Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fajny Żłobek w Warszawie

, czyli Mama szuka towarzystwa dla Synka :)
> , czyli Mama szuka towarzystwa dla Synka :)
Zojka
piÄ…, 07 maj 2010 - 22:14
Napisałam ten post w innym dziale ale może powinien być tu:
WItajcie po krótkiej przerwie. Zwykle bywałam w temacie "Brzdące świąteczno-noworoczne". Moj Synek ma już 16 miesięcy i od niedawna chodzi do żłobka. No a ponieważ miejsce jest otwarte od niedawna (dokładnie od kwietnia) to jak na razie jesteśmy tam pierwsi (na dobry początek). Ponieważ jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synkiem , a z nadzieją że może pomogę w poszukiwaniach zainteresowanym Rodzicom jakiegoś Maluszka i mój Maluch będzie miał wesołe towarzystwo z chęcią prześlę namiary na to miejsce w Warszawie (dokładnie zachodnia Warszawa) na razie bez bliższych namiarów żeby nie robić kryptoreklamy icon_smile.gif . Żłobek jest prywatny, ale na pewno ktoś z Was bierze pod uwagę i taką opcję.

Przepraszam za kiepskÄ… edycjÄ™ tekstu ale coÅ› mi siÄ™ tu zawiesza.


Pozdrawiam serdecznie
Zojka i mały Benio
Zojka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 143
Dołączył: pią, 09 maj 08 - 16:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 19,754




post piÄ…, 07 maj 2010 - 22:14
Post #1

Napisałam ten post w innym dziale ale może powinien być tu:
WItajcie po krótkiej przerwie. Zwykle bywałam w temacie "Brzdące świąteczno-noworoczne". Moj Synek ma już 16 miesięcy i od niedawna chodzi do żłobka. No a ponieważ miejsce jest otwarte od niedawna (dokładnie od kwietnia) to jak na razie jesteśmy tam pierwsi (na dobry początek). Ponieważ jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synkiem , a z nadzieją że może pomogę w poszukiwaniach zainteresowanym Rodzicom jakiegoś Maluszka i mój Maluch będzie miał wesołe towarzystwo z chęcią prześlę namiary na to miejsce w Warszawie (dokładnie zachodnia Warszawa) na razie bez bliższych namiarów żeby nie robić kryptoreklamy icon_smile.gif . Żłobek jest prywatny, ale na pewno ktoś z Was bierze pod uwagę i taką opcję.

Przepraszam za kiepskÄ… edycjÄ™ tekstu ale coÅ› mi siÄ™ tu zawiesza.


Pozdrawiam serdecznie
Zojka i mały Benio

--------------------
zlobekmalutkanut...
sob, 06 sty 2018 - 17:35
Drodzy rodzice!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Bohdanowicza powstał nowy żłobek.
Malutka Nutka powstała z myślą o dzieciach w wieku od 1 roku do 3 lat. Jest to miejsce, w którym dzieci uczą się poznawać świat poprzez muzykę icon_smile.gif

ZAJĘCIA ZACZYNAJĄ SIĘ W STYCZNIU 2018!!!

W naszej ofercie znajdują się m. in.: gordonki, bajkoterapia, 5 zmysłów, zaczarowany pędzel.
Gwarantujemy profesjonalną, wykwalifikowaną, wykształconą i doświadczoną kadrę - od wielu lat kształcimy i szkolimy się w kierunku pedagogicznym. Dodatkowo przez wiele lat pracowałyśmy z dziećmi, więc potrafimy wyczuć ich potrzeby, troski, zorganizować i umilić im czas.

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz na śledzenie naszego fanpage:
https://www.facebook.com/ZlobekIIMalutkaNutka/
https://www.malutka-nutka.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu! icon_smile.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
klub malucha żłobek Ochota Mokotów Wola Śródmieście Ursus Warszawa przedszkole dziecko 1-3 mama wraca do pracy

zlobekmalutkanut...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: sob, 06 sty 18 - 17:30
Nr użytkownika: 51,265




post sob, 06 sty 2018 - 17:35
Post #2

Drodzy rodzice!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Bohdanowicza powstał nowy żłobek.
Malutka Nutka powstała z myślą o dzieciach w wieku od 1 roku do 3 lat. Jest to miejsce, w którym dzieci uczą się poznawać świat poprzez muzykę icon_smile.gif

ZAJĘCIA ZACZYNAJĄ SIĘ W STYCZNIU 2018!!!

W naszej ofercie znajdują się m. in.: gordonki, bajkoterapia, 5 zmysłów, zaczarowany pędzel.
Gwarantujemy profesjonalną, wykwalifikowaną, wykształconą i doświadczoną kadrę - od wielu lat kształcimy i szkolimy się w kierunku pedagogicznym. Dodatkowo przez wiele lat pracowałyśmy z dziećmi, więc potrafimy wyczuć ich potrzeby, troski, zorganizować i umilić im czas.

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz na śledzenie naszego fanpage:
https://www.facebook.com/ZlobekIIMalutkaNutka/
https://www.malutka-nutka.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu! icon_smile.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
klub malucha żłobek Ochota Mokotów Wola Śródmieście Ursus Warszawa przedszkole dziecko 1-3 mama wraca do pracy

> Fajny Żłobek w Warszawie, czyli Mama szuka towarzystwa dla Synka :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama