Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

dobry stolarz do balustrady

> 
basha
nie, 15 kwi 2012 - 08:50
poszukuję dobrego i niedrogiego stolarza do zrobienia balustrady na schodach. Może możecie kogoś polecić?
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post nie, 15 kwi 2012 - 08:50
Post #1

poszukuję dobrego i niedrogiego stolarza do zrobienia balustrady na schodach. Może możecie kogoś polecić?

--------------------




ewabi
nie, 15 kwi 2012 - 09:54
Wysłałam PW icon_smile.gif
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post nie, 15 kwi 2012 - 09:54
Post #2

Wysłałam PW icon_smile.gif

--------------------
beton
pon, 10 wrz 2012 - 14:22
z wroclawia polecam tam przy galerii dominikańskiej jest dobry spec od balustrad

Ten post edytował beton pią, 25 paź 2013 - 18:44
beton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 10 wrz 12 - 14:20
Nr użytkownika: 40,898

GG:


post pon, 10 wrz 2012 - 14:22
Post #3

z wroclawia polecam tam przy galerii dominikańskiej jest dobry spec od balustrad
ola.1986
wto, 09 cze 2015 - 10:12
Witajcie, ostatnio zamawiałam z mężem balustradę w jednej z firm z Katowic - edit: moderacja. Jeśli chodzi o balustrady mają tam szeroki wachlarz do wyboru, balustrady samonośne, balustrady ze słupkami z wypełnieniem szklanym, z prętami, z linkami itp, w tym zestawy do samodzielnego montażu. Tak więc jest spośród czego wybierać. Wysłaliśmy zapytanie, w odpowiedzi otrzymaliśmy wycenę całej balustrady ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Elemnenty konstrukcyjne - słupkiJeśli chodzi o transport z tym akurat nie mieliśmy problemu, ponieważ mieliśmy możliwość odebrania zamówienia osobiście, ale z tego co wiem to wysyłają zamówienia po całej Europie.
ola.1986


Grupa: Zbanowani
Postów: 6
Dołączył: wto, 09 cze 15 - 09:18
Nr użytkownika: 45,977




post wto, 09 cze 2015 - 10:12
Post #4

Witajcie, ostatnio zamawiałam z mężem balustradę w jednej z firm z Katowic - edit: moderacja. Jeśli chodzi o balustrady mają tam szeroki wachlarz do wyboru, balustrady samonośne, balustrady ze słupkami z wypełnieniem szklanym, z prętami, z linkami itp, w tym zestawy do samodzielnego montażu. Tak więc jest spośród czego wybierać. Wysłaliśmy zapytanie, w odpowiedzi otrzymaliśmy wycenę całej balustrady ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Elemnenty konstrukcyjne - słupkiJeśli chodzi o transport z tym akurat nie mieliśmy problemu, ponieważ mieliśmy możliwość odebrania zamówienia osobiście, ale z tego co wiem to wysyłają zamówienia po całej Europie.
> dobry stolarz do balustrady
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 09:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama