Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V  « poprzednia 7 8 9  

O tym, co można odkryć "pod polską kołdrą";)

> 
ulla
czw, 20 lis 2008 - 16:28
CYTAT(cymru_na_wygnaniu @ Thu, 20 Nov 2008 - 17:05) *
Ulla przez moment myslalam ze chodzi ci o demonstracje tego no.... icon_smile.gif 04.gif


icon_biggrin.gif icon_lol.gif

CYTAT(cymru_na_wygnaniu @ Thu, 20 Nov 2008 - 17:05) *
A w broszurce seksy oralne w jednej linijce z antykoncepcja.....


To chyba bym nie przeczytała icon_smile.gif
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post czw, 20 lis 2008 - 16:28
Post #161

CYTAT(cymru_na_wygnaniu @ Thu, 20 Nov 2008 - 17:05) *
Ulla przez moment myslalam ze chodzi ci o demonstracje tego no.... icon_smile.gif 04.gif


icon_biggrin.gif icon_lol.gif

CYTAT(cymru_na_wygnaniu @ Thu, 20 Nov 2008 - 17:05) *
A w broszurce seksy oralne w jednej linijce z antykoncepcja.....


To chyba bym nie przeczytała icon_smile.gif

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 21 lis 2008 - 08:14
Post #162

To gdzie ta ankieta? 06.gif
wiesiołek
piÄ…, 21 lis 2008 - 08:33
CYTAT(Gosia83 @ Sun, 16 Nov 2008 - 21:47) *
coś takiego można jeszcze dożycić...


"dożycić "to tak specjalnie od staropolskiego "do życi", czyli jak najbardziej w temacie, prawda ? 29.gif
Czekam na ankietÄ™ 06.gif

Ten post edytował wiesiołek pią, 21 lis 2008 - 08:34
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post piÄ…, 21 lis 2008 - 08:33
Post #163

CYTAT(Gosia83 @ Sun, 16 Nov 2008 - 21:47) *
coś takiego można jeszcze dożycić...


"dożycić "to tak specjalnie od staropolskiego "do życi", czyli jak najbardziej w temacie, prawda ? 29.gif
Czekam na ankietÄ™ 06.gif
Ciocia Magda
piÄ…, 21 lis 2008 - 08:38
no no, tylko ta "rzyć" z powiedzenia "do rzyci" to też przez "rz", tak samo jak "dorzucić"
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post piÄ…, 21 lis 2008 - 08:38
Post #164

no no, tylko ta "rzyć" z powiedzenia "do rzyci" to też przez "rz", tak samo jak "dorzucić"

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
wiesiołek
piÄ…, 21 lis 2008 - 13:07
CYTAT(Magda EZ @ Fri, 21 Nov 2008 - 08:38) *
no no, tylko ta "rzyć" z powiedzenia "do rzyci" to też przez "rz", tak samo jak "dorzucić"



Kurka, w takim razie musze sobie inna teorię ukuć icon_confused.gif Może pojechać bardziej górnolotnie: , że to o życiu, albo co icon_cool.gif
Gdzie ta ankieta??
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post piÄ…, 21 lis 2008 - 13:07
Post #165

CYTAT(Magda EZ @ Fri, 21 Nov 2008 - 08:38) *
no no, tylko ta "rzyć" z powiedzenia "do rzyci" to też przez "rz", tak samo jak "dorzucić"



Kurka, w takim razie musze sobie inna teorię ukuć icon_confused.gif Może pojechać bardziej górnolotnie: , że to o życiu, albo co icon_cool.gif
Gdzie ta ankieta??
wrona_j
piÄ…, 21 lis 2008 - 14:13
ja tez na ankietę czekam bo chcę wiedzieć czy:
a) jestem normalna
b) nie jestem normalna
c) mieszczÄ™ siÄ™ w nornie ale...
d) moje życie seksualne jest (nie jest)...
29.gif
wrona_j


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 705
Dołączył: pią, 04 sie 06 - 22:02
Nr użytkownika: 6,864




post piÄ…, 21 lis 2008 - 14:13
Post #166

ja tez na ankietę czekam bo chcę wiedzieć czy:
a) jestem normalna
b) nie jestem normalna
c) mieszczÄ™ siÄ™ w nornie ale...
d) moje życie seksualne jest (nie jest)...
29.gif

--------------------


Ciocia Magda
piÄ…, 21 lis 2008 - 16:38
Ja myślę, że ta ankieta musiałaby mieć tyle opcji, ilu respondentów icon_lol.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post piÄ…, 21 lis 2008 - 16:38
Post #167

Ja myślę, że ta ankieta musiałaby mieć tyle opcji, ilu respondentów icon_lol.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
malgog
piÄ…, 21 lis 2008 - 19:15
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 20 Nov 2008 - 14:23) *
Wronko kochana, biurko icon_wink.gif

Nawiasem mówiąc podczas tegorocznych wakacji, które spędzaliśmy w towarzystwie Teściów, graliśmy sobie w kości (szwagrostwo jeszcze było) przy trunkach wszelakich i któryś mądry w pewnym momencie wypalił "mmm... taki lodzik WANILIOWY, pycha". Na co moja szwagierka, że ona to nie, ma opór, obrzydlistwo i w ogóle... Niewiele myśląc i nie podnosząc nosa znad zapisek kościowych odrzuciłam "Cóż, należy współczuć szwagrowi". Szwagierka na to "on chyba nie narzeka", na co szwagier "nie odpowiem"...

I już pomijając, że następnie odbyła się regularna walka na fochy między szwagierką, a szwagrem, ale zobaczyć minę mojej teściowej... BEZCENNE 03.gif



kilka miesięcy temu.....latem...w upalne popołudnie siedziałam sobie w pracy z kolegą, zawaleni robotą po uszy i tak nagle mi się wyrwało...nie miałbyś ochoty na loda 04.gif 04.gif 04.gif
rzecz jasna miała na myśli loda z bufetu piętro niżej

"nareszcie...po tylu latach wspólnej pracy...taka propozycja " 04.gif

wyobrażacie sobie moją minę ...
oczywiście nasza intymna rozmowa stała się numerem jeden następnych tygodni...ubaw mieli wszyscy


malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post piÄ…, 21 lis 2008 - 19:15
Post #168

CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 20 Nov 2008 - 14:23) *
Wronko kochana, biurko icon_wink.gif

Nawiasem mówiąc podczas tegorocznych wakacji, które spędzaliśmy w towarzystwie Teściów, graliśmy sobie w kości (szwagrostwo jeszcze było) przy trunkach wszelakich i któryś mądry w pewnym momencie wypalił "mmm... taki lodzik WANILIOWY, pycha". Na co moja szwagierka, że ona to nie, ma opór, obrzydlistwo i w ogóle... Niewiele myśląc i nie podnosząc nosa znad zapisek kościowych odrzuciłam "Cóż, należy współczuć szwagrowi". Szwagierka na to "on chyba nie narzeka", na co szwagier "nie odpowiem"...

I już pomijając, że następnie odbyła się regularna walka na fochy między szwagierką, a szwagrem, ale zobaczyć minę mojej teściowej... BEZCENNE 03.gif



kilka miesięcy temu.....latem...w upalne popołudnie siedziałam sobie w pracy z kolegą, zawaleni robotą po uszy i tak nagle mi się wyrwało...nie miałbyś ochoty na loda 04.gif 04.gif 04.gif
rzecz jasna miała na myśli loda z bufetu piętro niżej

"nareszcie...po tylu latach wspólnej pracy...taka propozycja " 04.gif

wyobrażacie sobie moją minę ...
oczywiście nasza intymna rozmowa stała się numerem jeden następnych tygodni...ubaw mieli wszyscy




--------------------
user posted image
user posted image
monte cristo
piÄ…, 21 lis 2008 - 20:50
CYTAT(malgog @ Fri, 21 Nov 2008 - 12:15) *
kilka miesięcy temu.....latem...w upalne popołudnie siedziałam sobie w pracy z kolegą, zawaleni robotą po uszy i tak nagle mi się wyrwało...nie miałbyś ochoty na loda 04.gif 04.gif 04.gif
rzecz jasna miała na myśli loda z bufetu piętro niżej

"nareszcie...po tylu latach wspólnej pracy...taka propozycja " 04.gif

wyobrażacie sobie moją minę ...
oczywiście nasza intymna rozmowa stała się numerem jeden następnych tygodni...ubaw mieli wszyscy


kiedys dawno bylem ministrantem
i w sw. Tarsycjusza ksiadz zrobil mala bibke w salkach dla nas i tam ciasto, herbata i lody
Ministranci w wieku nastoletnim, "obyci"
w pewnym momencie wchodzi córka gosposi księdza i wypala
- komu jeszcze zrobić loda
padlismy
monte cristo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 872
Dołączył: sob, 03 wrz 05 - 00:08
Nr użytkownika: 3,584




post piÄ…, 21 lis 2008 - 20:50
Post #169

CYTAT(malgog @ Fri, 21 Nov 2008 - 12:15) *
kilka miesięcy temu.....latem...w upalne popołudnie siedziałam sobie w pracy z kolegą, zawaleni robotą po uszy i tak nagle mi się wyrwało...nie miałbyś ochoty na loda 04.gif 04.gif 04.gif
rzecz jasna miała na myśli loda z bufetu piętro niżej

"nareszcie...po tylu latach wspólnej pracy...taka propozycja " 04.gif

wyobrażacie sobie moją minę ...
oczywiście nasza intymna rozmowa stała się numerem jeden następnych tygodni...ubaw mieli wszyscy


kiedys dawno bylem ministrantem
i w sw. Tarsycjusza ksiadz zrobil mala bibke w salkach dla nas i tam ciasto, herbata i lody
Ministranci w wieku nastoletnim, "obyci"
w pewnym momencie wchodzi córka gosposi księdza i wypala
- komu jeszcze zrobić loda
padlismy
Użytkownik usunięty

Go??







post wto, 25 lis 2008 - 08:21
Post #170

No... za starych pięknych czasów, w 5 klasie technikum (gdzie było 21 chłopa i 5 dziewczyn) jeździłam bardzo intensywnie konno. Tzn. zaczynałam trening o 6 rano i potem wpadałam do szkoły jak bumerang. Prosto ze stajni icon_biggrin.gif Na wyścigach jeździ się na młodych, nakręconych koniach. W związku z tym stoi się w strzemionach, kurczowo trzymając w rękach wodze tak, żeby nie pozwolić się ponieść w zaświaty... Kiedy koń ma ochotę mocno iść do przodu, mówi się, że "ciągnie". Normalka. Któregoś ranka miałam cztery konie pod rząd, z których utrzymaniem naprawdę był spory problem. W efekcie do szkoły zajechałam zmachana jak nieszczęście, z obolałymi, poobcieranymi rękami. Wpadłam jak burza na wf, a facet do mnie "Oooo... Kiljan... proszę bardzo! Podciągniesz się teraz 10 razy na drążku za spóźnienie!"... na co ja beztrosko "Nie dam rady psorze, przepraszam. Ręce mnie koszmarnie bolą". "OD CZEGO z rana tak bolą cię ręce, księżniczko?". "Od ciągnięcia konia"...

Dodam tylko, że tego dnia salę gimnastyczną dzieliliśmy z chłopakami z PSD (policealna szkoła), starszymi od nas nieco... Wszyscy, włącznie z nauczycielem turlali się ze śmiechu, a ja miałam ochotę zapaść się pod ziemię 21.gif

Do końca szkoły nasz nauczyciel od wfu dodawał "Kiljan nie pytam, czemu nie zrobi pompek, bo boję się odpowiedzi" 03.gif
ruda_kasia
wto, 25 lis 2008 - 08:50
Usłyszane dzisiaj w radiu z cyklu słuchacze dzielą się historiami z zycia. Opowiadał Pan, jak w czasach szkolnych dobiegł z klega do autobusu i "wcisnęli" się jako ostatni (sama pamietam takie czasy, gdy w autobusach oddychać się nie dało od ścisku, a zdarzyło się i do szkoły nie dojechać, bo już nikt się nie mieścił). No i jeden kolega mówi do drugiego, nie pchaj się tak, bo mi zgnieciesz "małego". Na co siedząca obok Pani: małego to ja moge wziąć na kolana.... Podobno kierowca zatrzymał autobus ze śmiechu.
ale podkreślam, że to w radiu zasłyszane.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post wto, 25 lis 2008 - 08:50
Post #171

Usłyszane dzisiaj w radiu z cyklu słuchacze dzielą się historiami z zycia. Opowiadał Pan, jak w czasach szkolnych dobiegł z klega do autobusu i "wcisnęli" się jako ostatni (sama pamietam takie czasy, gdy w autobusach oddychać się nie dało od ścisku, a zdarzyło się i do szkoły nie dojechać, bo już nikt się nie mieścił). No i jeden kolega mówi do drugiego, nie pchaj się tak, bo mi zgnieciesz "małego". Na co siedząca obok Pani: małego to ja moge wziąć na kolana.... Podobno kierowca zatrzymał autobus ze śmiechu.
ale podkreślam, że to w radiu zasłyszane.
Bosanova
wto, 25 lis 2008 - 12:01
[użytkownik x], rozwlasz mnie dzisiaj na łopatki!Najpierw t o sniegu, terz o koniu! 03.gif 03.gif 03.gif
Bosanova


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,737
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 13:08
Nr użytkownika: 14,153




post wto, 25 lis 2008 - 12:01
Post #172

[użytkownik x], rozwlasz mnie dzisiaj na łopatki!Najpierw t o sniegu, terz o koniu! 03.gif 03.gif 03.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post wto, 25 lis 2008 - 12:18
Post #173

CYTAT(BosaNova @ Tue, 25 Nov 2008 - 12:01) *
[użytkownik x], rozwlasz mnie dzisiaj na łopatki!Najpierw t o sniegu, terz o koniu! 03.gif 03.gif 03.gif


Oooo... Kochana... ja jestem MISTRZEM ŚWIATA, jak chodzi o medalowanie w "TYCH" sprawach 21.gif Dodam jeszcze tylko, że to nie był mój jedyny "występ" 21.gif
> O tym, co można odkryć "pod polskÄ… koÅ‚drÄ…";)
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V  « poprzednia 7 8 9
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 14:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama