Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Hemoroidy po porodzie

> 
adzia
wto, 03 lut 2004 - 10:08
Dziewczyny kochane, domyślam się, że na pewno wiele z Was miało takie problemy. Czy mogłybyscie mi conieco na ten temat napisać? Głównie chodzi mi o rokowania, i o sposób na łagodzenie objawów, bo przyznam, że mało co do tej pory potrafiło mi tak obrzydzić zycie icon_sad.gif

Wybieram się oczywiście do lekarki, ale może ktoś mógłby mnie pocieszyć, że to się daje wyleczyć bez wiekszych problemów?...
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post wto, 03 lut 2004 - 10:08
Post #1

Dziewczyny kochane, domyślam się, że na pewno wiele z Was miało takie problemy. Czy mogłybyscie mi conieco na ten temat napisać? Głównie chodzi mi o rokowania, i o sposób na łagodzenie objawów, bo przyznam, że mało co do tej pory potrafiło mi tak obrzydzić zycie icon_sad.gif

Wybieram się oczywiście do lekarki, ale może ktoś mógłby mnie pocieszyć, że to się daje wyleczyć bez wiekszych problemów?...

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
i.
wto, 03 lut 2004 - 10:11
Adzia chyba Cię nie pocieszę icon_confused.gif U mnie żadne czopki i maści nie pomagały, skończyło się na 2-krotnym wymrażaniu.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post wto, 03 lut 2004 - 10:11
Post #2

Adzia chyba Cię nie pocieszę icon_confused.gif U mnie żadne czopki i maści nie pomagały, skończyło się na 2-krotnym wymrażaniu.
pola
wto, 03 lut 2004 - 10:30
Za to ja cie pociesze icon_biggrin.gif
Miałam to ochydztwo i to całkiem spore przynajmniej więkrzego w zyciu nie widziałam az się przestraszyłam na widok icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ale na szczęście mi pomogły czopki i cholerstwo się wchłoneło icon_biggrin.gif czego i tobie zycze
pola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: pią, 30 sty 04 - 18:02
Nr użytkownika: 1,392




post wto, 03 lut 2004 - 10:30
Post #3

Za to ja cie pociesze icon_biggrin.gif
Miałam to ochydztwo i to całkiem spore przynajmniej więkrzego w zyciu nie widziałam az się przestraszyłam na widok icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ale na szczęście mi pomogły czopki i cholerstwo się wchłoneło icon_biggrin.gif czego i tobie zycze

--------------------
pozdrawiam
skanna
wto, 03 lut 2004 - 10:57
Mnie po jakichś 2 latach od porodu przestały dokuczać bez żadnych leków (leki nie pomogły). Teraz po drugim porodzie znów wróciły, więc się uzbrajam w cierpliwość.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 03 lut 2004 - 10:57
Post #4

Mnie po jakichś 2 latach od porodu przestały dokuczać bez żadnych leków (leki nie pomogły). Teraz po drugim porodzie znów wróciły, więc się uzbrajam w cierpliwość.
grzałka
wto, 03 lut 2004 - 11:49
Mi w zasadzie pomagla dieta gwarantujaca "łatwe i przyjemne" wink.gif wypróżnienia, bez użycia tłoczni brzusznej (duuuzo wody niegazowanej, jabłka, błonnik) no i jak było źle to czopki. I w tym pierwszym okresie poporodowym brałam czopki glicerynowe, a raz nawet Bisacodyl, bardziej profilaktycznie. Powodzenia- da się bez wymrażania przy odrobinie szczęścia.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 03 lut 2004 - 11:49
Post #5

Mi w zasadzie pomagla dieta gwarantujaca "łatwe i przyjemne" wink.gif wypróżnienia, bez użycia tłoczni brzusznej (duuuzo wody niegazowanej, jabłka, błonnik) no i jak było źle to czopki. I w tym pierwszym okresie poporodowym brałam czopki glicerynowe, a raz nawet Bisacodyl, bardziej profilaktycznie. Powodzenia- da się bez wymrażania przy odrobinie szczęścia.
CrazyMary
wto, 03 lut 2004 - 12:06
Adziu, poszperałam w apteczce. Posterisan H, uzywałam systematycznie po porodzie, problem zniknął bardzo szybko i nigdy nie wrócił.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post wto, 03 lut 2004 - 12:06
Post #6

Adziu, poszperałam w apteczce. Posterisan H, uzywałam systematycznie po porodzie, problem zniknął bardzo szybko i nigdy nie wrócił.

--------------------


i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




domi
wto, 03 lut 2004 - 14:35
Mój lekarz powiedział, że ten kto ma tendencje do dziedziczenia hemoroidów po porodzie może się ich nie pozbyć. Niestety tak było w moim przypadku. Nigdy nie było to nic poważnego bo na bierząco stosowałam czopki i maści. Ustaje nawet na kilka m-cy a potem pojawia się znowu. Pogodziłam sie już, że mogą mi one towarzyszyć do końca życia.
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post wto, 03 lut 2004 - 14:35
Post #8

Mój lekarz powiedział, że ten kto ma tendencje do dziedziczenia hemoroidów po porodzie może się ich nie pozbyć. Niestety tak było w moim przypadku. Nigdy nie było to nic poważnego bo na bierząco stosowałam czopki i maści. Ustaje nawet na kilka m-cy a potem pojawia się znowu. Pogodziłam sie już, że mogą mi one towarzyszyć do końca życia.

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
> Hemoroidy po porodzie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama