Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ospa

, na Wyspach Kanaryjskich
> , na Wyspach Kanaryjskich
Aga H
pon, 09 lis 2009 - 18:50
Emilka jest w tej chwili na wakacjach z dziadkami i ją wysypało, byli u lekarza, mała dostała puder do smarowania i do picia lekarstwo przeciwświądowe, ale pytanie jest jedno podstawowe - czy może wychodzić z hotelu?

Jak się traktuje ospę w ciepłych klimatach - dziadkowie nie zrozumieli nic z tego co powiedziała im lekarka, ja konsultowałam leki z pediatrą małej, więc wiem, co dostaje, ale nie wiemy do końca jak ja traktować.

Nasz pediatra powiedziała, że na dwór wychodzić może, tylko nie ma się kąpać - ale co z reakcją wysypki na słońce - bać się? Emi i tak chodzi w koszulce, ale zawsze trochę ciała wystaje.

No i czy to normalne, że wysypana jest CAŁA? - także na wargach sromowych czy w ustach - tak mi to babcia opisała.

Wracają za 9 dni, więc póki co nic sama nie zrobię.

No i po jakim czasie można się spodziewać ustąpienia wysypki - zaczęło się od piątku, dziś jest już bardzo dużo krost.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post pon, 09 lis 2009 - 18:50
Post #1

Emilka jest w tej chwili na wakacjach z dziadkami i ją wysypało, byli u lekarza, mała dostała puder do smarowania i do picia lekarstwo przeciwświądowe, ale pytanie jest jedno podstawowe - czy może wychodzić z hotelu?

Jak się traktuje ospę w ciepłych klimatach - dziadkowie nie zrozumieli nic z tego co powiedziała im lekarka, ja konsultowałam leki z pediatrą małej, więc wiem, co dostaje, ale nie wiemy do końca jak ja traktować.

Nasz pediatra powiedziała, że na dwór wychodzić może, tylko nie ma się kąpać - ale co z reakcją wysypki na słońce - bać się? Emi i tak chodzi w koszulce, ale zawsze trochę ciała wystaje.

No i czy to normalne, że wysypana jest CAŁA? - także na wargach sromowych czy w ustach - tak mi to babcia opisała.

Wracają za 9 dni, więc póki co nic sama nie zrobię.

No i po jakim czasie można się spodziewać ustąpienia wysypki - zaczęło się od piątku, dziś jest już bardzo dużo krost.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011

Posty w temacie
Aga H   Ospa   pon, 09 lis 2009 - 18:50
anita   no niestety normalne ze wysypana jest cała, wargi...   pon, 09 lis 2009 - 20:30
Silije   O kurczę ale pech, serdecznie współczuję. Zga...   pon, 09 lis 2009 - 20:36
Aga H   dzięki - napisałam mamie to co pisałyście - mo...   pon, 09 lis 2009 - 20:47
Aga H   Mała ma dziś 38 stopni - czy to już jest temper...   wto, 10 lis 2009 - 16:32
anita   paracetamol, ibuprofen, niech mama tak napisze na ...   wto, 10 lis 2009 - 16:51
Aga H   dzięki - o zbijaniu powiedziałam jej to samo, wy...   wto, 10 lis 2009 - 19:34
Anilka   Z tego co sobie przypominam nie daje się ibuprofe...   wto, 10 lis 2009 - 22:26
> Ospa, na Wyspach Kanaryjskich
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama