Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Kredyt mieszkaniowy a ciąża?

, Czy jest szansa na otrzymanie?
> , Czy jest szansa na otrzymanie?
Jaco
nie, 10 sie 2008 - 16:16
CYTAT(mamami @ Sat, 09 Aug 2008 - 11:21) *
mnie nie pytajcie.


Ale kciuki trzymać możemy icon_wink.gif? No to trzymamy aż nam kostki zbielały. Musi byc dobrze.
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post nie, 10 sie 2008 - 16:16
Post #41

CYTAT(mamami @ Sat, 09 Aug 2008 - 11:21) *
mnie nie pytajcie.


Ale kciuki trzymać możemy icon_wink.gif? No to trzymamy aż nam kostki zbielały. Musi byc dobrze.

--------------------
Jacobina - mama Kuby






mama_do_kwadratu
wto, 19 sie 2008 - 08:56
CYTAT(mamami @ Sat, 09 Aug 2008 - 11:21) *
mnie nie pytajcie.


mamami, mnie już też nie...

Millennium to wirtualny bank z ubezwłasnowolnionymi kierownikami oddziałów i niedouczonymi analitykami.

Zaraz mnie coś trafi klotnia.gif 21.gif pijak.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 19 sie 2008 - 08:56
Post #42

CYTAT(mamami @ Sat, 09 Aug 2008 - 11:21) *
mnie nie pytajcie.


mamami, mnie już też nie...

Millennium to wirtualny bank z ubezwłasnowolnionymi kierownikami oddziałów i niedouczonymi analitykami.

Zaraz mnie coś trafi klotnia.gif 21.gif pijak.gif


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
mamami
wto, 19 sie 2008 - 09:23
Mama Polbak dokladnie to samo.

Probujcie w PKO. Oni dzialają na innych zasadach troche.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 19 sie 2008 - 09:23
Post #43

Mama Polbak dokladnie to samo.

Probujcie w PKO. Oni dzialają na innych zasadach troche.
Adasia
wto, 19 sie 2008 - 09:39
Chyba do Was dołączę (nie tylko do kciuków, ale i do potencjalnych klientów banku), bo o ile dotąd szukaliśmy mieszkania, które możemy kupić bez kredytu, teraz na wdechu czekam na wyliczenie zdolności.
Bo mieszkanie drogie, ale kurcze - ładne.
Trochę niefajnie z tą ciążą, że dla nich taka ważna. Zwłaszcza że nie pierwsza...
Adasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,210
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 12:42
Skąd: z Łodzi
Nr użytkownika: 621

GG:


post wto, 19 sie 2008 - 09:39
Post #44

Chyba do Was dołączę (nie tylko do kciuków, ale i do potencjalnych klientów banku), bo o ile dotąd szukaliśmy mieszkania, które możemy kupić bez kredytu, teraz na wdechu czekam na wyliczenie zdolności.
Bo mieszkanie drogie, ale kurcze - ładne.
Trochę niefajnie z tą ciążą, że dla nich taka ważna. Zwłaszcza że nie pierwsza...

--------------------
Jakub1998, Julia2000, Zofia2007, Bogumiła2009, Gabrysia2012, Całkiem Nowy Ktoś 05.2017
Big Sister
wto, 19 sie 2008 - 21:44
Witam, ja też zlożyłam wniosek o kredyt, dzisiaj, w Polbanku. Podobno decyzja ma byc w 7 dni icon_cool.gif
Big Sister


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 624
Dołączył: pią, 10 cze 05 - 16:00
Nr użytkownika: 3,247




post wto, 19 sie 2008 - 21:44
Post #45

Witam, ja też zlożyłam wniosek o kredyt, dzisiaj, w Polbanku. Podobno decyzja ma byc w 7 dni icon_cool.gif

--------------------
Ala ma już osiem lat :-)
mamami
śro, 20 sie 2008 - 09:22
CYTAT(Big Sister @ Tue, 19 Aug 2008 - 22:44) *
Witam, ja też zlożyłam wniosek o kredyt, dzisiaj, w Polbanku. Podobno decyzja ma byc w 7 dni icon_cool.gif



Big Sister nawet o tym nie marz. W Polbanku analityk ma 7 dni roboczych na przeanalizowanie wniosku i potem wniosek idzie na komisje kredytowa, która równiez ma 7 dni więc już z tego robi sie prawie trzy tygodnie, bo to wszystko sa dni robocze.
Mnie od razu mówili, że decyzja jest w ciągu 4-6 tygodni.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 sie 2008 - 09:22
Post #46

CYTAT(Big Sister @ Tue, 19 Aug 2008 - 22:44) *
Witam, ja też zlożyłam wniosek o kredyt, dzisiaj, w Polbanku. Podobno decyzja ma byc w 7 dni icon_cool.gif



Big Sister nawet o tym nie marz. W Polbanku analityk ma 7 dni roboczych na przeanalizowanie wniosku i potem wniosek idzie na komisje kredytowa, która równiez ma 7 dni więc już z tego robi sie prawie trzy tygodnie, bo to wszystko sa dni robocze.
Mnie od razu mówili, że decyzja jest w ciągu 4-6 tygodni.
Big Sister
śro, 20 sie 2008 - 09:42
4-6 tygodni, no nieźle icon_eek.gif
Mnie babka powiedziała, ze termin ustawiają indywidualnie, bo różne są przypadki. Mój ponoć jest bardzo prosty. Oczywiście nie wierze im i dałam sobie 3-4 tygodnie czasu na to, ale jak przekroczą to będzie niewesoło.
Bardziej martwi mnie kwestia wypłaty kasy, ponoć Polbank lubi się spóźniać. W ogóle w internecie strasznie na nich narzekają. Mimo to się zdecydowałam, oferte mają konkurencyjną.
Big Sister


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 624
Dołączył: pią, 10 cze 05 - 16:00
Nr użytkownika: 3,247




post śro, 20 sie 2008 - 09:42
Post #47

4-6 tygodni, no nieźle icon_eek.gif
Mnie babka powiedziała, ze termin ustawiają indywidualnie, bo różne są przypadki. Mój ponoć jest bardzo prosty. Oczywiście nie wierze im i dałam sobie 3-4 tygodnie czasu na to, ale jak przekroczą to będzie niewesoło.
Bardziej martwi mnie kwestia wypłaty kasy, ponoć Polbank lubi się spóźniać. W ogóle w internecie strasznie na nich narzekają. Mimo to się zdecydowałam, oferte mają konkurencyjną.

--------------------
Ala ma już osiem lat :-)
mamami
śro, 20 sie 2008 - 10:11
Big sister ja już nie wierze żadnym babkom z Polbanku ani z innego banku, niestety okazuje się, że sa to zbyt często zupełnie przypadkowe, niekompetentne osoby, o czym mialam okazje dotkliwie się przekonać wlasnie w Polbanku, bo tylko i wyłacznie przez osobe, ktora przyjmowała od nas wniosek nie dostaliśmy kredytu. Oj a gdybyś ty słyszała co ona nie obiecywała i co nie mówila.
Nie wierzę w zadne zindywidualizowane procedury, to jest bank, tak jak mama wcześniej pisała, zaszczutych analityków, którym nawet do WC nie wolno wyjść bez odpowiedniej instrukcji.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 sie 2008 - 10:11
Post #48

Big sister ja już nie wierze żadnym babkom z Polbanku ani z innego banku, niestety okazuje się, że sa to zbyt często zupełnie przypadkowe, niekompetentne osoby, o czym mialam okazje dotkliwie się przekonać wlasnie w Polbanku, bo tylko i wyłacznie przez osobe, ktora przyjmowała od nas wniosek nie dostaliśmy kredytu. Oj a gdybyś ty słyszała co ona nie obiecywała i co nie mówila.
Nie wierzę w zadne zindywidualizowane procedury, to jest bank, tak jak mama wcześniej pisała, zaszczutych analityków, którym nawet do WC nie wolno wyjść bez odpowiedniej instrukcji.
Big Sister
śro, 20 sie 2008 - 14:51
Zgadzam się, z tego co czytam to wlaśnie przez niekompetencję tych osób ludzie mają nikiedy niemiłe doświadczenia. Kwestia szczęścia chyba trafić na osobę, która się zna na rzeczy i podchodzi do sprawy profesjonalnie.
Z ciekawostek - miesiac temu rozmawiałam z dyrektorem oddziału w sprawie kredytu (babka od kredytów była na urlopie). Ileż on mi naobiecywał jesli chodzi o wycenę nieruchomosci - że na pewno wszystko będzie na tip top i nikt niczego nie zanizy i mam się nie martwic. Wczoraj natomiast przy składaniu wniosku babka powiedziała, ze zadnej wyceny nie będzie, bo do tej kwoty po prostu nie wymagają. I komu tu wierzyć, hehe.
Big Sister


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 624
Dołączył: pią, 10 cze 05 - 16:00
Nr użytkownika: 3,247




post śro, 20 sie 2008 - 14:51
Post #49

Zgadzam się, z tego co czytam to wlaśnie przez niekompetencję tych osób ludzie mają nikiedy niemiłe doświadczenia. Kwestia szczęścia chyba trafić na osobę, która się zna na rzeczy i podchodzi do sprawy profesjonalnie.
Z ciekawostek - miesiac temu rozmawiałam z dyrektorem oddziału w sprawie kredytu (babka od kredytów była na urlopie). Ileż on mi naobiecywał jesli chodzi o wycenę nieruchomosci - że na pewno wszystko będzie na tip top i nikt niczego nie zanizy i mam się nie martwic. Wczoraj natomiast przy składaniu wniosku babka powiedziała, ze zadnej wyceny nie będzie, bo do tej kwoty po prostu nie wymagają. I komu tu wierzyć, hehe.

--------------------
Ala ma już osiem lat :-)
mamami
śro, 20 sie 2008 - 15:42
Big Sister oni do zwykłego zakupu nie wyceniaja nieruchomosci bo robią to na swoj koszt, wyce4na jest tylko wtedy jak sie chce remont jakis robic.

To jest zaskakujace jak wiele osob siedzi tam z przypadku.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 sie 2008 - 15:42
Post #50

Big Sister oni do zwykłego zakupu nie wyceniaja nieruchomosci bo robią to na swoj koszt, wyce4na jest tylko wtedy jak sie chce remont jakis robic.

To jest zaskakujace jak wiele osob siedzi tam z przypadku.
mama_do_kwadratu
śro, 20 sie 2008 - 15:47
ja podpisałam umowę w pko bp (wczoraj był termin ostateczny), olałam millennium i teraz gość (z millennium) wydzwania mi do domu- ha! zorientował się, że może jednak nie jestem tak dennym potencjalnym kredytobiorcą, jak myśleli

mam dość, bo w pko podpisałam umowę o kredyt jednak droższy...

załamka, mówię Wam
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 20 sie 2008 - 15:47
Post #51

ja podpisałam umowę w pko bp (wczoraj był termin ostateczny), olałam millennium i teraz gość (z millennium) wydzwania mi do domu- ha! zorientował się, że może jednak nie jestem tak dennym potencjalnym kredytobiorcą, jak myśleli

mam dość, bo w pko podpisałam umowę o kredyt jednak droższy...

załamka, mówię Wam

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
mamami
śro, 20 sie 2008 - 15:51
mama to sprobuj ponegocjowac teraz z millenium zeby ci zrefinansowali ten kredyt w pko, moze wynegoc[użytkownik x] jeszcze lepsze warunki
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 sie 2008 - 15:51
Post #52

mama to sprobuj ponegocjowac teraz z millenium zeby ci zrefinansowali ten kredyt w pko, moze wynegoc[użytkownik x] jeszcze lepsze warunki
mama_do_kwadratu
śro, 20 sie 2008 - 15:54
ale pko mi jeszcze niczego nie przelało, oni mają w regulaminie coś takiego: umowa ulega rozwiązaniu, jeśli do 12 miesięcy od podpisania umowy kredytowej środki nie zostaną przelane

no, ale wiadomo- podpisałam wszystkie weksle i postanowienia o egzekucji (błeee)


qrka
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 20 sie 2008 - 15:54
Post #53

ale pko mi jeszcze niczego nie przelało, oni mają w regulaminie coś takiego: umowa ulega rozwiązaniu, jeśli do 12 miesięcy od podpisania umowy kredytowej środki nie zostaną przelane

no, ale wiadomo- podpisałam wszystkie weksle i postanowienia o egzekucji (błeee)


qrka

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
pirania
śro, 20 sie 2008 - 15:55
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 20 Aug 2008 - 16:47) *
ja podpisałam umowę w pko bp (wczoraj był termin ostateczny), olałam millennium i teraz gość (z millennium) wydzwania mi do domu- ha! zorientował się, że może jednak nie jestem tak dennym potencjalnym kredytobiorcą, jak myśleli

mam dość, bo w pko podpisałam umowę o kredyt jednak droższy...

załamka, mówię Wam


nie odpuszcaj dokladnie-niech ci zrefinansuja icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post śro, 20 sie 2008 - 15:55
Post #54

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 20 Aug 2008 - 16:47) *
ja podpisałam umowę w pko bp (wczoraj był termin ostateczny), olałam millennium i teraz gość (z millennium) wydzwania mi do domu- ha! zorientował się, że może jednak nie jestem tak dennym potencjalnym kredytobiorcą, jak myśleli

mam dość, bo w pko podpisałam umowę o kredyt jednak droższy...

załamka, mówię Wam


nie odpuszcaj dokladnie-niech ci zrefinansuja icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

mamami
śro, 20 sie 2008 - 15:59
Mama spoko zostan przy tym POK a jak juz bedziesz miec ten kredyt to wtedy millenium go splaci i zaoferuje ci lepsze warunki. Kredyt refinansowy ejst zwykle bez prowizji, z tego co pamietam millenium właśnie sie tak reklamuje wiec nic cie to nie zaboli.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 sie 2008 - 15:59
Post #55

Mama spoko zostan przy tym POK a jak juz bedziesz miec ten kredyt to wtedy millenium go splaci i zaoferuje ci lepsze warunki. Kredyt refinansowy ejst zwykle bez prowizji, z tego co pamietam millenium właśnie sie tak reklamuje wiec nic cie to nie zaboli.
mama_do_kwadratu
śro, 20 sie 2008 - 19:34
po prostu mam dość, naprawdę
użerałam się z milllennium od 17.07- biegałam, donosiłam coraz bardziej absurdalne zaświadczenia i inne cuda na kiju, dali decyzję- jeszcze dwa warunki- podkuliłam ogon, przyniosłam, proszę o kontakt- ZERO odpowiedzi, a ja wpłaciłam zadatek, więc zależy mi na czasie... wpadam do banku, umowa miała być gotowa, a gość mówi, że analityk jakiś bezmózg jeden, jednak stwierdził, że nie dostaniemy kredytu na zakup, a na remont i zakup i inaczej musimy rozdysponować kwotę kredytu- czyli- za swoje oszczędności mam kupić dom, a oni mi będą wisieć nad remontem. . Szlag mnie trafił, bo nie chcę zobowiązań typu fotografie remontu, możliwość żądania faktur, w ogóle nie chcę mieć z tymi urzędasami drobnych poza spłatą rat. Brrrrrrrrrr. Jako że mieliśmy opcję PKO wkrewieni do białości poszliśmy do ich oddziału.
Tam pani Halinka czy inna Bożenka rączo skoczyła do spisania umowy i dało się wszystko załatwić w 1,5 godziny. Następnego dnia nasza decyzja w pko nie byłaby już ważna.

I teraz millenium się obudziło, że jednak na zakup, że coś tam coś tam... Dziś dzwonili z 5 razy, ale miałam rozładowaną komórkę i nie mogłam odebrać.

Biję się z myślami, bo to w końcu duża kasa (różnica w kosztach kredytu), ale z drugiej strony, jakość obsługi mille doprowadza mnie do szału, jak to będzie? Poza tym, mam podpisaną umowę, niby jest ten zapis, że jeśli nie doniosę aktu notarialnego i $$ nie będą przelane, umowa wygasa. Ale te weksle czy jak im tam odzyskam z pko, na chłopski rozum tak, bo mi nic nie pożyczą, ale czy nie będzie jakiejś kary pieniężnej- nie ma zapisu, ale kto wie. Nie wiem, nie wiem...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sama nie wiem czego chcę- matnia.
Refinansować można w mille po 12 miesięcach spłacania kredytu w innym, banku.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 20 sie 2008 - 19:34
Post #56

po prostu mam dość, naprawdę
użerałam się z milllennium od 17.07- biegałam, donosiłam coraz bardziej absurdalne zaświadczenia i inne cuda na kiju, dali decyzję- jeszcze dwa warunki- podkuliłam ogon, przyniosłam, proszę o kontakt- ZERO odpowiedzi, a ja wpłaciłam zadatek, więc zależy mi na czasie... wpadam do banku, umowa miała być gotowa, a gość mówi, że analityk jakiś bezmózg jeden, jednak stwierdził, że nie dostaniemy kredytu na zakup, a na remont i zakup i inaczej musimy rozdysponować kwotę kredytu- czyli- za swoje oszczędności mam kupić dom, a oni mi będą wisieć nad remontem. . Szlag mnie trafił, bo nie chcę zobowiązań typu fotografie remontu, możliwość żądania faktur, w ogóle nie chcę mieć z tymi urzędasami drobnych poza spłatą rat. Brrrrrrrrrr. Jako że mieliśmy opcję PKO wkrewieni do białości poszliśmy do ich oddziału.
Tam pani Halinka czy inna Bożenka rączo skoczyła do spisania umowy i dało się wszystko załatwić w 1,5 godziny. Następnego dnia nasza decyzja w pko nie byłaby już ważna.

I teraz millenium się obudziło, że jednak na zakup, że coś tam coś tam... Dziś dzwonili z 5 razy, ale miałam rozładowaną komórkę i nie mogłam odebrać.

Biję się z myślami, bo to w końcu duża kasa (różnica w kosztach kredytu), ale z drugiej strony, jakość obsługi mille doprowadza mnie do szału, jak to będzie? Poza tym, mam podpisaną umowę, niby jest ten zapis, że jeśli nie doniosę aktu notarialnego i $$ nie będą przelane, umowa wygasa. Ale te weksle czy jak im tam odzyskam z pko, na chłopski rozum tak, bo mi nic nie pożyczą, ale czy nie będzie jakiejś kary pieniężnej- nie ma zapisu, ale kto wie. Nie wiem, nie wiem...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sama nie wiem czego chcę- matnia.
Refinansować można w mille po 12 miesięcach spłacania kredytu w innym, banku.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
mamami
śro, 20 sie 2008 - 20:28
Mamo droga nie wiem co ci radzic, a refinansowanie po 12 miesiacach jest na uproszczonych procedurach ale chyba mozna od razu tylko formalnosci takie jak normalnie przy braniu kredytu.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 sie 2008 - 20:28
Post #57

Mamo droga nie wiem co ci radzic, a refinansowanie po 12 miesiacach jest na uproszczonych procedurach ale chyba mozna od razu tylko formalnosci takie jak normalnie przy braniu kredytu.
mama_do_kwadratu
śro, 20 sie 2008 - 20:34
a u Ciebie jak z kredytem, mamami?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 20 sie 2008 - 20:34
Post #58

a u Ciebie jak z kredytem, mamami?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
mamami
śro, 20 sie 2008 - 20:43
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 20 Aug 2008 - 21:34) *
a u Ciebie jak z kredytem, mamami?



To nadal bardzo kłopotliwe pytanie 21.gif
Trzymaj kciuki jak masz ochotę, najlepiej niech trzyma cały świat, może choć to pomoże 29.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 20 sie 2008 - 20:43
Post #59

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 20 Aug 2008 - 21:34) *
a u Ciebie jak z kredytem, mamami?



To nadal bardzo kłopotliwe pytanie 21.gif
Trzymaj kciuki jak masz ochotę, najlepiej niech trzyma cały świat, może choć to pomoże 29.gif
mama_do_kwadratu
śro, 20 sie 2008 - 20:51
no, przeczytałam w wątku cleo- trzymam, bo wiem jakie to piekiełko

my ubłagaliśmy pana sprzedającego, żeby przedłużył umowę przedwstępną do końca września

a próbowałaś PKO BP? Ja miałam decyzję w tydzień(przynajmniej oddział u nas na wsi), Bank Spółdzielczy icon_smile.gif też jest szybki (serio)
I PKO minimum formalności- o wszystkim decyduje przysłowiowa pani Halinka.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 20 sie 2008 - 20:51
Post #60

no, przeczytałam w wątku cleo- trzymam, bo wiem jakie to piekiełko

my ubłagaliśmy pana sprzedającego, żeby przedłużył umowę przedwstępną do końca września

a próbowałaś PKO BP? Ja miałam decyzję w tydzień(przynajmniej oddział u nas na wsi), Bank Spółdzielczy icon_smile.gif też jest szybki (serio)
I PKO minimum formalności- o wszystkim decyduje przysłowiowa pani Halinka.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
> Kredyt mieszkaniowy a ciąża?, Czy jest szansa na otrzymanie?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama