Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

gdzie spokojna miejscówka?

, dla 2 matek i 4 dzieci ;)
> , dla 2 matek i 4 dzieci ;)
Mika
czw, 03 cze 2010 - 15:34
potrzebne mi jest sprawdzone spokojne miejsce nadające się jednocześnie dla moich dzieci i roczniaka
nie za bardzo oblegane i nie za daleko od plaży
najlepiej z wyżywieniem lub z możliwością bliskiego wykupienia

Ten post edytował Mika czw, 03 cze 2010 - 16:00
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 03 cze 2010 - 15:34
Post #1

potrzebne mi jest sprawdzone spokojne miejsce nadające się jednocześnie dla moich dzieci i roczniaka
nie za bardzo oblegane i nie za daleko od plaży
najlepiej z wyżywieniem lub z możliwością bliskiego wykupienia

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
ani75
czw, 03 cze 2010 - 16:20
Określ miejscowość bo wybrzeże długie i szerokie,jaka kwota z wyżywieniem dla dorosłego będzie najbardziej odpowiednia? icon_razz.gif
ani75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: czw, 23 kwi 09 - 18:17
Nr użytkownika: 26,838




post czw, 03 cze 2010 - 16:20
Post #2

Określ miejscowość bo wybrzeże długie i szerokie,jaka kwota z wyżywieniem dla dorosłego będzie najbardziej odpowiednia? icon_razz.gif
Mika
czw, 03 cze 2010 - 18:11
bardziej zachodniopomorskie
z dala od Trójmiasta i Zalewu Wiślanego icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 03 cze 2010 - 18:11
Post #3

bardziej zachodniopomorskie
z dala od Trójmiasta i Zalewu Wiślanego icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Ewelinek
czw, 03 cze 2010 - 20:07
CYTAT(Mika @ Thu, 03 Jun 2010 - 17:11) *
bardziej zachodniopomorskie
z dala od Trójmiasta i Zalewu Wiślanego icon_wink.gif



No wiesz tego się po Tobie nie spodziewałam 04.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post czw, 03 cze 2010 - 20:07
Post #4

CYTAT(Mika @ Thu, 03 Jun 2010 - 17:11) *
bardziej zachodniopomorskie
z dala od Trójmiasta i Zalewu Wiślanego icon_wink.gif



No wiesz tego się po Tobie nie spodziewałam 04.gif
pcola
czw, 03 cze 2010 - 20:23
Mika,
spokojne to Łukęcin. Jest tam taki ośrodek przy plaży: Wielki Błękit.
Mają wyżywienie, przyjeżdża tam sporo matek z małymi dziećmi.
Podobno standard jest dobry, nie wiem jak to wygląda cenowo.
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post czw, 03 cze 2010 - 20:23
Post #5

Mika,
spokojne to Łukęcin. Jest tam taki ośrodek przy plaży: Wielki Błękit.
Mają wyżywienie, przyjeżdża tam sporo matek z małymi dziećmi.
Podobno standard jest dobry, nie wiem jak to wygląda cenowo.

--------------------



--------------------------
Truśka
czw, 03 cze 2010 - 21:44
Neptun w miejscowości Wicie tam jeżdżą znajomi i sobie chwalą
Jeszcze może domki Duet w Karwii, Krysia - domki

Ten post edytował Truśka czw, 03 cze 2010 - 21:54
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post czw, 03 cze 2010 - 21:44
Post #6

Neptun w miejscowości Wicie tam jeżdżą znajomi i sobie chwalą
Jeszcze może domki Duet w Karwii, Krysia - domki

--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
ani75
pią, 04 cze 2010 - 19:04
to może tu https://www.bryza.lazy.ta.pl/
ani75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: czw, 23 kwi 09 - 18:17
Nr użytkownika: 26,838




post pią, 04 cze 2010 - 19:04
Post #7

to może tu https://www.bryza.lazy.ta.pl/
ani75
pią, 04 cze 2010 - 19:05
albo tu https://www.zielonydom.dabki.pl/
ani75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: czw, 23 kwi 09 - 18:17
Nr użytkownika: 26,838




post pią, 04 cze 2010 - 19:05
Post #8

albo tu https://www.zielonydom.dabki.pl/
Mika
pią, 04 cze 2010 - 19:32
Ani -polecasz,bo byłaś?
bo w google to i ja umiem wyszukać
a potrzebuję info z pierwszej ręki od kogoś kto był i widział
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 04 cze 2010 - 19:32
Post #9

Ani -polecasz,bo byłaś?
bo w google to i ja umiem wyszukać
a potrzebuję info z pierwszej ręki od kogoś kto był i widział

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
semi
pią, 04 cze 2010 - 21:58
mnie sie baardzo podoba gryf w Pobierowie-nie byłam, ale moi rodzice mieszkaja blisko i czesto zerkam przez płot. pieknie połozony, ogrodzony, duzy teren, w spokojnej czesci miejscowosci a blisko centrum.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pią, 04 cze 2010 - 21:58
Post #10

mnie sie baardzo podoba gryf w Pobierowie-nie byłam, ale moi rodzice mieszkaja blisko i czesto zerkam przez płot. pieknie połozony, ogrodzony, duzy teren, w spokojnej czesci miejscowosci a blisko centrum.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

ani75
sob, 05 cze 2010 - 23:33
W jednym i drugim byli znajomi więc opinie mam od nich,ja w Dąbkach również byłam ale w Hutmenie ośrodek dość duży z dobrym wyżywieniem 3 razy dziennie-ale Ciebie chyba interesuje co innego.Gdyby nie byli zadowoleni to bym nie pisała,wcale nie wątpię że umiesz szukać w gogle-to zdanie nie było jednak zbyt miłe z Twojej strony.Turystyka to moja pasja i dlatego w tym temacie zawsze staram się pomóc mogę polecić jeszcze Sianożęty i ośrodek Bursztyn również przetestowany przeze mnie.
ani75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: czw, 23 kwi 09 - 18:17
Nr użytkownika: 26,838




post sob, 05 cze 2010 - 23:33
Post #11

W jednym i drugim byli znajomi więc opinie mam od nich,ja w Dąbkach również byłam ale w Hutmenie ośrodek dość duży z dobrym wyżywieniem 3 razy dziennie-ale Ciebie chyba interesuje co innego.Gdyby nie byli zadowoleni to bym nie pisała,wcale nie wątpię że umiesz szukać w gogle-to zdanie nie było jednak zbyt miłe z Twojej strony.Turystyka to moja pasja i dlatego w tym temacie zawsze staram się pomóc mogę polecić jeszcze Sianożęty i ośrodek Bursztyn również przetestowany przeze mnie.
Mafia
pon, 07 cze 2010 - 08:35
Polecam Karwię - dom gościnny Werona. Jest tam mały basen kryty, więc w razie niepogody można zająć czymś dzieci. Blisko plaży, ośrodek ma spory teren, plac zabaw, boisko. Byłam tam ostatni raz 5 lat temu, ale mam nadzieję, że standard nie zleciał.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 07 cze 2010 - 08:35
Post #12

Polecam Karwię - dom gościnny Werona. Jest tam mały basen kryty, więc w razie niepogody można zająć czymś dzieci. Blisko plaży, ośrodek ma spory teren, plac zabaw, boisko. Byłam tam ostatni raz 5 lat temu, ale mam nadzieję, że standard nie zleciał.

--------------------
Mafia
ani75
wto, 08 cze 2010 - 10:57
Grubasek pozwól że odpowiem na Twoje pytanie tutaj,otóż Dąbki to mała miejscowość życie turystyczne toczy się tam przy głównej ulicy,kilka barów,lody,gofry,małe wesołe miasteczko,pamiątki.Ludzi latem na pewno jest mniej niż w pobliskim Darłówku do którego na pewno warto się wybrać np. na rejs statkiem korsarskim,odwiedzić latarnię morską,zobaczyć rozsuwany most,można też przepłynąć się tramwajem wodnym.W Darłowie jest Zamek Książąt Pomorskich ale moja 3 latka nudziła się trochę w trakcie zwiedzania.
Blisko Dąbek jest też jezioro Bukowo z przystanią i rejsy po jeziorze stateczkiem Milka stamtąd można też wybrać się lasem do Dąbkowic do miejsca gdzie jezioro łączy się z morzem-wycieczkę polecam na chłodniejszy dzień.
W Dąbkach na plaży nie ma większych tłumów miejsce spokojnie się znajdzie nawet w południe jeden zjazd przystosowany do wózków my byliśmy w Hutmenie-to większy ośrodek prowadzący rehabilitacje,pokoje w pawilonach z łazienką,balkonem,tv i przedpokojem.Jeśli interesowałby Cię lub kogoś innego bardziej mogę napisać coś więcej.Znajomi zaś byli w Zielonym Domu wrócili bardzo zadowoleni-to na razie chyba tyle,pozdrawiam
ani75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: czw, 23 kwi 09 - 18:17
Nr użytkownika: 26,838




post wto, 08 cze 2010 - 10:57
Post #13

Grubasek pozwól że odpowiem na Twoje pytanie tutaj,otóż Dąbki to mała miejscowość życie turystyczne toczy się tam przy głównej ulicy,kilka barów,lody,gofry,małe wesołe miasteczko,pamiątki.Ludzi latem na pewno jest mniej niż w pobliskim Darłówku do którego na pewno warto się wybrać np. na rejs statkiem korsarskim,odwiedzić latarnię morską,zobaczyć rozsuwany most,można też przepłynąć się tramwajem wodnym.W Darłowie jest Zamek Książąt Pomorskich ale moja 3 latka nudziła się trochę w trakcie zwiedzania.
Blisko Dąbek jest też jezioro Bukowo z przystanią i rejsy po jeziorze stateczkiem Milka stamtąd można też wybrać się lasem do Dąbkowic do miejsca gdzie jezioro łączy się z morzem-wycieczkę polecam na chłodniejszy dzień.
W Dąbkach na plaży nie ma większych tłumów miejsce spokojnie się znajdzie nawet w południe jeden zjazd przystosowany do wózków my byliśmy w Hutmenie-to większy ośrodek prowadzący rehabilitacje,pokoje w pawilonach z łazienką,balkonem,tv i przedpokojem.Jeśli interesowałby Cię lub kogoś innego bardziej mogę napisać coś więcej.Znajomi zaś byli w Zielonym Domu wrócili bardzo zadowoleni-to na razie chyba tyle,pozdrawiam
grubassek:)
wto, 08 cze 2010 - 12:32
ani75 wielkie dzieki za informacje:) bardzo mi sie przydadza:)
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post wto, 08 cze 2010 - 12:32
Post #14

ani75 wielkie dzieki za informacje:) bardzo mi sie przydadza:)

--------------------
Zuzia
wto, 15 cze 2010 - 21:47
A ja polecam to oto miejsce: https://www.slowianka.darlowko.pl/
Byłam tam z Alą w zeszłym roku. Dotelepałam się tam pociagiem aż z moich rodzinnych stron, jechałam tam 14 godzin, ale ani ja, ani Ala nie żałowałyśmy, warto było. Pokoiki są ładne, ze wszelkimi mediami, lodówką, i itp. i itd. Jest plac zabaw dla dzieci w ośrodku, a do plaży może 5 minut, może i mniej. Jedzenie super. Ośrodek organizował rejsy statkiem i różne inne atrakcje wczasowiczom, dla mam z dziećmi był grill i wyjścia do pobliskiego Aqua Parku. Polecam z całą odpowiedzialnością ten ośrodek. Do Darówka chodziłam z Alą spacerkiem na lody 06.gif. W tym roku chyba też się tam wybiorę w drugiej połowie sierpnia.
I dodam, że nie mam nic wspólnego z Urzędem Miejskim w Lublinie, oprócz Lublina, więc nie robię reklamy jako człowiek urzędu 06.gif . Ale jako matka z dzieckiem z przyjemnością polecam to miejsce.
Zuzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 832
Dołączył: czw, 04 mar 04 - 20:12
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 1,521




post wto, 15 cze 2010 - 21:47
Post #15

A ja polecam to oto miejsce: https://www.slowianka.darlowko.pl/
Byłam tam z Alą w zeszłym roku. Dotelepałam się tam pociagiem aż z moich rodzinnych stron, jechałam tam 14 godzin, ale ani ja, ani Ala nie żałowałyśmy, warto było. Pokoiki są ładne, ze wszelkimi mediami, lodówką, i itp. i itd. Jest plac zabaw dla dzieci w ośrodku, a do plaży może 5 minut, może i mniej. Jedzenie super. Ośrodek organizował rejsy statkiem i różne inne atrakcje wczasowiczom, dla mam z dziećmi był grill i wyjścia do pobliskiego Aqua Parku. Polecam z całą odpowiedzialnością ten ośrodek. Do Darówka chodziłam z Alą spacerkiem na lody 06.gif. W tym roku chyba też się tam wybiorę w drugiej połowie sierpnia.
I dodam, że nie mam nic wspólnego z Urzędem Miejskim w Lublinie, oprócz Lublina, więc nie robię reklamy jako człowiek urzędu 06.gif . Ale jako matka z dzieckiem z przyjemnością polecam to miejsce.

--------------------
Ulinka
wto, 15 cze 2010 - 23:54
CYTAT(Zuzia @ Tue, 15 Jun 2010 - 22:47) *
A ja polecam to oto miejsce: https://www.slowianka.darlowko.pl/........

CYTAT(ani75 @ Tue, 08 Jun 2010 - 11:57) *
Grubasek pozwól że odpowiem na Twoje pytanie tutaj,otóż Dąbki to mała miejscowość życie turystyczne toczy się tam przy głównej ulicy,kilka barów,lody,gofry,małe wesołe miasteczko,pamiątki....

W pierwszym miałam przyjęcie weselne lat kilka temu 03.gif więc szczerze poleca a w miejscowości z drugiego postu przebywam na co dzień z racji wykonywanego zawodu i również polecam 29.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
Skąd: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 23:54
Post #16

CYTAT(Zuzia @ Tue, 15 Jun 2010 - 22:47) *
A ja polecam to oto miejsce: https://www.slowianka.darlowko.pl/........

CYTAT(ani75 @ Tue, 08 Jun 2010 - 11:57) *
Grubasek pozwól że odpowiem na Twoje pytanie tutaj,otóż Dąbki to mała miejscowość życie turystyczne toczy się tam przy głównej ulicy,kilka barów,lody,gofry,małe wesołe miasteczko,pamiątki....

W pierwszym miałam przyjęcie weselne lat kilka temu 03.gif więc szczerze poleca a w miejscowości z drugiego postu przebywam na co dzień z racji wykonywanego zawodu i również polecam 29.gif

--------------------


i



Ulinka
wto, 15 cze 2010 - 23:55
A i zapomniałam dodać że zapraszam jak się już któraś w te okolica wybierze na spotkanie w realu impreza.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
Skąd: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 23:55
Post #17

A i zapomniałam dodać że zapraszam jak się już któraś w te okolica wybierze na spotkanie w realu impreza.gif

--------------------


i



ana
śro, 16 cze 2010 - 16:57
Drugi sezon bedziemy w Marina Green w Jarosławcu https://www.marina.afr2.pl/

Miejscowośc dość spokojna (daleko jej do zamieszania w Dębkach czy Karwi!), blisko port, kilka kroków od bramy są dwie naprawdę dobre jadłodajnie a przetestowaliśmy różne, dzieci bawią się na zamkniętym terenie. Można wybrać się do aquaparku w Panoramie.
Nam się podoba

Ten post edytował ana śro, 16 cze 2010 - 17:06
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post śro, 16 cze 2010 - 16:57
Post #18

Drugi sezon bedziemy w Marina Green w Jarosławcu https://www.marina.afr2.pl/

Miejscowośc dość spokojna (daleko jej do zamieszania w Dębkach czy Karwi!), blisko port, kilka kroków od bramy są dwie naprawdę dobre jadłodajnie a przetestowaliśmy różne, dzieci bawią się na zamkniętym terenie. Można wybrać się do aquaparku w Panoramie.
Nam się podoba

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
ana
nie, 01 sie 2010 - 09:52
CYTAT(ana @ Wed, 16 Jun 2010 - 17:57) *
Drugi sezon bedziemy w Marina Green w Jarosławcu https://www.marina.afr2.pl/

Miejscowośc dość spokojna (daleko jej do zamieszania w Dębkach czy Karwi!), blisko port, kilka kroków od bramy są dwie naprawdę dobre jadłodajnie a przetestowaliśmy różne, dzieci bawią się na zamkniętym terenie. Można wybrać się do aquaparku w Panoramie.
Nam się podoba



właśnie wróciliśmy i moja uwaga: już czas na wymianę łóżek (może mają to w planach...) - reszta OK

a to mój nowy typ na pobyt: https://www.ow-szafir.pl/
ośrodek nowy, duża przestrzeń, położony na klifie - widok na morze niewiarygodny

Ten post edytował ana nie, 01 sie 2010 - 09:54
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post nie, 01 sie 2010 - 09:52
Post #19

CYTAT(ana @ Wed, 16 Jun 2010 - 17:57) *
Drugi sezon bedziemy w Marina Green w Jarosławcu https://www.marina.afr2.pl/

Miejscowośc dość spokojna (daleko jej do zamieszania w Dębkach czy Karwi!), blisko port, kilka kroków od bramy są dwie naprawdę dobre jadłodajnie a przetestowaliśmy różne, dzieci bawią się na zamkniętym terenie. Można wybrać się do aquaparku w Panoramie.
Nam się podoba



właśnie wróciliśmy i moja uwaga: już czas na wymianę łóżek (może mają to w planach...) - reszta OK

a to mój nowy typ na pobyt: https://www.ow-szafir.pl/
ośrodek nowy, duża przestrzeń, położony na klifie - widok na morze niewiarygodny

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Ewcia78
śro, 11 sie 2010 - 22:42
A my bylismy tutaj https://www.nadmorze.pl/algamrzezyno/ i było naprawde super!! Bardzo dobre jedzenie i spore porcje! W cenie także ognisko z kiełbaskami.
Miejscowośc nieduża, do plaży dosłownie dwa kroki - morze od ośrodka dzielą tylko wydmy. W ośrodku fajny kryty basen i mały kinder room dla zabawy ( w razie niepogody przy dzieciach dość ważne). Wsród gości prawie sami rodzice z dziećmi.
Ewcia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 429
Dołączył: pią, 25 lut 05 - 12:29
Skąd: Ślask cieszyński
Nr użytkownika: 2,763

GG:


post śro, 11 sie 2010 - 22:42
Post #20

A my bylismy tutaj https://www.nadmorze.pl/algamrzezyno/ i było naprawde super!! Bardzo dobre jedzenie i spore porcje! W cenie także ognisko z kiełbaskami.
Miejscowośc nieduża, do plaży dosłownie dwa kroki - morze od ośrodka dzielą tylko wydmy. W ośrodku fajny kryty basen i mały kinder room dla zabawy ( w razie niepogody przy dzieciach dość ważne). Wsród gości prawie sami rodzice z dziećmi.

--------------------





> gdzie spokojna miejscówka?, dla 2 matek i 4 dzieci ;)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 03:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama