Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nakręćmy się dla Oli!

, córeczki naszej forumowej monilki
> , córeczki naszej forumowej monilki
Ila
śro, 06 lut 2013 - 19:09
Zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek dla Oli (córeczki naszej forumowej monilki).
Potrzeba 30 ton wszelkich plastikowych nakrętek. Zbiórka przeznaczona jest na delfinoterapię, która poprawia zapis EEG u dzieci chorych na padaczkę. Ponieważ nie opłaca się wysyłać nakrętek pocztą, to prośba skierowana jest przede wszystkim do osób, które dałyby radę dostarczyć nakrętki do Białegostoku, ewentualnie do Warszawy (bo tam monilka bywa) albo do Lublina i Olsztyna (bo tam jest możliwość odbioru).

Kto może niech się nakręci aby pomóc Oli icon_smile.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post śro, 06 lut 2013 - 19:09
Post #1

Zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek dla Oli (córeczki naszej forumowej monilki).
Potrzeba 30 ton wszelkich plastikowych nakrętek. Zbiórka przeznaczona jest na delfinoterapię, która poprawia zapis EEG u dzieci chorych na padaczkę. Ponieważ nie opłaca się wysyłać nakrętek pocztą, to prośba skierowana jest przede wszystkim do osób, które dałyby radę dostarczyć nakrętki do Białegostoku, ewentualnie do Warszawy (bo tam monilka bywa) albo do Lublina i Olsztyna (bo tam jest możliwość odbioru).

Kto może niech się nakręci aby pomóc Oli icon_smile.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
agarad
śro, 06 lut 2013 - 19:24
A jak miałby wyglądać odbiór w W-wie? umawiać się bezpośrednio z monilka? mam trochę bo zbieramy do szkoły ale chętnie pomożemy Oli.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 06 lut 2013 - 19:24
Post #2

A jak miałby wyglądać odbiór w W-wie? umawiać się bezpośrednio z monilka? mam trochę bo zbieramy do szkoły ale chętnie pomożemy Oli.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Agnieszka AZJ
śro, 06 lut 2013 - 19:32
Zbieram. Mam do oddania jedną reklamowkę nakrętek - podajcie kontakt w Warszawie komu mogę przekazać.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post śro, 06 lut 2013 - 19:32
Post #3

Zbieram. Mam do oddania jedną reklamowkę nakrętek - podajcie kontakt w Warszawie komu mogę przekazać.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
paulap
śro, 06 lut 2013 - 19:40
Jak tylko monilka się ogarnie (jakoś pracowo ma sporo teraz na głowie i jeszcze jakąś pracę pisze) to pewnie sama się odezwie, ale chwilowo przejmę koordynację. Jeśli chodzi o Warszawę, to jestem na etapie ustalania co zrobić z warszawskimi nakrętkami. Proszę o chwile cierpliwości i sprawa się rozwiąże icon_smile.gif
Na tą chwilę bardzo dziękuję w imieniu monilki i Olucha icon_smile.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 06 lut 2013 - 19:40
Post #4

Jak tylko monilka się ogarnie (jakoś pracowo ma sporo teraz na głowie i jeszcze jakąś pracę pisze) to pewnie sama się odezwie, ale chwilowo przejmę koordynację. Jeśli chodzi o Warszawę, to jestem na etapie ustalania co zrobić z warszawskimi nakrętkami. Proszę o chwile cierpliwości i sprawa się rozwiąże icon_smile.gif
Na tą chwilę bardzo dziękuję w imieniu monilki i Olucha icon_smile.gif

--------------------
paulap
śro, 06 lut 2013 - 19:46
Ok. Już wiem.
W sparwie warszawskich nakrętek kontaktujcie się proszę przez priv z anitą b. Anita powiedziała, że ma garaż, który pomiesci. Zróbmy tak, żeby nie pomieścił icon_wink.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 06 lut 2013 - 19:46
Post #5

Ok. Już wiem.
W sparwie warszawskich nakrętek kontaktujcie się proszę przez priv z anitą b. Anita powiedziała, że ma garaż, który pomiesci. Zróbmy tak, żeby nie pomieścił icon_wink.gif

--------------------
e_Ena
czw, 07 lut 2013 - 06:41
A czy jest jakiś przybliżony termin, do kiedy można zbierać? Bo w opcji długoterminowej jest szansa że pojawi się okazja do podrzucenia zakrętek do W-wy (choćby przy okazji zlotu icon_wink.gif, a może i trochę wcześniej), ale jeśli to jest kwestia np. miesiąca to raczej ciężko.
Zakrętki i tak zbieram icon_wink.gif.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post czw, 07 lut 2013 - 06:41
Post #6

A czy jest jakiś przybliżony termin, do kiedy można zbierać? Bo w opcji długoterminowej jest szansa że pojawi się okazja do podrzucenia zakrętek do W-wy (choćby przy okazji zlotu icon_wink.gif, a może i trochę wcześniej), ale jeśli to jest kwestia np. miesiąca to raczej ciężko.
Zakrętki i tak zbieram icon_wink.gif.
paulap
czw, 07 lut 2013 - 08:13
CYTAT(e_Ena @ Thu, 07 Feb 2013 - 06:41) *
A czy jest jakiś przybliżony termin, do kiedy można zbierać? Bo w opcji długoterminowej jest szansa że pojawi się okazja do podrzucenia zakrętek do W-wy (choćby przy okazji zlotu icon_wink.gif, a może i trochę wcześniej), ale jeśli to jest kwestia np. miesiąca to raczej ciężko.
Zakrętki i tak zbieram icon_wink.gif.


zdecydowanie długoterminowo. Jak już Ila napisała, potrzebujemy 30 ton, tego w miesiąc chyba nawet my nie zbierzemy tak więc zbierajmy, zbierajmy icon_wink.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post czw, 07 lut 2013 - 08:13
Post #7

CYTAT(e_Ena @ Thu, 07 Feb 2013 - 06:41) *
A czy jest jakiś przybliżony termin, do kiedy można zbierać? Bo w opcji długoterminowej jest szansa że pojawi się okazja do podrzucenia zakrętek do W-wy (choćby przy okazji zlotu icon_wink.gif, a może i trochę wcześniej), ale jeśli to jest kwestia np. miesiąca to raczej ciężko.
Zakrętki i tak zbieram icon_wink.gif.


zdecydowanie długoterminowo. Jak już Ila napisała, potrzebujemy 30 ton, tego w miesiąc chyba nawet my nie zbierzemy tak więc zbierajmy, zbierajmy icon_wink.gif


--------------------
ATeFKa
czw, 07 lut 2013 - 10:28
A do Olsztyna to gdzie dostarczać?
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post czw, 07 lut 2013 - 10:28
Post #8

A do Olsztyna to gdzie dostarczać?

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Anai_
czw, 07 lut 2013 - 10:43
To na zlot i ja przywiozę nakrętki icon_biggrin.gif
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 07 lut 2013 - 10:43
Post #9

To na zlot i ja przywiozę nakrętki icon_biggrin.gif

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
agak
czw, 07 lut 2013 - 11:22
Na zlot przyczepkę wezmę. Uzbieraliśmy już worek. Liczę, że do lata uda się nam więcej. icon_smile.gif
Jakby był potrzebny garaż to w Kielcach i Starachowicach mam wolne miejsce.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 07 lut 2013 - 11:22
Post #10

Na zlot przyczepkę wezmę. Uzbieraliśmy już worek. Liczę, że do lata uda się nam więcej. icon_smile.gif
Jakby był potrzebny garaż to w Kielcach i Starachowicach mam wolne miejsce.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Agula9
śro, 10 wrz 2014 - 15:54
Odświeżam, bo chyba jeszcze nakrętki potrzebne, od zlotu trochę uzbierałam i nie dajemy do p-kola, trzymam dla Oli icon_smile.gif
Moje pytanko jak je przekazać, czy któraś Kielczanka ma możliwość przekazania Monilce lub czy za ok 2 m-ce w Wa-wie miałby ktoś możliwość odebrać (będę na lotnisku)?
Agula9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,589
Dołączył: czw, 15 mar 12 - 21:35
Skąd: CK
Nr użytkownika: 39,777




post śro, 10 wrz 2014 - 15:54
Post #11

Odświeżam, bo chyba jeszcze nakrętki potrzebne, od zlotu trochę uzbierałam i nie dajemy do p-kola, trzymam dla Oli icon_smile.gif
Moje pytanko jak je przekazać, czy któraś Kielczanka ma możliwość przekazania Monilce lub czy za ok 2 m-ce w Wa-wie miałby ktoś możliwość odebrać (będę na lotnisku)?

--------------------

> Nakręćmy się dla Oli!, córeczki naszej forumowej monilki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:30
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama