproszenie, ale nie chciałabym sprawiać kłopotu - wlece pewnie późno w czw, od 8 w pt będę się już szkolić, a po szkoleniu zaraz na pociąg biegnę, więc zrobiłabym więcej zamieszania, niż to wszystko warte...

Firma jest na Nowym Świecie, ale nie wiem, gdzie skzolenia mają.. Dowiem się, to dam znać icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 13 kwi 2006 - 15:49
Post #3

Rafaelko - bardzo dziękuję za zaproszenie, ale nie chciałabym sprawiać kłopotu - wlece pewnie późno w czw, od 8 w pt będę się już szkolić, a po szkoleniu zaraz na pociąg biegnę, więc zrobiłabym więcej zamieszania, niż to wszystko warte...

Firma jest na Nowym Świecie, ale nie wiem, gdzie skzolenia mają.. Dowiem się, to dam znać icon_wink.gif
Maciejka
czw, 13 kwi 2006 - 16:27
Tobi, tym bardziej to nie kłopot. Możesz spać i u mnie. Mam jedną wersalkę na zbyciu. Wybieraj. icon_wink.gif
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post czw, 13 kwi 2006 - 16:27
Post #4

Tobi, tym bardziej to nie kłopot. Możesz spać i u mnie. Mam jedną wersalkę na zbyciu. Wybieraj. icon_wink.gif

--------------------
Maciejka


Tobatka
czw, 13 kwi 2006 - 17:42
Jejku, nie bijcie się! Ja wpadnę jak po ogień - naprawdę szkoda na mnie zachodu icon_smile.gif

Ale na choć 5 minutek spotkania to liczę icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 13 kwi 2006 - 17:42
Post #5

Jejku, nie bijcie się! Ja wpadnę jak po ogień - naprawdę szkoda na mnie zachodu icon_smile.gif

Ale na choć 5 minutek spotkania to liczę icon_wink.gif
Tobatka
wto, 18 kwi 2006 - 17:11
No.. Wszystko (prawie) wiem...

W Lublinie na pewno będę, przyjeżdżam pociągiem o 19.40 lub 21.30 (nie wiem, na który się wyrobię icon_wink.gif )... Cały piątek od 8-20 siedzę na szkoleniu i zaraz lecę na jakiś pociąg, co mnie do domu na rano zawiezie, bo prosto z dworca lecę do pracy...

Jeśli ktoś chętny (Rafaelko - jesteś pewna? icon_wink.gif ) przyjmie mnie pod swój dach, to wyściskam serdecznie. Ale będzie ze mną sporo zamieszania...


PS. Czy daleko jest z Nowego Świata do dworca? Bo nie wiem, ile czasu na dotarcie mam sobie przeznaczyć... No i czy dworzec jest taki w miarę ludzki, żeby w razie czego móc tam przesiedzieć w oczekiwaniu na pociąg, bez obawy, że okradną, porwą i w ogóle icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post wto, 18 kwi 2006 - 17:11
Post #6

No.. Wszystko (prawie) wiem...

W Lublinie na pewno będę, przyjeżdżam pociągiem o 19.40 lub 21.30 (nie wiem, na który się wyrobię icon_wink.gif )... Cały piątek od 8-20 siedzę na szkoleniu i zaraz lecę na jakiś pociąg, co mnie do domu na rano zawiezie, bo prosto z dworca lecę do pracy...

Jeśli ktoś chętny (Rafaelko - jesteś pewna? icon_wink.gif ) przyjmie mnie pod swój dach, to wyściskam serdecznie. Ale będzie ze mną sporo zamieszania...


PS. Czy daleko jest z Nowego Świata do dworca? Bo nie wiem, ile czasu na dotarcie mam sobie przeznaczyć... No i czy dworzec jest taki w miarę ludzki, żeby w razie czego móc tam przesiedzieć w oczekiwaniu na pociąg, bez obawy, że okradną, porwą i w ogóle icon_wink.gif
mamboo
wto, 18 kwi 2006 - 17:50
Z Nowego Åšwiatu do dworca jest kilka minut na piechotÄ™.
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post wto, 18 kwi 2006 - 17:50
Post #7

Z Nowego Åšwiatu do dworca jest kilka minut na piechotÄ™.

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
Rafaelka
wto, 18 kwi 2006 - 20:48
Tobi, w takim razie spręż się koniecznie na ten wcześniejszy pociąg.
Z tym zamieszaniem to siÄ™ strasznie krygujesz, moja droga. icon_wink.gif

Do mnie możesz dojechać z Dworca autobusem 28, albo trajtkiem 151, ale o tej porze sugerowałabym taksówkę. Maciejka podawała niedawno w wątku Edi Zet numer do korporacji, która jest dość przyjazna cenowo.
Rafaelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,213
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 618

GG:


post wto, 18 kwi 2006 - 20:48
Post #8

Tobi, w takim razie spręż się koniecznie na ten wcześniejszy pociąg.
Z tym zamieszaniem to siÄ™ strasznie krygujesz, moja droga. icon_wink.gif

Do mnie możesz dojechać z Dworca autobusem 28, albo trajtkiem 151, ale o tej porze sugerowałabym taksówkę. Maciejka podawała niedawno w wątku Edi Zet numer do korporacji, która jest dość przyjazna cenowo.

--------------------

Maciejka
wto, 18 kwi 2006 - 21:43
Tobi, MUSISZ zdążyć na ten wcześniejszy pociąg, bo jak nie, to ja się z Toba nie spotkam. Usypiam Wojtusia ok. 19.30-20 i wtedy mogę się wyrwać, a ok. 23 muszę być już w domu, żeby go nakarmić. Zatem sama widzisz, ze 21.30 to stanowczo za późno. icon_smile.gif
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post wto, 18 kwi 2006 - 21:43
Post #9

Tobi, MUSISZ zdążyć na ten wcześniejszy pociąg, bo jak nie, to ja się z Toba nie spotkam. Usypiam Wojtusia ok. 19.30-20 i wtedy mogę się wyrwać, a ok. 23 muszę być już w domu, żeby go nakarmić. Zatem sama widzisz, ze 21.30 to stanowczo za późno. icon_smile.gif

--------------------
Maciejka


Tobatka
śro, 19 kwi 2006 - 00:32
Maciejko icon_sad.gif Ja już wiem, że nie dam rady jechać wcześniejszym pociągiem i będe w Lublinie o 21.30 icon_sad.gif I to średnio ode mnie zależy, bo muszę czekać na męża, który przejmie ode mnie dziecko i na dworzec podrzuci icon_sad.gif

Choć chwilkę się zobaczymy, co? Poczekasz na mnie u Rafaelki, co? No proszę...

W ogóle to cieszę się bardzo, że będę miała okazję się z Wami zobaczyć, a Rafaelce publicznie dziękuję za przygarnięcie icon_smile.gif


Lecę szukać "przyjaznego cenowo numeru" icon_wink.gif I spać (muszę się na zapas wyspać, co już widze cienko zważywszy, że jest prawie 1.00 icon_rolleyes.gif )...
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 19 kwi 2006 - 00:32
Post #10

Maciejko icon_sad.gif Ja już wiem, że nie dam rady jechać wcześniejszym pociągiem i będe w Lublinie o 21.30 icon_sad.gif I to średnio ode mnie zależy, bo muszę czekać na męża, który przejmie ode mnie dziecko i na dworzec podrzuci icon_sad.gif

Choć chwilkę się zobaczymy, co? Poczekasz na mnie u Rafaelki, co? No proszę...

W ogóle to cieszę się bardzo, że będę miała okazję się z Wami zobaczyć, a Rafaelce publicznie dziękuję za przygarnięcie icon_smile.gif


Lecę szukać "przyjaznego cenowo numeru" icon_wink.gif I spać (muszę się na zapas wyspać, co już widze cienko zważywszy, że jest prawie 1.00 icon_rolleyes.gif )...
emce
śro, 19 kwi 2006 - 15:46
Tobatko, mając nadzieję, że uda mi się "urobić" mojego zapracowanego i niechetnego moim wyjściom męża icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif , spróbuj dorzucić do bagażu zestaw frywolitkowy icon_wink.gif icon_wink.gif No bo lepszej okazji już chyba nie będzie icon_wink.gif

Sorry, Rafaelka, ze sie wpraszam... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post śro, 19 kwi 2006 - 15:46
Post #11

Tobatko, mając nadzieję, że uda mi się "urobić" mojego zapracowanego i niechetnego moim wyjściom męża icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif , spróbuj dorzucić do bagażu zestaw frywolitkowy icon_wink.gif icon_wink.gif No bo lepszej okazji już chyba nie będzie icon_wink.gif

Sorry, Rafaelka, ze sie wpraszam... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Rafaelka
śro, 19 kwi 2006 - 16:59
you're welcome wink.gif
Rafaelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,213
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 618

GG:


post śro, 19 kwi 2006 - 16:59
Post #12

you're welcome wink.gif

--------------------

Tobatka
śro, 19 kwi 2006 - 18:07
No właśnie miałam pytać, na ile osób brać frywolitkowe akcesoria? Bo akurat mam taka ilość, że kilka osób obskoczy icon_smile.gif A ponieważ wazy toto niewiele, więc spokojnie mogę zabrać icon_smile.gif Bo poza tym odchudzam bagaż maksymalnie - i tak spędzę z nim 3 dni, na szczęście na plecach nie za wiele icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 19 kwi 2006 - 18:07
Post #13

No właśnie miałam pytać, na ile osób brać frywolitkowe akcesoria? Bo akurat mam taka ilość, że kilka osób obskoczy icon_smile.gif A ponieważ wazy toto niewiele, więc spokojnie mogę zabrać icon_smile.gif Bo poza tym odchudzam bagaż maksymalnie - i tak spędzę z nim 3 dni, na szczęście na plecach nie za wiele icon_wink.gif
Rafaelka
śro, 19 kwi 2006 - 19:04
Na razie wiem o Maciejce i mcdzie. A Mamboo? KasiaR? Monika P.? Ktoś jeszcze chętny się melduje?
Rafaelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,213
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 618

GG:


post śro, 19 kwi 2006 - 19:04
Post #14

Na razie wiem o Maciejce i mcdzie. A Mamboo? KasiaR? Monika P.? Ktoś jeszcze chętny się melduje?

--------------------

mamboo
śro, 19 kwi 2006 - 20:31
Ja się owszem pojawię, ale nie wiem o której mi się uda wyjść z domu...
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post śro, 19 kwi 2006 - 20:31
Post #15

Ja się owszem pojawię, ale nie wiem o której mi się uda wyjść z domu...

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
emce
śro, 19 kwi 2006 - 21:17
A ja będę pewnie wiedzieć w ostatniej chwili icon_confused.gif Dużo zależy czy W. wróci na wieczór do domu (mam Teścia w szpitalu 100 km od Lublina icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif )
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post śro, 19 kwi 2006 - 21:17
Post #16

A ja będę pewnie wiedzieć w ostatniej chwili icon_confused.gif Dużo zależy czy W. wróci na wieczór do domu (mam Teścia w szpitalu 100 km od Lublina icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif )
Tobatka
czw, 20 kwi 2006 - 11:40
No dobra, dziewczyny icon_smile.gif Spakowana juz jestem, za 2 godziny wychodze z domu i jazda icon_smile.gif

Do zobaczenia wieczorem icon_smile.gif

Rafaelko - będę meldować, jakby cuś icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 20 kwi 2006 - 11:40
Post #17

No dobra, dziewczyny icon_smile.gif Spakowana juz jestem, za 2 godziny wychodze z domu i jazda icon_smile.gif

Do zobaczenia wieczorem icon_smile.gif

Rafaelko - będę meldować, jakby cuś icon_smile.gif
Maciejka
czw, 20 kwi 2006 - 19:53
Wojtek wykąpany, zaraz pójdę go uśpić. Koło 21 powinnam być.
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 19:53
Post #18

Wojtek wykąpany, zaraz pójdę go uśpić. Koło 21 powinnam być.

--------------------
Maciejka


Tobatka
sob, 22 kwi 2006 - 08:54
Dziewczyny - baaaaardzo dziękuję za spotkanie, Rafaelce za przygarnięcie duuża buźka! icon_smile.gif

Szkolenie było bardzo intensywne, ale wyszłam zadowolona, choć zmęczona icon_smile.gif I wiecie co? Dostałam zaproszenie na pokaz frywolitkowania icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Kto wie, czy zaniedługo nie będzie okazji, żebym znowu przyjechała Was odwiedzić i przy tej okazji dwa czółenka pokazać icon_smile.gif


PS. Btw czółenek - Rafaelka umie kwiatka jednym czółenkiem icon_smile.gif Możecie ją więc molestować icon_twisted.gif wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post sob, 22 kwi 2006 - 08:54
Post #19

Dziewczyny - baaaaardzo dziękuję za spotkanie, Rafaelce za przygarnięcie duuża buźka! icon_smile.gif

Szkolenie było bardzo intensywne, ale wyszłam zadowolona, choć zmęczona icon_smile.gif I wiecie co? Dostałam zaproszenie na pokaz frywolitkowania icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Kto wie, czy zaniedługo nie będzie okazji, żebym znowu przyjechała Was odwiedzić i przy tej okazji dwa czółenka pokazać icon_smile.gif


PS. Btw czółenek - Rafaelka umie kwiatka jednym czółenkiem icon_smile.gif Możecie ją więc molestować icon_twisted.gif wink.gif
emce
sob, 22 kwi 2006 - 11:32
Tobatka, Tobie również serdeczne dzięki! Było naprawdę bardzo, bardzo miło i mam nadzieję na ciąga dalszy!!! W większym wymiarze czasowym, oczywiście! icon_wink.gif
Przy okazji przypominam się w sprawie linków do pasmenterii i szkółek frywolitkowania (netowych). Póki jeszcze coś pamiętam... icon_wink.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post sob, 22 kwi 2006 - 11:32
Post #20

Tobatka, Tobie również serdeczne dzięki! Było naprawdę bardzo, bardzo miło i mam nadzieję na ciąga dalszy!!! W większym wymiarze czasowym, oczywiście! icon_wink.gif
Przy okazji przypominam się w sprawie linków do pasmenterii i szkółek frywolitkowania (netowych). Póki jeszcze coś pamiętam... icon_wink.gif
> Gdzie tani nocleg...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama