Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Poronienie i dalsze leczenie

> 
merkury
czw, 17 lis 2005 - 10:53
Jestem w nienajlepszej kondycji psychicznej. Powód - poronienie w 8 tyg. ciąży ( piersza ciąża). Miałam zabieg (łyzeczkowanie) po poronieniu. Zle sie czuje, jeszcze krwawie. Moje pytanie jest związane z podjęciem decyzji o kolejnej ciąży. Czego moge się spodziewać w najblizszych tygodniach, kiedy moge spodziewać sie pierwszej owulacji, miesiączki. Chciałabym jak najszybciej zajść w ciąże, ale nie wiem kiedy, a nie chcę ryzykować kolejnym poronieniem. Mam 27lat. Bardzo proszę o poradę, co mam dalej robic? Pozdrawiam.[/b]
merkury


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 19 paź 05 - 10:06
Nr użytkownika: 3,855




post czw, 17 lis 2005 - 10:53
Post #1

Jestem w nienajlepszej kondycji psychicznej. Powód - poronienie w 8 tyg. ciąży ( piersza ciąża). Miałam zabieg (łyzeczkowanie) po poronieniu. Zle sie czuje, jeszcze krwawie. Moje pytanie jest związane z podjęciem decyzji o kolejnej ciąży. Czego moge się spodziewać w najblizszych tygodniach, kiedy moge spodziewać sie pierwszej owulacji, miesiączki. Chciałabym jak najszybciej zajść w ciąże, ale nie wiem kiedy, a nie chcę ryzykować kolejnym poronieniem. Mam 27lat. Bardzo proszę o poradę, co mam dalej robic? Pozdrawiam.[/b]
cydorka
czw, 17 lis 2005 - 10:56
polecam fora : poronienie oraz staramy sie o dziecko, tam mozesz znależć potrzebne Ci informacje a takze poczytać o doświadzceniach innych mam
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post czw, 17 lis 2005 - 10:56
Post #2

polecam fora : poronienie oraz staramy sie o dziecko, tam mozesz znależć potrzebne Ci informacje a takze poczytać o doświadzceniach innych mam
cyd
gumis
czw, 17 lis 2005 - 19:34
Głowa do góry. Znajdź dobrego ginekologa i on Ci pomoże. Teraz coraz częściej zdażają się tego typu problemy. Sama jestem tego przykładem ( 4 ciąże, 2 dzieci). Wiem że łatwo mi teraz to pisać ale na pewno się uda. Musisz być cierpliwa. Ale naprawdę najważniejszy jest dobry lekarz. Sprawdzi czy wszystko z Tobą jest ok, jeśli nie to zaradzi a potem da coś wspomagającego zajście w ciążę a potem na podtrzymanie. Szukaj lekarza pracującego w DOBRYM szpitalu. Powodzenia
gumis


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 53
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 22:19
Skąd: Poznań- okolica
Nr użytkownika: 3,721

GG:


post czw, 17 lis 2005 - 19:34
Post #3

Głowa do góry. Znajdź dobrego ginekologa i on Ci pomoże. Teraz coraz częściej zdażają się tego typu problemy. Sama jestem tego przykładem ( 4 ciąże, 2 dzieci). Wiem że łatwo mi teraz to pisać ale na pewno się uda. Musisz być cierpliwa. Ale naprawdę najważniejszy jest dobry lekarz. Sprawdzi czy wszystko z Tobą jest ok, jeśli nie to zaradzi a potem da coś wspomagającego zajście w ciążę a potem na podtrzymanie. Szukaj lekarza pracującego w DOBRYM szpitalu. Powodzenia
justin
piÄ…, 18 lis 2005 - 02:47
po zabiegu jest normalny cykl, czyli po miesiÄ…cu powinnaÅ› dostac okres.
Możesz iść do lekarza i poroamawiać o ew.badaniach w kierunku toksoplazmozy, chlamydii.
Moja lekarka twierdzi, że po 3 miesiączce mozna się znów starać.

powodzenia icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 18 lis 2005 - 02:47
Post #4

po zabiegu jest normalny cykl, czyli po miesiÄ…cu powinnaÅ› dostac okres.
Możesz iść do lekarza i poroamawiać o ew.badaniach w kierunku toksoplazmozy, chlamydii.
Moja lekarka twierdzi, że po 3 miesiączce mozna się znów starać.

powodzenia icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> Poronienie i dalsze leczenie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama