Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

usg 3d wrocław

-
ania1985
post Wed, 26 Aug 2009 - 20:04
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 28,836

Ja polecam gabinet Tomasza Michalika, 601-707-897
strona gabinetu: http://www.pan-ginekolog.pl/
USG 3D, 4D i pamiątka na DVD icon_smile.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
moscatelka
post Sat, 05 Sep 2009 - 10:58
Post #22

Nr użytkownika: 28,972

Witam przyszłe mamusie! przytul.gif

Jeśli chodzi o USG 3D/4D we Wrocławiu, podaję info:

 CORFAMED, tel. 71 321-73-15, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 MEDEX, tel. 71 785-52-00, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 MEDICONCEPT, tel. 71 339-90-36, cena 250 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 DR JAWOROWSKI, JOANITÓW, tel. 71 364-12-99, cena 120 zł z nagraniem ale długie terminy oczekiwania
 DR MICHALIK, SŁOWIAŃSKA, tel. 71 372-03-35, cena 140 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni

Wybrałam Słowiańską, leczyłam się kiedyś u dr Michalika, poza tym cena i termin mi odpowiadały. Badanie wykonane w 26 tc.
Lekarz uśmiechnięty, kontaktowy i kompetentny, bada bardzo dokładnie (ginekologicznie – m.in. długość szyjki macicy; USG wewnętrznie oraz zewnętrznie), przy USG 3D/4D dowiecie się o bardzo dokładnie o prawidłowej budowie dziecka i płci, zostanie zmierzone, a wszystkie informacje zostaną opisane w dokumencie. Jeśli dzidzia się nie odwróci przyjrzymy się buźce.
Na płycie dostajecie kolorowy filmik.
Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Przyszła mama małej miss brawo_bis.gif

Ten post edytował moscatelka Thu, 10 Sep 2009 - 21:49

Quote Post
Magdawro
post Wed, 09 Sep 2009 - 03:51
Post #23

Nr użytkownika: 28,163

GG:

CYTAT(moscatelka @ Sat, 05 Sep 2009 - 11:58) *
Witam przyszłe mamusie! przytul.gif

Jeśli chodzi o USG 3D/4D we Wrocławiu, podaję info:

 DR MICHALIK, SŁOWIAŃSKA, tel. 71 372-03-35, cena 140 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni

Wybrałam Słowiańską, leczyłam się kiedyś u dr Michalika, poza tym cena i termin mi odpowiadały. Badanie wykonane w 26 tc.
Lekarz uśmiechnięty, kontaktowy i kompetentny, bada bardzo dokładnie (ginekologicznie – m.in. długość szyjki macicy; USG wewnętrznie oraz zewnętrznie), przy USG 3D/4D dowiecie się o bardzo dokładnie o prawidłowej budowie dziecka i płci, zostanie zmierzone, a wszystkie informacje zostaną opisane w dokumencie. Jeśli dzidzia się nie odwróci przyjrzymy się buźce.
Na płycie dostajecie kolorowy filmik.
Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Przyszła mama małej miss brawo_bis.gif

Dzięki, zaraz zadzwonięicon_wink.gif Tylko nie wiem, czy to nie za wcześnie w 15 tygodniu ale chciałabym dzieciom pokazać. Lekarza mam swojego, innego ale tutaj i blisko i najtaniej z tego, co podałaś.

--------------------
Iga 16, Filip 13

"You can be anything you want to be" F. Mercury

Quote Post
moscatelka
post Thu, 10 Sep 2009 - 21:56
Post #24

Magda, troszkę wcześnie, najlepiej jak bejbas jest już trochę rozwinięty, po ok. 23 tc. Oczywiście lekarze utrzymują, że można zrobić zawsze i powtarzać potem co miesiąc - choć dziecko jest za duże by cokolwiek zobaczyć - jest to jednak dobra kasa dla lekarzy więc zalecają.
Dobrze jest robić u swojego stałego lekarza usg 2D, jeśli nie pobiera dodatkowych opłat, a usg 3/4D zrobić raz czy dwa.
Pamiętajmy, że to nie jest zabawa i nawet jeśli dowiedziono iż dla dzidzi niegroźne to po co je męczyć.

Quote Post
Magdawro
post Fri, 11 Sep 2009 - 02:56
Post #25

Nr użytkownika: 28,163

GG:

Dzięki, Moscatelka. Ja po prostu jestem napalona na to, by pokazać dzieciom maluszka. a na zwykłym usg (na fotce) jest mało wyraziste. Małż też był ze mną tylko za 2 razem (za 1.widziałam fasolkę) a ostatnio żałowałam, ze nie mógł zobaczyć ruszającego sie maluszka.
No a dzieci wiadomo nie wezmę do gabinetu;)
Ale wezmę póki co na wstrzymanie 37.gif

Ten post edytował Magdawro Fri, 11 Sep 2009 - 02:57

--------------------
Iga 16, Filip 13

"You can be anything you want to be" F. Mercury

Quote Post
moscatelka
post Tue, 27 Oct 2009 - 12:36
Post #26

Witam ponownie dziewczyny!!
W 34 tygodniu zrobiłam kolejne USG 3D, tym razem na ul. Joanitów (udało mi się wcisnąć w termin za kogoś).
Odradzano mi zrobienie USG 3D tak późno ze względu na fakt, iż dziecko jest za duże by cokolwiek zobaczyć, miałam jednak małą stłuczkę samochodową i chciałam się upewnić czy wszystko w porządku. I tu miłe rozczarowanie: dziecko widać bardzoe dobrze, czego dowodem jest bardzo wyraźne zdjęcie buźki i rączek mojej małej:)
Ale jeśli chodzi o samo badanie lekarz się spieszy, rozmawia ze swoją asystentką zamiast z pacjentką, odpowiada lakonicznie na pytania.
Wizyta jak na taśmie, next, next!
Szybkie badanie i forsa na stół, oraz oczywiście wyznaczenie następnego terminu.
Zaznaczałam, że nie chcę nagrania na płytę ani zdjęcia (wtedy koszt 100 zł) jednak lekarz sam zdecydował.... Koniec końców to dobrze bo mam świetną pamiątkę ale za taśmowe i przedmiotowe traktowanie podziękuję!!!!!!

pozdrowienia dla Was:)

Quote Post
nilo
post Fri, 06 Nov 2009 - 15:19
Post #27

Nr użytkownika: 28,071

GG:

Szukam lekarza do prowadzenia ciąży, chodzi mi o dr Michalika, jakie są wasze opinie i w jakim szpitalu przyjmuje, ceny wizyt wsio wsio mnie ineteresuje!!!! z góry dziękuję za pomoc!!!!!!!!!!!!!

--------------------

Quote Post
basia143
post Mon, 27 Feb 2017 - 21:35
Post #28

Nr użytkownika: 46,056

CYTAT(nilo @ Fri, 06 Nov 2009 - 15:19) *
Szukam lekarza do prowadzenia ciąży, chodzi mi o dr Michalika, jakie są wasze opinie i w jakim szpitalu przyjmuje, ceny wizyt wsio wsio mnie ineteresuje!!!! z góry dziękuję za pomoc!!!!!!!!!!!!!

Ja do niego chodzę, jak dla mnie lakarz ok. Przyjmuje w centrum, wszystko masz na stronie http://ginekolog-michalik.pl/

co do pytania głównego, no to u niego, z tego, co wiem można zrobić też USG 3d i 4d chyba też

Quote Post
p_plan
post Wed, 08 Nov 2017 - 14:12
Post #29

Nr użytkownika: 48,545

Ja również się na to zdecydowałam. Mąż trochę narzekał, że drogie ( czasami włącza mu się tryb skąpca) ale sama sie uparłam i nie żałuję. Maż zresztą również nie żałuje. Zobaczyć maluszka w 3d to świetna sprawa icon_smile.gif

Polecam centrum medyczne Proclinic:
http://proclinic.pl/oferta/usg-3d-4d-badan...asonograficzne/ - chodziłam tam również do ginekologa. Ciążę moja prowadził pan doktor Wojciech Rogala.

Quote Post
> usg 3d wrocław

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 21 Nov 2017 - 09:07
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe