Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

KRET !!!

> 
Pysia
pon, 28 kwi 2003 - 18:12
Kochani działkowicze, ogrodnicy i w ogóle
ja chyba zwariuję Wczoraj rozpoczęliśmy sezon działkowy u mnie na działeczce. No i po ponad półrocznym niewidzeniu swojej działki przekonałam się, że krety zryły ją niemiłosiernie, kopiec na kopcu kopcem pogania, nawet dwumetrowego modrzewia unicestwiły (takie duże drzewo uschło podkopane przez kreta). Szlag mnie trafia... poradźcie, czym zwalczyć to cholerstwo???
Dzięki z góry!
Pysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 17:21
Nr użytkownika: 184




post pon, 28 kwi 2003 - 18:12
Post #1

Kochani działkowicze, ogrodnicy i w ogóle
ja chyba zwariuję Wczoraj rozpoczęliśmy sezon działkowy u mnie na działeczce. No i po ponad półrocznym niewidzeniu swojej działki przekonałam się, że krety zryły ją niemiłosiernie, kopiec na kopcu kopcem pogania, nawet dwumetrowego modrzewia unicestwiły (takie duże drzewo uschło podkopane przez kreta). Szlag mnie trafia... poradźcie, czym zwalczyć to cholerstwo???
Dzięki z góry!

--------------------
Agnieszka
Mika
pon, 28 kwi 2003 - 21:02
Zobacz tutaj icon_biggrin.gif -jest o kreciej icon_wink.gif robocie
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 28 kwi 2003 - 21:02
Post #2

Zobacz tutaj icon_biggrin.gif -jest o kreciej icon_wink.gif robocie
dosiamamafilipa
wto, 29 kwi 2003 - 08:56
hej
u nas kiedys tez byla cala masa kretow
potem kupilismy z mezem psa malego szczeniaczka foxterierka gladkowlosego i teraz na dzielce ani kretow ani nornic, myszy ani tez jaszczurek sie z lupa nie znajdzie
pdobno to piesek na dziki ale na krety mysle ze jeszcze lepszy wtykal swoj sliczny nochal we wszystkie dziury znaczyl teren i teraz wszystkie super zwierzaczki trzymaja sie z dala od nas
nie mowie odrazu zebys kupowala takiego zwariowanego psa ale np zapros jakis znajomy na dzialke na weekend z pieskiem mysliwskim moze to nawet bys jamnik one tez sa mysliwskie tylko nie taka zapasiona parowa ale jeszcze jakis z wigorem moze to poskutkuje
sa tez w sklepach ogrodniczych widzialam takie male urzadzenia ktore sie w ziemie wtyka i one co 3 min wibruja i tym odstraszaja kreciska
milych polowan
pzdr.
dosia
dosiamamafilipa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: wto, 15 kwi 03 - 13:34
Nr użytkownika: 584




post wto, 29 kwi 2003 - 08:56
Post #3

hej
u nas kiedys tez byla cala masa kretow
potem kupilismy z mezem psa malego szczeniaczka foxterierka gladkowlosego i teraz na dzielce ani kretow ani nornic, myszy ani tez jaszczurek sie z lupa nie znajdzie
pdobno to piesek na dziki ale na krety mysle ze jeszcze lepszy wtykal swoj sliczny nochal we wszystkie dziury znaczyl teren i teraz wszystkie super zwierzaczki trzymaja sie z dala od nas
nie mowie odrazu zebys kupowala takiego zwariowanego psa ale np zapros jakis znajomy na dzialke na weekend z pieskiem mysliwskim moze to nawet bys jamnik one tez sa mysliwskie tylko nie taka zapasiona parowa ale jeszcze jakis z wigorem moze to poskutkuje
sa tez w sklepach ogrodniczych widzialam takie male urzadzenia ktore sie w ziemie wtyka i one co 3 min wibruja i tym odstraszaja kreciska
milych polowan
pzdr.
dosia
> KRET !!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama